Opinie o electrolux.pl - Electrolux Poland Sp. z o.o. w Siewierz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Electrolux Poland. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Electrolux Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electrolux Poland w Siewierz

Każdy nadaje na 4 bo jest na widoku przy wejściu i przy szatniach a jakby ktoś się przeszedł między innymi liniami to dzieje się to samo. Liderzy z 4 przynajmniej nie chodzą ciągle palić na palarnie

marf

Ja bym zglosila to ksiedzu ze ktos w kamizelce albo bez koszulki robi , woda swięcona poswieci ,egzorcyzmy zrobi i zaklad nie bedzie szorgany. powiesic na windzie czosnek i normy beda schodzic ;)

Kaśka
@marf

Tacy właśnie jesteście ograniczeni sezonowa. Wszelkie komentarze zbędne.

an.

Czy to pewne ze wszystkie zmiany robią do 19??

sezonowy?

Ile jest stopni zaszeregowania? i jak odnosi sie to stawkowo? ktos wie? Do kogo isc zeby podniesli stopien?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Electrolux Poland? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Mają swoje horyzonty magazyn i produkcja

Król

Ann

A co on takiego robi ze zz niego taki playboy i obrzydliwy babiarz?

Tamara

Rafałek Ś :)

????

O co chodzi ?

SezonOwiec

Ale tu się syf zrobił od kiedy ostatnio zaglądałem :) pięknie się bawicie w tym (usunięte przez administratora). Narkomania i (usunięte przez administratora) na porządku dziennym. Ukraińcy wam podobno nawet uciekają bo też mają dość.

Sylwia
@SezonOwiec

Ukraińcy nie tylko uciekają ale też mają za nic Polaków i nie ma się co dziwić skoro ponizaja samych siebie na forum.

morus

kierownik magazynu jest kobietą (usunięte przez administratora). a ten samozwanczy kierownik to zwykła imitacja lidera który tylko nas straszy i drze ryja. zwolnil w zeszłym roku doswiadczonych wozkowych "facetow" a zzostawił tempe laski bez kursu na wózki.

Nicky
@morus

Kierownik magazynu - Kobieta, która w tym roku raz pokazała się na magazynie. Cyrk na kółkach :)

Aska

TĘPE chyba. Tępaku.

morus
@morus

tak, racja, tępe powinno być. przepraszam

Qwe
@morus

Dajcie spokój jest przyzwoity na swój sposób w pracy musi troche pokrzyczec nie jest najgorszy. Nie mam nic do niego trochę wymyslacie

marta

a ja go lubię. mój sposób aby widziec uśmiech na jego twarzy to koronkowe majtki pod obcislymi spodniami. zawsze staje do niego tyłem jak go widzę a później się odwracam. minus to faktycznie - wali mu z buzi szczypiorkiem

@marta

Wystarczy się ładnie wypiąć i uśmiechnąć od razu mu lepiej . Ale zapachu z ust jeszcze nie poczułam ale chętnie bym go musnęła

Ew
@Barbara

Żenująca Lafirynda! !!!!!

Ela
@marta

Sprawdź czy z kija mu wali jesteś pewnie w tym dobra .

@Ela

A skąd wiesz że już tego nie zrobiłam???? dla lepszego stanowiska wszystko

marta

ano wlasnie. kazdy lubi bzykanko. ci co srraja z zazdrości tu piszą o innych . . . . . . . .

@marta

ochyda ja nie lubie :)co to za przyjemność w czyjejś du grzebac

piotrek

na spotkaniu przy zatrudnieniu powiedział że on na magazynie jest kierownikiem i mamy go słuchać. poza tym gdyby był liderem to chodzil by jak oni na pomarańczowo

To prawda ze zgarneli dilera z 104?

papai

na magazynie kierownik obiecał że wozkowi po sezonie dostaną minimum 15% a ci którzy teraz się starają mogą dostać więcej

Aska

Dosc ze plotkara to jeszcze bez mózgu.

Supeeer

Chura będzie 15% podniesiona norma, churrrra ????nie będzie czasu na pierdoły i wyssane z palca historyjki .

wwww
@Supeeer

będzie was za to stac na słownik bo byk za bykiem........tragedia z tą ortografią u was

To co nie potrafią pertraktowac, rozmawiać. Tylko szantaż. To zróbcie im na przekór strajk włoski. I trzymajcie do tam do puki wam nie dadzą tego czego oczekujecie.

Co by nie mówić. Samo przez się. Wasze wynagrodzenie jest na poziomie minimalnego wynagrodzenia. Daleko wam do średniej. A firma nie robi nic w tym kierunku aby to zmienić na lepsze, wręcz odwrotnie. Skoro minimalne wynagrodzenie urzedowo rok do roku zostaje podnoszone o 5-6% to dlaczego u was w firmie jest tylko podnoszone raptem o stopień inflacji 2,5%. Czyli cofanie się z wynagrodzeniem. Kto na to pozwala, kto się na to godzi. Tylko głupcy.

Stala

Szkoda ze Agnieszka odeszla. Bardzo fajna, normalna liderka.

@Stala

praca w electro nie jest taka zła kwestia wprawy i jest wszystko ok :)Ci co narzekają to ludzie co im się nie chce pracować.pracowałem tam dwa sezony i w porównani z obecna praca było o wiele lepiej mniej stresu i lzej było

Xxx
@Stala

Miała dość tego co się tam dzieje. Dziewczyna się szanuje .

olo
@Stala

Agnieszki szkoda! Zostaną same gwiazdy .....

Danka
@olo

Masz rację same gwiazdy,kochanki i rozwodki.

Prawda
@anonymous

Jak czytam Twoje wpisy to wnioskuję ze mieszkasz z mamusią bo w obecnych czasach liczą się dochody. Dla ciebie na pewno wystarczająco dużo 2100 ponieważ mamusia utrzymuje. Niestety facet by utrzymać rodzinę za te grosze to moim zdaniem leń. Nie wypisuj że praca super bo wróćmy do wcześniejszego postu że roznoszeniem ulotek można to zarobić. Jesteś młody i uważam że gdy mama powie dość darmozjadzie to żadna kobieta tym bardziej bo będzie jej starczać na waciki. Jak widzisz 2100 czy 2500 w obecnych czasach to zadawna Kuroniowka. To oznacza jedno wstyd i lenistwo.

@Danka

a no tak bywa

arti
@Stala

która Agnieszka z której linii?nie kojarze

Ela

Głównie ze 104

Już nie wrócę

W życiu do tego dziadostwa co się w nim dzieje nie wrócę zakłamanie i fałszywi udają przyjaciół a za plecami każda jedna obrabia drugą. Faceci patrzą by tylko. ...........później kopią ich w tylek i wypad. Nagle oj ja biedna gwiazda a myślałam że awansuje. Tak się kończy piękny sen. Nie życzę powodzenia bo i tak każdy wie że tam ono nikomu nie jest potrzebne tylko .........

Ali
@Już nie wrócę

Loty płoty i pomiatanie w tym sezonie.. niestety ale z uwagi na brak stanowisk dla tymczasowych bo wszystkie są dla Ukrainy a tymczasowi biegają jak psy od stanowiska do stanowiska i aż żal patrzeć jak dają się wykorzystywać

anonimm
@Ali

ali a ty nie wiesz że poziom choćby 2 to już 3stanowiska a 3 to 5??? i to chodzenie po różnych stanowiskach jest akurat wymagane??

anonimm
@Już nie wrócę

co ty za głupoty wypisujesz??piszesz o sobie??i własnych doświadczeniach w elu??

Alfa
@anonimm

To życie, a takie doświadczenia wynikają z atmosfery jaką tworzą ludzie i nie sądzę że jesteś ślepy. Łapka w gore poniewaz sam nie jestes w stanie nic zmienic. Jest jak jest i nie komentuj jeżeli nie rozumiesz ludzi którym się to nie podoba. Życie nie polega na wkroczeniu śrubek czy łączeniuris panela. Wynagrodzenie nie jest godne człowieka, to najniższa krajowa która każdy pracodawca ma obowiązek zapłacić. Ty raczej nie potrafił byś nic innego robić dlatego nie ma przed Tobą przyszłości. Pracy wokół naprawdę jest dużo lecz dla odważnych i ambitnych. Sorki .

figo fago

ciotki i inne piz de czki - zyjcie swoim życiem i swoimi sprawami

Dajcie sobie spokój bzdury

Zostaw merytoryczną opinię o Electrolux Poland - Siewierz

• Jak się pracuje w Electrolux Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Electrolux Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electrolux Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 10 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Electrolux Poland