Opinie o Kopex Famago w Zgorzelec

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kopex Famago. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kopex Famago o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kopex Famago w Zgorzelec

agus

dzięki pracy męża w Famago w Zgorzelcu wychodzimy na prostą......wypłata zawsze jest na kącie...nawet szybciej ....wyplate dostaje sprawiedliwą....za wszystkie nad godziny+premie....my jesteśmy zadowoleni....pozdrawiam

agus

kłamstwa....he he......dobra Firma....dobre zarobki....

Kazek

Do Gorący Jurek Jak by było tak źle jak piszesz to już dawno byś zmienił pracę, bo mając 20 lat stażu na kopalni na każdą inną przyjmą cie z otwartymi rękami, więc nie wypisuj bzdur i nie zniechęcaj młodych którzy chcą iść do pracy....

Grim ripper

Dno.Aż wstyd pisać co się tam wyprawia.Hańbą jest to do czego są zdolni niektórzy ludzie aby dojść do wyznaczonego sobie celu.Obgadywanie,wyszydzanie,deprecjonowanie kogoś w czyichś oczach , po to aby spotęgować własną osobę , podkładanie świń , intrygowanie ,spiskowanie , manipulowanie etc.Powiecie \\\\\\\"wyścig szczurów\\\\\\\" - ok , rozumiem , ale dla czego ? Dla tych kilkunastu czy kilkudziesięciu stów miesięcznie ? pffffffffff..... Zero szacunku dla takiego ścierwa!

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kopex Famago? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Pomoc kuchenna restauracja Picaro
Zgorzelec
Goldfinch Investments Sp. z o.o.
logo firmy Elektryk / Elektronik w Niemczech Okolice Lipska
Zgorzelec
Wackler Personal-Service GmbH
Zwierzak

Czy to prawda, że prezesem został[usunięte przez moderatora]?? Jeżeli tak, to Famagowcom nie pozostaje nic innego jak modlić się do Boga o zmiłowanie.

Zielonooki Jerry

Prezes już nie musi szukać oszczędności zwalniając pracowników Famago, ponieważ pracownicy masowo zwalniają się sami.

andrew

nie mam ani jednego dobrego słowa o firmie , przepracowałem tam 5 lat , które uznaję za stracone , premie nie otrzymywałem ponad 4 lata , nie ma tam czegoś takiego, chyba że za pracę w sobotę lub w niedziele, czas skrócony na wykonywanie prac , a jest to akord , zero tolerancji dla pracownika [robisz , albo za bramę!], oszukiwanie na godzinach, niskie pensje do 1500zł netto, żadnych dodatków, to nie zakład pracy tylko obóz , styl rób i nie upominaj się o zapłatę

NiebieskookiRoman 59

Tą firmę powinni już dawno zamknąć, zarząd firmy banda cwaniaków, wszędzie układy i układziki. Prędzej czy później kopex pozbędzie się tego burdelu. Po dziesięciu latach pracy nie polecam nikomu, od tej firmy należy się trzymać jak najdalej. Biura gdzie siedzą pracownicy umysłowi są w ogóle nie potrzebne tej firmie. To jest zatrudnianie osób w ogóle nikomu niepotrzebnych po to aby sobie posiedzieli i wzięli pieniądze, i tak jakieś około 300 osób sobie siedzi i nic nie robi. Tak duże biura gdzie siedzą pracownicy umysłowi są tej firmie nie potrzebne gdyż firma wykonuje głównie konstrukcje stalowe wszelkiej maści i rodzaju z dokumentacji powierzonej - większości niemieckiej. Biuro technologów trzeba zamknąć, gdyż oni nic nie robią, nawet nie opracowują procesów technologicznych - kompletna ściema. Ja się pytam w takim razie gdzie jest prezes całej grupy KOPEX, czy tam rada nadzorcza, czy oni nic nie wiedzą, no istny skandal, czemu nie interweniują!!!!!!! Pracownik QOPeX famago

Mój syn pracuje w Famago od kilku lat. Muszę się zgodzić z opinią powyżej. Dobra nowina, to, to, ze prezesa wywalili na zbity pysk. Zła, że prezesem został [usunięte przez moderatora], jeszcze gorszy ignorant, nie mający szacunku dla ludzi.

Prezes [usunięte przez moderatora] w Zgorzelcu natychmiast do wymiany lub co najmniej do leczenia???.Człowiek ten nie liczy się z nikim,traktuje ludzi jak śmieci. Nie patrzy czy to kobieta czy mężczyzna czy zwykły pracownik fizyczny czy ktoś z wyższym wykształceniem.Wszyscy to lenie i nieroby których trzeba zwolnić.Jego zachowanie jest aroganckie i chamskie( delikatnie to ująłem).Na kluczowych stanowiskach zatrudnieni są ludzie niekompetentni którzy nie mają pojęcia o swojej pracy.Podejmują tak głupie decyzje że narażają zakład na kolosalne straty.Ciekawe czy ktoś z Zabrza wie o tych stratach[usunięte przez moderatora] jest na porządku dziennym od prezesa do mistrza zmianowego.Zarobki porażka,manufaktura i [usunięte przez moderatora]totalny morda w kubeł i pracować po 12 godzin.Na koniec zacytuję prezesa cyt:\"Piszą w internecie że FAMAGO to (usunięte przez administratora) to nieprawda,z[usunięte przez moderatora] nikt nie może wyjść a u nas każdy może wyjść i nie musi wracać.\" Smutne ale prawdziwe!!!

Radoslaw Bielinski

Witam, Od jakiegos czasu jestem w Kopeksie (w calej Grupie) odpowiedzialny za zadania związane z audytem. Natrafilem na to forum calkiem przypadkiem. Widze, ze tematow poruszanych jest mnostwo. Osobom, ktore chcialyby sie ze mna podzielic konkretami, w celu poprawy niekorzystnych zjawisk (nie chodzi mi o personalne wycieczki o iksinskim czy kowalskim) prosze o kontakt pod numer telefonu 32 60 47 265 lub adres mailowy radoslaw.bielinski@kopex.com.pl. Oczywiscie w razie czego jestem w stanie sie spotkac twarza w twarz. Ze swej strony podkresle, ze mam zagwarantowany zawodowe prawo dotrzymania tajemnicy zrodla. pozdrawiam

Pracownik - 2009-09-18 13:23:53 Porażka Kopex-Famago to (usunięte przez administratora) ,ludzie tam są wykorzystywani i poniżani.Firma jak to wo gule można nazywać firma,przyjmuje pracowników z Ukrainy obiecując im złote góry,a w rzeczywistości nie maja za co wrócić do domu .To dobra taktyka na uwiezienie obcokrajowca do wykonywania [usunięte przez moderatora] pracy. Ja się pytam co to za demokracja ,ze polskie prawo na to pozwala .Do czego dążymy z powrotem do niewolnictwa, za to co nasi ojcowie i dziadkowie walczyli HAŃBA !!! Patriota.

prcownik kopex-famago

Praca w tej firmie K-F to wielka porażka. Po dwóch latach pracy w tej firmie i z wyższym wykształceniem mgr inz zarabiam w przedziale 1500-1850zl netto po dwóch pieprzonych latach. Nie inwestują w pracownika nigdy nie byłem na żadnym szkoleniu. Wazeliniarze mają dobrze i ludzie z układami też jak to w Polsce ale w życiu nie spotkałem się z taka niekompetencją i brakiem organizacji nie dbają o ludzi więc nikt dla nich nie będzie robił za przysłowiową butelkę flaszki Chłopaki z zarządu chyba o tym nie wiedzą.

Gorący Jurek

Witam pracuje juz ponad 20 lat w tym burdelu masakra, wszystko co najgorsze moge powiedziec o tej firmie!!!!!!Ludzie w biurach siedza nic nie robia, a my pracownicy fizycznie [usunięte przez moderatora] za grosze i ciagle robia nas w bambuko!!! DOSC TEGO !! [usunięte przez moderatora]FAMAGO KUPEKXX! PREZES STARY [usunięte przez moderatora]!!

Zostaw merytoryczną opinię o Kopex Famago - Zgorzelec

Kopex Famago