OrangeJobs B.V.

Opinie o OrangeJobs B.V.

hol

380 euro tygodniowo ? Gratuluje. Hi Hi

RYSIO PYSIO

Widzisz ja też mogę jechać w każdej chwili ale nikt nic nie pisze.Tylko bzdury o golasach itd.daj jakiś namiar na siebie to skonsultujemy ten Utrecht.Niewiem czy wysłali ci ofertę do Utrechtu ale szału nie ma.

jarek pracownik.

Robota spoko.Płacą na czas.Tygodniowo 380 euro.Warunki w pracy jak i w mieszkaniach ok.Polecam.P.S. Podwyżki jak pozwolisz grubemu koordynatorowi zrobić sobie fotki na golasa.

erni
@jarek pracownik.

chcialbym sie coś wiecej dowiedzieć bo planujemy wyjazd z ojcem wlasnie do utrechtu na te prefabrykacje. ale czytalem dużo na forum i kazdy narzeka na tą agencje ze warunki zle kasa zjazdy do polski itd. chcialbym sie dowiedziec od osób ktore są w miescie utrecht na stanowisku o ktorym napisalem. jakie warunki? jaki kierownik? czy dlugo juz robią i nie ma problemu ze zjazdami do polski,kasą itd?

tomi

też dostałem dziś ofertę na wyjazd do Utrechtu jak rysio pysio. koledzy podpowiedzcie jak tam jest....

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie OrangeJobs B.V.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

czy pracował ktoś jako spawacz w NL przez tą firmę?

RYSIO PYSIO

Mam jechać do Utrechtu na prefabrykacje.Pytanie panowie.Jak tam jest?Ile godzin pracy?Jak warunki mieszkalne?Czy kasa jest na czas? A co do jakiegoś koordynatora (ponoć dużego i tępego) to na niego mam wy.....e.Dostanie w czajnik i tyle.Chłopaki piszcie.Dzięki.

cieśla

witam jestem wstepnie zainteresowany praca dla orange jako ciesla i czytam te wszystkie opinie o tym biurze i nie wiem juz jak sie na to zapatrywac czy mogłby ktoś z was w merytoryczny i rzeczowy sposob przedstawic mi stan faktyczny dodam jedynie ze jestem fachowcem w swojej dziedzinie i zalezy mi nan normalnej pracy

obywatel_świata

czytając niezliczone opinie na temat tej jak i wielu innych agencji dam dobrą radę wszystkim wyjeżdżającym do WiatrakLandii. Mianowicie: Nie zrażajcie sie wywodami pana X czy pani Y tylko próbujcie, nie ma agencji tudzież pośrednika doskonałego, jedni maja dobrą pracę i opłacalne wypłaty, natomiast zarabiają na transporcie i domach, z mojego kilku juz letniego doświadczenia moge napisać że, warto sie przemęczyć tych kilka dni tj. 3-4tyg, coś postarać się odłożyć i na miejscu szukać czego lepszego, Stanowczo odradzam wojaże z pośrednikami oferującymi cuda wianki na patyku bo to zwyczajne kłamstwo, najlepszymi agencjami z jakimi miałem tą przyjemność/nieprzyjemność* (*-niepotrzebne skreślić) nie posiadały swoich punktów rekrutacyjnych w polsce a kontakt tylko i wyłącznie na numery +31......., z drugiej zaś strony można próbować szczęścia i jechać na chybił trafił, może nóż widelec sie uda, odłożyć trochę euro, nauczyć się języka holenderskiego, wynając jakieś skromne lokum i na własną rękę szukać pracy, a nie wracać z płaczem do Polski i pisać na każdym forum jaka to ta czy inna firma jest zła. W Holandii jest wiele instytucji pomagających poszkodowanym przez pośredników emigrantom które chętnie zwalczają nieuczciwości w tym sektorze, pozdrawiam wszystkich wytrwałych, nie dajcie sie tak łatwo robić w konia

fiord

Jakie warunki zakwaterowania mają , co ile zjeżdza sie do Polski

teo

Prosze opisz wiecej cos o tej firmie. J warunki mieszkaniowe maja ,jak sie tam u nich zarabia co odtracaja od wyplaty-ild zostaje Tobie na reke.opis rowmiez czy placa terminowo.Moze maja jakies dziwne zasady ?????

Ogolnie firma w porzadku jesli chodzi o mieszkania I prace natomiast nie odpowiada mi tam koordynator (usunięte przez moderatora) ktory jest nie mily chamski dla ludzi a taki czlowiek ktory praktycznie ma najwiecej kontaktu z pracownikamu powinien w normalny sposob zalatwiac sprawy I sie z nimi dogadywac wielki napapowany gbur co mysli ze moze kozakowac bo pewnie w przeszlosci kozakowal co widac po jego tatuazach co to za firma ze takich ludzi zatrudniaja.

xcxcx

anonim - 2008-11-10 08:47:32 Dodaj opinie o Orange Jobs - Abcoude-Holandia,. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy.(usunięte przez moderatora) pracujacy jako koordynator w firmie Orange Jobs to nie czlowiek tylko gbur ktory mysli ze jak jest wielki i caly w tatuazach to wszystko mu wolno jest nie mily i wulgarnie odnosi sie do ludzi nie wspominajac juz o innych rzeczach swiadczy to jaka to firma skoro nie zatrudniaja porzadnych ludzi (usunięte przez moderatora)

Zostaw merytoryczną opinię o OrangeJobs B.V. - Holandia

• Jak się pracuje w OrangeJobs B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy OrangeJobs B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OrangeJobs B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 4 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

OrangeJobs B.V.