Opinie o AP Uniapol Development Sp. z o.o. w Poznań

Uniapol jest firmą działającą na rynku od 2005 roku.Działamy profesjonalnie i skutecznie w Polsce oraz na rynku międzynarodowym dając zatrudnienie i zapewniając pracowników we wszystkich gałęziach gospodarki. Nasze standardy gwarantują precyzyjny dobór, elastyczność współpracy oraz oszczędność czasu i wydatków. Posiadamy biura w Poznaniu, Krakowie i Wrocławiu.

Branże: Wyroby drewniane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AP Uniapol Development Sp. z o.o. w Poznań

P.

Gdy ktos napisze negatywna opinie to ludzie z agencji od razu chca zatuszowac to i zadaja głupie pytania w stylu ile godzin lub jakie warunki pracy. Smiać mi się chce z Was :) Bierzcie do serca wszystko co napisane powyzej i bedzie dobrze bo tu nie przyjedziecie :) Teraz już zaczynaja sie zwolnienia, wiec nowych etatow juz nie bedzie

J

Nikt nie napisze ci tego ponieważ to jest sprawa indywidualna. Zależy ile będziesz miał godzin w miesiącu przepracowanych,do jakiego mieszkania trafisz (agencja przydziela ci mieszkanie) i co najważniejsze pod jaką agencją pracy będziesz bo chyba teraz tam są 2 lub 3

mila

szkoda że tu nikt nie chce dać opini o pracy neuemarkt :( i jakie warunki mieszkalne i jak z wypłatami i ile godzin się pracuje

boro

ktoś powie szczerze jakie warunki sa w norymberdze w tchibo ile się zarabia miesiecznie i jakie warunki mieszkalne?

J

Jak w Tchibo był Work Express a za koordynatora była kobieta,która zastąpiła pana Grzeogorza Przekręta :) to wtedy atmosfera i na hali i w domkach i w biurze była idealna,aż chciało się pracować.Później gdy Work odszedł co było najgorszym z możliwych posunięć ze strony Tchibo i pojawiła się firma Uniapol z dowódcą G. na czele zaczęły się cyrki takie że słynny Zalewski móglby się uczyć,im więcej osób przychodziło tym więcej się zwalniało. Liczba osób która na siebie donosi wzrosła tak szybko jak woda podczas słynnej powodzi w rzekach Polski. Najpierw ze sobą piją wódke a potem donoszą na siebie,banda konfidentów. I tak jest do dzisiaj,ci którzy mieli jaja odeszli do innej pracy,inni zostali wyeliminowami bo nie współpracowali z kapusiami a te barany które przodowały w stadzie dalej pracują i donoszą jak wcześniej. Tak jak napisałam w poście wcześniejszym praca nie jest taka zła ale przez tych nieudaczników co mają śliskie języki wszystko spada na psy... Dlatego APEL do nowych którzy jadą lub którzy przyjechali. Uważajcie co i kiedy do kogo mówicie bo w najmniej odpowiednim momencie zostanie to wykorzystane przeciwko wam. Wy polecicie a oni nałapią plusów kolejnych!!! Pozdrowienia dla normalnych :)

napohybeldebilom
@J

".... podczas słynnej powodzi w rzekach ....". Czy debil jeden z drugim mógłby czasem się zastanowić, co pisze?!

J

Nie ma co narzekać,robota naprawdę w Tchibo nie jest taka zła.Pracować trzeba wszędzie,czy to Tchibo czy składanie czekoladek,lub układanie cukru na palecie.Niemiec ci nie da zarobić jak będziesz stał/a i dłubał w nosie,trzeba zap... Kierownictwo naprawdę jest bardzo fajne,szczególnie pani Kerstin,super kobieta zawsze pomocna. Koordynator z polskiej agencji Uniapol to człowiek taki sam jak każdy inny tylko zazwyczaj jest tak że połowa mu wchodzi bez mydła żeby tylko się przypucować i mieć układ,a jak się znajdzie ktoś charakterny kto pracuje dobrze ale nie lubi wazeliny to zaraz trzeba się go pozbyć i albo coś wymyślą na ciebie albo będzie dręczenie i szukanie dziury w całym. Lepiej odejść z honorem i mieć charakter niż donosić na kogoś tylko dlatego żeby mieć lepiej na alejce,a jest tam takich ludzi sporo więc nowi ludzie patrzcie komu ufacie.Jak ktoś sie nie boi pracy to się tym nie będzie przejmował bo nawet jak go zwolnią to sobie zaraz znajdzie inną a może nawet i lepszą. Ostatnie słowo do męża pani koordynator z Tchibo,pana P. Nie spinaj się tak bo ci powietrze z baniaka zejdzie leszczu :)

cozabagno

Wezcie na luz w końcu. Jak komuś nie pasuje to przecież może szukać innej pracy nawet dyrektora.

witam gdzie najlepsza oferta pracy w uniapolu dla pary ze słabym jezykiem i własnym autem co polecacie dziekuje i prosze o szczerą odp

cziboczibo

Komiczne to jest to ze babka na tym magazynie to nieraz biega szybciej niz niektórzy pracują - chyba boja się zmęczyć hahaha

Tchibo

Dajcie sobie spokój z przyjazdem tu do tchibo bo ludzie przyjeżdżają i siedzą w domu wiec nie polecam. Ta wielka kordynator to jakaś pomyłka wielka , nic nie robi a wielce zmęczona zawsze jaka zabiegana ha ha chyba zmęczeniem się jak przejdzie z swojej nory na połowę hali , a w pracy sie pojawia rzadko za co ona bierze wypłatę?? w miesiącu jest z 2 godz . wszyscy z niej śmieją bo każdy wszystko sobie sam załatwia a ona ile ma pracy ha ha nie chcemy jej tu na tchibo

@Tchibo

No to ja koledze gratuluje ze taki jest sprytny jak rozumiem wszyscy to my takze? Bo akurat my załatwiamy wszystko przez tą Panią i jakoś problemu nie ma. Ludzie którzy jej papierki przynosza to też wszyscy? Jak sie patrze na to z jakimi ludźmi ja tu pracuje dziwie sie ze wogóle na hale wychodzi. Brygadzistki w sumie tez siedza u siebie bo od tego maja swoje biura. A za co bierze pieniądze? W sumie dobre pytanie - bo powinna za umilanie czasu swoim podopiecznym jak na porzadne przedszkole Tchibo przystało. Haha dawno nie widziałem tylu cieżko myślących złośliwych i zyjacych tylko plotami osób. Obserwowanie was to czysta przyjemność - telenowela hiszpańska z polskim lektorem haha

@Tchibo

Ostatnio jak pamiętam, to koordynator był na całej mojej zmianie i jak wychodziliśmy, to jeszcze przyjmowała ludzi z drugiej zmiany, więc nie pierdziel, że jest 2h/tydzień

Fyta

Dajcie se siana z przyjazdem tutaj w tym okresie. Prawda jest taka ze szukaja pracownikow na grudzien, badz listopad i grudzien i wam podziekuja bo dalej ni ma roboty. W styczniu i lutym nie ma co marzyc o pracy, bo to okres przestoju na magazynie, jak wszedzie. Coraz wiecej osob przyjezdza i bedzie siedziec w domu, wiec jak chcecie zarobic - to nie tutaj, bo tylko stracicie hajs. Posluchajcie, a nie bedziecie zalowac, bo widze co tutaj sie dzieje na miejscu. Juz jest przeludnienie, wiec dla nowych nie ma w ogole roboty! Pozdro

zz

czy wiek ktoś jak jest na projektach we Francji bo podobno tam też szukaja ludzi. Warto?

Tomciu

Szukam pracy w Berlinie jako malarz. Ktoś, coś?

on

Hej..co możecie powiedzieć na temat pracy pakowanie odzieży i kawy okolice Norymbergii..warto tam pracować?

Tchibo

Super że tej kobiety nie będzie na staniwisku kordynatora bo ona nie ma pojęcia o tej pracy taka prawda wszyscy się cieszą jej facet teraz będzie smutny bo chodził z głową do góry bo czuł się pewnie a teraz głowa w dół pójdzie i jeszcze on o wszystkim wiedział co się dzieje chore pozdrawiam kumatych

Piotrek "Broda" K.
@Tchibo

Nie wypowiadam się tutaj, ale skoro zostałem wywołany do tablicy, to zapraszam na rozmowę w cztery oczy na magazynie, cwaniaczku/o chowający się pod nickiem. Masz problem, to przyjdź i pogadaj. Jeżeli komuś, coś nie leży, coś go boli, to niech ma jaja i podejdzie. Z mojej strony nie ma problemu powiedzieć nikomu, co myślę lub przyznać rację, że coś zrobiłem źle. Aaa ... głowę nosiłem podniesioną do góry i zawsze będę nosił, bo nie mam się czego wstydzić :D

ON

Witam..czy ktoś może cos powiedzieć na temat pracy przy pakowaniu odzieży i kawy?...

YR1

Ludzie piszecie o dziwnych zjawiskach. Opiszcie jak wygląda praca przez tą agencję. Płaca? czy jest zgodna z Niemieckimi normami, czy jest się zatrudnionym na Niemieckich warunkach (ubezpieczenie, podatki, emerytura...), czy też ZUS PL i US. Z mojej strony, nie znam firmy, jestem zainteresowany pewną ofertą. O ile wiem to w Niemczech (Niemiecka agencja) jest OK, pracowałem 3,5 roku. Nikt nie leci w trombe, wszystko jest jak w umowie. Mam prośbę. Proszę o konkretny opis firmy: umowa, ubezpieczenie, stawki (powiedzmy malarz, elektryk, spawacz...).Dalej: w Niemczech jest dieta 4,35E/std. nieopodatkowana. Jeśli firma trzyma się niemieckich przepisów, to OK. Jeśli jednak nie - KICHA. Proszę o odpowiedzi. Dziękuję

Madryposzkodzie
@YR1

Malo ktora niemiecka agencja daje diety chyba ze praca przy montage ale tez nie zawsze. Podpisujesz prace z niemiecka zeitarbeit w niemczech wiec jakie diety!????!!!? Masz opłacone wtedy Ubezpieczenie niemieckie podatki itd. To jest akurat fajne ale kasy w portfelu zawsze mniej zostaje. Polskie firmy ubzpieczaja cie w Zus - noi jestes delegowany wtedy do pracy za granica. Plus ze zalatwiaja mieszkanie. Na warunki mozna naprawde różne trafić. Zresztą na ludzi też. Mieszkalem z takim kolesiem co to mial focha ze czajnika elektrcznego nie ma na wyposażeniu. Szczerze? Tak zle i tak nie dobrze zalezy na czym ci zalezy i ile chcesz zostac w Niemczech.

J

Dlaczego kasowane przez administratora są wypowiedzi które przedstawiają prawdę,bo się boicie żeby ludzie się od waszej agencji nie odwrócili? I tak się odwrócą jak zobaczą co wyprawiacie. Jak już napisał użytkownik "panna" panie w biurze robią łaskę że o czymkolwiek poinformują.Jak wam damy nie odpowiada ta praca i nie potraficie z szacunkiem zwracać się do ludzi to zmieńcie pracę bo szlag człowieka trafia. Rudo-czerwona Ewunia z Wrocławia pierwsza do zwolnienia ...

Panna

We Wrocławiu panie okropnie niemile . Najchętniej zabiłyby za to , ze ktos odważył sie do nich zadzwonić . Ludzie mają troche godności i musza to zrozumieć, zatem należy zmienić podejście do pracownika , bo chamstwem mało w życiu można zyskać , troche pokory panie ..... Jesli tak miałaby wyglądać praca , jak one zwracają sie do potencjalnego pracownika , to wychodzi na to , ze trzeba uciekać gdzie pieprz rośnie !!

zyciemagazynowe

Dokładnie tak. Przyjeżdża sie do pracy a nie na wakacje. Jak komuś nie pasuje to przecież nie jest problem poszukać innej pracy. Tyle osob przyjeżdża pracuje i nie narzeka.

Zostaw merytoryczną opinię o AP Uniapol Development Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w AP Uniapol Development Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AP Uniapol Development Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AP Uniapol Development Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w AP Uniapol Development Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AP Uniapol Development Sp. z o.o.