Nexter Color-System

Katowice

Opinie o Nexter Color-System

anonim 2009-04-16 14:10:40
no... nie do końca się zgodzę - każdy traktowany jest indywidualnie chcesz zarobić to zarobisz jak chcesz sie obijać to nie w tej firmie
anonim 2009-05-26 09:18:09
Ktoś kto szuka tylko zatrudnienia a nie chce pracować nigdzie i nigdy nie może liczyć na to co nazywa się WYNAGRODZENIEM ZA PRACĘ.Moim zdaniem za samo zatrudnienie to i tak za dużo.
pracownik 2009-08-03 12:12:24
Jest spoko, pracuję od 2003 roku i nie narzekam, płaca po częstych podwyżkach jest zadawalająca, warunki pracy ok ( zgodne z bhp), a atmosfera w pracy... no cóż ,prawda jest taka ,jeżeli nikt nie ma uwag do twojej pracy, to się i nie czepia...
Iwona 2010-08-22 08:31:56
Witam a jak sie do was tam dostać , odpiszcie jak możecie bardzo mi zależy , napiszcie też co tam robice bardzo dziekuję mój meil jeżeli ktoś zeche mi napisać szczegółowo ola30@vp.pl
anonim 2013-07-29 19:45:23
kiedyś tam pracowałem i powiem szczerze że da radę wyciągnać 2300 netto. jeżeli przepracujesz 250 godzin w miesiącu to na pewno. na dzień dobry dostajesz tyle co 85% pracowników.O podwyżkę nigdy nie pytałem bo nie dotrwałem. Umowę na stałe dostaniesz, jak się wykażesz na okresie próbnym. Ogólnie praca była fajna, przepisy bhp są solidnie przestrzegane, jak robiłeś swoje to było ok. Ale spróbuj popełnić jakikolwiek błąd to cie zjedzą, zarówno pracownicy fizyczni jak i umysłowi z biura. Organizacja pracy w tej firmie jest okropna, a najgorsze jest to, że jak już dostaniesz umowę a będą chcieli cie zwolnić to nie dadzą Ci wypowiedzenia do ręki - wykończą Cię psychicznie żebyś sam się zwolnił. Tak działa jeden z prezesów - zazwyczaj wrzeszczy i ma do ciebie pretensje za błędy których ty nie popełniłeś, i (usunięte przez moderatora)..się do wszystkiego co popadnie ja ma zły humor. Jest kilka działów na których można pracować, ale jest i kilka których lepiej unikać - np. warsztat samochodowy (bo taki firma posiada) jest na +, ale pracując jako pomocnik lakiernika...bój się Boga. Polecam też unikać magazynu - jest tam dwóch magazynierów, którzy wiecznie mają o coś pretensje i "sprzedają" do biura kogo popadnie.
F........ 2014-01-17 21:56:50
To firma dla twardych i silnych psychicznie ludzi(usunięte przez administratora)
Pomocnik 2014-10-28 19:57:22
Witam obecnie jestem na okresie próbnym i jak na razie nie narzekam, praca fajna i ciekawa na plus jest atmosfera pomiędzy pracownikami. Polecam :)
Kilek 2015-01-26 22:47:03
Nie przejmuj się rozmową kwalifikacyjną-bądź sobą. Pracuje w Nexterze 7 miesiąc. Kierownictwo i właściciele -max wyluzowani , jak nie przegniesz pały wszysko jest OK. zero stresów. Pracowałem w kilku firmach , wszędzie wyzysk , tabelki, i wyscig szczórow, w nexterze spoko-można sie dogadać. Pewnie zarobki mogły by być lepsze , ale atmosfera jest równie ważna, żadko sie zdarza żeby szefostwo "fizycznym" wstawiło wielki ekspres do kawy :-) na darmowe żetony.
marek 2015-03-10 16:14:33
a jeśli już porównujemy firmę Nexter Color-System z konkurencję to na jej tle ma jakie plusy i atuty? co mi to ta lepszego jeśli nie pójdę do nich a nie do konkurencji? liczę tylko z waszej strony oczywiście na rzetelne komentarze, proszę tylko bez hejtów.z góry dzięki. a co do kasy, to jakie zarobki?
Nowa:) 2015-05-18 18:05:20
Witam dostalam propozycje pracy w tej firmie w srode ide na rozmowe moze ktos z Was powiedziec mi jakie sa zarobki i jak jest w tej firmie??pozdrawiam serdecznie
F....... 2015-07-04 00:38:42
(Jestem twardy, tylko zastanawiam się, czy to wystarczy i czy satysfakcja z pracy jest na tyle duża, że chcesz dalej z nimi jechać na jednym wózku.

Pudzian a co ci będę mówił wpadnij to sam zobaczysz ja do dzisiaj wytrwałem.
gosciu 2016-02-08 14:18:51
a jak zarobki?? i godziny pracy, jedna zmiana ? 7-15 ?
JuzExJest 2016-02-28 10:47:26
Hmmm Nexter color system firma w firmie jak państwo w państwie. Ogólnie robota ok, człowiek i się nie narobi ale i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zarobi. Domena firmy nie jest praca i to jak ja wykonujesz tylko liczba przepracowanych godzin na podstawie ktorych przyznaja premie ( dla początkujących smieszne kwoty typy 100 zl). Podstawa wynagrodzenia jest troszkę większa niż najniższa krajowa a dużo brakuje do średniej. Z tego co wiem to chłopy zarabiają tam koło 3000 zl po wypracowaniu około 250 H w miesiącu co się wiąże z brakiem obecności Cię w domu☺warunki jak na czasy PRL ok na dzisiejsze lipa. Lakiernia na której w zimę na hali jest temp około 5 stopni wyższa niż temp. Powietrza to trochę Lipnie. Podłoga to zwykła betonowa wylewka na której nie raz trzeba lezec. Prezesi może i kiedyś inwestowali w cokolwiek dzisiaj największą ich inwestycja chyba są sportowe luksusowe auta, łodzie czy awionetki. Dach przecieka, okna nieszczelne a największe wymagania od Ciebie. Dyrektor lakierni wola o pomstę do nieba. Gość który nie potrafi przywitać się z brygada ani dzień dobry ani część ani pocałuj mnie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kultura osobista to jego słaba strona a obgadywanie czy wyśmiewane nowo przyjetych zaleta. Twoje prywatne sprawy rozpowiada no hali i trzyma z typem z magazynu który twierdzi że ma Dyrcia gdzieś ( śmierdzi zmowa bo zazwyczaj Super Dyrcio wszystko wie). Goście z magazynu są ok choć jeden to negocjator pomiędzy ha la a dyrciem☺ ogólnie w ku**e konfidentow a najwięcej pod suwnica, tam to mają radoche jak mogą cię strzelić z ucha. Jest kilka osob w porzadku ale nie polecam tej firmy komukolwiek ze względu na brak szacunku do pracowników, ok☺ zgodzę się stare wygi które tam robią mają ok ,nowo przyjęci prz***bane co wiąże się z n ierownym traktowaniem pracowników. Parę razy uslyszale hasło od dyrektora lakierni" ze bym się na weekend pożegnał z rodziną "bo jest tyle roboty, a jak nie to " mogę w pon odebrać papiery od kadrowej. Przygotuj się na brak szacunku i prześladowAnia a na koniec jak będziesz się zwalniać to jeszcze Ci super Dyrcio problemów nawymysla i zamiast rozstać się w zgodzie to masz ochotę go pier***nac tak żeby Cię na zawsze zapamietal. Najgorsze w tym jest to ze to dobry kolega prezesow ktorzy nie dadza sobie powiedziec na niego złego słowa a gościu prowadzi wieczną wojnę z ludźmi. Sobót w umowie nie ma ale pracują ludzie tam w soboty godzina za godzinę co jest karygodne. Przerost formy nad treścią najlepiej podsumowuje całokształt firmy. Szczerze mówiąc wolałbym być bezrobotnym niż tam wrócić ☺ tyle pozytywów w glowie mi zostało po pracy w Nexter Color System.
JuzExJest 2016-02-28 13:56:39
Zapomniałem dodać ze nie ma jakiegokolwiek socjalu, nie licz nawet na ustne chociaż by ustne życzenia świąteczne bo czegoś takiego w tej firmie nie doswiadczysz.
suwnicowy 2016-02-29 12:23:49
K..il co masz do suwnicowych my jestesmy OK napisz teżo tym że już raz byłeś ex i znowu wróciłeć teraz znowu ex i tak człe życie bez stałego zatrudnienia szukasz lekkiej roboty to mogłeś zostać fryzjerem albo kosmetyczką.
c 2016-02-29 13:10:36
raz piszesz ze robota lekka i licza się tylko godzinny ,a za chwile ze zarobki male - zdecyduj się.Nie gadaj o sobotach bo nigdy nie zostales 10 minut dluzej - w soboty tez cie nie było . Poczytaj tez o średnich krajowych i rozroznij brutto od netto. Piszesz o czasach PRL-u - chlopie -przecciez ciebie na swieci wtedy nie było ...naogladales się filmow. Czepiasz się dyrektora bo wszystkim dal podwyzke oprósz ciebie - jak się siedzi godzinami na kawie to się nie dziw. Konfindent to ty chyba jesteś - tylko konfidenci nie czymaja sztamy... co ci smierdzi zmowa ...to ze koledzy sztame czymaja ? jak ci się tak wszystko nie podoba to po cos się w nexterze zatrudnil dwa razy ? jak cos komus nie pasi to się zwalnia i idzie swoja droga .fajnie ci ktoś napisał - na kosmetyczke się nadajesz
Lakiernik 2016-02-29 14:00:23
Sam jestes konfident. Wszystko takie ciu...late to po cos sie zatrudnial u tego zlego dyrektora 2 razy ? Cpsw
a 2016-03-11 09:24:47
przeprowadz się do Korei albo chin ...będziesz miał socjal :-)
Color 2016-07-19 17:59:58
Jak ktos chce pracować to będzie pracował,ale tu jest praca dla wytrwałych.... Mozesz nie chorować,chodzić w soboty i robić multum nadgodzin,a i tak nikt tego nie docenia. Jak juz cie nie ma lub nie możesz zostac to jestes gorszy niż ci którzy wogole nie robią nadgodzin czy sobót... Zarobki hmm nie mówi sie tu oficjalnie o nich...
Color 2016-07-21 08:24:01
Przyjęcia sa caly czas....a zarobki zalezy jakie posiadasz umiejętności. Mozesz na początek wynegocjować nawet 1800-2000 na reke
gość 2016-07-21 13:57:11
Dobrze, że można liczyć na dwuskładnikowe wynagrodzenie.
Zostaw swoją opinię o Nexter Color-System - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nexter Color-System