Opinie o AP Uniapol Development Sp. z o.o. w Poznań

Uniapol jest firmą działającą na rynku od 2005 roku.Działamy profesjonalnie i skutecznie w Polsce oraz na rynku międzynarodowym dając zatrudnienie i zapewniając pracowników we wszystkich gałęziach gospodarki. Nasze standardy gwarantują precyzyjny dobór, elastyczność współpracy oraz oszczędność czasu i wydatków. Posiadamy biura w Poznaniu, Krakowie i Wrocławiu.

Branże: Wyroby drewniane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AP Uniapol Development Sp. z o.o. w Poznań

doświadczony

Słysząc ile się dzieje na tym portalu postanowiłem sam zobaczyć ale prawda jest taka, że ilu ludzi tyle opinii.Ja narzekać nie mogę myślę że większość ludzi którzy tu narzekają to smarkacze którzy nigdy wcześniej nie pracowali na innych zagranicznych projektach nie wiedzą jakie są realia. Odniosę się może do godzin, jeśli jest nominał tych 140 to można naprawdę dobrze zarobić ale czasem zdarza się że puszczają nas do domu. Mieszkania darmowe w naprawdę dobrych warunkach przy czym w innych agencjach trzeba sobie samemu mieszkanie opłacić gdzie kwoty to 200-300 euro. Kontakt z biurem moim zdaniem jest dobry bo jeśli brakuje ci info lub potrzebnych dokumentów a biuro przesyła ci to w ciągu 2 dni to chyba nie jest źle przynajmniej w moim przypadku a jeśli chodzi o współpracę z koordynatorem to też narzekać nie mogę bo jeśli przyjmujesz się na niemiecki magazyn bez języka a koordynator pomaga ci się zameldować w urzędzie lub pomaga załatwić wolne to moim zdaniem jest ok. tym bardziej że na innych projektach na których się pracowało takiej osoby jak koordynator nie było w ogóle i trzeba było sobie radzić samemu bądź pomagał ci np. kolega... Jeśli chcesz pracować i odłożyć kasę to spokojnie mogę polecić ten projekt

Realny

Witam,ja także jestem pracownikiem tej firmy miejscowści Neumarkt i nie moge uwierzyć co tutaj ludzie wypisują .Firma zapewnia nam pełen nominał godzinowy ,a to ze mamy czasem wolne w tyg.to nie jest uzależnione od firmy UniaPol tylko od Tchibo.Oczywiscie jest kilka osob ktore zostaly z firmy zwolnione lub same odeszly i pracuja juz na niemieckich umowach w firmie konkurencyjnej ,gdzie pensja ich rozni sie znacznie od naszych wyplat a dodatkowo oplacaja sami mieszkania dokladnie te same na ,ktore tak narzekaly pracujac dla Uniapol-u.co do koordynatora to opowiesci o nim nakrecane przez bylych pracowników firmy nijak sie maja do rzeczywistości ,ja nie mam zadnych ale .Jedna osoba nigdy nie dogodzi czterdziestu.Wyplaty sa zawsze na czas,a Pani Ewa z Wroclawia zawsze po wyplatach dzwoni i pyta czy wszystko w porzadku .Ludzie jesli praca wam nie odpowiada zawsze mozna sie zwolnić .Polecam bo pracowalem juz dla kilku innych agencji i widze róznice ,nawet w samym zakwaterowaniu .

Prawda
@Realny

To sa kłamstwa wcale tak nie jest 3 albo 4 dni w tygodniu po 3lub8 h wiem bo jestem. W pl sie tyle zarabia co w tchibo . ludzi z uniapolu co chwile zwalniaje bo nie ma pracy kilka osób tygodniowo czlowiek widzi co sie dzieje na magazynie jeszcze troche i uciekamy z partnerką bo tu przyszłosci nie ma bynajmiej na magazynie tchibo .

Prawda
@Realny

Warunki mieszkaniowe są dobre, własny pokój, kuchnia i łazienka, wyposażone, pościel, garnki. Ludzie chcieliby od razu wille i to najlepiej z basenem... Nie ma co narzekać, tylko pracować jak jest taka możliwość, bo można zarobić i odłożyć.

Tchiborozczarowany

I ja rownież wypowiem sie o tej przecudnej firmie : Zaczynajac od kilki mitów i prawd : pracuje się do 10 h a nie po 7h czy 8 h jak jest na umowie umowa jest polska a nie niemiecka opieka koordynatora i osob : hmmm daje duzo do zyczenie , osoby po 3 miesiacach pracy nie maja kart ubezpieczenia , gdy kogos cos boli : ząb , choroba niestety musi liczyc sam na siebie albo idzie do pierwszego lepszego lekarza i płaci z swojej kieszeni albo zjezdza do polski bo jest taniej i tak kazdy robił co do koordynatora jest to Pan nie odpowiedzialny : przykład kolezanka z pracy poparzyła sobie reke ( 2 stopien poparzenia ) zadzwoniła do Pana K. a ten jej powiedział ze nie ma czasu bo sam pol nocy spedził w toalecie i jest chory , kolezanka sama musiała sobie poroadzić jadać do polski - miesiac zwolnienia lekarskiego i ostatecznie zwolnienie z pracy Kart AOK nie ma wogole Co do mieszkan : sam na swojej skórze doswiadczyłem wielkiego roczarowanie bylismy w kilku domach przenoszeni : jeden z nich był zadłuzony na ponad 6 tys euro poniewaz Firma nie zaplaciła - własciciel mieszkania aby odzyskac swoje pieniadze jezdził do firmy Tchibo i szukał koordynatora , kolnejy fajny przykład znajomi którzy nprzyjechali na samym poczatku otrzymali mieszkanie na 4 dni za które musili sami zaplacic 66 euro ( własciciel chciał wzywac policje ) poniewaz firma zapomniała zrobic przelew ,pieniadze zostały zwrocone po tygodniowym dzwonieniu i proszeniu się Co do Pensji ok 900 euro do 1000 euro , premie są ale dla rodziny i znjaomych koordynatora , normali pracownicy wyrabiajacy normy po 100%- 150% otrzymuja po 0.89euro do 10 euro lub wcale ( mam paski z wypłat mogę wstawic zdjecie ) Dodatkowo gdy nie ma pracy ( we wtorki sa nowe fazy ) ludzie czesto maja wolne to firma za te dni nie płaci chyba , ze bez niczyjej wiedzy wpisza urlop płatny ( po miesiacu pracy nalezą sie dwa dni urlopy płatnego , który firma zabiera bez naszej swiadomosci ) Godziny sie nie zgadzają wraz z pieniedzmi Co do wyplat : gdy wyplata przypada w weekend , powinna byc w pt tak jak jest napisane w umowie do 10 dnia kazdego miesiaca i tu kolejne rozczarowanie wyplaty sa 12 lub 13 Teraz opisze puste karteczki które przynosi do pracy Pan koordynator : przychodzi do Ciebie masz to podpisać a on sam wypelnia kiedy miałes urlop co jest karalne Kolejny minus dla firmy to mieszkania obecnie w jednym domu mieszka 16 osób : przez co są libacje , wieczne kłotnie a mialy takowe miejsce , pokoje małe klitki , dlatego pracownicy sami sobie zoorganizowywali meble na wystawkach stół krzesła czajnik internet jest płątny Na koniec dodam ze Pani która zajmuje sie rekrutacją opowiada niestrzowone rzeczy o bonach , premiach ; co wiecej jednej z pracownic która miała zaczac prace w tchibo powiedziała ze bedzie dzielic pokoj z dziewczyna ktora na nia czeka i tu kolejne zdziwienie nikt nic nie wiedział o nowej dziewczynie Naprawde nie polecam !!!!! Rozczarowany

on
@Tchiborozczarowany

Potwierdzam z mieszkaniami nawet na terenie Francji mają problem. Jak można wybierać takie mieszkania kuchnia bez okna opary idą do pokoju, mieszkania wielo.... koordynatorka ma gdzieś pracowników. Z kartą ubezpieczenia europejską to samo jest jak powyżej zdonżyłem zakończyć kontrakt i nadal nie było.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
merda

jak wyglada praca za spawacza w bawarii po ile godzin robicie daleko jest od miejsca pracy hotel czy trzeba miec swoje auto

eldo

Jak miszkania w bawarii jaka praca przy tych wklafach spokojna czy akord daleko od miejsca zamieszkania

eldo

spawacz w bawarii przy spawaniu wkladow do kominkow chcialem sie was zapytac daleko z miejsca zakwaterowania do zakladu pracy po ile godzin robic mozna dzienie czy to jest na akord czy to jest spawanie na szczelnosc dzieki za odpowiedz pozdrawiam

ole

A te wklady do kominow jest jakas norma akord pod badania na szczelnosc odp wogole w jakim miescie jeetescie

ole

dtg

Praca na akord przy spawaniu wykładów do kominow po ile godzin dziennie robicie

nick

Szukają spawaczy na dłużej i zatrudniają na umowę o pracę. Pracy jest dużo, ale z tego co pamiętam mówią na samym początku , żeby nie było niespodzianek. Pensje są do 10-tego miesiąca , czyli jak wszędzie. Nie wydaje mi się, żeby z tym mogli mieć opóźnienia, bo przepisy to przepisy.

Roberto

Ja akurat jestem na Bawarii, pracuje przez Uniapol od 6 mieś jako spawacz, jest nas tu większa ekipa i musze powiedzieć że jest wszystko OK. Dobra praca i fajnie bo jest dużo godzin wiec można sporo zarobić. Jak ktoś natomiast woli pracować mniej, czyli po 7-8 godzin dziennie to raczej bym odradzał, jest tu godzin duzo więcej. Mieszkania bez szału ale są ok, i za darmo.

dormen
@Roberto

mogłbyś napisac w jakiej miescowosci jestescie te wklady do kominow to na akord czy na szczelnosc .po ile godzin robicie daleko jest z miejsca pracy do hotelu, po ilu mieszkacie w pokoju z gory dzieki za odp pozdrawiam

merda

powielam pytanie jak praca w bawarii za spawacza kominów w magu pozdrawiam

eldo

jak wyglada praca za spawacza na bawarii przez ta firme czy to stala praca jak z wyplatami

Była TCHIBO

Mówi Pani o koordynatorze na temat którego jest wystawiona opinia na blogu http://pracuj-z-workservice.blogspot.de . Sami sobie robicie opinie a niedociągnięcia ciągną się za wami od dłuższego czasu skoro macie u siebie koordynatora na temat którego takie rzeczy były wypisywane już kilka lat temu. Jeżeli chodzi o bony w Niedziele - nikt nikt tam nigdy nie pracował w niedziele. Kolega dostał premie od was- też moge wkleić zdjęcie premii w wyskości 82 euro centów . Zbędne jest bronienie się w momencie kiedy zatrudniacie tak niekompetentnych ludzi , przyjeżdżając do pracy czekałam pod domem godzinę po podróży ponieważ nikt nie wiedział że będę a Pani E powiedziała ze współlokatorka czeka -ona wracając z pracy o 1 w nocy nie wiedziała że ktoś śpi w jej pokoju ( proszę sobie wyobrazić jej zaskoczenie) . Kompromitacja ...

Ciekawa

czy ktoś aktualnie pracuję na magazynie z kawą i odzieżą w okolicy Norymbergi? Mógłby ktoś opisać warunki,kasę,dojazdy, ilość godzin przepracowanych w miesiącu, czy kuchnia łazienka są w pełni wyposażone. Email sabatonka@Interia.pl z góry dziękuję.

byłem
@Ciekawa

hej predzej dostaniesz garba na plecach niż zarobisz tam pracują tlyko desperaci , mieszkania sa od 15 km do 40 km nawet od pracy , pracujesz 9h dziennie plus 45 min przerwy , zarobki to ok 1000e w tym ze nie masz ubezpieczenia karty ekus lub czekasz na nia pol roku chyba ze zwolnia cie wczesniej . teraz jest sezon i potrzebują a po dwoch tygodniach moga zwolnic jak nie bedzie potrzeba ludzi . byłam w takim sezonie co po tygodniu zwalniali ludzi bo juz pracy nie było . opieka koordynatora jest znikoma jak jestes chory albo idziesz sam do lekarza i placisz prywatnie albo jedziesz do polski i leczysz sie sam ;/ pracowac w parach mozesz ale jak koordynator niemeicki zobaczy ze gadać z dziewczyna chłopakiem to za kare przerzuci cie gdzie inniej . i jak nie bedziesz wyrabial normy to przyjdzie i powie ze masz robisz szybciej albo i moze cie zwolnic .nie polecam

Ciekawa

czy ktoś aktualnie pracuję na magazynie z kawą i odzieżą w okolicy Norymbergi? Mógłby ktoś opisać ilość godzin miesięcznie, warunki,kasę ,dojazdy. Email sabatonka@Interia.pl z góry dziękuję.

zainteresowany 26

Napiszcie tylko,czy macie niemiecka umowę,czy polskąJeżeli niemiecka i chatka gratis to ok.Jeśli polska to łaski nie robią bo musza płacić delegacje i pewnie w ramach tego macie chatke gratis co i tak ok 500 Euro delegacji powinniście dostawać

Zostaw merytoryczną opinię o AP Uniapol Development Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w AP Uniapol Development Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AP Uniapol Development Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AP Uniapol Development Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w AP Uniapol Development Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AP Uniapol Development Sp. z o.o.