P.W. Karabela Sp. z o.o.

Opinie o P.W. Karabela Sp. z o.o.

klient

Strasznie jesteście obłudni, pisałem opinię 04.03.23r o Pińczowie i już jej nie ma, była dla was nie wygodna. Ale klienci i tak was zweryfikują, pozdrawiam

@klient

Przykro nam, że nie spełniamy Pańskich oczekiwań, prosimy o przybliżenie tematu lub skontaktowanie się w tej sprawie z biurem telefon 15 822 28 22.

Audytor

Ta firma to się nadaje do pilnowania balonów na odpuście... Chyba nikt tam nie zna przepisów obowiązujących w Polsce, pracownicy mysla że są najważniejsi a przed kamerą na kanale "Audyt Obywatelski" narobili sobie wstydu i wykazali brak profesjonalizmu, o kulturze nie wspominam bo z nią się tylko minęli. Słabo to wypadło przed tysiącami oglądających

@Audytor

Dziękujemy za opinię i nienaganną postawę obywatelską ;-)

Weronika

Widzę, że tutaj głównie o ochronie idzie dyskusja. Kto mi napisze, ile się zarabia jako pracownik składnicy akt, przy założeniu, że porobię te wymagane kursy itd? Jest możliwość, że będą robić nabór do archiwum? (ostatnio był latem).

Klara
@Weronika

Myślę, że najprościej zadzwonić do biura do Tarnobrzega, czy jest nabór na to stanowisko. Archiwum posiadają na Machowie.

@Weronika

Cześć. Cieszymy się, iż interesujesz się pracą w naszym zespole. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem; P.W.Karabela Sp. z o. o. , ul. Sokola 14, 39-400 Tarnobrzeg, tel. 15 822 28-22. Pozdrawiamy. Zespół Karabela.

Magdalena
@Klara

Czasami takie info przechodzi pocztą pantoflową, pracownicy zwykle wiedzą szybciej, czy coś się zwalnia. A tak z ciekawości to już po zatrudnieniu można jakoś awansować między działami, czy nikłe szanse?

Renata

Czy w ostatnich tygodniach ktoś zatrudniał się w tym miejscu? Jak jest teraz? Jakie są warunki?

Zbych
@Renata

zależy na jakie stanowisko aplikujesz, ochrona czy pracownik biura, czy sprzataczka?

@Zbych

Cześć, słuszna odpowiedź. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem; P.W.Karabela Sp. z o. o. , ul. Sokola 14, 39-400 Tarnobrzeg, tel. 15 822 28-22. Pozdrawiamy. Zespół Karabela.

Wspominam pracę, jako pozytywne relacje wśród pracowników,pensja na czas,zawsze przy jakimś problemie,mogłem liczyć na pomoc od przełożonych. Myślę,że jeżeli ktoś jest pozytywnie nastawiony do ludzi to i ludzie to zauważą i docenią. I oczywiście jak się nie leży w pracy,tylko pracuje.

W czym ci pomagali przełożeni? Chodziło ci o jakieś problemy w pracy czy można też było się zwrócić np.o zaliczkę jeśli akurat jej potrzebowałeś? W każdym wypadku można było liczyć na szefa?

Były Pracownik
@Andrzej

Chodzi mi ogólnie, że jak był jakiś problem w pracy, to trzeba rozmawiać z przełożonym, a nie wchodzić w jakieś zbędne dyskusje z pracownikami. A po pożyczki to idzie się do banku.

Cześć, niezmiernie nam miło, że poświeciłeś swój czas na wystawienie nam opinii. Cieszy nas, że Twój przełożony był dla ciebie wsparciem. Nasi przełożeni zawsze są otwarci na pomoc drugiej osobie i swoim pracownikom. Pozdrawiamy. Zespół Karabeli.

Aktualność
Szukasz pracy? Nie masz pomysłu co dalej robić?
Zgłoś się na kurs kwalifikowanego pracownika ochrony fizycznej.
Przygotujemy Cię w zakresie wyszkolenia strzeleckiego, samoobrony, technik interwencyjnych oraz znajomości przepisów prawa związanych z wykonywaniem ochrony osób i mienia, zgodnie z wymogami określonymi w rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych z dnia 18 grudnia 2013 (Dz.U. 2013 poz.1688).
Nasz kurs pozwoli Ci zdobyć wiedzę i umiejętności niezbędne do wykonywania zawodu: pracownik ochrony.
Nie czekaj, zapisz się już dziś!????

Aktualność
Wnuczka naszego pracownika – 7 letnia Alicja, od października 2022 roku choruje na ostrą białaczkę limfoblastyczną. Obecnie jest w trakcie intensywnej chemioterapii. Przed nią jeszcze długa droga do zakończenia leczenia. Zwracamy się z prośbą przekazanie 1,5% podatku. To nic nie kosztuje. Zgromadzone środki zostaną przekazane na wizyty lekarskie, rehabilitację i powrót dziecka do zdrowia.
Zapamiętaj ten KRS: 00000 86210 ❤❤❤
Twój 1,5% ma WIELKĄ moc! Razem zmieniajmy codzienność dzieci chorych na raka.
Więcej informacji: https://naratunek.org/1-5-procent/
Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową

Krzysiek . W.

Wszyscy wiemy jak pracuje się w Ochronie tej czy tamtej Ja pracowałem w kilku i Karabela była najlepsza ,wypłaty na czas a nawet prawie zawsze 1/3 dni wcześniej. Koleżeńska ,premie ,nadgodziny ,pełne umundurowanie Atmosfera pomiędzy pracownikami i pracodawcą super .Tak kierownik Marek jaki prezes Karabeli koleżeńscy w sensie zawodowym .Nikt nie zakłada firmy biznesu by prowadzić charytatywną działalność ,przytułek Po pomoc do MOPS ,Caritas czy innych organizacji . Już tam nie pracuje, ale nie mogę się zgodzić z tym co napisałeś na temat tej firmy .Chyba nie poznałeś innych firm wykorzystujących pracowników . Tu prezes prędzej ci pomoże niż zaszkodzi . Mogli mnie zwolnić nie spełniałem standardów Ale nie zwalniali szukali rozwiązań dla mnie i dla nich korzystnych. Poznasz jakim był pracownik jak już nie będzie pracował Wtedy wypisują bzdury a gdy pracują to aby się utrzymać podpier****ją kolegów, wymyślając powiększając drobne utarczki , łaszą się jak kundelki . Ludzie bez honoru i po zwolnieniu okazuje się jakimi byli pracownikami .Lojalność ,uczciwość to podstawa . Tego nie wiedzą ci którzy nigdy nie prowadzili firmy nie zatrudniali pracowników. Ja za porozumieniem stron ( mogło być gorzej )zwolniony ale szanuje i odchodząc podziękowałem za zatrudnienie za możliwość poznania super pracodawcy i kadry kierowniczej . To jest uczciwość to jest "SZNYT" którego tobie jest brak Nawet nie masz odwagi im napisać pod swoim imieniem . Trzeba było być tak szczerym w tych bzdurach jak ciebie zatrudniali . ;))).

Słoneczko

Z tego co wiem to atmosfera w Zusie w Mielcu nareszcie się oczyszczyściła od czasu gdy wyleciał z roboty jeden przekręt (usunięte przez administratora) i pieniacz

marcin

Też pracowałem w busku w karabeli, ostatnio spotkałem się z kolegą z byłej firmy i opowiedział jakie cyrki sie teraz dzieją. Np na jednym z rejonów ludzie w lipcu dostali po 1.5 litra wody na miesiąc. To już jest po prostu żenada.

Wiktoria
@marcin

Ale jak wody, w sensie do picia podczas pracy czy co? Nie kumam zbytnio, jak możesz to wyjaśnij, dzięki!

Wkurzony

Gdzie środki czystości za 2019 nie wspomnę o paczkach świątecznych i na co idzie naszą kasa Funduszu Socjalnego

obiektywny

od razu mówię, że piszę jako osoba z konkurencji i nie chce człowieka bronić bo nie znam prezesa, jednak pieniądze które idą z PEFRONU to nie są pieniądze dla pracownika z tą grupą tylko to jest zmniejszenie kosztów pracowniczych to po pierwsze kolejną sprawą jest fakt, ze w wielu przypadkach znaczną część tego dofinansowania przekazuje się jako ulgę swojemu klientowi. Proponuję więc zamiast narzekać , otworzyć swoją firmę i wybudować dom z PEFRONU jak jest to takie proste i oczywiste :)

taki jeden
@obiektywny

01.01.2019 do 17.02.2021 44 899 221,32 fajna kwotka z PFRON

ZADOWOLONY PRACOWNIK

A ja pracuję nadal w tej firmie i powiem że nie narzekam. jestem pełnosprawny bez grupy i tu wam mogę powiedzieć że w moim rejonie jest nas wielu pracowników pełnosprawnych. fakt ze nacisk na grupy jest ale jakoś 7 lat mi minęło i grupy nadal nie mam. wypłata zawsze na czas. socjalne dostaje co roku. może nie duże pieniądze ale zawsze te 1000 zł jest. osoby z grupą mają dofinansowanie z ZFRONu. mają również wczasy rehabilitacyjne w Rabce dla siebie czy tez kolonie dla dzieci. nie rozumie tego hejtu. za nadgodziny nie płacą to jest prawda ale jest rozliczenie kwartalne i nadgodziny odbiera się w formie wolnego o czym kazdy jest informowany na rozmowie kwalifikacyjnej. wypłata moze i nie duza ale jest dobrze. podstawy mam 2000 netto . pojadę w konwój czy dwa w miesiącu i kolejny 1000 wpada ( jak lepsze konwoje) na ochronie imprez dorobić można. suma sumarum w dobrych miesiacach wychodziłem z wypłata nawet 4000 zł. ale trzeba chcieć a nie narzekać. umundurowanie na czas ,srodki czystości na czas. więc nie rozumię was. albo jestem wyjątkiem ze mi sie udało dużo osiągnąc w porównaniu z tymi co się tu wypowiadają

gość
@ZADOWOLONY PRACOWNIK

W Karabeli z 4000 złotych na miesiąc, tutaj chyba trochę pan kłamie. Z 4000 zł wypłaty mógł pan wychodzić z banku, ale w Karabeli to wypłata komendanta ochrony rejonu (byłego po ORMO), którą pan może wypłacać z jego konta, jeżeli czasem pana upoważnił jako zaufanego pracownika czy krewnego.

gosc

Karabela musi mieć dużo zleceń na konwoje. Muszą mieć dobre bankowozy i dobrych konwojentów, konwojować duże sumy pieniędzy, jeżeli mają tak duże dodatty. Z dziesięć lat temu na rejonie w Ostrowcu nie mieli dobrych konwojentów, brakowało też ludzi w interwencji. Jak złapali robotę na konwoje, to posterunek pracy opuszczał dowódca zmiany i to on jechał konwojować, a jego stanowisko dowódcze i nadzorowanie całego rejonu na czas jak go nie było zajmowała sprzątaczka. Ale nie konwojowali mienia o dużej wartości. Przeważnie dowódca zmiany zawoził Pegotem Partnerem pracowników z rejonu z Cegielnianej na ochronę zapory wodnej w Wiórach, którą chronili.

@gosc

nie mówie o bankowozach i o pieniądzach. Sa też inne konwoje.......... lecz to nie miejsce aby udzielać takich informacji. sa dwa rejony o których mówię. szczęscie jest takie ze w jednym z nich pracuję.

gosc
@ZADOWOLONY PRACOWNIK

Na którym rejonie pracujesz w Karabeli ? Nie na każdym można dodatkowo łapać się na konwoje czy imprezy masowe.

@gosc

Miasto Rowerów :)

Sławomir

Czyli bez znajomości w firmie P.W. Karabela nie ma szans na to, aby dostać się do konwoju? Skoro o konwoju już mowa w tym wątku to zechcesz mi napisać, ile na stanowisku tym można dokładnie zarobić? Chcę poznać dokładne widełki stąd też moja wiadomość w tym wątku. Zechcesz pomóc? Dzięki.

slawek_szarama@interia.pl

witam poszukuję dodatkowej pracy jako pracownik ochrony,jestem emerytem mundurowym,mam samochód i mieszkam w kraśniku

Były

Zatrudniają osoby tylko niepełnosprawne a nie wiedzą co to znaczy.

@B Przesadziłeś z tymi oskarżeniami i jeśli nawet nie wszystko jest idealne to w sumie firma dobra, warto tu pracować.

Iwona

Możesz opisać, jakie warunki pracy proponują na początku? Super byłoby gdybyś przybliżył zarobki. Myślisz, że pod tym względem, finansowym, warto zatrudnić się w P.W. Karabela?

Nie mogę słowa złego powiedzieć . Wypłata jest, atmosfera super i zawsze życzliwa pomoc w trudnych sytuacjach życiowych

Ewelina
@Anna

To super, że jesteś zadowolona z pracy w firmie P.W. Karabela Sp. z o.o. Może napiszesz nieco więcej na temat warunków zatrudnienia? Na jaką stawkę może liczyć nowy pracownik? Czy firma oferuje premie?

Stefan

Czyżbyś nie zgadzał się w powyższymi opiniami? Może podzielisz się swoimi doświadczeniami z ta firmą? Chętnie się czegoś dowiem.

Mieczysław

Niezbyt często dodawaliście tu wpisy w tym roku, może ktoś z obecnych pracowników przedstawi jaka aktualnie panuje sytuacja w P.W. Karabela? Ciekawi mnie szczególnie możliwość rozwoju w firmie, dajcie znać jeśli wiecie coś na ten temat.

biblianna

A ja sądzę, że jeśli nie odpowiada mi jakaś praca w zakładzie lub firmie, więc ją zmieniam, ponieważ mam takie kwalifikacje i ambicje i dlaczego na siłę ''siedzieć w takiej KARABELI''- przecież można swoją taką firmę stworzyć i być dla siebie PANEM, DYREKTOREM lub PREZESEM !!! ALE jest jeden -jedyny warunek - należy mieć dużo poskładane i ułożone pod tzw. KOPUŁĄ ,a nie FASINY z gliny . POZDRAWIAM i Życzę udanych BIZNESÓW robaczki BAY!!!

Lidia

Rozwiń swoją wypowiedź i napisz, co konkretnie masz przez nią na myśli? Przytocz rzeczywiste sytuacje, do których odnosi się Twoja opinia, gdyż na ten moment jest ona nieprzydatna dla użytkowników forum zainteresowanych podjęciem pracy w P.W. Karabela.

Zostaw merytoryczną opinię o P.W. Karabela Sp. z o.o. - Tarnobrzeg

• Jak się pracuje w P.W. Karabela Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy P.W. Karabela Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.W. Karabela Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.W. Karabela Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w P.W. Karabela Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.W. Karabela Sp. z o.o.