Opinie o Nexter Color-System w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Nexter Color-System. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Nexter Color-System o rekrutacji.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nexter Color-System w Katowice

Co jaki czas w Nexter Color-System można ubiegać się o podwyżkę?

Pracodawca Nowy wpis

co tydzień ;)

Pracodawca Nowy wpis

a tak na poważnie ... wynagrodzenie zależne jest od zaangażowania, umiejętności , kwalifikacji ...... Pytanie o częstotliwość podwyżek jest troszkę nie na miejscu

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Nexter Color-System?

@Pracodawca Nowy wpis

Zapraszamy na rozmowe . Wydaje mi sie ze w pierwszej kolejnosci rozmowa powinna dotyczyc zakrsu obowiazkow .... a pozniej kwestii wynagrodzenia za oferowana prace

Jak w Nexter Color-System wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

****

Jeśli chodzi o awans to raczej nie ma co liczyć

Ile jest zmian w Nexter Color-System?

Jedna

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Nexter Color-System? Czy kandydat na stanowisko Mechanik pojazdów ciężarowych powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Leszno
Janko

Trudno zgodzić się z taką opinią. Firma zasłużyła na opinię dobrego pracodawcy i takim jest ale niestety nie każdemu po drodze z pracą i pewnie stąd takie wpisy?

Ogólnie nie polecam tej firmy! Typowa prywatna firma nastawiona na wyzysk pracownika. Większość pracujących to ludzie z dziwną sytuacją prywatną ścigani przez komornika, co powoduje że pracują za najniższą krajową a reszta do kieszeni w kopercie! Chociaż ta reszta to też niewielkie pieniądze! Niektórzy z pracowników są ok - to normalne. Jeżeli chodzi o prezesów - lepiej nie mówić. Jeden furiat i kombinator, drugi spokojniejszy i niby ten lepszy, ale nie do końca - to taka zmyłka!(usunięte przez administratora)Co do socjalu to ta firma nie wie co to socjal! Podsumowując - firma dla desperatów!

Szanowny Panie "Kolo"- Przemku ... szkoda ,że nie ma Pan za grosz honoru i cywilnej odwagi podpisać się pod swoim wyssanym z palca komentarzem. Anonimowo można pisać każda bzdurę. W ramach wyjaśnień krotki komentarz : 1) uważa Pan za kretyna behapowca który wymaga od Pana założenia okularów ochronnych.... to świadczy tylko o Panu... 2) nie potrafi Pan policzyć sobie przepracowanych godzin , a kilkanaście godziny spędzonych na kawie w palarni traktuje Pan jako godziny pracy na których został Pan oszukany.....trudno to komentować ... 3) jako pracownik fizyczny ocenia Pan (po miesiącu pseudo pracy) kadrę zarządzającą serwisem !? Z całym szacunkiem ...każdy powinien znać swoje miejsce i skupić się na swojej pracy ,a ocenę sposobu zarządzania pozostawić innym . Serdecznie pozdrawiam Marek Siewior

przem
@Marek

1.Popieram kola ( ps. dzięki za info ) 2.pan behapowiec kazał szlifować szpachle w okularach co za bzdura dodam że tyko mi ,pewnie chciał pokazać kim on to nie jest , ale jak się maluje na hali lakierem lub podkładem a wszyscy dookoła to wydychają i się trują to jest ok ważne że produkcja idzie , jak pan bhp pali papierosy na hali gdzie jest pełno rozpuszczalników lakierów itp lub na dworze koło cystern z różnymi gazami to też jest ok zgodne z bhp można wiele by tu przytaczać przykładów . 2.po pierwsze nie piłem nigdy tej pana ala niby kawy z automatu na palarni , jakiś dziwny system stosowany rozliczania godzin , trzeba robić godziny nadgodziny żeby zrobić jakiś tam wyssany z palca limit , co to ma być , stawka jaką się ma na umowie plus nadgodziny a nie jakieś tam banialuki 3.moją prace ocenia pan jako pseudo ok , ale jak pana kadra kierownicza jest bardziej zainteresowana robieniem sobie prywaty jakieś tam bramki , wózeczki , popielniczki czy grille z stali nierdzewnej itp. to jest ok , angażują część załogi do swoich projektów to też ok , potem nawet niewiedzą co się dzieje na hali . ps czworo ludzi robiło przy cysternie przez miesiąc nawet do końca jej nie pospawali jak należy , ale jak ja za czołem przy niej pracować to po dwóch dniach wielki pretensje że się niby z tym dup......... bo termin goni ok można i tak . niestety firma w firmie równi i równiejsi jedni mogą palić gdzie im się podoba czy pić kawę a inni nie jedni dobrze udają że pracują nikt im nic nie powie a inni muszą na nich zapierdzielać i do tego jeszcze wszyscy się ich czepiają oto cała prawda pańska firma pańska sprawa życzę owocnej produkcji grilli itp zabawek . ps. niech pan nie zapomina ze firma to nie kolega tylko ludzie co tam pracują pozdrawiam zdrówka życzę przem

Xxx
@przem

Popieram przem.jedni robią co chcą A drugim się ogrywa. Pozbyli się dobrych fachowców A teraz szukają ludzi. Ogólnie nie polecam, mobing, mobing...

Iza

@Rafał jakołcewicz, obowiązki pracownika reguluje umowa pomiędzy pracownikiem a pracodawcą. Czasami pracownicy zapominają o zapoznaniu się z dokładnym zakresem swoich obowiązków. Czy udało Ci się zdobyć cenne doświadczenie lub inne umiejętności w firmie Nexter Color-System? Czy jeżeli dostałbyś drugą szansę, to wróciłbyś do firmy?

Rafał jakołcewicz

Nie dam pluc na ta firma. Pracowałem tam wyleciałem na własne życzenie jak ktoś idzie do roboty i myśli ze nie bedzie nic robił to potem pisza takie komentarze. Ogólnie prezes spoko i kierownicy tez. Jak sie pracować niechce to nie pisać ze zła firma bo o każdej tak napiszecie

Iza

Dużo informacji, które padły w ostatnich wpisach pokazuje bardziej sytuacje, które powinny być raczej rozwiązane osobiście oraz wewnętrznie. Nie jest to też odpowiednie miejsce na wyszczególnienie indywidualnych pracowników firmy i ich pracy. Jeśli występują nieprawidłowości w pracy któregoś z pracowników, to warto taki problem zgłaszać bezpośrednio do pracodawcy. Ktoś z Was mógłby powiedzieć coś więcej o tym jakim Nexter Color-System jest pracodawcą? Na jakie warunki zatrudnienia można obecnie liczyć? Każda dodatkowa merytoryczna informacja będzie pomocna dla osób, które są właśnie w trakcie poszukiwania nowego miejsca zatrudnienia.

gość

Dobrze, że można liczyć na dwuskładnikowe wynagrodzenie.

Color

Przyjęcia sa caly czas....a zarobki zalezy jakie posiadasz umiejętności. Mozesz na początek wynegocjować nawet 1800-2000 na reke

Color

Jak ktos chce pracować to będzie pracował,ale tu jest praca dla wytrwałych.... Mozesz nie chorować,chodzić w soboty i robić multum nadgodzin,a i tak nikt tego nie docenia. Jak juz cie nie ma lub nie możesz zostac to jestes gorszy niż ci którzy wogole nie robią nadgodzin czy sobót... Zarobki hmm nie mówi sie tu oficjalnie o nich...

Lakiernik

Sam jestes konfident. Wszystko takie ciu...late to po cos sie zatrudnial u tego zlego dyrektora 2 razy ? Cpsw

c

raz piszesz ze robota lekka i licza się tylko godzinny ,a za chwile ze zarobki male - zdecyduj się.Nie gadaj o sobotach bo nigdy nie zostales 10 minut dluzej - w soboty tez cie nie było . Poczytaj tez o średnich krajowych i rozroznij brutto od netto. Piszesz o czasach PRL-u - chlopie -przecciez ciebie na swieci wtedy nie było ...naogladales się filmow. Czepiasz się dyrektora bo wszystkim dal podwyzke oprósz ciebie - jak się siedzi godzinami na kawie to się nie dziw. Konfindent to ty chyba jesteś - tylko konfidenci nie czymaja sztamy... co ci smierdzi zmowa ...to ze koledzy sztame czymaja ? jak ci się tak wszystko nie podoba to po cos się w nexterze zatrudnil dwa razy ? jak cos komus nie pasi to się zwalnia i idzie swoja droga .fajnie ci ktoś napisał - na kosmetyczke się nadajesz

JuzExJest

Zapomniałem dodać ze nie ma jakiegokolwiek socjalu, nie licz nawet na ustne chociaż by ustne życzenia świąteczne bo czegoś takiego w tej firmie nie doswiadczysz.

JuzExJest

Hmmm Nexter color system firma w firmie jak państwo w państwie. Ogólnie robota ok, człowiek i się nie narobi ale i (usunięte przez administratora) zarobi. Domena firmy nie jest praca i to jak ja wykonujesz tylko liczba przepracowanych godzin na podstawie ktorych przyznaja premie ( dla początkujących smieszne kwoty typy 100 zl). Podstawa wynagrodzenia jest troszkę większa niż najniższa krajowa a dużo brakuje do średniej. Z tego co wiem to chłopy zarabiają tam koło 3000 zl po wypracowaniu około 250 H w miesiącu co się wiąże z brakiem obecności Cię w domu☺warunki jak na czasy PRL ok na dzisiejsze lipa. Lakiernia na której w zimę na hali jest temp około 5 stopni wyższa niż temp. Powietrza to trochę Lipnie. Podłoga to zwykła betonowa wylewka na której nie raz trzeba lezec. Prezesi może i kiedyś inwestowali w cokolwiek dzisiaj największą ich inwestycja chyba są sportowe luksusowe auta, łodzie czy awionetki. Dach przecieka, okna nieszczelne a największe wymagania od Ciebie. Dyrektor lakierni wola o pomstę do nieba. Gość który nie potrafi przywitać się z brygada ani dzień dobry ani część ani pocałuj mnie w (usunięte przez administratora) kultura osobista to jego słaba strona a obgadywanie czy wyśmiewane nowo przyjetych zaleta. Twoje prywatne sprawy rozpowiada no hali i trzyma z typem z magazynu który twierdzi że ma Dyrcia gdzieś ( śmierdzi zmowa bo zazwyczaj Super Dyrcio wszystko wie). Goście z magazynu są ok choć jeden to negocjator pomiędzy ha la a dyrciem☺ ogólnie w ku**e konfidentow a najwięcej pod suwnica, tam to mają radoche jak mogą cię strzelić z ucha. Jest kilka osob w porzadku ale nie polecam tej firmy komukolwiek ze względu na brak szacunku do pracowników, ok☺ zgodzę się stare wygi które tam robią mają ok ,nowo przyjęci prz***bane co wiąże się z n ierownym traktowaniem pracowników. Parę razy uslyszale hasło od dyrektora lakierni" ze bym się na weekend pożegnał z rodziną "bo jest tyle roboty, a jak nie to " mogę w pon odebrać papiery od kadrowej. Przygotuj się na brak szacunku i prześladowAnia a na koniec jak będziesz się zwalniać to jeszcze Ci super Dyrcio problemów nawymysla i zamiast rozstać się w zgodzie to masz ochotę go pier***nac tak żeby Cię na zawsze zapamietal. Najgorsze w tym jest to ze to dobry kolega prezesow ktorzy nie dadza sobie powiedziec na niego złego słowa a gościu prowadzi wieczną wojnę z ludźmi. Sobót w umowie nie ma ale pracują ludzie tam w soboty godzina za godzinę co jest karygodne. Przerost formy nad treścią najlepiej podsumowuje całokształt firmy. Szczerze mówiąc wolałbym być bezrobotnym niż tam wrócić ☺ tyle pozytywów w glowie mi zostało po pracy w Nexter Color System.

suwnicowy
@JuzExJest

K..il co masz do suwnicowych my jestesmy OK napisz teżo tym że już raz byłeś ex i znowu wróciłeć teraz znowu ex i tak człe życie bez stałego zatrudnienia szukasz lekkiej roboty to mogłeś zostać fryzjerem albo kosmetyczką.

a
@suwnicowy

przeprowadz się do Korei albo chin ...będziesz miał socjal :-)

gosciu

a jak zarobki?? i godziny pracy, jedna zmiana ? 7-15 ?

F.......

(Jestem twardy, tylko zastanawiam się, czy to wystarczy i czy satysfakcja z pracy jest na tyle duża, że chcesz dalej z nimi jechać na jednym wózku. Pudzian a co ci będę mówił wpadnij to sam zobaczysz ja do dzisiaj wytrwałem.

Nowa:)

Witam dostalam propozycje pracy w tej firmie w srode ide na rozmowe moze ktos z Was powiedziec mi jakie sa zarobki i jak jest w tej firmie??pozdrawiam serdecznie

Zostaw merytoryczną opinię o Nexter Color-System - Katowice

• Jak się pracuje w Nexter Color-System?

Zobacz opinie na temat firmy Nexter Color-System tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Nexter Color-System