Opinie o Kopex Famago w Zgorzelec

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kopex Famago. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kopex Famago o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kopex Famago w Zgorzelec

viper126pzgc

Ale się tu bryndza porobiła! Ludzie uderzcie się mocno w głowę i zastanówcie się co tu wypisujecie. To nie portal erotyczny, tylko strona informacyjna. To prawda, ze w Famago źle się dzieje ale brudy zostawcie w brudowniku, nie wywlekajcie ich do pokoju. To sprawa tych pań co robią i z kim, to sprawa ich sumienia i ich stosunku wobec własnych rodzin. Pozdrawiam.

IPN

Fajnie było ale się skończyło chodzi o prace w Famago...tak w ogóle to po co wylewać tu tyle pomyj niech Prezes zrobi zebranie ogólnozakładowe ludzie sobie pogadają wyjaśnią to i owo i niech zablokują tą stronę

Zaniepokojony

Ludzie opamiętajcie się! Pogrążacie się jak przedszkolaki. Czy to ma znaczenie, kto z kim, gdzie? Seksualność przenika do każdej sfery życia codziennego. Dwoje ludzi szuka szczęścia narażając się na ostracyzm. Ich sprawa. Jeśli ich postawa Was gorszy, zwróćcie im uwagę by robili to dyskretniej, albo odwróć się. Przeraża mnie to z kim pracuje. Skąd Wy się bierzecie? Jeśli nie potraficie uszanować prywatności innych, to znaczy że przykładając Waszą miarę, stwierdzam: nie jesteście warci zaufania. Wkurza mnie to, że kobiety traktujecie szmaty, ale już mężczyźni...No nie, duma Was rozpiera. Co to wszystko ma wspólnego z Famago? One zwalniają? Od tych spraw jest droga służbowa a jeśli zwolnią mnie te panie tylko dlatego, że nie odpowiedziałem na ich propozycję kolesiostwa, to znaczy, że ten zakład nie jest mnie wart. Naprawdę nie wiem jak mam się odnaleźć "inerpersonalnie" w tej firmie. Panowie, brakuje Wam klasy.

bu ha ha

PR - 2013-04-11 13:33:03 "Swego czasu monitorowaliśmy pewną "parę" z famago" widać że w kopex niektórzy się nudzą-i takich właśnie zwalniamyzaczcnijta od siebie, komu to zaszkodzi

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kopex Famago? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Pomoc kuchenna restauracja Picaro
Zgorzelec
Goldfinch Investments Sp. z o.o.
logo firmy Elektryk / Elektronik w Niemczech Okolice Lipska
Zgorzelec
Wackler Personal-Service GmbH
Mość

AntyCzerpak - 2013-04-11 18:59:41 A większość komentarzy w godzinach pracy, DO ROBOTY BIUROWE NIEROBY!!!Licz się ze słowami waść!

AntyCzerpak

A większość komentarzy w godzinach pracy, DO ROBOTY BIUROWE NIEROBY!!!

muzyk

PR - 2013-04-11 14:39:14 DKJ - 2013-04-11 14:31:51 Tak zwalniacie ale ta parka dalej pracuje Ima sie calkiem dobrzeZwolnimy ale tych co monitorują i zajmują się pierdołami zamiast pracowac;)Popieram w całej rozciągłości! Zamiast pracować, co niektórzy chodzą, węszą i szukają sensacji. To zakład pracy a nie pudelek.pl.

PR

DKJ

Tak zwalniacie ale ta parka dalej pracuje Ima sie calkiem dobrze

lotus

Uderz w stół , a odezwą się nożyce :))))

PR

P1

Pewnie jakby "trzaskała" to by się z tym nie obnosiła. A wiesz Alfredzik, że za fałszywe pomówienia można beknąć?

takGOŠA FOM

Gratuluję jakże mądrego zarządzania Panie (usunięte przez moderatora) Z biegiem czasu z całą pewnością pozostanie Pan sam w instytucji, przy jakże racjonalnie zastosowanej strategii, gdyż nie będzie miał możliwości nikt tam pracować. Zna Pan efekt synergiczny? Warto zastanowić się nad jego prawdziwą istotą póki nie jest za późno. Albo weźmy dla przykładu same planowanie. Optymalny projekt tego typu działań z czego się składa? Słynna 6, zna to Pan, z pewnością. Oczywiście wyróżniamy 5 różnych typów planów, choć pominę ten aspekt, uznajmy że Pan się w nich orientuje. A dalej znów przy zasadzie sporządzania planów istotna jest zasada chronologicznej kolejności planowania i działania hierarchiczności planowania, adekwatności planowania do aktualnych i przewidywanych warunków, współdziałania kompetentnych podmiotów, poparcie ze strony naczelnego kierownictwa, zasada integracji planowania i kontroli- musiał nauczyć się Pan tego na studiach! Ale cóż ja tak do procedur planowania, czy Pan wie jaką strukturę organizacyjną przyjmuje w ogóle Famago? Ze względu na spiętrzenie i rozpiętość kierowania przekształca się w scentralizowaną smukłą, rozumiemy płaska nie mogła mieć racji bytu. Zastanówmy się raczej nad zasadami i kryteriami grupowania w komórki organizacyjne. Co się liczy? Pan dobrze o tym wie, a mianowicie: wiedza i umiejętności, przebieg procesu pracy, funkcje w systemie wykonawczym i zarządzaniu, czas pracy, przeznaczenie produktu, klient oraz rynek. Ale co ja zanudzam, najważniejsze są cele, tak właśnie. Operacyjne, strategiczne i taktyczne. Jakich jest najwięcej w Pańskim zarządzaniu? To pytanie pozostawiam dla Pana (usunięte przez moderatora) Może zacznie Pan wtenczas więcej główkować, od myślenia głowa nie boli przypomnę. Z poważaniem

pogrom z zaskoczenia

Współczucie i moje kondolencje tym wszystkim pracownikom [*]

xxx

To prawda Brak sloneczka

FREITAG

Polacy są tak agresywni, a to dlatego, że nie ma słońca nieomal przez siedem miesięcy w roku, a lato nie jest gorące tylko zimno i pada zimno i pada na to miejsce w środku Europy gdzie ciągle samochody są kradzione, a waluta to polski złoty samochody to nie Ruscy kradną tylko robią to właśnie Polacy policja znajduje jeden na sto, natomiast dużą część owoców pracy pożera aparat administracyjno-urzędniczy

Kolega

Ludzie kochani zamiast denerwować się wszystkim co możliwe, tym kto z kim i dlaczego i za ile, domagając się sprawiedliwości ktorą każdy inaczej rozumie,cytując za W. Młynarskim: "Róbmy swoje, Pewne jest to jedno, że Róbmy swoje, Póki jeszcze ciut się chce, Skromniutko ot, na swoją miarkę Majstrujmy coś, chociażby arkę - tatusiu, Róbmy swoje, Może to coś da? Kto wie?.." zbyt wielu alternatyw w Zgorzelcu nie mamy więc jeszcze raz RÓBMY SWOJE!!Narzekać to każdy potrafi.

denerwuje mnie to

masz racje , całe zycie w tym zakładzie , ta praca to zycie , i milion nad godzin za które nie chcą zapłacic . a potem ...........filc w(usunięte przez moderatora) . a w krzyzu łupie jak holera , a w porfelu pustka , i w hlebaku stara bułka , a mleko ? ...... teraz za 2,50 ? a godzina pracy za 12 złotych

pan zeszyt

Wczesniej poprzedni zarząd zainwestował bardzo dużo w małą halę , przeniósł małe i srednie maszyny , naprawili dach , wstawili nowe swietliki , ponaprawiali i zmodernizowali stare maszyny ,wyremontowali biura , wsadzili pewnie kupe baniek ....... i przede wszystkim dużo pracy i szanowali zasuwających (pracujących) tam ludzi ...a teraz z nowym zarządem z powrotem przenosiny na dużą halę , a małą halę z biurowcem trzeba sprzedac bo podobno za dużo ciepła na tej hali się zużywa i zaduze podatki płaci .......... chore(usunięte przez moderatora)...... i tyle roboty na marne ,zamiast tą hale dobrze wykorzystac to lepiej wszystko rozwalic na złom ,

tygrys

.....aha , no i chyba główne przykazanie K-F : 6." Nigdy nie przyznawaj się do winy , że coś [usunięte przez moderatora] , że czegoś nie dopatrzyłeś , zawsze zwalaj na innych , złapią cię za rękę - mów że to nie twoja ręka "

Zostaw merytoryczną opinię o Kopex Famago - Zgorzelec

Kopex Famago