PPHU Batis Sp. z o.o.

Opinie o PPHU Batis Sp. z o.o.

Administrator Nowy wpis

W Bełchatów PPHU Batis Sp. z o.o. rekrutuje na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Aplikowałeś na ofertę? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielami firmy. Napisz, na co potencjalni kandydaci mogą zwrócić uwagę zanim udadzą się na rozmowę kwalifikacyjną.

Xxx Nowy wpis

Brak słów

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Kierownik Oddziału w PPHU Batis Sp. z o.o.?

admin batis

do tematu podchodzimy elastycznie zapraszamy do kontaktu.

@admin batis

Czyli z zerowym doświadczeniem jesteście w stanie pomóc? :)

@Anna

zapraszamy do kontaktu, rozmowa kwalifikacyjna jest w tym przypadku niezbędna.

Joanna
@admin batis

A jest też ta elastyczność co do grafiku, w sensie w jakich godzinach sie pracuje?

Sławomir Nowy wpis

Patrząc na kierownika sklepu nie trzeba mieć jakiejkolwiek wiedzy. Już nie ma po co tam iść od kiedy brak dwóch chłopaków ze sprzedaży.

Wanda Nowy wpis
@Sławomir

brak? to kto tam teraz pracuje? raczej sam kierownik by wszystkiego nie mógł ogarnąć, więc masz jakieś gorsze zdanie o osobach nowych? dlaczego?

stefan

naprawa wykonana szybko kierownik naprawił w 10 min inny warsztat 2 dni nic nie zrobili vw śmiga

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie PPHU Batis Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Zatrudnię kierowce KRAJ C+E Bełchatów?

Czy PPHU Batis Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Batis

Oczywiście np. na Kierowce c+e lub mechanikom SSO lub SSC. Oczywiście po uprzedniej zgodzie pracownika.

Jakija

Jak sobie zrobisz za swoje to i większą kwalifikację będziesz miał

@Jakija

PPHU Batis pokrywa pracownikom szkolenia które podnoszą ich kwalifikacje oczywiście po wcześniej zgodzie pracownika.

MarioBross

Ja pamiętam że tak, mieliśmy szkolenia z Totala. - Były pracownik.

MarioBross

Jeśli chodzi o firmę Batis ,to nie mam nic do zarzucenia jeśli chodzi o prace. Sam tam pracowałem i zawsze wszystko na czas. Odszedłem tam gdzie proponowali większe pieniądze. Tak to juz jest. Nie wiem jak teraz ale jeśli ktoś by chciał tam pracować ,jako były pracownik- polecam. Atmosfera spoko, nikt nikogo nie krytykuje i pomogą jak z czymś sobie nie radzisz.Oczywiscie jeśli są tam jeszcze stali pracownicy.

STEFAN PAŁAC

PAN RAFAŁ P KIEROWNIK SERWISU SAMOCHODOWEGO BATIS PODSZEDŁ DO MOJEJ NAPRAWY Z PEŁNYM PROFESJONALIZMEM POLECAM ZNA SIE NA RZECZY SUPER.

Andrzej Choroszkiewicz

Serwis opon. Umawia się człowiek na godzinę kilka dni wcześniej, zajeżdża dwie minuty przed czasem. Po 10 minutach czekania na obsługę przychodzi Pan i mówi że ma do skończenia koła w aucie.Obsługa nic, tylko ruszą ramionami ( pewnie właściciel) tego (usunięte przez administratora) Nie polecam. Nie wykonam tam żadnej usługi, a korzystałem często.

Luk

Czytając niektóre, w większości negatywne opinie, zastanawiam się czy Wy w ogóle skończyliście jakąś szkołę, jakąkolwiek, choć by zawodówkę? Bo patrząc na błędy ortograficzne i sposób wypowiedzi, to najlepszą opcją dla Was jest siedzenie w domu i wpie....anie tynku ze ścian;)

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

Tirak

Wszystko jest opisywana w jak by to była jedna z najlepszych firm w Bełchatowie ale nie stety to co się luźniej okazuje to już inna historia

Kamil

Witam , jutro mam jechac do nich na rozmowe do beluchatowa , rozmawialem z prezesem i nie poinformowal mnie o zadnym zagrozeniu odnosnie wirusa , skoro caly zaklad jest pod kwarantanna to moze przyjmowac interesantow? I czy to sprawdzone info ze sa zarazeni??

@Kamil

Daj sobie spokój z tą informacją o koronawirus to bujda ale poszukaj sobie normalnej firmy nie warto

Jatoja

Szef zawsze mówi prawdę w 50% Nie ma co wierzyć w ustalanie zasad pracy między pracownikiem a pracodawcą. Ogólnie nie polecam.

Julia
@Jatoja

A czy te zasady, które ustalane są na przykład podczas spotkań rekrutacyjnych, są później zapisane w odpowiedniej umowie? Tak powinno być. Jeśli piszesz, że nie ma co wierzyć w ustalenia, to jak to jest możliwe?

Gaba

Czy ktoś może wypisać plusy i minusy firmy ?

Były
@Gaba

Plusem........ więcej informacji nie posiadam A podstawy minus to brak szacunku do pracownika dramat nie polecam

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Batis Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Tirak

Nie dla wszystkich jest to dzień wolny zależy gdzie się pracuje

@Tirak

Widzę, że znasz dobrze firmę. Napisz proszę, czy można starać się o zatrudnienie nie mając doświadczenia. Pracodawca zapewnia takim osobom przeszkolenie przed objęciem stanowiska?

@Paweł

Można przeszkolenie to tylko teoria praktyki musisz nauczyć się sam jednak nie polecam

Honorata

A wiesz może jak sytuacja osób zajmujących się sprzedażą? W ogłoszeniu na stronie Batis jest info o atrakcyjnym wynagrodzeniu http://www.batis.pl/podstrona,25-praca.html Możecie potwierdzić?

Olo

Witam nie wiem jak można tak traktować swych pracowników i tyle lat prowadzić firmę, ktoś z Inspekcji Pracy powinien się przyjżeć dokładnie tym panom i zabrać im możliwość prowadzenia działalności gospodarczej

Bolek

Praca w tej firmie jest ok przez 2do3 miesięcy gdy panowie (Prezesi) robią dobre wrażenie a puzniej gdy już podpiszesz dłuższą umowę zaczyna się żeczywistosc. Szef ma zawsze rację choć by nie wiem jaką głupotę i ciemnote wciskał do tej głowy nie masz prawa się mię zgodzić stajesz się niewolnikiem

Ktoś

Firma w Bełchatowie istnieje ponad 20 lat od czasu gdy (usunięte przez administratora)przejoł to przedsiębiorstwo nic dobrego o nich powiedzieć nie można

km

Niestety firma nie wiem skąd bierze numery telefonów i spamuje... Dzwoniłam w zeszłym roku, prosiłam, żeby sobie mój numer skasowali. Skłamali, że to zrobią. Dzisiaj kolejna akcja promocyjna i oczywiście znowu sms. Mam wrażenie, że chyba cienko przędą, skoro do takich sposobów się uciekają.

Były
@km

Brak fachowców na warsztacie samochodowym, pracują tylko wymieniacze nie mechanicy właściciele to dwóch braci których ojciec mianował prezesami (usunięte przez administratora)

Luidzi

Dziwne są te opinie. Firma w internecie jest oceniana dobrze i ludziom dobrze się pracuje!!

Zostaw merytoryczną opinię o PPHU Batis Sp. z o.o. - Bełchatów

• Jak się pracuje w PPHU Batis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PPHU Batis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPHU Batis Sp. z o.o.?

PPHU Batis Sp. z o.o.