Batis Sp. z o.o.

Bełchatów

Opinie o Batis Sp. z o.o.

admin 2015-07-27 07:57
Znacie firmę Batis Sp. z o.o., pracodawcę lub pracowników? Każda firma ma swoje zalety i wady, podziel się z nami swoją opinią.
robak 2016-03-11 09:48
totalna porarzka. ogloszenie ostatnie na 7 tys.od grudna do marca moze zarobisz. jak nie to prezes wspanialomyslnie ci doplaci do najnizszej krajowej.
robak 2016-03-23 08:02
w aucie maja tylko viatola. za granica za colektem mosis biegac.viniety na blx przez internetci nie kupia.jakby trzeba bylo do angli to juz szkoda slow.
robol 2016-06-30 14:11
Ich ogłoszenie z wysokoscia pensji a rzeczywistość to dwie różne rzeczy
lejdis 2016-09-17 11:42
lipa koledzy totalna szkoda czasu. autka to rozklekotane dafy aż strach jechać usterek masa i nikt sie tym nie interesuje !!! a w kabinie taki syf że po nocy aż straszy he he . omijajcie z daleka tą firmę.
Joko 2017-01-17 19:43
Komuna jeszcze raz komuna Jelcz lepiej jeździ niż ich dafy. Klekoty syf szkoda słów to i tak że ktoś w tej niby firmie jeździ omijać z daleka....!!!
jaśko 2017-01-27 08:32
JAKO połowa aut u nich to już E6 to jaka to komuna weź napisz coś więcej i konkretniej a nie tylko pierd... jakieś głupoty byle pitolić. Chce wiedzieć coś więcej a nie - określenia typu jelcze i komuna to mówią tyle samo o tobie. Napisz jakieś konkrety, że jak pójdę na rozmowę to będę wiedział o co pytać i na co patrzeć. Pluć każdy umie ale jakoś nic konkretnie.....
Edward 2017-01-30 19:49
To jakieś totalne nieporozumienie. Tutaj człowieka nie traktuje się po ludzku, lecz jak potencjalnego złodzieja. Na temat p. prezesa, jego brata i taty - nie jestem nawet w stanie się wypowiadać. Po prostu szkoda słów w każdym calu!!!!
stefan 2017-05-02 18:05
nie polecam, nie polecam, nie polecam!
MiKi 2017-05-25 15:09
Joko ma rację Panie Jagusiak! nieładnie się podszywać!!!
Zostaw swoją opinię o Batis Sp. z o.o. - Bełchatów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Batis Sp. z o.o.