Olimp Labs

Opinie o Olimp Labs

Witam wszystkich Takie pytanie co jest powodem zwolnień pracowników na tej firmie? Coraz częściej słychać że ludzie odchodzą.

Joanna
@Nowy

A gdzie takie rzeczy słyszysz?

@Joanna

Chłopaki się zwalniają z dużym doświadczeniem

Zorientowany.

Ludzie się zwalniają bo mają kredyty i potrzebują więcej zarabiać. Pojedynczymi godzinami raty nie spłacisz ale możliwość jest. Niestety na zapowiedziach odnośnie rzekomych podwyżkach się skończyło. Oceny pracowników mają być do końca sierpnia - z takim tępem pracy powodzenia. Może podwyżki będą ale na święta a które to też nie wiadomo. A to wiem z doświadczenia!

@Zorientowany.

Czekamy może sie doczekamy i miejmy nadzieje ze bedzie to co najmniej 3 zł/h

A są na to spore szanse? Kiedyś też podobnie udawało się dostać?

Lola
@Karolina

Nie ciezko bylo osiagnac takie dodatki. Ogolnie ciagle cos potrącają,

Pracownik2

A Co to jest teraz 3zł/h smiech to by był pozostalo tylko czekać na jakaś sensowna wymówke.

Pracownicy

Czy w tym roku się coś zmieniło i za urlop nie będą odbierane premie ze względu że jest urlop lepiej płatny? Czy na obietnicach się skończy?

Gosza
@Pracownicy

Jak tam wasze wakacyjne wypłaty nadal was tak skubią kierownicy przełożeni że chodzicie na urlopy.

Jak wygląda praca przy produkcji batonów czy to 3 zmiany ile godzin bo słyszałem że po 12 jaka płacą ?

Skąd słyszałeś? Od kogoś kto tu pracuje. Bo myślałem że zmiany są normalnie po 8 godzin. Jakby co to napiszesz?

mag
@Paweł

Można pracować po 12 godzin.

Abcd

Witam, czy trwają jakieś przyjęcia dla kobiet na produkcje?

@Abcd

Witam. W ramach prowadzonych rekrutacji zatrudniamy zarówno kobiety, jak i mężczyzn. W przypadku zainteresowania pracą, prosimy o przesłanie CV drogą mailową na adres: kadry@olimp-labs.com . Informujemy także, że nie odpowiadamy na wszystkie oferty.

Ona
@Abcd

Zaproponowano mi oferte na pakowanie i na 3 miesiace. Porazka

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Olimp Labs? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Nerwica

Witam wszystkich. To co się dzieje teraz jest nie porażką taka rotacja w obsadach na maszynach zmiana stanowisk. Do tego pracownicy którzy chcą rządzić innymi. Prowokowanie do kłutni ludzi.

Przemysław
@Nerwica

Eeee, ale o co takiego się kłócicie? Powiedz coś więcej, ciekawi mnie to co się dzieje

Świat w tym roku nie będzie

Warunki pracy dobre, czysto, atmosfera spoko. Minusy to system 4 brygadowy, i pieniądze. Troszeczkę powyżej 3 to bardzo mało nie mówiąc już o premii. Targedy, targety i targety podkręcone ma maxa

Aneta
@Świat w tym roku nie będzie

A ogólnie premie są jakiekolwiek czy w ogóle ich nie ma? No i jakie są konkretnie te targety? Możesz opisać?

Arek

Czy jakikolwiek pracownik Olimpu został poinformowany , że pracuje w szczególnych i szkodliwych warunkach pracy bo takowe są w zakładzie? Kiedy była kontrola na tych stanowiskach i zrobione pomiary?

Nickname

Prace w eksporcie omijać szerokim łukiem. Rotacja taka że się w głowie nie mieści. Tylko targety ważne, a handlowiec odpowiada za wszystko, nawet za to że auto nie przyjechało na czas bo złapało gumę. Natomiast praca w innych działach to kopalnia złota, nikt za nic nie odpowiada. Firma excel, wszystko w excelach. Biurokracja nie z tej ziemi.

Zuzanna
@Nickname

No w każdej pracy są targety ważne. I wszędzie teraz klepanie w Excelu :D Chcesz prace inna to na łonie natury budowlanka :D

Nickname
@Zuzanna

Przeczytaj jeszcze raz że zrozumieniem

Kiuhger
@Zuzanna

Przeczytaj jeszcze raz że zrozumieniem. Serio wszędzie zarządza się tej skali firmami Excellu xD

Abc

Dzień dobry. Czy dostał się ktoś do tej firmy wysyłając CV i bez znajomości ? Próbuje już kilka razy i nigdy nikt nawet nie zaprosił mnie na rozmowę , dlatego pytam jak można dostać się do tej firmy ?

Widzieliście, że Olimp Labs poszukuje nowych pracowników? Czy warto tam pracować?

Elżbieta

nie no, serio w firmie jest problem z alkoholem? czy to jednak twój żart?

Info

Słyszałem że w tej Nagawczynie taka sielanka jest na nocach Muzyka gra na pół zakładu

Kolo
@Info

Podobno nie każdy sobie może pozwolić na takie udogodnienia zależy od lokalizacji zakładu i nadzorującego u nas np nie wolno.

Kolo
@Info

Wszystko zależy od zarządzajacego i lokalizacji oddziału Bo u nas nie wolno widocznie nie wszyscy są równi.

Jakie odczucia po podwyżkach? Wszyscy zadowoleni?

Przemysław

Jakie podwyżki wpadły? :) Dużo dostaliście?

Podwyżki ??? to było pokrycie inflacji. No ale cóż na to mozemy poradzić.

brzydki

Wesolych Świąt ;) ŚLICZNIE tutaj piszecie ;)gud dżob

Mario

Premia 179 brutto tylko za to że byłeś na urlopie

Wspólnik
@Mario

Urlop to wymiar pracy pracownika należy mu się nikt nie wie czemu jest zabierana premia . Chorobowe to co innego.

Nowa

Witam czy są przyjechać na produkcję ? I czym dokładniej zajmują się kobiety na produkcji ? Jaką stawkę można dostać i czy jest trudno się dostać do Olimp zawada

Ona
@Nowa

Zastanawiam sie czy jest opcja dostac sie tam bez znajomosci?

Stary

Co to za polityka firmy? Lepiej dać młodemu najniższą krajową plus parę złotych premi niż doświadczonemu podwyżkę? Inflacja zaraz 10 % Paliwo cena masakra. Wszystko drożeje . A nam nic ???

Haha
@Stary

Inflacja wysoka to trzeba oszczędzać a nie jakieś podwyżki się marzą, i tak nie odejdziesz to nie narzekać tylko do roboty :D

Kasa

Od maja obiecywali podwyżki . W ten sposób traci się pracowników . A doświadczonych coraz mniej . Firmę tworzą ludzie. A w Olimp się ich nie szanuje.

Zawiedziony

Jak zwykle na obiecankach się skończyło. Po co było robic ludziom nadzieje ze bedzie podwyżka i jak zwykle zrobić z ludzi (usunięte przez administratora) Szkoda gadać. Co sie dzieje z tym Olimpem. Brak słów

Franek

Akcja kasowanie wpisów trwa .... Czego sie boicie? Prawdy?

@Franek

Co się stało? Co znów skasowano?

noname

Witam, jak mniej więcej plasują się zarobki na stanowisku "Przedstawiciel Handlowy", oraz jak wygląda współpraca z firmą Olimp na powyższym stanowisku? Jakie benefity? Plusy? Minusy?

Zostaw merytoryczną opinię o Olimp Labs - Dębica

• Jak się pracuje w Olimp Labs?

Zobacz opinie na temat firmy Olimp Labs tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 120.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Olimp Labs?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 6 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Olimp Labs