Olimp Labs

Opinie o Olimp Labs

Aktualność
Szanowni Państwo,

Dziękujemy za zainteresowanie naszą Firmą oraz liczne dyskusje. Jesteśmy otwarci na dialog, dlatego postanowiliśmy pojawić się w serwisie GoWork.pl.

Olimp Labs jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą farmaceutyczną, założoną w 1990 roku. Obecnie  zatrudniamy  niemal 800 Pracowników. Pracują z nami ludzie pełni pasji, prawdziwi eksperci w swoich dziedzinach. Wierzymy, że tworzymy zgrany zespół. Jesteśmy otwarci na nowe inicjatywy.

Cenimy wszystkie merytoryczne komentarze pojawiające się na tym  forum oraz przyjmujemy konstruktywną krytykę. Uważamy, że wszystkie problemy da się rozwiązać nawiązując indywidualny dialog -  dlatego zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami: kadry@olimp-labs.com

Sprawy wrażliwe warto omawiać indywidualnie – z pewnością efekt będzie lepszy od anonimowych wpisów na forum.

Jednocześnie prosimy o przestrzeganie kultury wypowiedzi. Wszelkim formom agresji mówimy stanowcze nie. Komentarze obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.
@Malarz

Maja i trzeba pracować 8 godzin dziennie od pierwszego do ostatniego klienta. Nie liczy się czas dojazdu i powrotu.

Zainteresowana

Witam! Czy obecnie w firmie sa przyjęcia dla kobiet ?

@Zainteresowana

W Olimp pracuje chyba więcej kobiet niż facetów. Zobacz na pracuj.PL @Pracodawca jakie są ogłoszenia

Student

Witam, Czy możliwe jest odbycie obowiązkowych letnich praktyk studenckich studentów chemii?

@Student

Dzień dobry. Praktyki w firmie na czas pandemii pozostają zawieszone. W związku z pandemią na terenie zakładu wprowadzono specjalne procedury bezpieczeństwa. Pozdrawiamy serdecznie!

Pastuszek

Witam .Mam następujące pytania .Czy firma na początku zatrudnia na czas dłuższy niż 3 miesiące jako pierwsza umowa , jakie panują warunki pracy na produkcji -trzeba cały czas nosić okulary? W porze letniej zakład jest klimatyzowany ?

@Pastuszek

Dzień dobry. Cieszy nas zainteresowanie pracą w naszej firmie. Oferujemy umowę o pracę, pierwszą zawieramy na okres próbny. Po pozytywnym zakończeniu tego okresu podpisujemy kolejną umowę na czas określony max. 33 miesiące. Praca na produkcji obywa się w standardzie farmaceutycznym, zatem mamy szereg zasad formalnych, które muszą zostać spełnione. W zależności od stanowiska warunki pracy są zróżnicowane , dlatego najlepszym rozwiązaniem jest kontakt z Działem Organizacyjno-Pracowniczym. Odpowiemy na wszelkie pytania. Mail: kadry@olimp-labs.com Dodamy jeszcze, że zakład jest klimatyzowany. Pozdrawiamy serdecznie!

Wiktor

Podpowiedzcie czy firma rekrutuje aktualnie? Jakie są szanse na pracę i jaką umowę proponuje firma na starcie?

@Wiktor

Dzień dobry. Dodamy, że aktualne oferty można zawsze znaleźć klikając w zakładkę "Kariera" na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do zapoznania się! https://www.olimp-labs.com/dlaczego-olimp-labs

w Nowy wpis

ugc

Zainteresowana Nowy wpis

Cześć, średnio co 2/3 miesiące są dodawane ogłoszenia na PH na podkarpacie, stąd moje pytanie-taka rotacja ludzi na tym obszarze/stanowisku czy jest to kwestia może rekrutacji wewnętrznych, ale ogłoszenie musi zostać wystawione "dla zasady"? Orientuje się ktoś?

Olo Nowy wpis
@Zainteresowana

Permanentna rozacja

Czy to prawda, ze w pracy handlowca czas dojazdu i powrotu do klienta nie liczy się do czasu pracy?

Lui
@Marcin

Cześć, a orientujesz się ile jest wizyt i czy są GPS?

PH Nowy wpis
@Lui

8-10 wizyt, duże tereny i ciagle kogoś zastępujesz bo co chwile ktoś się zwalnia. Jest gps

Aktualność
Szanowni Państwo,

Sylwester

Dzień dobry, na jakie wynagrodzenie mogę liczyć na początku pracy jako magazynier i czy we firmie obowiązują jakieś benefity ?

@Sylwester

Wynagrodzenie negocjujesz indywidualnie, a oprócz premii masz prywatna opiekę zdrowotna, dofinansowanie do jedzenia, ubezpieczenie zdrowotne, wyprawkę dla dzieci do szkoły, prezenty dla dzieci na Mikołaja, dodatkowe ubezpieczenie na życie, dopłatę do Multisport… ja mam jeszcze samochod sluzbowy, który moge uzywac po zgłoszeniu doc slow prywatnych płacąc tylko prywatnie za paliwo.

PH2
@PH

Płacisz za paliwo? Ja jeszcze nie tankowałem prywatnie a sporo jezdze

Malarz
@PH

Czy auta przedstawicieli maja GPS?

@Malarz

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Olimp Labs? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Tatiana

Technolog / Specjalista ds. R&D ma podkreślone w opisie wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i efektów pracy. czy to oznacza, że mogą wystąpić po prostu jakieś cykliczne podwyżki?

Cześć, na Podkarpacie szukają przedstawiciela farmaceutycznego. Czy możecie napisać jak się tam pracuje, ile wizyt, GPS itp.

Jak z pracą w dziale IT stoicie? Kiedyś wyświetliła mi się oferta dla informatyka. Po samej dacie jednak widzę ,ze jest dość odległa. Zastanawiam się więc czy nie ma rotacji czy po prostu oferty gdzieś indziej są dodawane? mam doświadczenie z (usunięte przez administratora) w innym zakładzie, ciekawi mnie jak tu się z systemami organizujecie

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Na jaki adres e-mail można wysłać CV ?

PHWarszawa

A jakim samochodem jeżdżą przedstawiciele w ogóle? Premii ile można zarobić?

Premia uznaniowa – ciekawe tylko jakie są jej domyślne zasady. nie zdarzało się tak ze mniej więcej w tych samych wysokościach wpadała? Lub czy coś szczególnego było uznawane? Faktycznie zasady mogą się zdawać być niejasne i zastanawiam się co teraz

Ronaldo

Ktoś mi to raz powiedział że pracownik nie powinien chodzić w soboty do pracy i nadliczbowe. Powinno mu wystarczać wynagrodzenie za 5 dni pracy do godnego życia.

Lenka

Ano, mnie także na produkcje nic konkretnego się nie pokazało, jedyne co to ofertą dla specjalisty ds. controllingu, która wstępnie się interesuję. Zastanawiam się już na wstępie jakie wynagrodzenie jest oferowane osobie o wykształceniu wyższym z 3-letnim doświadczeniem w zawodzie? Jakie kwoty są wskazywane na rozmowie?

Kaśka 1996

Hej. Mam pytanko. Czy są przyjęcia na produkcję ,bo słyszałam że są ,ale nie ma żadnych na stronach z ogloszeniami o pracę?

Marek 1212

Witam. Nie wiecie może czy są przyjęcia na produkcję?

Kwadrat
@Marek 1212

Chłopie daj sb spokój.(usunięte przez administratora) Motywacji do pracy tutaj nie znajdziesz chyba że szukasz chwilowego przystanku w swojej karierze zawodowej. Polityka firmy względem pracowników jest cholernie zła.

Pracuś
@Kwadrat

Zgadzam się, to samo tyczy się działu handlowego. Widać to po ciągłych ogłoszeniach.

A na tej całej produkcji jak praca teraz wygląda? piszesz o łataniu dziur i zastanawiam się czy jakichś konkretnych norm od ludzi się wymaga czy raczej kto co zrobi to się przyjmie, byleby produkować? Nie narobisz się?

Tez czekam na to odniesienie się do warunków dla handlowca. Teraz gdy są oni poszukiwań na poszczególne regiony to myślicie, że warunki pracy będą od nich jakoś zależne? Ta znajomość języka angielskiego z mile widzianych mnie zainteresowała, w ofercie nie widzę także wzmianki o kursach. Nie ma żadnych?

Ben

Czy ktoś może napisać coś na temat pracy Przedstawiciela Farmaceutycznego? Podstawowe informacje

Mnie teraz na produkcje nic kompletnie nie rzuciło się w oczy, zastanawia mnie natomiast tamta wczorajsza oferta dla specjalisty ds. eksportu. Widzę, że nie podają w nich przedziałów płac i zastanawiam się dlaczego? oferta w całości jest w języku angielskim. Czy również w nim należy się spodziewać rozmowy?

Zainteresowana praca

Witam. Czy są aktualnie przyjęcia do pracy na produkcję?

Witam, a o pracy jako Influencer Marketing Specialist to mógłby mi ktoś cos więcej napisać? taka oferta także widnieje teraz w Internecie. z opisu wiem ze istnieje możliwość na podjęcie się pracy hybrydowej tylko za jakie stawki tak na oko? Czy wiecie? i czy warto iść na rozmowę?

Kolega

Złożyłem CV. Zadzwonili, byłem na rozmowie. Wg mojego odczucia rozmowa przebiegła bdb i byłem z siebie zadowolony. Nikt nie dał mi znać o rezultacie rozmowy. Interpretacje dowolna, pozostawiam ją dla Państwa. Jedno jest pewne, nigdy więcej nie prześlę tam swojego CV. Strata paliwa i czasu.

Jak widać po etykiecie to jesteś „jednym z nich”? mimo wszystko na co tu u ludzi patrzą, że właśnie niektórych jednak przyjmują a innych nie? w Twoim przypadku jak z tym było? ze względu na co udało się dostać? dobrze wiedzieć bez czego nie warto nawet podejmować się rozmowy po prostu.

Żółty

Oni sami nawet nie wiedza jak i kogo przyjmują. Czasami kogoś bo jest chętny a innego nie maja a czasami po znajomosci. Sypie się dział handlowy jak sol na polskich drogach.

Dzień dobry, na pracuj.pl pojawiły się ogłoszenie na Brand Managera w wielu różnych miastach Polski (Wrocław, Gdańska, Warszawa). Czy Olimp oferuje pracę zdalną?

Zostaw merytoryczną opinię o Olimp Labs - Dębica

• Jak się pracuje w Olimp Labs?

Zobacz opinie na temat firmy Olimp Labs tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 119.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Olimp Labs?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 6 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Olimp Labs