Opinie o Kopex Famago w Zgorzelec

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kopex Famago. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kopex Famago o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kopex Famago w Zgorzelec

staszewski

gwoli scislosci: * "kolesie" wychodza razem z szefem na przepustki...

staszewski

do p1: To prawda - tylko nieliczni sie angazuja ; sa tez tacy ktorzy od razu maja fory , bo pracowali juz wczesniej z kierownikiem w innych firmach i trzymaja sie razem , badz po prostu pochodza z tej samej miejscowosci co on , wiec na starcie maja niezla promocje :) pozostali sa marginalizowani , psuje im sie opinie i ustawia w cieniu swoich "kolesi" , ktorzy jakby co wstawia sie za swoim zaprzyjaznionym kierownikiem i odepra zarzuty tych z bocznego toru. Kolesie za przyzwoleniem "kiera" znajduja sobie slugusow ktorzy beda wszystko za nich robic a oni w tym czasie moga "wisiec" sobie na telefonie , zajadac sie jogurcikami , buleczkami , kielbaskami , chodzic na ploty do kolezanek/kolegow obrabiac ludziom tylki , robic sobie autopromocje u kierownika w biurze badz pod jego biurkiem :) a jesli wspolpracownicy sa zgorszeni tym czego sa swiadkami - to wychodza razem z szefem na przepustki i tam na miescie kontynuuja swoje .......... :)

nt13

A może jaka praca taka płaca?? A jak się nie podoba to sawsze można to napisać:) 50 chętnych na jedno miejsce czeka w kolejce

gg

Jak placa tak ludzie pracuja nie maja motywacji a to jest bardzo wazne jak by ktos nie wiedzial ?????

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kopex Famago? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
p1

co prawda to prawda pracownicy w ogóle sie nie angażują a jeżeli już to nie liczni

Czy sie stoi czy sie lezy wyplata sie nalezy....takie maja podejscie pracownicy i jak tu takimi zarzadzac???ani prośby ani groźby...nic nie działa.

gg

Brali i fury kupowali nie 1 stoi na parkingu z lewizny a co moze sie myle//

mrumru

czemu nikt nie mówi ile w łapę biorą ...????? co nikt tematu nie zna ????????

ttt

do tw bolek dobrze to ogolnie ujoles cala prawda.

ooo

a co to za kretyn chwali [usunięte przez moderatora] chyba byles lizo (usunięte przez administratora) em jego i kablem a wielu tam takich oj wielu[usunięte przez moderatora] troche to towarzystwo [usunięte przez moderatora]

www

spruboj a sie przekonasz a pozniej napisz jakie tam sa oszolomy milej pracy

nowyCNC

a jak jest na wydziale obróbki skrawaniem? kierownicy czy mistrzowie to masakra czy da się pracować? Szukam pracy jako operator i myślałem o tej firmie

TW Bolek

To prawda - robienie pośmiewiska ze swojego nazwiska to cecha wspólna prawie wszystkich kierowników w famago.Są to osobowe źródła informacji prezesa i technicznego.W swoich komórkach zgrywają swojako-cwaniako-luzaków , a na naradach siedzą ze spuszczonymi głowami jak trusie - żaden głosu nie odważy się podnieść.....prezes tupnie stopą i mruknie : "buuuu" to chowają się po kątach.Jak przychodzi co do czego to pierwsi wychodzą z wnioskiem o ukaranie pracownika , a dla dobra tego pracownika z rzadka podejmują jakieś inicjatywy.Najważniejsze dla nich to pozbywać się konkurentów , wszelkich uciążliwych tematów,obowiązków i jak najdłużej trzymać się koryta.Jak jedno źródło już wysycha to go niszczą doszczętnie i wymyślają sobie nową przystań będącą de facto ciepłą dla nich agencją towarzyską.Po części ich rozumiem - są ciężkie czasy , każdy orze jak może by utrzymać się przy stołku, ale jak można być takim hipokrytą i mdłym aktorem żeby pozorować "przyjaciela pracowników". Nie zawsze kłamstwo powtarzane 100 razy staje się prawdą!

gd

to prawda famago bylo fajna firma za[usunięte przez moderatora] nie teraz teraz to oszolomy i debile zaczynajac od tzMISTRZOWwystocholkow swojego cienia sie boja nie wspomne kierownikow oni to chodza w pampersach haha

sell-out

Famago jest w porzadku , tylko ludzie sa [usunięte przez moderatora]

zajebiscie

madrze prezes zrobil wyrzucajac nieroba[usunięte przez moderatora] narescie porzadek bedzie bhp

wp

NARZEKALIŚCIE NA [usunięte przez moderatora] ALE BYŁ I DZIAŁAŁ DLA DOBRA ZAKŁADU PRZYSZEDŁ [usunięte przez moderatora] I CO ??????????????? CO TYDZIEŃ ZWOLNIENIA BEZ POWODU ZAKŁAD INWESTUJE W TO CO JEST NIE POTRZEBNE. SULIK JUŻ POŁOŻYŁ NA ŁOPATKI NIE JEDEN ZAKŁAD TAK ŻE DO KOŃCA ROKU MOŻE JUŻ BYĆ PO FAMAGO. NA TACZKI ZNIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pseudo

Zwalniają ludzi na potęgę. Nie wiadomo kto będzie następny, bo nawet nie podają powodu zwolnienia. Ludzie się boją, pracują w stresie i ciągłej niepewności.

Jonasz

agus - 2012-10-19 18:53:14 dzięki pracy męża w Famago w Zgorzelcu wychodzimy na prostą......wypłata zawsze jest na kącie...nawet szybciej ....wyplate dostaje sprawiedliwą....za wszystkie nad godziny+premie....my jesteśmy zadowoleni....pozdrawiamNo, jeśli masz wypłacie na kącie, a kątów jest zwykle 4, to masz super.... 4 kąty- cztery wypłaty.... Swoją drogą, ciekawy wpis... pewnie na polecenie!

aga

jestem ciekawa kto się podpisał za mojego tate?psełdo rogal to mój tato który opinii żadnej nie pisał.....pisać takie opinie się nie czaicie ale podpisać za siebie boicie?....skoro tak zle jest w Famago to dlaczego tam dalej pracujecie? zmuszają was.........

Zostaw merytoryczną opinię o Kopex Famago - Zgorzelec

Kopex Famago