Opinie o EVIOSYS PACKAGING POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ W PRUSZCZU GDAŃSKIM

Patrycja

Zastanawiam się nad pracą w tej firmie. Jak się pracuje kobietom na produkcji? Ciężko jest? Gdzie najlepiej trafić?

Patrycja

Aktualność
Witaj!

Cieszymy się, że interesujesz się naszą Firmą! Jeżeli jesteś pracownikiem Eviosys bądź kiedyś z nami współpracowałeś, zachęcamy do podzielenia się opinią na temat pracy u nas. Będzie nam miło dowiedzieć się czegoś o sobie.
Twój feedback jest dla nas bardzo ważny, pozwoli nam się rozwijać i udoskonalać. Tylko merytoryczne i oparte na faktach opinie nam w tym pomogą. Ważne jest to, żeby Twoja informacja zwrotna została przekazana w sposób konstruktywny, pozbawiony przemocy słownej. Nie oceniaj personalnie pracowników – takie opinie zostaną usunięte przez administratora. Możesz też wysłać swoją opinię na emaila: pol-pruszcz.office@eviosys.com, nie pozostawimy jej bez odpowiedzi.

Jeżeli jesteś pierwszy raz u nas, to zachęcamy do zapoznania się z naszą Firmą i kontaktu – część informacji znajdziesz w zakładkach po lewej stronie.

Honorata

To co obiecują przed podpisaniem a nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości? Możesz podać konkrety?

Mechanik

JAKAŚ MASAKRA Pani z kadr to chyba ma coś nie tak pod sufitem chciałem przyjąć się na stanowisko mechanika a ona mi zadaje jakieś zadanie matematyczne do rozwiązania Nie mam akurat problemów z matematyką wyglądało to raczej na poniżanie swojego rozmówcy z jej strony.Chyba powinni ją zmienić na bardziej kompetentną osobę na tym stanowisku bo podstawowych przepisów to chyba też nie bardzo zna a powinna pełniąc taką funkcję ( no chyba że już się na niej poznali i zatrudnili kogoś kto się zna)

Te pytania były tak idiotyczne że nawet nie mam ochoty o nich wypisywać A jeśli chodzi o trudność spotkania to raczej bym nazwał POPIERD..... BABSKO jej głównym zadaniem jest poniżanie a nie rozmowa kwalifikacyjna

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Zbigniew

Dali bonusy.Jak zwykle rozdane nieuczciwie.Nie ma co sie starac.Kierowniczek i tak da najwiecej swoim ulubieńcom.Pozdrowienia dla pinczerka!

Na jakie benefity można liczyć w Crown Packaging Polska Sp. z o.o.?

Weronika

Yyy... Co Twoje określenie ma znaczyć ? Mi się skojarzyło tylko ze zwolnieniami ... Czy mam rację ?

Dawid

A co takiego się dzieje? Opiszesz dokładniej o co chodzi? Bo żadne konkrety nie padły

Hop

Drajwer zrobił z Siebie pośmiewisko w srodkowisku, szkoda ze są tacy wśród Nas

Jep

Stop kierowcom atencjuszom i ofiarom losu

J

Left nadal snuje wizje o super i jedynej w swoim rodzaju korpo, w której nikt nowy nie chce pracować czy juz pogonili bajeranta? Tacy karierowicze niestety psują zaklad i atmosferę, jako miejsca pracy, które kiedys bylo normalne.

@J

Left ma jeszcze drugiego takiego na dole także nic się nie zmieni

asior

No tak, pinczerek skacze jak mu pan każe :)))))

Wie ktoś może czy poniższe tajemnicze ogłoszenie dotyczy CROWN? Wygląda interesująco (i dziwnie znajomo), ale jeśli odpowiedź brzmi "tak" to nie będę zawracał headhunterom i sobie głowy... https://www.pracuj.pl/praca/kierownik-dzialu-utrzymania-ruchu-pruszcz-gdanski,oferta,1001323275?s=a439dd2f&listing=true Będę wdzięczny za informację

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Crown Packaging Polska Sp. z o.o.?

Mateusz

Nie są, bo nikt nie chce przyjść tu pracować

Mateusz

Nie masz życia prywatnego? To zapraszamy do tej właśnie firmy :) będziesz pracował 7 dni w tygodniu po czym otrzymasz 1.5 dnia wolnego. Jeden weekend na miesiąc wolny !

Artysta plastyk

Witam Kolejny raz w ostatnich latach widzę ogłoszenie na stanowisko kierownik UR. Czy tam jest taki syf z maszynami czy tylko kierowcy są słabi ? A może to ludzie w utrzymaniu ruchu są jacyś niereformowalni? Pozdrawiam

@Artysta plastyk

Kierownictwo i dyrekcja to totalna porażka.. nie dogadasz się z nimi..

Czy w Crown Packaging Polska Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Elka

Mamy pytanie do Pani z bhp Dlaczego mamy chowac smierdzace buty do szafek To skandal o dlaczego maja byc wyrzucanwe zeczy z szatni Coto za pomysly

Gibo
@Elka

Widocznie twoje to te z tych śmierdzących jakby nie (usunięte przez administratora) to by ci to nie robiło różnicy a tak smród cała szatnia ja swoje chowam i problemu nie widzę.

Leos

Panie Dyrektorze gdzie nasze bonusy Gdziejakas podwyżka pytamy bonusy coraz miejsze albo wcale ich niema Wszystko drożeje A pensje nasze maleja szczegulnie Chodzi o dzial produkcyjny

Nie ma i nie bedzie.

Julia
@Leos

Cześć, rozumiem, że pytasz o benefity w firmie - nie dostajecie ich? Twoja opinia jest nieco chaotyczna, jeśli mam być szczera. A jeżeli chodzi o to, że pieniądze są coraz mniejsze, to wyjaśnij proszę, czy ma to jakiś związek z obecną sytuacją z koronawirusem. Bardzo bym chciała wiedzieć więcej o aktualnej sytuacji w tym miejscu.

Bozena
@Leos

Co za praca coraz gorzej sie pracuje za duzo tych zacacych na hali Kiedys byl 1 2 kierownikow A teraz paranoja co sie dzieje jeden wielki (usunięte przez administratora)

drukarz Morgusz

Widzę, że ogłoszenia wiszą od kilku lat. Albo macie tam niezłą rotację, albo opinia o Waszej firmie w regionie jest bardzo słaba. Chciałem się przenieść na północ Polski, ale jedynie w ogłoszeniach widzę jedynie firmę Crown, która próbuje nawet rekrutować specjalistów przez headhunter'ów. Chyba nie warto u was podjąć pracy jednak pytam tutaj brać drukarską o warunki. Napiszcie coś chłopaki o Waszej firmie rzetelnie. Pozdrawiam Morgusz

Czy w Crown Packaging Polska Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Pawełek

Tak

Nie ma problemów z obsuwami w wypłatach?

Szukają z doświadczeniem automatyka,mam ponad 20lat doświadczenia w zawodzie A pani mi mówi że niestety może najpierw rzetelną rozmowa A potem niech pani decyduje. (usunięte przez administratora)

UR

Przeczytałem kilkanaście opinii i skłoniło mnie to do zadania pytania. Jak wygląda atmosfera, zarobki i struktura wiekowa w UR? Lada dzień mam rozmowę do tego działu.

Julia
@UR

Dobre pytanie. Też chętnie się dowiem czegoś więcej o pracy w Crown Packaging. Powiedz tylko, jakie konkretnie stanowisko masz na myśli?

replay
@Julia

Ogólnie to szkoda czasu poświęconego na rozmowę z nimi. Zaaplikowałem na ogłoszenie o pracę, zostałem zaproszony na rozmowę. Rozmowa przebiegła normalnie. Natomiast po rozmowie nie poinformowali mnie o jej rezultacie. Pod tym kątem 0% profesjonalizmu z ich strony. Inne firmy, i to nie tak "międzynarodowe" jak Crown, informują o rezultacie rozmowy i to w terminie w którym się do tego zobligowali. Moje opinia o tej firmie jest negatywna.

@replay

@Julia kandydowałem na stanowisko Kierownika Utrzymania Ruchu. Pierwszy etap odbył się telefonicznie przez HeadHuntera, kolejny w siedzibie firmy. Kwestię kultury Pani z działu HR nie pozwala na choćby cień negatywnej opinii. Pozytywnej z resztą też nie, po prostu zwykła rozmowa bez fajerwerków. Co jednak zdziwiło mnie podczas rozmowy, to brak osoby która ma kompetencje techniczne, kogoś z kim w przyszłości bym współpracować lub kto byłby moim przełożonym. Po odpowiedzeniu na wiele pytań i przedstawieniu swojej opinii na temat hipotetycznego scenariusza (zwolnienie wieloletniego pracownika ze względu na jego oportunizm - swoją drogą ciekawy temat, zważywszy, iż obecnie koordynuję pracę zespołu z wieloletnim stażem i nawet jeśli trafiają się oportuniści, to w dobie braku pracowników, ostatnim czego bym oczekiwał od kierownika działu, to zwalnianie ludzi) Po serii kolejnych pytań padło pytanie o zarobki. Kwota którą podałem nie była mała, ale z rozmowy wywnioskowałem, że nie przesadzona. Następnie prosiłem o odpowiedź na przygotowane przez mnie 25 pytań związanych z pracą na tym stanowisku (między innymi o zespół, strukturę wiekową, nowoczesne formy zarządzania zespołem i parkiem maszynowym, metody statystyczne), takie pytania to dla mnie must have. Na większość z nich dostałem odpowiedź wymijającą,bądź jej brak zasłaniając się tajemnicą firmy lub po prostu brakiem wiedzy. Zaraz po rozmowie otrzymałem telefon od Headhunterki z pytaniem jak było i czy moje warunki finansowe mogą się zmienić. Odpowiedziałem przecząco, wiedząc, że w razie zatrudnienia czeka mnie długa i ciężka praca ze względu na brak filozofii Lean i wrażenie, że podejście do ludzi jest bardzo skamieniałe na zasadzie "Jak Ci się nie podoba, to za bramą czekają następni". Po dwóch dniach dostałem informację, że do trzeciego etapu nie dojdzie ze względu na małe doświadczenie managerskie (SIC!) oraz brak znajomości branży (wnioskowane zapewne z wyrazu twarzy, ponieważ nie padło nawet jedno pytanie branżowe. Czy polecam? Chyba nie, chociaż jak wiadomo wszystko rozbija się o kwestie finansowe i gdybym miał przechodził tą rozmowę jeszcze raz, to zażądał bym kolejny tysiąc więcej.

Ajj
@UR

Haha... jak nie przeszedłes rozmówki z HR to musisz być cienki. Lepiej, że Cię z Nami nie ma????

@Ajj

Tylko potwierdzasz opinię jakie znajdują się na tej stronie, dobrze że nie przeszedłem. A czy jestem cienki? Zapytaj 5 najbogatszego Polaka z rankingu Forbs. :)

Ajj
@UR

To słabo Ci płaci jak szukasz innej pracy. Tak na marginesie ludzie z UR są "biedni" bo dotychczas mieli właśnie kierownikow, którzy pięknie gadali o Lean, oportunizmie, bla bla bla kolorowanki, cuda na kiju. A co do czego to uszy skulone i spać. Po Twoim wpisie uważam, że jesteś cienias i tyle, a panowie z UR to nie są miękkie fajki tylko zespół który trzeba wziąć pod skrzydła. Także bardzo cieszę się że Cię z Nami nie ma, bo to byłby kolejny czas stracony jak ostatnie lata.

@Ajj

Nie zawsze zmienia się pracę ze względu na zarobki. A co do wzięcia pod skrzydła, to obyście trafili na taką osobę, bo z rozmowy wynikało raczej, że szukają kogoś, kto będzie Was potrafił złapać za przysłowiową "mordę", a w razie gdyby to nie pomogło, zwolnił dla przykładu. Co do wprowadzaniu Lean itd. To najpierw sami się zastanówcie kto jest problemem? Kierownik czy cały zespół który podrzuca kłody pod nogi? Dla mnie to koniec wywodu. W ostatecznym rozrachunku wszyscy są zadowoleni, ja cieszę się, że nie trafiłem do Crown, a Wy nadal czekacie na nowego kierownika / już go macie. Oby takiego jak Wy chcecie, a nie takiego jakiego myślę, że szukają.

Nikodem
@Ajj

Jak wieść niesie, czas w fabryce nie jest liczony w miesiącach czy latach, lecz w kolejnych kierownikach UR. Żaden nie będzie odpowiedni, za duży tu b..rdel i nie te czasy, by stosować socjalistyczne metody zarządzania. Współczuję kolejnemu kierownikowi, kimkolwiek by nie był.

On

Forbesa

prod
@Nikodem

Nie tylko w UR, na produkcji też kierownicy się zmieniają bardzo często, ludzie odchodzą do innych firm. Ta firma to porażka jeśli chodzi o rozwój, radzę unikać, "kariera" tam jest bardzo krótka.

Trek
@prod

Na produkcji nie jest tak źle z rotacja kierownikow

On
@UR

"Jak Ci się nie podoba, to za bramą czekają następni". - bo tak jest..

Jaro
@UR

Ja też kandydowałem na kierownika UR, ale odpadłem jeden etap dalej niż ty. Z kim się spotykasz to już zależy od sposobu prowadzenia rekrutacji. Do sprawdzenia znajomości języków czy faktycznych powodów zmiany przez Ciebie pracy dobry HRowiec wystarczy. Nie ma potrzeby angażować innych. Jedyne co mnie zdziwiło to praktycznie te same pytania na każdym etapie rekrutacji tzn 1x z pośrednikiem i 2x w firmie- a chyba to nie był ostatni etap. Tak jakby ze sobą poszczególne osoby nie rozmawiały. Ale ogólne wrażenie OK.

@Jaro

Z tego co pamiętam, to rozmowa miała być 3 etapowa. Chyba, że coś się zmieniło. Masz rację, że dobry Hr-owiec wystarczy. Mimo wszystko uważam, że oprócz umiejętności wysłuchania odpowiedzi, ważnym jestem, aby osoba rekrutująca powinna umieć odpowiedzieć na pytania osoby rekrutowanej.

Jaro
@UR

Dostałem odp. od headhuntera że nie zostałem zakwalifikowany do IV etapu więc wniosek jest jeden. Ale czy etap IV był ostatni tego już nie wiem. To już historia. Może nowy kier. UR się wypowie. Sama firma (ludzie, bo firmy od środka nie miałem okazji poznać) wydaje się OK.

Znający temat
@Ajj

Ciekawa wypowiedź osoby zapewne z HR . Sama świadczy o niskim poziomie skoro w ten sposób się wypowiada????

Tek
@Ajj

Ajj ksywka to chyba z powodu głowy która Cię boli z braku profesjonalizmu. A skoro tam jeszcze jesteś to albo dużo wazeliny albo na stanowisku administracyjnym ????

@prod

Firma zenujaca, zarzadzanie na poziomie zero. (usunięte przez administratora)Ludzie nie chca tam pracowac.

Zostaw merytoryczną opinię o EVIOSYS PACKAGING POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ W PRUSZCZU GDAŃSKIM - Pruszcz Gdański

• Jak się pracuje w EVIOSYS PACKAGING POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ W PRUSZCZU GDAŃSKIM?

Zobacz opinie na temat firmy EVIOSYS PACKAGING POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ W PRUSZCZU GDAŃSKIM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EVIOSYS PACKAGING POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ W PRUSZCZU GDAŃSKIM?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EVIOSYS PACKAGING POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ W PRUSZCZU GDAŃSKIM?

Kandydaci do pracy w EVIOSYS PACKAGING POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ W PRUSZCZU GDAŃSKIM napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.