Opinie o ZPM Maxpol w Kuźnia Raciborska

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie ZPM Maxpol. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ZPM Maxpol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZPM Maxpol w Kuźnia Raciborska

Klient

A na Kuźni sklep bardzo fajny ,obsługa bardzo miła , Panie zawsze uśmiechnięte dobrze doradzą ☺☺☺i nigdy nie zawiodą ????????????

Iga

Po latach pracy zero szacunku do pracownika taka tam polityka panuje..Ale jak klientów na wadze oszukać to Ci zaraz powiedzą jak to zrobić.!

Anis

Oj tak..zgadza sie

Madzik
@Iga

Zgadzam się w 100% A jak si przyłapie ekspedientke na gorącym uczynku to o za każdym razem mówia że waga sama przeskoczyła haha tragedia

Zocha
@Iga

Faktycznie masz rację pracowników mają za nic. Tylko patrzą gdzie pensje urwać a to za remament a to za coś innego. A menadżerki opowiadają tylko swoje wersję kierownictwu.

Zara

Nie ma strat jak powinno być w sklepie mięsnym tak trzeba robić żeby wyjść dobra a jak to zrobić oklamywac klientów na wadze to oczywiste każdy pracownik to powie..A szefostwo o wszystkim wie i ręce umywa bo co to ich obchodzi ma pasować i tyle

Z produkcji

Pracuję w Maxpolu już jakiś czas i nie mam zastrzeżeń. Praca ok, wypłata jak na warunki Kuźni Raciborskiej bardzo dobra. Miła atmosfera na hali.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ZPM Maxpol, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Moja opinia

Produkty bardzo dobre. Jestem stałym klientem

Pracownica

Pracuje od kilku miesięcy jako ekspedientka. Dotychczas jestem bardzo zadowolona z pracy.

Madzik
@Pracownica

A z oszukiwania ludzi też jest Pani zadowolona !!

Ekspedientki
@Madzik

A czy każda ekspedientke nazywa szanowna pani oszustem? Jeśli tak to biedne sklepy które Pani odwiedza. Proszę mieć na wzgledzie to ze nie wszystkich wrzuca się do jednego worka a niektorzy starają się z całych sił rzetelnie spełniać swoje obowiązki. Czasem klient przychodzi rozladowac swoje problemy a nie tak powinno być. Pozdrawiam

Iwo
@Ekspedientki

Podpisuje się pod tym i jak sądzę nie tylko ja.

@Iwo

Ja też mogę polecić pracę na stanowisku sprzedawczyni.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w ZPM Maxpol?

Iwona

Cześć na konto część do ręki a część na kartę żywieniowa.

Klientka

Polecam z całego serca. Naprawdę fantastyczne wyroby. Mięsa pieczone na impreze idealne. Panie sprzedawczynie zawsze służą radą.

ULIK

Wiecie czy firma ma jakąś ofertę pracy? warto składać dokumenty?

H

Zadzwoń zapytaj :-)

Gosia
@ULIK

Na stanowisku ekspedientek zawsze znajdzie się praca .

B.

Z tego co Wiem nie

Gosia

Pracuje od 2010 na stanowisku ekspedientki czyli wkrottce bedzie 10 lat. Polecam pracę jeśli lubicie stały kontakt z ludźmi. Klienci zdarzają się różni:-))

Dave

Zatrudnilem się w zakładzie pare miesięcy temu na próbe i zostałem. Jest ok no i praca na miejscu i zarobki wysokie.

Basia

Jak w każdej pracy zawsze znajdzie się ktoś komu warunki pracy odpowiadają i ktoś komu nie. Ja pracuje od wielu lat jako sprzedawca, może mam szczęście do koleżanek z którymi pracuje i do klientów którzy nas odwiedzaja.

Sprzedawczyni

Z czystym sumieniem polecam pracę na stanowisku sprzedawczyni.

Ktos

Według mnie warunki pracy jak najbardziej ok. Wynagrodzenie wysokie , zawsze na czas, podwyzki są. Pracowałem kilka lat za granicą i jednak rozlaka z rodzina nie była tego warta a tu na miejscu jest dużo wygodniej.

@Ktos

Ja się też pod tym podpisuje.

@Bożena zgadzam się z Tobą pracownik, który dobrze wykonuje swoją prace jest nagradzany. Możesz powiedzieć jakie warunki pracy panują w Zpm Maxpol ?

Bożena
@Kasia

W Zakładzie obowiązuje 8-godzinny czas pracy, w zależności od działu, praca jest w trybie jedno lub dwuzmianowym. Wynagrodzenie zasadnicze plus premia. Łatwość adaptacyjna do nowych obowiązków, pomocni współpracownicy. Istnieje możliwość dowozu do pracy z okolic Rydułtowy - Rybnik. Pozdrawiam

Bozena
@Kasia

Co niektórzy dobrze wykonują nawet bardzo co widzę na codzień a nie są docenieni w tej firmie.

Bożena

Czytając poniżej zamieszczone opinie, zastanawiam się czym, te osoby się kierują. Po pierwsze, jeżeli tak źle jest w pracy, po co tam pracować. Rynek jest otwarty na pracowników. Po drugie, opinia powinna dotyczyć warunków pracy, które tak jak w każdym innym zakładzie powinny być przestrzegane. Pracownik który dobrze wykonuje swoje obowiązki jest za to wynagradzany. Jeżeli komuś nie chce się pracować, to raczej nie ważne o jakim zakładzie pisze. Po trzecie, jest na zakładzie grono lojalnych pracowników od których najlepiej czerpać informacje dotyczące pracy. Ps. Który rodzic nie rozpieszcza swoich dzieci?? Proszę zdecydować czy, pisze się tu o warunkach pracy, czy przemawia przez niektóre osoby czysta zazdrość. Pozdrawiam

Zizi

W Nędzy to nędza jest jak szlak

klient

klient 28,07,2019 Jestem klientem sklepu Maxpol w Nędzy.Polecam ten sklep towar świeży obsługa super ,panie zawsze służą radą i są uśmiechnięte Bardzo lubię gdy obsługuje mnie pani S...... Sprzedawczynie z okolicznych sklepów tej firmy powinne brać przykład z Nędzy

Kramer

A synalek wlascicieli ino sie furami rozbija. O malo znajomego nie zabil pod gliwicami. Jezdzi cwaniak 200 po wsi bo mu mamusia z tatusiem zabawki kupuja za ciezko wypracowane pieniadze przez pracowniko

Zigi
@Kramer

Jedyne co potrafi to chodzić po sklepach i patrzeć jak jego niewolnicy pracuja.Snoby z nich i nic więcej!!!!!

Frelka
@Kramer

Co za rodzinka w głowach z kasy się przewróciło ale jeszcze kiedyś karma ich dopadnie

Mieszkanka K.R.
@Kramer

Nam ten laluś latał dronem nad domem i filmował. Mąż przywrócił cwaniaczka do porządku i sie jeszcze bezczelny cwaniak stawiał. Chodzi z głową podniesioną jak paw. Rozpieszczony maminsynuś z zerową pokorą

Stała klientka

Robię zakupy w Maxpolu od kilku lat, głównie w Kuźni Raciborskiej przy Kościele, ale też kilka razy w Rudach czy Nędzy. Zawsze Panie są miłe. Nigdy nie zdarzył mi się nieświeży towar, szynki i kiełbasy dużo lepsze niż te marketowe. W dodatku mają dobrej jakości produkty garmażeryjne.

@Stała klientka

Tak bardzo dobre tylko proszę zerknąć na skład tych wspaniałych wędlin(usunięte przez administratora)!!

Kinga

ZgAdam się jedna chemia nic więcej

Zostaw merytoryczną opinię o ZPM Maxpol - Kuźnia Raciborska

• Jak się pracuje w ZPM Maxpol?

Zobacz opinie na temat firmy ZPM Maxpol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZPM Maxpol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 5 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ZPM Maxpol