Opinie o OrangeJobs B.V.

Małolat

Najgorsze biuro z jakim miałem nieprzyjemność współpracować, personel bardzo niemiły i nieslowny praca jak praca (usunięte przez administratora)

Borys Krypel

Witam chciałem wnieść negatywną opinię na temat tego uitzenbureau właściwie tylko z powodu ostatniej wypłaty jakiej się doczekałem z biura ,bardzo nieładnie Pani Aldono się Pani zachowuje pracuje pani z łaską czy nie wiem ocb , dziękuję za wypłacone godziny urlopowe i za okradnięcie mnie na maxa pracowałem 4 pełne dni po 8h ten miss masz ktory mi wysłaliście w kwocie 279e przy stawce 12,75 pogratulować zemsta w wielkim stylu pusta żałosna kupa fałszu czyli Polacy za granicą co holendra za jajca trzymają żeby im się koryto nie urwało

BORY tucholSkie

Orange Jobs to mikrobiuro które ostro żeruje na polaczkach choćbyś dzwonił 100razy dziennie nie załatwią nic zwykłe pedały rowerowe ???? nie ma czego szukać w tym kraju 100% frajerstwa i pedalstwa już tu nie wrócę

Maria

Witam ... Biuro jak każde inne , ale odradzam i przestrzegam wszystkich przed praca w firmie Zandbergen w miejscowisci Zoeterwoude . Polaczkowo -wyzysk - atmosfera pod wszelka krytyka - nieodpowiedni ludzie na stanowiskach- więcej szefów jak pracowników ...

@Maria

Pani Mario. Proponuje najpierw napisac co Pani zrobila na tym zakladzie, opisac swoje zachowanie a dopiero pozniej pisac takie komentarze. Zazdroszcze w kazdym razie wolnego czasu. Pozdrawiam

@OrangeJobs B.V.

Apropos pracy w Zandbergen.... Szanuj pracownika swego bo za chwile możesz nie mieć żadnego.... A tam z poszanowaniem pracownika mają duży problem.

@OrangeJobs B.V.

Szanuj pracownika swego bo jutro możesz nie mieć żadnego...

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie OrangeJobs B.V.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Davvski

Czy zatrudnianie nieletnich 17lat

Po wpisach widzę że agencji nie polecace, rozumiem słaba kasa , jak na 160godzin nie mają pracy za 1400euro netto po odliczeniach na zwykłej produkcji , to nie opłaca się nawet wchodzic do nich.

Małgorzata
@Nowy

Firma OrangeJobs B.V. oferuje różne oferty pracy. Możesz je znaleźć na stronie firmy: https://orangejobs.nl/pl/category/kariera-w-orangejobs/ Określone są tam jasno warunki zatrudnienia i inne szczegóły. Czy któraś z tych ofert wzbudziła w Tobie zainteresowanie?

Witam chciałem prosić o pomoc państwa piszecie że biuro uczciwe ja natomiast zostałem oszukany przez pewnom agecje miałem wypadek nie wypłacono mi ani chorobowego ani odszdkodwania jestem fachowcem spawacz mag siedem lat starzu praktyki pracy posiadam wtym zawodzie spore umiejętności ruwniesz jako mechanik pojazdów samochodowych cz ktoś wie kto lub jaka agcja mogła by mnie zatrudnić choć prubnie bardzo proszę o informację na tej stronie pozdrawiam

@anonymous

Bardzo mi przykro, ze zostal Pan oszukany przez inna agencje pracy, Zachecam do odwiedzenia strony internetowej orangejobs lub do wyslania CV na praca@orangejobs.nl / Dodam, iz Opinie o firmie to nie najlepsze miejsce aplikowania w sprawie pracy. Pozdrawiam.

@anonymous

zostałeś oszukany podzwoń po adwokatach odzyskasz kasę za usługę zapłacisz prowizją.... PS. ortografia u ciebie szwankuje .

To od spawania nie dowodzi chlopina:)

@anonymous

Ja przez orange job zostalem oszukany i nie tylko ja,wiec radze z dystsnsem do nich podchodzic

nljakmilo
@anonymous

Mam nadzieję że wszystko się ułożyło Panu do tej pory, pański wpis jest z 2017 r., ubezpieczenie prawdopodobnie miał pan podstawowe (Holandia) w którym trzeba niekiedy dopłacać. A na ten czas jest jedna z niewielu jeszcze, świetna pewna firma w Holandii która płaci nawet do trzykołaeuronetto (podstawy j. niemieckiego tym lepiej nie tylko słynny u nich angielski to chyba dla młodzieży startujących dopiero no nie wiem nie wnikam, spawacz zależy jaka metoda i tak dalej, niedawno byli bardzo nastawieni na przyjęcia fachowców, dobra opieka jeśli trzeba) a ubezpieczenie sobie sprawdzić trzeba jaki pakiet/polisa, zawód taki że o wypadek łatwo, też to co dostaje pracownik od pracodawcy żeby wykonać zlecenie się liczy, zdrowie w tych czasach się szanuje dodam, zwykły pracownik może też ulec wypadkowi (w Holandii kiedyś ich nie obchodziło z czyjej winy, ale teraz ludzie pilnują prawa) i znam takich, co pracują dalej wykonują pracę bardzo dobrze, po powrocie i dobrej opieki na chorobowym, niestety nie podam nazwy (konkurencj.), może w tej agencji też nie jest aż tak źle dziś. Internet dobre źródło, tyle mogę podpowiedzieć

nljakmilo
@Anonim

coś wiesz, podziel się wiedzą a na to wychodzi że krytyka być może Tobie wyszła i to wzorowa bardzo nie zrozumiały dla mnie wpis coś o ubezpieczeniu od A-Z to proszę cos na ten temat jak już pisać głupoty proszę bardzo ,,diabel swego nie bierze"

Zwracam się do wszystkich osób i ostrzegam!!!!!!!!!! przed podjęciem pracy na pakowni ryby w Zoetermeer!!!!!!Chciałem wszystkich powiadomić polaków którzy zdecydują się podjąć pracę na tym zakładzie.Przy rozmowie wstępnej z pracodawca przedstawia zakład gdzie panuję bardzo dobra atmosfera, której tak naprawdę tam nie ma, gdyż pracuję tam 4 polaczków, którzy wyżywają się na ''nowym'' pracowniku poprzez poniżanie go w pracy, ciągłe czepiania się za byle co. Przemyśl zanim podejmiesz tam prace!!!!!!!!!!!!!

Rekruter

Szanowny Panie, Zapomniał Pan dodać, iż podjęliście pracę wraz z małżonkom. Znamiennym jest, że partnerka z pracy i atmosfery w zakładzie była bardzo zadowolona. Przepraszała nas również za zamieszanie, które sam Pan spowodował. Na przyszłość proponuję uregulować sprawy zdrowotne zanim zdecyduje się Pan na podjęcie pracy. Proszę też nie zatajać przed potencjalnym pracodawcą faktów związanych z Pana stanem zdrowia - szczególnie zdrowia psychicznego. Mimo wszystko pozdrawiam i życzę powodzenia na dalszych ścieżkach kariery.

Wojospeed

Moja opinia jest jak najbardziej negatywna .Pracowalem tam na budowie jako spawacz 111 miesiac temu do dzis nie mam wyplaty za przepracowany tydzien,brak nawet tam osoby odpowiedzialnej za ten stan,sprawe zglosilem do holenderskiej inspekcji spraw spolecznych i pracy. Moje sugestie dla OrangeJobs B.V.: Prosze zaplacic niezwlocznie nalezne mi pieniadze,bo jest sporo instytucji w Holandii do ktorych mozna by was zglosic. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Placic uczciwie i doceniac pracownikow.ps W calej Holandii stawki rosna lecz nie w Orangejobs

@Wojospeed

Witam serdecznie Panie W. (Wojospeed) Panie W. postanowiłem ustosunkować się do Pana wpisu. Zgodnie z prawem holenderskim (pracował Pan na holenderskiej umowie) pracodawca w przypadku zakończenia stosunku pracy ma obowiązek wypłacić wszelkie zaległości i zobowiązania względem pracownika w terminie do 8 tygodni - Pan po mimo, iż porzucił miejsce pracy z racji wyjazdu do domu ( wyjazd w pierwszym tygodniu pracy, bez poinformowania na etapie rekrutacji, iż pragnie Pan wyjechać na urlop) wynagrodzenie otrzymał - myślę, iż zgłaszając sprawę do inspekcji pracy naraża się Pan w tym wypadku na śmieszność, pozostawiam jednak Panu tą swobodę. Co do sugestii to jak pewnie Pan zauważył pieniądze są już od dawna u Pana na rachunku (o czym zapomniał Pan poinformować na stronie gowork). Ironią jest, że narzeka Pan na stawkę, którą Pan zaakceptował - nikt Pana nie zmuszał, sam napisał Pan do nas aby dać Panu kolejną szansę. ( Za pierwszym razem na terenie budowy zwyzywał Pan swojego przełożonego - co nie świadczy o Panu najlepiej). Tym bardziej nie rozumiem Pana zdziwienia stawką. To tak jakby tu posłużę się przykładem: kupić pączka z dżemem i zwyzywać sprzedawcę za to że tego pączka z dżemem Panu sprzedał (zamiast np. z czekoladą) I tu już ostatnia informacja z mojej strony. U nas stawki również rosną, jednak dla pracowników, którzy swoimi umiejętnościami i kulturą świadczą dobrze o firmie OrangeJobs, z całym szacunkiem dla Pana ale w Pańskim przypadku jest to niemożliwe. Mimo wszystko pozdrawiam i życzę powodzenia zarówno prywatnie jak i zawodowo. Rekruter

Jfds

Nie polecam

Lars

Witam pracował ktoś w Fabryce Scanii? Jakie zarobki, kwatera i jak z zjazdami do Polski?

Coraz większa liczba firm zdaje sobie sprawę, jak duże znaczenie pracowników mogą mieć benefity pozapłacowe. Czy OrangeJobs B.V. jest takim przedsiębiorstwem?

Rekruter

Witam, kontaktuje sie w imieniu agencji pracy Orange Jobs. Jesli mowa o benefitach poza placowych to nasza firma: -organizuje dodatkowe szkolenia dla pracowników, z którymi wiazemy nadzieje na dlugoterminowa wspolprace. (kursy jezykowe, kursy VCA, dodatkowe certyfikaty) -firma na zyczenie pracownika obejmuje ubezpieczeniem rowniez czlonków rodziny

Pracuje dla tego biura i nie mam żadnych zastrzeżeń. Jestem w Holandii od ponad 10 lat więc przerobiłem już naprawdę masę biur pracy ( większość to oczywiście złodzieje polacy bez wykształcenia nauczyli się języka pracują w biurach i myślą ze złapali boga za nogi) . Co do OrangeJobs B.V. Abcoude hmmm odnośnie mojej osoby nie mam żadnych zastrzeżeń . Loon normale uren 36:30 14,19 - 517,94 Bruto Loon onregelmatige uren 11:15 130,00% 14,19 - 207,56 Bruto Loon onregelmatige uren 3:30 200,00% 14,19 - 99,33 Bruto Przykład z jednej tygodniówki z mojego Loonspecificatie. nadgodziny wypłacane, zwroty za dojazdy wszystkie inne dodatki również mam wypłacane. Reasumując w mojej karierze zawodowej w Holandii jest to jedyne biuro pracy do którego ( jak narazie ) nie mam zastrzeżeń.

Iza

@lazienkowy, wypłata wynagrodzeń co jaki czas następuje? Wynagrodzenie dostajesz przelewem czy odbierasz je osobiście? W sezonie letnim firma prowadzi rekrutację, na jaki czas zazwyczaj podpisywane są umowy?

lazienkowy
@Iza

Wynagrodzenie przelewem, wyplacaja tygodniowki, czas umowy zalezy chyba od oferty?

lazienkowy

Krótko o orangejobs troche za duzo zamieszania, ale tak w sumie jest we wszystkich agencjach, z kturymi pracowalem. Pieniadze na czas! Robota jak kazda inna, jak chce ci sie pracowac to jest ok, jak nie to sie z toba zegnaja... Mieszkanie w Arkel, fajna chata, duze pokoje. Jedyny minus to to, ze nie jedynki, a dwojki.

watch

Pewnie, że jak jest europejska umowa, to na pewno jest szansa na to, żeby znaleźć zatrudnienie u nich. Ciekawi mnie jednak czy wypłata jest adekwatna do powierzanych zadań? Z góry dziękuję za odpowiedź.

loo

Odradzam szlifowanie okien do statków. Praca sama w sobie nie jest zła ale solaris to już przegięcie, 233 euro razem z wakacyjnym za 40 godzin. Przed wyjazdem podają że za mieszkanie 117 euro bruto i że wychodzi około 70 netto. Na solarisie potrącone 117. Co do negocjowania stawek, nie da się dużo wynegocjować za szlifowanie, domagałem się 300 euro za tą pracę. Nie chcieli tyle płacić to się zawinąłem. Aldona próbowała mi wcisnąć nadgodziny :D

edek

w orange jako spawacz żebyś zarobił teraz 1200euro to będzie sukces

wert

kolega spawacz wszystko opisał jak jest w 100% nie spodziewaj sie kokosów w orange,pracowałem u nich jako spawacz w obdam i w zwagu w hollandstaal kiedys to sie inaczej nazywało flewo czy jakoś ta pierwsza to troche kołchoz i trzeba za...lać ta druga to spoko.

Morgan

Jedzie ktoś na poniedziałek do pracy przy prefabrykatach łazienkowych ?

Zostaw merytoryczną opinię o OrangeJobs B.V. - Holandia

• Jak się pracuje w OrangeJobs B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy OrangeJobs B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OrangeJobs B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 4 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!