Rotatech Polska Sp. z o.o.

Opinie o Rotatech Polska Sp. z o.o.

Gutek

Słyszałem, że Rotatech ma opinię bardzo dobrego pracodawcy.

Podpowiecie cos więcej o atmosferze, dodatkach socjalnych?

Ostrożnie

Ważna informacja dla starających się o pracę. Na rozmowie o pracę jest proponowane inne stanowisko niż to na które ma być umowa (podobno tak wszyscy zaczynają). Sami nie wiedzą kogo i na jakie stanowisko szukają, wrażenie łapanki na wakaty w firmie. Kontakt z osobą starającą się o pracę jest raczej jednostronny, brak dialogu. Jeśli chodzi o badania lekarskie, to oczywiście mają podpisaną umowę z medycyną pracy z którą rozliczają się bezgotówkowo. Natomiast w medycynie pracy jest mała niedopłata, która dyskwalifikuje płatność bezgotówkową na firmę i trzeba za te badania zapłacić samemu (zapomnij o zwrocie gotówki). Zastanówcie się zanim podejmiecie decyzję o zmianie pracy, czy z taka firmą chcecie nawiązać współpracę?

@Ostrożnie

chyba wiem kim jestes bo w ostatnim czasie nie dostałes posady kierowniczej /brak doswiadczenia i zbyt wygórowane ambicje powodują,że pracodawca ma prawo odmówić przyjęcia do pracy , nie psuj opini o firmie w kórej pracuje od ponad pieciu lat i jest super

Patrycja

@Kuba jakie są mocne strony pracodawcy? Co najbardziej podoba Ci się pracując w firmie Rotatech Polska Sp. z o.o.? Aktualnie firma poszukuje pracownika na stanowisko operator maszyny/pracownik produkcji. W ofercie napisane jest, że oferują satysfakcjonujące wynagrodzenie, umowę o pracę, po okresie próbnym umowa na stale. Czy ktoś jest zainteresowany aplikowaniem?

minka
@Patrycja

po pierwsze stabilna firma z 25 letnim stazem z tego co wiem a reszte mozesz dowiedziec sie na rozmowie

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Rotatech Polska Sp. z o.o. na stanowisko Magazynier, pakowacz, operator wózka widłowego? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Kuba

Rotatech Polska to spoko firma. Może komuś nie podoba się, że dobrze sobie radzą i inicjuje negatywne opinie?

polo

Jestem pracownikiem i wszystko sie zgadza jest ok

Patrycja

@Bolo obecnie poszukują na stanowisko kierownik produkcji. W ofercie napisali, że oferują szansę stania się ważną częścią dynamicznie rozwijającej się firmy, pracę w firmie o rozbudowanym parku maszynowym i zaawansowanych możliwościach technologicznych, po okresie próbnym umowa na stale. @Polanikal90a czy rozmawiałaś z pracodawcą o takich narzędziach?

Bolo

Czy Rotatech Polska nie ma zupełnie potrzeb kadrowych? Zupełnie nie mogę znaleźć nowych ofert a słyszałam sporo dobrego o nich i miałam zamiar aplikować. Czytałam wpisy i myślę, że ktoś świadomie wystawia negatywne opinie firmie ze złości. Najlepiej rozmawiać z ludźmi.

Polanikal90

Nie polecam nic na zakładach nie ma żadnych narzędzi potrzebnych praca bardzo nudna zdarza się że nie ma kierownika nie wypłacają wynagrodzenia na czas a żeby dostać umowę o pracę to trzeba się prosić bo nie ma czasu teraz itd. Zmywają pracowników tylko nie poleca nie ma możliwości rozwoju zawodowego wszystko tam jest do bani.

Patrycja

Szukasz informacji na temat aktualnych propozycji pracy w Rotatech Polska Sp. z o.o.? Sprawdź zakładkę "Oferty pracy"

Bolo

Myślę że masz problem z firmą. Ja mam inne zdanie i uważam , że jest więcej takich osób. Poczytaj sobie inne wpisy, zmień nastawienie do nich. Czy nie jest szkoda stracić dobrą robotę? Zawsze można dogadać się z kierownictwem w sprawie zmian, tak myślę.

thorin30

witajcie a gdzie miesci sie hala produkcyjna w tej drukarni Bomi w Bykowie ??

thorin20

mam tam isc do pracy ale dokladnie nie ustalielm gdzie jest ta hala produkcyjna m yslalem ze przed ta bylom stacja cpn w bykowie tam je4st drukarnia Bomi

kandydat

Witam, Słyszałem od kolegi o podwyżkach w Rotatechu ? ktoś może to potwierdzić ? Ponawiam pytanie o terminowość wypłat, pracuje w podobnej firmie i mam już dosyć proszenia się co miesiąc o pieniądze... Dajcie szybko znać bo się zastanawiam nad przejściem.

edek

Witam odwiedzających forum. Czy ktoś wie ile jest zmian w firmie? Konkretnie o 4 brygady mi chodzi :)

John
@edek

Są 3 zmiany w tygodniu + sobota kto chce

edek

Bałwanek

Będę wdzięczny komuś, kto powie mi czego można się spodziewać po firmie. W jaki sposób najlepiej się do nich dostać i jakiej kasy się spodziewać. Jestem po poligrafii i pewne umiejętności posiadam. Chciałbym być doceniony również w kwestii finansowej. Czy pracując z nimi można na to liczyć? Dzięki za info.

ok

jest dobrze nowa hala pracy jest bardzo dużo można sobie dorobić na nad godzinach atmosfera ok ja pracuje już kilka lat nie narzekam

lenny

mam w takim razie do tych którzy jednak pracują w rotatechu i może tu jeszcze trafią: chcę porównać zarobki w drukarniach, jak to wygląda u Was w tej kwestii?

michal
@lenny

Kiedys pracowalem tam, placili wtedy niezle i zawsze na czas. Teraz nie wiem jak jest, slyszalem tylko, ze sie teraz do jakiejś nowo wybudowanej siedziby przeprowadzili...

sudy

może po prostu pracownicy z Rotatechu nie trafili jeszcze na to forum, w końcu nie jest ich tam zbyt wielu

Zostaw merytoryczną opinię o Rotatech Polska Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Rotatech Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rotatech Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rotatech Polska Sp. z o.o.?

Rotatech Polska Sp. z o.o.