Opinie o Laurin Seafood w

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Laurin Seafood. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Laurin Seafood o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Laurin Seafood w

rak-m

masakra Lauin upada,za cały miesiąc przepracowany 1300 śmiech na sali lizusy premii maja za dwoje aty jesli nie wazelinujesz masz wielkie (usunięte przez administratora)

bp

Wczoraj z naszą redakcją skontaktowali się pracownicy zakładu w Duninowie. Alarmowali, że odchodzą od swoich stanowisk pracy i przymierzają się do strajku. Powód? – Chodzi o propozycje zmian warunków płac, które otrzymaliśmy od firmy – mówi jeden z pracowników (nie działają tu związki zawodowe – dop. red.). – Dano nam do podpisania zgodę na zmianę warunków zatrudnienia. Zamiast wynagrodzenia akordowego zaproponowano nam stawkę godzinową. Wczesnym rankiem przerwać pracę miało około 800 osób, czyli w praktyce cała zmiana. W ten sposób nie chcieli zgodzić się na propozycję, na której ich zdaniem mieliby stracić finansowo. Argumentują, że pracując na akord, mogą liczyć na zarobki w granicach 2,5 tys. zł. W przypadku stawki godzinowej na pensję w granicach minimalnej krajowej, czyli około 1,2 tys. zł na rękę. – Chcemy rozmawiać z dyrekcją – relacjonowali nam pracownicy wczoraj rano. – To nieporozumienie. Nie ma strajku, fabryka pracuje – dementował Piotr Kampinos, dyrektor finansowy w Morpolu. – Kilkoro pracowników miało pytania do prezesa. Udzielono im odpowiedzi. Jak w jednym miejscu pracuje trzy tysiące osób, to takie rzeczy mogą się zdarzać. Pracownicy, z którymi rozmawialiśmy, zapewniali, że powrócili do pracy ok. 9.30. Podkreślali też, że do podobnej sytuacji może dojść dziś, kiedy do pracy stawi się kolejna zmiana.

azmbks

W tym zakładzie to nic się nie zmieniło ,cały czas ta sama ekipa rządząca która ceni tylko swoich pupilów którzy im plotkują na innych i im wszystko wolno.Nie ważne że chodzą na chorobowe i się obijają Przestroga dla nowych; nie ważne że wykonujesz swoją prace dobrze sumiennie nie chodzisz na chorobowe wystarczy że ktoś z pupilów cię nie lubi badż odp.ni tak to masz pozamiatane już jesteś na czarnej liście do zwolnienia bo ngadają głupot do kier. a oni im wierzą i nie ważne czy prawda czy nie dlatego miejcie uszy i oczy szeroko otwarte i też na nich gadajcie jak chcecie się w tym zakładzie utrzymać

imc

chodzą słuchy że przyjmują ludzi do pracy tych co zwolnili ostatnio ale trzeba jeszcze mieć t.z plecy u tych co są na stałe żeby coś załatwić wewnętrznie

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Laurin Seafood? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Leszno
Ziuta

Żadnej

bezro

Czy laurin jeszcze istnieje? ze taka cisza !.Co tam słychać .Jakie szanse na rozwój

Mania

Nie polecam pracy w tym zakładzie , orka za niewielkie pieniążki oraz z niestabilną pracę, raz jest, raz niema, Wynagrodzenie to ok 1250 zł na umowę zlecenia.

foka

i już laurin sprzedany.

beton

dalej was w trąbe robi (usunięte przez administratora)...

kasia

A mi się tam bardzo podoba :) widocznie (usunięte przez administratora) pracowałes skoro cie (usunięte przez administratora) :)

trym

PRACOWAŁEM W TYM BADZIEWNYM ZAKŁADZIE 3 LATA TEMU,DALEJ LUDZI W KONIA ROBIĄ ,NAWET TERAZ UMÓW NIE DAJA (usunięte przez administratora) TEN ZAKŁAD RAZ NA ZAWSZE !!!!

kogucik

w tej pseudo firmie i tak najlepsi sa mechanicy z (usunięte przez administratora) na czele

gett

i tak najlepszy jest nadzór nic nie robia nic nie umią zrobic ale pieniążki to są super . cały czas siedzą w swoich biórach i plotkóją nie wiem czy to jest dobre dla firmy trzymanie tylu kierowników i kierowniczek ich obecnosc jest zbędna kiedys tylu kierowników było jak zatrudnialismy 600 osób a nie jak teraz zatrudniamy 60 i kierowników jast tylu samu.za dużo ludzi w kadrach i logistyce i w księgowosci za dużo trzeba to zmienić bo to oni tą firmę pociągną do dna.a my już jesteśmy na dnie z wypłatami 1030zł.to jest żałosne co wy wyprawiacie z nami dalej tak nie można pracować za jaką karę .

job

panie z kadr to umią mandaty dawać ale pensje z błędami to norma sory ale chyba jest coś nie tak a kontrola jakosci to od czego jest.żałosne co sie dzieje w tej firmie.

bez

Czy ktoś wie kiedy będą przyjmować ludzi do pracy w Laurinie i czy wogóle będą przyjmować? proszę o odp.

bezr

Jak tam produkcja kiedy można spodziewać się zwiększenia produkcji i zatrudnienia ludzi do pracy

ROKI BALBOA

Cały ten bałagan to wina Morpolu, kupili zakład żeby go zamknąć, no ale jak sie kase z Uni bierze to zakład musi być ( budynek z tabliczką z Uni) i tyle ludzie jak żebracy za 1000 zł, chcecie mieć lepiej to zacznijcie strajkować, a nie tylko piszecie w internecie. Kto z was był u prezesa o podwyżkę nikt to nie piszcie na innych jak to mówią kto ma szkołę ten ma lężej.

Roki Marsjano

brać się za biuro do roboty z nimi w (usunięte przez administratora) się poprzewracało w dobie kryzysu tylko kawa i ból głowy a robić nie ma komu my na nich robim

abc

owszem w tym zakładzie jest coś nie tak ,skoro na 50 osób pracujących na produkcji jest 4 tzw.brygadzistów plus 2 osoby z kontroli .Zamówień mało ,produkcja mała.to jak ma się utrzymać.A poza tym niektórzy bryg. są nie obiektywni w sensie produkcji i pracowników czy ich zwalniania.

Mania

Popieram za dużo kierowania w niebieskich czapkach i pieniężnożernych biurokratów , którzy biorą po 2,5 tyś na rączkę. Zapraszamy na dół. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Laurin Seafood

• Jak się pracuje w Laurin Seafood?

Zobacz opinie na temat firmy Laurin Seafood tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Laurin Seafood?

Laurin Seafood