Okna Dako (Dako Sp. Z O.O.)

Opinie o DAKO Sp. z o.o.

danek

Ktoś we wcześniejszym poście pisał o fajnych narzędziach pracy, więc do inywidualnej oceny - stanowisko Manager ds. eksportu - stacjonarny komputer (raczej ciężko zrobić prezentację dla klienta, nawet jeżeli spotkanie odbywa się w siedzibie firmy), telefon komórkowy z limitem 50 PLN na miesiąc (jedna dłuższa rozmowa z Francją czy Belgią) nadwyżki na rachunku obcinane z pensji. I to wszystkie narzędzia pracy....

nino

Dlatego firmy rodzinne należy omijać możliwie szerokim łukiem. W normalnie zarządzanej firmie Jaśnie Pani Kadrowa nie miałaby czego szukać ze swoim porażającym brakiem wiedzy. Panowie Prezesi chyba nie powinni firmy rozbudowywać skoro tak bardzo boją się powierzyć choćby ułamek władzy komukolwiek innemu. A tak to faktycznie wygląda - nazwa manager nie oznacza absolutnie nic. W innych firmach specjalista ma większa decyzyjność i swobode działania...

dotrewora

Jeszcze dodaj :łubu dubu niech żyje nam Prezes(...) (usunięte przez moderatora) Te opinie to w większości prawda. Pracy tam nie da się tak szybko zapomnieć -chociaż to koszmar...

trewor

nie no, niewiem albo ja pracowałem w innej firmie albo w intenecie siedza tylko frustraci. kazda firma ma minusy ale powiem tak pracowalem tam dwa lata niedawno temu i byli na pewno bardzo mili wspolpracownicy czas pracy zawsze sie zgadzal (a to nie jest wcale wszedzie tak) i mozna sie bylo nauczyci całkiem sporo. byl to normalny etap w życiu. tak jak mowie: minusy sa wszedzie, chyba że ktoś zna firme bez wad. zresztą teraz pracuje w innej firmie w tym terenie z podobnej branży i tez czytam i nie wierze... internet to chyba sciek na frustracje nic poza tym.

Serwisant

Mimo umówionej godziny trzeba czekać około 30 min. Luźna rozmowa. Niestety po podaniu ile chce się zarabiać zaczynają się dziwne podchody że jednak może coś tam itp. Pracodawca szuka ludzi którzy będą pracować jak za najmniejsze pieniądze. Jak powiesz mało to jest szansa że Cię zatrudnią.

Dlaczego chce się pracować w Dako.

ktosio

Siedziba może i nowoczesna...szkoda tylko, że projektant nie przewidział żadnego ogrzewania w toaletach. Ubiegłej zimy było tak koło 8 stopni. Podobnie w jadalni,niby ogrzewanie jakieś jest, ale chyba nie domaga -przy 12 stopniach herbatka szybko stygła. Dla morsów w sam raz:)

asd

Szkoda że nie robią co najmniej 10-ciu etapów rekrutacji, Co za firma. Może i sama siedziba to i owszem nowoczesność w domu i zagrodzie, ale rekrutujący to jacyś krawaciarze. Szkoda czasu na tą firmę. Jak możesz, to odpuść.

Ciekawska

Witam. Mam pytanie na czym polegają etapy rekrutacji w owej firmie ? Podobno na drugim etapie są jakieś zadania logistyczno matematyczne ? proszę rozwinąć ten temat

Cudów nie ma - jak nigdzie w Sączu. Są plusy i minusy - wypłata terminowo, zawsze, co do dnia, a nawet zdarza się wcześniej (no chyba że ktoś ma konto w jakimś dziwnym banku i przelew idzie mu tydzień, ja mam zawsze w ten sam dzień). Czas pracy - 8 godzin. Szkolenia darmowe, z firm zewnętrznych. Atmosfera w firmie - naprawdę spoko. Powiem tak - złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy... szef może i łatwy nie jest, ma swoje lepsze i gorsze dni, ale szeregowy pracownik nie ma z nim zbyt wiele do czynienia, (usunięte przez moderatora). - owszem, przerost formy nad treścią ;) ale trzeba podchodzić z dystansem do pewnych spraw i nie dać się zwariować. Firma ma swoje słabe punkty, ale ogólnie jest bardziej na plus, niż na minus, ja jestem zadowolony i nie zamierzam na razie zmieniać pracodawcy.

Witam. Czy ta firma jest na prawdę taka zła ? Bo jak czytam te wypowiedzi to się zastanawiam czy warto brać ja pod uwagę i jechać na rozmowy w sprawie pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o DAKO Sp. z o.o. - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w DAKO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DAKO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DAKO Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DAKO Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DAKO Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DAKO Sp. z o.o.