Indyk-Śląsk Sp. z o.o.

Opinie o Indyk-Śląsk Sp. z o.o.

Stasiek

Czy są jakieś dodatki na święta dla pracowników?

@Stasiek

dają bony do sklepu firmowego z okazji świąt dla wszystkich pracowników

Super dziękuję :)

@Stasiek

ale chyba nie świąteczne dodatki będą przekonywać Cię do podjęcia pracy w indyku :D czy sie myle

@nokturn

Nie, skąd pomysł, ze tak jest? Po prostu pytałem.

@Stasiek

no właśnie stąd pomysł że o to zapytałeś, a nie pytasz o nic innego :D

@nokturn

Ale nigdzie nie zasugerowałem, ze to to jest moją główną motywacją do podjęcia pracy przecież, a to mi zasugerowałeś jednoznacznie

nokturn

ja to w sumie niczego tutaj więcej nie potrzebuje :D nie moja sprawa z jakiego powodu gość się zatrudni, może być nawet taki powód :D

Kira

Hej, jest tu jakiś kierowca C/C+E i może się wypowiedzieć jak tam w Indyku praca? Jak zarobki, tabor itd.

makary

Czy na jakims dziale na produkcji sa zmiany, które nei zaczynają się o 5, czy wszystko rusza o tej porze?

@makary

Na uboju się zaczyna o 6 rano jeśli ta godzina robi Ci jakąś większą różnicę :D :D

@he

A żebyś wiedział, 6 już dla mnie spoko (chodzi o dojazdy, niestety o 5 nie miałbym możliwości). Teraz pytanie z jakimi umiejętnościami i doświadczeniem przyjmują na ubój?

@makary

uuu to trochę lipa jak nie masz jak dojechać w auto się trzeba zaopatrzyć to łatwiej bedzie:D

@makary

a co do drugiej czesci pytania no to na produkcje nie wymagają żadnego doświadczenia ani umiejetnosci, wszystkiego mozna sie przyuczyc to i tak jest praca przy taśmie

domos
@makary

na produkcyjne z regułī biorą do przyuczenia jeśli nie masz dośw

@he

Auto mam na razie w opłakanym stanie, zanim to ponaprawiam to trochę minie, węc to nie tak, ze to już na zawsze

@makary

no w porządku rozumiem to, tak czy tak wszystko gra , wybierz sobie co tam Ci odpowiada, nic mi już do tego

rodek

na ile zmian pracuje się na magazynie? i w jakich godz

todo
@rodek

Magazyn pracuje na 3 zmiany i pierwsza zaczyna się od 5:00 także dość wcześnie ale do przezycia ogolnie

rodek
@todo

rozumiem. faktycznie wcześnie, ale nie takie rzeczy się robiło.

todo
@rodek

Kwestia przyzwyczajenia jak najbardziej, ja to sobie zawsze powtarzam że wstanę wcześniej ale też więcej dnia mi potem zostaje

Magazynier

Spotkanie rekrutacyjne przemknęło bez żadnych zbędnych niepotrzebnych sytuacji , bardzo miła obsługa klienta ;) . Nie mam żadnych przeciw wskazań do pracy w Indyku . Polecam

Nie było żadnego pytania na które nie byłbym wstanie odpowiedzieć .

produkcja

Na którym dziale na produkcji jest najlepiej?

Kiedys tu byl
@produkcja

Polecam dzial nozy elektrycznych,myjke to sa najlzejsze dzialy w tej firmie I tez mozna dobrze zarobic lub do ekipy sprzatajacej a co do reszty to jest bardzo ciezko I nie kazdy sie nadaje np na rozbior czy uboj lub trybowanie

@Kiedys tu byl

A na te noże to trzeba mieć jakieś doświadczenie czy specjalne umiejętności?

roman
@Kiedys tu byl

a jest może rekrutacja na któreś z tych? pozdrawiam

Minek
@roman

oferty pracy są na stronie

Kiedys tu byl
@produkcja

Nie ,brygadzistka wszystko tlumaczy ,jest 2tygodnie na przyuczenie

ee no to spoko w 2 tygodnie chyba można spokojnie ogarnąć sprawę

jon

Jakie sa godziny pracy na rozbiorze?

Jozek
@jon

Od 5 aż do zwycięstwa....czyli do 16 a w soboty możesz nawet do 18

Uszak

Czy firma zapewnia ubranie robocze?

Domino
@Uszak

Tak, oczywiście zapewnia, odzież roboczą i narzędzia

Erni
@Domino

A no to chyba taka podstawowa rzecz, którą powinna jednak zapewniać co by nie było czyż nie? ;>

Domino
@Erni

Oj właśnie podobno różnie to bywa szczerze mówiąc

Erni
@Domino

Naprawdę? To ja jednak dobrze trafiłem w takim razie ;)

Leszek

Witam, zależy mi na porządnym zarobku, czy jeśli ktoś chce to dają tutaj opcje wyrabiania dodatkowych nadgodzin? Z góry dzięki za odpowiedzi

@Leszek

taa jak najbardzej są nadgodziny i są dodatkowo płatne wiec jesli masz chęc je robić to mozesz

@Wikt

świetnie bo właśnie tego potrzebuje, żeby sobie dorobić trochę godzin, bo w domu nic mnie nie trzyma, a zawsze to dodatkowa kasa

@Leszek

no to masz odpowiedź na swoje pytanie i możesz próbować, powodzonka

@Wikt

wielkie dzięki, mam nadzieję że wszystko się uda jak coś to dam znać

super

Gościu

Jest stołówka zakładowa?

@Gościu

stołówki jako takiej nie ma, ale jest catering i są automaty :D

Gościu
@pzdr

A jest jakieś dofinansowanie do posiłków, czy coś takiego?

@Gościu

taaa jest do dofinansowane przez firme (w sensie to wszystko co pisałem)

Tetris
@pzdr

Tak, uściślając jest darmowy posiłek regeneracyjny w ciągu dnia

@Tetris

nawet nie wiedziałem że to się tak fachowo nazywa jako regeneracyjny :D

Ile mozna zarobic na magazynie? Jest mozliwosc pracy na jednej zmianie?

@Adam

magazyn pracuje na III zmiany i raczej nie ma dla nikogo wyjątków ;p

Moto

jakie godziny? 6-14-22?

@Moto

magazyn od 5 rano zaczyna

Moto

a, dziękuje bardzo

@Elmo

A jak to wygląda jeśli chodzi o inne działy w tej firmie? Bo z Twojej wypowiedzi rozumiem, że tylko magazyn pracuje na III zmiany

@Pytanko

Wszystko tak naprawdę zależy od działu, bo na produkcji są różne typu ubój, rozbiór, i każda zmiana inaczej pracuje... co konkretnie Cię interesuje?

Elmo

No to na trybowaniu pracuje się na II zmiany, zaczyna się o 5:00 rano, z tego co wiem i mogę jeszcze powiedzieć to fajne zarobki i pracuje się na akord

@Elmo

widzę, że zniknęła moja odpowiedź odnośnie trybowania, ale z wątku można wywnioskować na szczęscie o co chodzi... gdyby ktoś inny szukał informacji na ten temat, tak czy tak dzięki za informacje odnośnie godzin i te dodatkowe. Znasz kogoś kto pracuje na trybowaniu rozumiem i opowiadał że jest zadowolony?

@Pytanko

Tak dokładnie znam dobrze niektórych trybowników i z tego co wiem to oceny raczej spoko

@Elmo

brzmisz całkiem sensownie i myślę, że mogę Ci zaufać w tej kwestii, no przynajmniej mam taką nadzieje, dzięki za pomoc, przyda mi się to wszystko co mówisz

@Pytanko

Przyjdź przekonaj się, jak ci nie spasi to po prostu mozesz odejść i tyla, zero filozofii :) a probować zawsze warto

@Elmo

no to jest fakt, nie rozumiem ludzi, którzy wolą narzekać zamiast po prostu zmienić swoje życie, zmienić pracę i nie dawać sobie powodów do tych narzekań.. nie wiadomo wtedy co o tym wszystkim sądzić

@Pytanko

Ale że co jest fakt, bo ja w zasadzie nie napisałem nic z czym można się specjalnie zgadzać czy też nie

@Elmo

Miałem na myśli to , że jak mi nie spasi to mogę odejść i tyle ;)

@Pytanko

A no to tak zdecydowanie

@Elmo

I na pewno ostatnią rzeczą jaką bym zrobił to jeszcze narzekanie na to w sieci ;p no ale cóż różni są ludzie. Już kończę dyskusję

Pol

sa jakies dodatki w tym indyku? idzie co wyhaczyc?

Joker
@Pol

no jest i to całkiem sporo pod względem tych premii jest, ja to nie narzekam ogólnie

@Joker

a opowiesz więcej, bardziej konkretnie, byłbym wdzieczny

Ościk
@Pol

Są premie uznaniowe (tu się też frekwencja zawiera), dodatek stażowy, dodatek funkcyjny

@Ościk

no to fajnie się to przedstawia muszę przyznać, czyli ogólnie jesteś zadowolony i polecasz?

Ościk

Tak

@Ościk

czyli jak mnie coś zainteresuje to mogę spokojnie próbować i będzie co ma być

Pol

chyba nie do końca rozumiem Twoje pytanie? o ile to jest pytanie tak właściwie

kobik

mówcie co chcecie mi w tej robocie jest dobrze

Kizo
@kobik

No i super, każdy ma swoje wyrobione zdanie i niech się go trzyma ;) pozdrawiam

@Kizo

dzięki też pozdrawiam

@kobik

gdzie pracujesz? w sensie na jakim stanowisku?

?

No ważne w tym celu ze chcialem zapytać o opinie ale jak nie chesz mowic to nie

@?

widzę że moja anonimowość została usunięta, więc napisze że pracuje na produkcji i mam nadzieje że taka informacja jest wystarczająca

@kobik

No właśnie też mi tutaj czegoś brakowało, ale ok dzięki za informacje

jozek

w przypadku produkcji jakie są stanowiska

@jozek

Można pracować na uboju, rozbiórce, przy nożu elektrycznym albo na trybowaniu

jozek
@odp

dzieki piekne za odp a na co sie najtrudniej dostac?

@jozek

eee nie wiem czy jest taka zależność żeby na coś było trudniej a na coś łatwiej :D to zależy wszystko

Frodo
@odp

Jestem zielony w temacie, pytam bardziej z ciekawości - na czym polega trybowanie?

@Frodo

trybowanie to to samo co wykrawanie. czyli usuwasz zbędne części na mięsie

Frodo
@odp

a w ten sposób dzięki za rozjaśnienie sprawy, słowo wykrawanie znałem, ale trybowanie nie bardzo ;p

@Frodo

no widzisz, człowiek uczy się całe życie ;) pozdrawiam

Lolek
@odp

A szukajo na któres teraz??

Miro
@Lolek

szukajo szukajo na produkcje i magazyn na stronie zobacz

Lolek
@Miro

Dzieki wielkie

Jojo
@Miro

a doświadczenia to tutaj chcą? Czy pracowitość wystarczy :D

Nana

Czy w Indyku pracują też kobiety?

Jojo

Nieee baby????

zxcv
@Nana

pracujo pracujo, stosunek liczbowy kobiet do mezczyzn jest mniejszy, ale są

@zxcv

A to dobra dla mnie informacja, nie chciałabym być osamotniona

zxcv
@Nana

a co, wibierasz sie tu do rpacy jakos niedługo?

Aaaaa
@zxcv

Niech ci glupot nie gada więcej kobiet niż tych nietykalnych samców i ciężej pracują niż oni

@Aaaaa

Mniej, czy więcej to już akurat nie jest takie ważne, najważniejsze że jakieś ogólnie są

Buhaha
@Aaaaa

Kobity pracują tam gdzie mogą, nie wypisuj głupot że pracują ciężej. Bardziej manualnie niż fizycznie... A jak twierdzisz że pracują ciężej to musisz być "szwarno Helga, ja wohl" i jedziesz po 25t albo i lepiej dziennie w delikatnych rączkach.

qwert
@Aaaaa

dobra dobra, wojne plci mozemy sobie darowac

@qwert

Nie sądziłam, że wzbudzę tyle emocji moim pytaniem :p każdy pracuje jak może i na ile może i nie ma co prowadzić dyskusji w tym temacie

Bez imienna

Witam serdecznie chciałam tylko napisać swoją opinię na temat pracy w Indyk Śląsk. Powiem krótko każdy kto pisze to niby mu źle, złe warunki, złe płacę bo fakt taktem trzeba się narobić żeby zarobić jak komuś źle to po co pracuje niech idzie do domu wystawi garnek za okno to może mu manna z nieba poleci ????i nie będzie musiał pracować. Widocznie ten kto narzeka nie potrafi pracować i jest leserem. Ja jestem zadowolona z pracy nie raz też narzekam ale bez pracy nie ma kołaczy. Nasi dziadkowie na kopalni to pracowali na kolanach i nie narzekali.

Ano
@Bez imienna

dobrze powiedziane, od razu już się rzucaja ze jestes kadrowa itd. nie przejmuj sie nimi, naprawde sa tu osoby, ktore sa zadowolone z pracy i ja tez do nich naleze! Pozdrawiam cie!

Brygadzista
@Bez imienna

Mi też się podoba. Niech tylko pumby lipiny i stasiaki zejdą z tego forum. Patologia nie powinna się wypowiadac.

Bryza
@Ano

osoby zadowolone nie tracą czasu na sprzeczanie się z innymi i udowadnianie komuś, że nie są z biura, nie rozumiem skąd się to utarło. Każda dobra opinia - na pewno biuro, bo oni przecież też nie mają nic innego do roboty tylko się kłócić w internecie.. oj ludzie. Normalne osoby naprawdę po dziurki w nosie mają waszego narzekania, a ostatnią rzeczą na jaką chcą tracić wolny czas to udowadnianie komuś swoich racji. Każdy ma swoją wyrobioną opinię na temat pracy i ma do tego całkowite prawo, ja też jestem zadowolona no i co? chyba mam do tego prawo ;) (jak coś to nie osobiście do Ciebie kierowane, ale dodaje pod Tobą jako odniesienie do całego wątku) pozdrawiam serdecznie

A ja wiem

Krótko i na temat nowy tel nowe wpisy

gdzie Indyk-Śląsk zamieszcza najczęściej oferty pracy?

Mik

na swojej stronie najczęściej mają oferty aktualne

@Mik

Teraz coś cisza z tymi ofertami :/

@Bono

no co się dziwić, mało gdzie teraz są prowadzone rekrutacje

No tak, też prawda

@Bono

a czekasz na coś konkretnego?

@Mik

w sumie to czekam aż cokolwiek się pojawi, a może mi będzie odpowiadało

@Bono

a spoko, rozumiem, pewnie chwile jeszcze poczekasz niestety

@Mik

no teraz to faktycznie ciężko będzie znaleźć pracę, pewnie nie tylko ja jestem w takiej sytuacji

Bobo

Zawali drogi !!! Skończcie robić normę i zacznijcie normalnie jechać a nie 60km/h na zwezkach po a1!!!

Kiraw

Bardzo Dobry Logistyk tylko kierowcy narzekaja na niego

Logistyk
@Kiraw

Logistycy to chyba największa porażka tej firmy do tej pory nie potrafią zrozumieć że paleta korpusa która ma 44 pojemniki i waży 300-500 kg oni liczą jako 800-900 nawala tego na auto tyle że obniżyć nie idzie i jeszcze wrzuca jakiś punkt obok tego co ma 10 pojemników i weź to załaduj żeby się nie rozwaliło

kierowca
@Logistyk

to nie logistyk ładuje tylko magazynowcy, on ma ustalic trase i ladunek auta. od tego jest logistyk zeby wykorzystac pojemnosc samochodu i ustalic trase zeby ekonomicznie (czyli bez zbednych kosztow jakimi sa trasa przejazdu, czas pracy kierowcy i trasa dla danego auta aby nie robic zbednych km - czyt. paliwo) dostarczyc towar do klienta. a ze na magazynie sa ludzie jacy sa i nie radza sobie z robota to nie jego wina. kazdy popelnia bledy bo to ludzka sprawa. rzeczywistosc jest taka, ze brygadzisci wydawki planuja rozlozenie towaru i maja to tak zrobic zeby sie nic nie rozdupcylo po drodze. najfajniejszny z nich jest ten szczypiorek( nie wiem jak ma imie), on zawsze cos wymysli a podobno ma najgorsza zmiane w histori tej firmy (przynajmniej tak mowia). a druga sprawa to niektorzy kierowcy jezdza autami jakby byli na torze F1 i pozniej probuja sie bronic kosztem innych ze byl pomylony towar bo kilka palet polecalo na zakrecie.

Doszło do Mnie, że ktoś wypisuje bzdury na portalu i podpisuje się moimi inicjałami. Jeśli jesteś taki odważny podpisz się swoim nazwiskiem i nie mieszaj do tego osób trzecich!

Logistyk
@kierowca

Tylko że logistyk nie wie ile waży paleta danego asortymentu to jak chce rozpisywać trasy skoro wg niego 8000kg korpusa to 10 pal x 800kg a w rzeczywistości to ok 20 pal x 400. Każda paleta jest wysoka bo ma 44 pojemniki i obok punkt który ma 10 pojemników to jak to rozlozysz żeby ci weszło na auto jak masz jeszcze kilka punktów do załadowania. Nie znasz się to nie filozofuj bo pewnie nalezysz do tych kierowców którzy płaczą żeby im 1000kg rozłożyć na całe auto.

Brygadzista Magazynu.
@kierowca

Zapraszam na magazyn jak sie ładuje Czechy które nie chca wejść na auto ? Na auto wchodzi 20 palet , z czego dwa punkty zajmuja 14 palet. A zostało jeszcze 5-6 punktów do załadunku . Masz punkt co ma 200 pojemników , a zaraz nastepny klient ma np 15-20 pojemników ? To sie łapie streczem lub taśma by sie nie rozwaliło . Następnym razem zapraszamy na magazyn wyjaśnić sprawe a nie sie żalić itd. Bo to dobrze o was nie świadczy. Ty siadasz do auta i tyle Cie interesuje, a na magazynie ma sie tyle na głowie że byś dniówki nie wytrzymał gwarantuje Ci ;). Także dajcie se na luz bo nic z tego dobrego nie wyniknie , wiesz mi . Jedno musze Ci przyznać ze te pseudo kierowcy co bawia sie w kierowce bolida , sami sa sobie winni a pózniej zwalanie na magazyn itd . Dam Ci przykład sa kierowcy co pracowali na magazynie , to sie zapytaj jak czasem praca wyglada na magazynie . Tyle z mojej strony . Kierowcy pępki świata ????. Nie chce sie pracowac to wrzućcie wózek na auto , na mojej zmianie się to skończy i pewnie na każdej ;). Pozdrawiam.

Prawda .
@Kiraw

Zgodze sie z Toba , bardziej kompetentna osoba niż poprzednik .

Stefan

(usunięte przez administratora) Robisz swoje zarobisz proste, robisz swoje nikt się nie trzepia,DO 10 h robisz(NIE ZAWSZE) owszem ale ma za to zapłacone więc czym problem....nie ma co zwracać uwagi na te negatywne opinie bo piszą to ludzie nie stworzeni do pracy.... PRACA JEST CIĘŻKA ALE DOBRZE WYNAGRADZANA... TRZEBA ROBIĆ BY ZAROBIĆ PROSTE A NIE ŁAZIĆ JĘCZEĆ, OBGADYWAĆ, I SIĘ PYTAĆ ILE ZOSTAŁO.... Prace polecam.

gościu
@Stefan

w 100% się zgadzam z tobą Stefan!

Stefan

Starożytnej rasy ludzi tzw człowiek fizycznie pracujący a nie biurowy...mówi ci to coś? Pracownik fizyczny,człowiek pracujący,człowiek zarabiający ciężko na rodzinę...wiesz o czym mowa???

Pracownik z rozbioru

Wiem coś o tym. Pracowałem na rozbiorze 10 lat można powiedzieć że zdrowie straciłem dla tej firmy. Chciałem się przenieść na inny według mnie lżejszy dział to firma zamiast pójść na rękę wolała dać mi wypowiedzenie w trybie natychmiastowym. Za nic mają pracowników. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Indyk-Śląsk Sp. z o.o. - Wieszowa

• Jak się pracuje w Indyk-Śląsk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Indyk-Śląsk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 160.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Indyk-Śląsk Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 5 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Indyk-Śląsk Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Indyk-Śląsk Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Indyk-Śląsk Sp. z o.o.