Hoist Polska sp. z o.o.

Opinie o Hoist Polska sp. z o.o.

Beata

Jak tam idzie praca na portfelach kupionych od Getback?

Komiks
@Beata

super teren i kieruski- orze nosem po betonie - krew się leje ale korpo grzmi że to same sukcesy

Marysia
@Beata

Idzie tak dobrze, że ten który to kupował, to dawno uciekł z firmy zanim zdążyli go dyscyplinarnie rozliczyć.

P-lina

Hej, na jakie zarobki można liczyć w działach finansowych?

bełkot
@P-lina

trochę niższe niż w Biedronce- odradzam

Greg

Kierownik Szymonek, pozjadał wszystkie rozumy, do tego kłamie. Zwykły pędzel. Współpraca z nim, to była katorga.

Szkoła
@Greg

Pracuje jeszcze ten profesorek?

bosik
@Greg

drugi taki kłamczuszek prosiaczek żyje na Śląsku i dręczy ludzi.......

Blazej

Kamil K. Nie mily dla klienta bluzga zastrasza ordynarny

Komiks
@Blazej

tak go wyszkolili na szkoleniu do pracy ma szczekać jak jego kierowniczek

Hola, hola
@Blazej

Niech Pan złoży skargę. Nikomu nie wolno Pana obrażać i straszyć.

Analityk Finansowy

Żenujące, robią sobie jaja z ludzi. Pozdrówcie Kingę N.

Barak słów.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Układy

Ja się w waszej firmie ukrywa mobbing?

wiop
@Układy

ucina się łeb i awansuje tego co to zrobił

Batumii

zapraszamy do antywindykacji- fajne zarobki

O!
@Batumii

Jakieś namiary?

kolp
@O!

popytaj wśród pracujących kolegów- jest tam ich kilku

O!
@kolp

sami z sobą negocjują ;)

1wq
@O!

tak kierowniku, jak zawsze masz rację - szkołę skończ

zero

Ile dostaniecie podwyżki w 2022 roku??

vip firma
@zero

10 zł na dwa pączki

kiszinka
@zero

1 euro

Mat

Prosze o pomoc mam dług 90 tys. w Hoist Czy ktoś pomoże w negocjowaniu ugody? kirwis@poczta.fm

ogon
@Mat

nie otwieraj drzwi i nie odbieraj od nich listów i sprawa sama się załatwi

zdenerwowany

Hoist Polska - dlaczego SMSujecie do mnie o godzinie 7:00 i zawalacie mi skrzynkę głosową? Nie wziąłem nigdy żadnego kredytu, mam ledwo 20 lat. Rozmawiałem z wami przez 15 minut i miła pain powiedziała, że widocznie ktoś podał mój numer. Co mnie to obchodzi, że go podał skoro ten dłużnik i ja nie jesteśmy w żaden sposób powiązani? Radzę lepiej weryfikować dłużników, bo tak łatwo nie odpuszczę

tragedia

Kiedy nowy szef terenówki??

Toyota
@tragedia

Ja nie wiem z jakiego powodu miałby się zmienić ? W mojej opinii to wiele się zmieniło przez ostatni rok na plus, na duży plus. Nie tylko ja uważam że pracy dla żadnego z nas nie byłoby już rok temu, a jedna dalej tu jesteśmy. Ps. Pamiętam że w środę był czas na pytania i tego pytania nie słyszeliśmy ???? idź może i zajmij się swoją pracą nie z nami, bo znając nasz zespół to z pewnością ciebie w nim nie ma.

Terenowy
@tragedia

Co taki nowy miałby zmienić, myślisz że przyniesie aktualne adresy do spraw?

show

show must go on

@Toyota

Pomożesz w negocjacjach? kirwis@poczta.fm

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Hoist Polska sp. z o.o.?

olo

mizernie

kibel

co łaska

Samu

O jaki dział pytasz?

@kibel

Pomożesz w negocjacjach? kirwis@poczta.fm

Jako Hoist Polska jesteśmy otwarci na wszelkie opinie obecnych jak i byłych pracowników. Śledzimy uważnie wszystkie wpisy, jednak niektóre nie powinny znaleźć się na tym forum, ponieważ łamią one regulamin portalu i uderzają w dobro osobiste naszych pracowników. Wszystkie wpisy, które usuwamy są zawsze analizowane przez dedykowany do tego zespół. Każdy moderowany przez nas wpis jest również analizowany przez administratorów portalu i w określonych przypadkach może zostać ponownie zamieszczony. Jednocześnie chcemy podkreślić fakt, że jesteśmy zawsze otwarci na dialog i jeśli pojawiają się zastrzeżenia odnośnie któregoś z naszych Pracowników, zawsze prosimy, aby kontaktować się z bezpośrednimi przełożonymi lub z Działem HR.

Mane, tekel, fares
@Hoist Polska sp. z o.o.

Doprawdy? Otwarci? Chronicie dobro osobiste pracowników? Pytanie: których? Od wieków stoją tu wpisy o „złych liderach CC”, „fatalnym szefie terenówki” itp. gdzie zarówno osoba z wewnątrz jak i z zewnątrz organizacji bez problemu może sobie te osoby zidentyfikować. Ale to dopiero jakakolwiek wzmianka o „3 paniach”, „3 przyjaciółkach” czy „3 aniołkach” powoduje, że wpisy magicznie znikają choć nawet nie ma wskazania departamentu czy innego zawężenia o kogo chodzi (co tylko potwierdza prawdziwość komentarzy i niesławę jaką te osoby się okryły). To jaki jest klucz, wg którego chronicie dobro osobiste pracowników? Chyba taki jedynie, że panie, w przeciwieństwie do reszty załogi, mają możliwość wpływu na wyświetlenia na portalu, co, nota bene, drogi zespole Gowork też wpływa na Waszą wiarygodność, bo skąd te podwójne standardy? To nie jest złośliwość Drogie Panie, tylko smutny fakt. Może lepiej zamiast w komentarze spojrzeć w lustro?

ex pracownik

moze zamiast pisac i zglaszac do hrów w tej firmie, warto się postarać o kontakt z kimś odpowiednim ze szwecji lub uk gdzie firma ma swoją główną siedzibę, opisywać wszystkie nieetyczne stytuacje z managmentem, szwedzi sa wyczuleni na takie sytuacje, ale czy ktoś spoza polski coś z tym zrobi jak oni uważają polskę za tanią siłą roboczę z mniej mądrymi ludzmi ktorzy maja klepać za 1/4 tego co szwed lub brytol?

Ciekawy

Czyli osoby decyzyjne dają tylko hajs na usuwanie niewygodnych postów i reszta jest zamieciona pod dywan?

KARMA

NAPISZCIE DO UDZIAŁOWCÓW HOISTA

@Ciekawy

w takich firmach gdzie bazuje sie na taniej sile roboczej, raczeh wszystko jest zamiatane pod dywan, ale sa sytuacje na granicy mobbingu ale wtedy trzeba miec na to dowody i wtedy zglaszac gdzie sie da tylko a nawet sprobowac sadownie pozwac firme i wyciagnac od nich kase za (usunięte przez administratora) czasami takiego typu korpo firmy boja sie pozwow i famy i zazwyczaj podpisuja ugody z pracownikami

?
@KARMA

Sądzisz, że ich to obchodzi?

@Ciekawy

w niektorych korpo kaza pisac poztywne opinie o firmie na portalach pracowniczych, dostaja emaila od hrow ze nalezy cos fajnego pisac o firmie w internetach, i to potem widza kto pisze komentarze, rowniez takie firmy placa goworkowi za usuwanie negatywnych opinie na forach

ex pracownik

pisac masowo zagranice do szwecji lub uk jak dostana milion emaili to nie beda udawac ze nic sie nie dzieje

nie sądzę
@ex pracownik

co najwyżej, jeżeli stwierdzą, że przysparza im za dużo pracy i psuje wizerunek zlikwidują firmę w Polsce i tyle.

@nie sądzę

to jest korpo predzej przeniosa oddzial zagranica do innego postkomunistycxznego kraju jesli uznaja ze polska pod wzgledem podatkowym nie jest atrakcyjna dla biznesu, to zaden problem zrobic tranzycje procesow zagranice, polacy mieszkaja i pracuja wszedzie w europie wiec to nie jest zaden problem

tukan
@ex pracownik

Nie ma znaczenia czy piszesz gdzieś wyżej - totalna (usunięte przez administratora). na grupowym poziomie szeregowy pracownik i tak jest zmarginalizowany - liczy się tylko opinia śmietanki z PL a temat jest zamiatany pod dywan.

@tukan

to trzeba sie doksztalcac szukac prac na innych stanowiskach i piac sie w gore to ze ktos jest dyrektorem managerem chir liderem w takim tanim ssc to nie robia na mnie najmniejszego wrazenia

Wierzyciel

jak chodzą portfele getback w terenie???

Terenowy
@Wierzyciel

Portfele kupione od Getback chodzą tak, że nawet nie ma sensu pojawiać się na adresie w tej sprawie. O ile oczywiście trafi się aktualny adres, jak to tradycyjnie w tej robocie jest loteria. Strata czasu, ryzyko utraty zdrowia.

KITOWNIKI
@Wierzyciel

trafiony jeden na 100 ale dobry dyrektor terenu pisze dobre legendy więc jest GIT!!! Luz malina można trzaskać inne adresy po drodze i dorabiać że hej.

śmietnik
@Wierzyciel

Dramat to trudno powiedziane!!! Szukam innej pracy.

@śmietnik

Biedronka

Zarobki w Biedronce. Kasjer będzie otrzymywać miesięcznie od 3800 do 4100 zł brutto. A u Was jak jest?

ktoś z internetu
@Biedronka

zdecydowanie więcej!

okkk

Co u kierowników terenowych?

na niby
@okkk

a ten dyrektorek z terenówki nadal udaje eksperta???

Ketler
@na niby

Baa ekspert taki że nawet nagrodę.roku ma.

monio
@Ketler

widocznie ktoś na niego głosował ...

janusz

Uważam ze ta firma ma coś z głową.Znalezli dług który w rzeczywistości 19 lat temu został już wykasowany a te nieuki dzwonią i straszą barany skończone.Ale najlepsze jest że wysłali windykatora w sezonie letnim w ub.roku kiedy temperatura wskazywała ponad 35%a ten gruba marynarka koszula krawat jak wszedł na drugie piętro a ważył gdzieś 120 kg.to myślałem ze ducha wyzionie a zapach potu na całą klatkę.Tragedia

borys szopka
@janusz

Faktycznie stosuja (usunięte przez administratora) [ciagle telefony, smsy,pisma o ugodzie] sprawa z 2009 dawno przedawniona,a oni szukaja jelenia do zaplaty.OJ sie za was wezmie ZIOBRO (usunięte przez administratora) w krawatach.DO ROBOTY uczciwej na budowie lub w kopalni sie wezcie a nie ludzi nachodzic.

Ciekawa

M. teraz Twój ruch :)

Santopesto
@Ciekawa

Jaki i kto?

Windyktator

Może być tel, bądź SMS... 534674676...z góry dziękuję za pomoc ????????

Hasztag

Dalej będziecie słać ten (usunięte przez administratora) na losowe numery do losowych ludzi? "Prosze o pilny kontakt z Hoist Polska Sp. z o.o., pod numerem telefonu: (usunięte przez administratora) Prosić to możecie...

Faly

Chciałem się zapytać po co hoist kupił wierzytelności z firmy getback skoro część tych spraw jest przedawniona? Po co naliczają odsetki o przedawnionych roszczeń skoro zobowiązanie jest przedawnione i jest nieściągalne? Jaki to ma cel? Szukają naiwnych?

pyt
@Faly

nieściągalne? Dziwiłbyś się ... Pewnie nie wszystkie, ale są tacy co nie chcą żyć z długami. To że dług się przedawnił, nie oznacza, że wyparował. Pozostaje jako dług naturalny.

teren
@Faly

super dział zakupów, skupuje sam najlepsze kąski - żenada i wtopa za wtopą

antywindykator
@pyt

jacy nie chcą żyć z długami? jak się przedawniło to tak, jakby dług wyparował więc nie mają już długu. polecam art. 117§2(1) kc

Mrówa
@antywindykator

Dłużnik musi sam udowodnić przed sądem przedawnienie wierzytelności. W każdej innej sytuacji, wierzyciel może domagać się spłaty do "grobowej deski", bowiem dług przechodzi w tzw. zobowiązanie naturalne, i żadne paragrafy tutaj nie mają znaczenia. Nie rób ludziom wodogłowia. Jeżeli wierzyciel domaga się spłaty, zawsze może wystąpić do dłużnika o uregulowanie zadłużenia. Jeżeli dłużnik uważa, że roszczenie nie ma podstaw, przedstawia sprawę przed sądem i po problemie. Jest jednak małe "ale".. Każde działanie na sprawie podjęte przez wierzyciela, dysponenta długu, nadaje nowego toku wymagalności zobowiązania, i wiele osób staje nagle zdziwionych z rozdziawioną "gębą", bo się okazuje, że jednak pomimo upływu 10 lat, dług wciąż jest do spłacenia, bo ktoś złożył kilka razy wniosek o rozpatrzenie sprawy w sądzie.

Bzdura
@Mrówa

To sąd bada z urzędu, czy dług jest przedawniony czy też nie. Ale dotyczy to tylko dochodzenia spraw przed sądem. Jeżeli nawet dług się przedawnił nadal pozostaje jako dług naturalny.

?
@antywindykator

O czym ty piszesz ? Przedawnienie roszczenia nie likwiduje długu.

antywindykator
@Mrówa

haha niezły z ciebie żartowniś. ktoś złożył kilka razy wniosek o rozpatrzenie sprawy w sądzie? to co się stało takiego, że nie było wyroku tylko musiał kilka razy składać pozew, co? aktualnie to sąd z urzędu bada czy roszczenie nie jest przedawnione, jeśli został wniesiony pozew. po drugie jak dłużnik uważa że roszczenie nie ma podstaw, to jak ma przedstswić sprawę w sądzie skoro sprawa do sądu nie trafiła tylko człowiek jest nękany telefonami i listami? ps. jakie to każde działanie przerywa bieg przedawnienia? a jak roszczenie się przedawniło to każde działanie też przerywa bieg? :D

Zostaw merytoryczną opinię o Hoist Polska sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Hoist Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hoist Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 355.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hoist Polska sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 251, z czego 26 to opinie pozytywne, 146 to opinie negatywne, a 79 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hoist Polska sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hoist Polska sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hoist Polska sp. z o.o.