PPHU Batis Sp. z o.o.

Opinie o PPHU Batis Sp. z o.o.

Panowie prezesi powinni zmienić swoje postępowanie i szanować swoich pracowników kto pracuje w tej firmie wie o czym mowa

Olek

Brak słów warsztat ciężarówek to kilku baranów jak kupisz piwko to się starają

Czy mógłby ktoś polecić firmę Batis Sp. z o.o. osobom szukającym prace? Jakieś mocne strony pracodawcy potrafilibyście wymienić?

Driver

Nie nie nie nie nie!!!!!!!!!!!

@Driver

Twoja wypowiedź nie wnosi zupełnie nic wartościowego do wątku o firmie. Może chciałbyś rozwinąć swoją wypowiedź lub ją uzupełnić? Taka wypowiedź w obecnej formie, dla innych użytkowników może wyglądać na niewiarygodną.

Alicja

@yoo, Twoja opinia o firmie Batis jest bardzo krótka i zawiera wyłącznie dwa zdania. W dodatku brakuje jej argumentów i odpowiednich uzasadnień. Niektórzy mogą ją uznać za niewiarygodną lub ocenić jako pomówienie. Czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź i napisać, co miałeś na myśli? Czy wcześniej byłeś zadowolony z tej pracy?

@Alicja

Sądząc po twojej wypowiedzi musisz być z bliskiego otoczenia tych niby prezesów. Mają na swoim koncie kilka przegranych spraw sądowych wytoczonych przez byłych pracowników. może nieprawdę napisałem?????? A to co teraz wyprawiają na placu z skupem złomu Jelonek to też kłamstwo, poustawiane opony i skandaliczne zachowanie tych IDIOTÓW niby prezesów wszyscy którzy parkują auta ciężarowe na placu mają z nich ubaw .

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie PPHU Batis Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Zatrudnię kierowce KRAJ C+E Bełchatów?
Feliks

Firma ma opinię dobrego pracodawcy. Jeśli ktoś tego nie zauważa i nie docenia to może lepiej zmienić ją?

@Feliks

Dobry pracodawca ??????? Żart

Janek

Czy zmieniło się coś w firmie na lepsze, ostatnio tak narzekaliście.

@Janek

Nic się nie zmieniło płacą kasę o czasie, a reszta to dno i traktują pracownika jak śmiecia

km

A mnie spamują sms-ami :( i nawet nie wiedzą, skąd mają mój nr tel. Nie mieszkam ani w Bełchatowie, ani w najbliższej okolicy...

Janusz

Dobry pracownik poradzi sobie wszędzie i nie narzeka!!!

Czarek

Jesteście pewni tego co piszecie? Może trzeba spojrzeć na siebie i swoją pracę?

Jawa

Jadna wielka poraszka

Zabol

Oczekiwania mają bardzo duże wszystko trzeba umiec a najniższą krajowom zarobic dadzo w ogloszeni niech to napisza

potencjalny

nie wiem jak z pracą w tej firmie ale treść ogłoszenia związana z płacą a rozmowa o tym z panem prezesem to dwie różne rzeczy - najniższa krajowa

tępa strona mocy

powiem tak , tragedia totalna , żenada, stek kłamstw przy rekrutacji, nie płacą tak jak sie u mawiasz, żałosne!!!!! końcówka tej firmy

stefan

nie polecam, nie polecam, nie polecam!

Edward

To jakieś totalne nieporozumienie. Tutaj człowieka nie traktuje się po ludzku, lecz jak potencjalnego złodzieja. Na temat p. prezesa, jego brata i taty - nie jestem nawet w stanie się wypowiadać. Po prostu szkoda słów w każdym calu!!!!

jaśko

JAKO połowa aut u nich to już E6 to jaka to komuna weź napisz coś więcej i konkretniej a nie tylko pierd... jakieś głupoty byle pitolić. Chce wiedzieć coś więcej a nie - określenia typu jelcze i komuna to mówią tyle samo o tobie. Napisz jakieś konkrety, że jak pójdę na rozmowę to będę wiedział o co pytać i na co patrzeć. Pluć każdy umie ale jakoś nic konkretnie.....

MiKi
@jaśko

Joko ma rację Panie Jagusiak! nieładnie się podszywać!!!

Joko

Komuna jeszcze raz komuna Jelcz lepiej jeździ niż ich dafy. Klekoty syf szkoda słów to i tak że ktoś w tej niby firmie jeździ omijać z daleka....!!!

lejdis

lipa koledzy totalna szkoda czasu. autka to rozklekotane dafy aż strach jechać usterek masa i nikt sie tym nie interesuje !!! a w kabinie taki syf że po nocy aż straszy he he . omijajcie z daleka tą firmę.

robol

Ich ogłoszenie z wysokoscia pensji a rzeczywistość to dwie różne rzeczy

robak

w aucie maja tylko viatola. za granica za colektem mosis biegac.viniety na blx przez internetci nie kupia.jakby trzeba bylo do angli to juz szkoda slow.

Zostaw merytoryczną opinię o PPHU Batis Sp. z o.o. - Bełchatów

• Jak się pracuje w PPHU Batis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PPHU Batis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPHU Batis Sp. z o.o.?

PPHU Batis Sp. z o.o.