Olimp Labs

Opinie o Olimp Labs

Stanisław

Obiecanki macanki. Podwyżek brak . (usunięte przez administratora)

Info
@Stanisław

Taka prawda coraz gorzej brak szacunku. Jeśli będzie podwyżka to pewnie o tyle co najniższa krajowa.

Mariusz

Nie ma co Olimp to firma z perspektywą, nie tylko można się tu rozwijac, awansować, ale szczególnie dobrze zarobić, widać to po październikowej wypłacie... Ceny coraz wyższe, w Olimpie zarobki coraz niższe... Jest przyszłość!

@Mariusz

Awans w olimpie ???????????? Podwyżki hahahahahahaha. Obiecują a głupi lidze się cieszą. Nic nie ma i nic nie będzie

Ali

Czy aktualnie są przyjęcia do pracy na produkcji ?

Nikt

No kogo takiego tam znalazłeś mężczyznę kobietę? Pochwal się odkryciem

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Olimp Labs? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
zainteresowany

Witam, jakie są różnice pracy miedzy magazynierem w olimp labs a w nutrifarmie ? To jest praca w tym samym centrum ? Można prosić o normalna odpowiedz dzieki

@zainteresowany

Dzień dobry, Praca w Olimp Labs dotyczy magazynu surowców, praca w Nutrifarm gotowego produktu i jest zlokalizowana w Centrum Logistycznym w Pustyni. Pozdrawiamy

Zainteresowana

Dzień dobry :) Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w firmie Olimp Labs? I ile czeka się na odpowiedź po rozmowie ?

Życie

Małomiasteczkowi ludzie.

@Życie

No ale Dębica do małe miasto przecież.

Wieśniak
@hmmmm

Brygadziści kierownicy wszyscy są zakompleksionym małymi człowieczkami. (usunięte przez administratora)

Dzień dobry. Czy są autobusy pracownicze?

Czy w 2021 r przewidziane są podwyżki płac pracowników fizycznych?

Info
@Ania

Bardzo dobre Pytanie, Może ktoś z kadr publicznie wypowie się kiedy można się spodziewać podwyższenia wynagrodzenia. Obowiązków przybywa, pracowników brakuje na zmianach. Wszystko drożeje chcemy godnie żyć.

@Info

Czemu nie ma odpowiedzi z profilu PRACODAWCA? Nawet nie zapraszają do kadr na rozmowę.

Zimowanie

Na przezimowanie temperatura odpowiednia

Zimowanie

Na przezimowanie temperatura idealna ????

max

Ciepło macie w zimie na produkcji? Przyszedł bym na te kilka miesięcy :)

Ciekawa

Dzień dobry, chciałabym zapytać o prace przedstawiciela handlowego w dziale fmcg. Ostatnio pojawia się kilka ogłoszeń w tym na województwo świętokrzyskie. Czy jest ktoś w stanie opisać ogólne warunki oraz atmosferę w pracy?

Brudna pała

Jakie realne pensje są na produkcji . Czy są jakieś systematyczne podwyżki inflacyjne itp ?

zxc
@Brudna pała

Od dłuższego czasu brak jakichkolwiek podwyżek. Podobno nie ma z czego.

Brudna pała
@zxc

Czyli ile można realnie zarobić ?

zainteresowana pracą

Witam ! Czy jest szansa pracy na produkcji dla kobiety? gdzie najlepiej złożyć CV ? z góry dziękuje za odp

Kolo

Czy pracodawca ma prawo przeprowadzać ankiety czy ktoś się szczepił, czy chcę, nie chce się zaszczepić w firmie czy na własną rękę czy może nie chcę się szczepić. Co znów kombinują.

Lokalny
@Kolo

O znów będzie się działo na Profilu Olimp

Przemysław
@Kolo

Hej, możesz mi powiedzieć jakie są stawki na produkcji w Olimp Labs? Co jaki czas są premie i ile wynoszą? Za co premie jeśli są?

@Przemysław

Początek najniższa. Po paru latach może 3.5kzl

Jaka jest stawka na start na produkcji???

Status

Podstawa + premie i nocki , Nic więcej na poczatek nie dostaniesz

Najnowsza krajowa

Rich Gaspari

Śmieszą mnie te opinie od lat jak to jest źle i ludzie się powinni cieszyć że pracują za minimalną a tymczasem w krajach UE czy USA zarobki są kilka razy większe i jakoś się dalej opłaca. Jedźcie choćby do Irlandii i zobaczcie ile dalej jest tam mimo pandemii ofert pracy. Biznes suplementów to bardzo dochodowa dziedzina z kilkukrotnym przebiciem w stosunku do ceny surówców. Równocześnie fakt jest to branża mało stabilna z dużą konkurencją, szybko zmieniająca się. Wiele znanych firm na świecie z tej branży już nie istnieje, pojawiają się nowe. W dobie pandemii wcale sprzedaż nie spadła bo wiele ludzi ćwiczy w domach i kupuje suplementy diety. Wielu patrzy na cenę dlatego rynek zdobywa firma KFD, podoba mi się też świetny marketing tej firmy, promocja i reklama w internecie. Mają świetną ekipę popularnych youtuberów którzy promują KFD. Nie można też znaleźć negatywnych opinii pracowników o tej firmie.

biegam
@Rich Gaspari

swietna ekipa sterydziarzy a nie sportowcow

Czy w Olimp Labs zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

hmmmm

Tak. Firma przestała oczekiwać od pracowników żeby pracowali. Pojawiły się podwyżki i dodatkowe benefity za ostatni piątek tygodnia. Wprowadzone też fruit poniedziałki i kantyny aż kipią bananami, kiwi i mandarynkami. Widać zresztą poprawę po braku negatywnych wpisów w ostatnim czasie - wiesz jak jest, żółć wylewa się łatwo pochwały przychodzą trudniej.

Alicja
@hmmmm

Jak w Olimp Labsie wyglądają te benefity za ostatni piątek tygodnia? I jakie podwyżki przyznano pracownikom? Jak wysokie to kwoty?

@Alicja

Alicja ....

Kwadrat
@Alicja

Podwyżki? Dobre sobie... Żadnych podwyżek nie było i się nie zanosi na nie. A szkoda bo widać po pracownikach że wyznają zasadę jaka płaca taka praca i żadne dociskanie pracowników nic nie da, a może jeszcze zaszkodzić. Kadra dosyć mocno się okraja. Jak kiedyś olimp płacił godnie jak na nasz rejon to teraz jest daleeeko... Słaba motywacja.

@Kwadrat

Prawda zarobki nie za wysokie są, kadry twierdza ze nie ma z czego podwyżek dać. My widzimy co innego widzimy ile produkcji idzie, Pracownicy generujemy zyski bez nas wszystkich tych zysków nie byłoby wiec powinni nas bardziej szanować i doceniać. Chociaż kierowniczka pewnie wychodzi z innego założenia, nie należy do osób dbających o podwładnych. Droga Kadro Mówicie macie problem zgłaszajcie wiec Prosimy o podejście do sprawy podwyżek z honorem. Jest tez sprawa premii która w okresie urlopowym znika z naszej wypłaty za to ze ktoś miał kilka dni urlopu. Urlop się nam należy to nie jest chorobowe za które nie ma potrzeby wynagradzania premia pracownika.

Szanowni Państwo, Internet jest miejscem, gdzie łatwo jest napisać wszelkiego rodzaju opinie. Jeżeli uważa Pan/Pani , że wynagrodzenie nie jest odpowiednie w stosunku do wykonywanej pracy zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z pracownikiem Działu Organizacyjno-Pracowniczego. Proponujemy wysłanie maila na adres kadry@olimp-labs.com i umówienie się na indywidualne spotkanie.

@Olimp Labs

Pracuje tu od niedawna ale niektórzy mówią że nawet upominając się o coś to przeważnie wszystko się zgadza. Narazie liczy się dla mnie że podstawa się zgadza, zobaczę jak będzie dalej.

nicki

Otworzyli już tę drugą fabrykę olimp?

Zostaw merytoryczną opinię o Olimp Labs - Dębica

• Jak się pracuje w Olimp Labs?

Zobacz opinie na temat firmy Olimp Labs tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 120.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Olimp Labs?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 6 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Olimp Labs