Indyk-Śląsk Sp. z o.o.

Opinie o Indyk-Śląsk Sp. z o.o.

Rozbior

Polecam prace w indyku, na rozbiorze jest najlepiej 8-10 h lekka praca 6 dni w tygodniu ale sie oplaca prawie 7000 zl na miesiac

@Rozbior

Ciekawe gdzie tyle zarabiasz bo chyba firmy pomyliłeś bo napewno nie w Indyku. Takie komentarze może sobie darować biuro. To tylko świadczy o tym jak traktujecie pracowników

Rozbior

Pewnie pracujesz na wydawce, zapraszam na rozbior to sie przekonasz.

7tys w 2miesiace Prada ciezka a lady niema porazka

@nikt

Naprawdę tak narzekacie że dużo pracy a mało ludzi na rozbiorze, nic tylko pisać kity że malo się zarabia a robi się po 12h, 7000 tyś to mało? Nie wiem czemu mówicie że ledwo 3500 pewnie dlatego że nie chcecie nowych osób na dziale bo potem mniej będziecie zarabiać..... żal mi was

@Rozbior

O czym się trzeba przekonać? Wykonywanie jednej czynności przez 9 godzin to jest jakiś wielki wyczyn? Fizycznie tak... A co oprócz tego? Zero myślenia, zero odpowiedzialności za cokolwiek gdzie ubój da ciała, gdzie rozbiór da ciała, a z "Waszymi" błędami i niekiedy głupotą właśnie musi sobie poradzić wydawka. Tam pracuje o wiele mniej ludzi niż na rozbiorze, a towar dostają w takiej samej ilości jak Wy, jednakże nikomu nie ujmując już w gotowych elementach, aczkolwiek zawsze z pomyłkami i "bonusami". Co się dalej z tym dzieje, pewnie nie masz bladego pojęcia. A co do zarobków to już tak nie piszcz bo biednie nie macie... Ale jak to w akordzie - albo zapłaczesz, że Was zbyt wiele i mniejsza dniówka wpada, albo zapłaczesz że Was za mało i trzeba dłużej robić i więcej. PS. Nie martw się, jak będziesz pracować to Ci się niebawem zaczną układać zarobki... do końca roku "full owiew" albo i lepiej:D

@Rozbior

siedem tysięcy chyba za dwa miesiące to Polacy by tam pracowali ile trzeba zrobic i czego za 7000 tysięcy jestem z branży czekam na odpowież il;e trzeba wytrybować na za 7000 zł

Co ile?hehe podejmij 3tys

@nikt

Podejmij 3tysiac

Zażenowany
@Rozbior

Hahaha 7tyś to chyba w 2 miesiace zarobisz :) prosze cie nie kituj ludzi nowych kogo chxesz oszukac ??

@Rozbior

tak ciekawe chyba ktoś musi robic od poniedziałku do niedzieli po 14 godzin to moze tyle zarobi

Xxx
@Rozbior

Co ty (usunięte przez administratora) kiedy rozbiór zarobił 7tys??nigdy max 4.5 po 10h pracy

Magazynier

Haha jakby nie wronek to każdy z was mógł by wylecieć , bo to on pilnował zawsze porządku i (usunięte przez administratora) prawda że siedział co chwilę gdzieś , bo co chwilę widziałem gdzieś jak coś robił , moim zdaniem wronek powinien wrócić na swoje stanowisko A parę innych os które próbowały iść na jego stanowisko nie powinni być kierownikami bo zazwyczaj to oni próbowali jakość coś zrobić żeby było źle np: (usunięte przez administratora)

Jestem ciekaw ?

Szkoda mi słów ,bo narzekasz na to że macie dajmy na to 2zł mniej dniówki , ale o tym jak co chwilę znajduje się u was kości i ścięgna w pojemnikach i firma co chwilę traci po kilka tyś złotych za to bo przychodzą zwroty i maszyny się psują to na to uwagi nie zwróćcie , jakby nie nasz brygadzista to pewnie większość z nas miała by mniejsze wypłaty o parę set zł miesięcznie . Ale cóż wystarczy że macie mniej o 2zl to zaraz placzecie jak dzieci

xD

Dziwi mnie polityka firmy, jeśli zamierzacie przyszłość indyka opierać na tych wszystkich obcokrajowcach to życzę powodzenia, pozwalacie im na wszystko więc myślą że mogą wszystko, wszystko za nich trzeba robić, wywieź palete, przywieź palete bo żaden się nie ruszy sam, jak już skończą rzucać to stoją i sobie gadają dopóki ktoś im nowej palety nie przywiezie, coraz więcej ich na magazynie, a żaden nie rozumie ani słowa po polsku i weź się z takim dogadaj, co chwile stoją w grupkach i gadają ze sobą a my jak przystaniemy na chwile to nam się mówi że nic nie robimy. Ty jakbyś pojechał za granicę do pracy i robił tak jak oni tutaj to lecisz z roboty po 2 dniach, a im nawet słowa nie można powiedzieć, siedzą w pracy po 16h a nic z tego nie wynika, bo sami od siebie do pracy się nie ruszą i nie wykazują chęci by się czegoś nauczyć. Nie dość że nas Polaków jest mało to jeszcze jedna osoba musi ich niańczyć całą dniówke i im "usługiwać" a oni stoją i się cieszą.

On
@xD

Niestety ale muszę się z tym zgodzić. Obcokrajowcy robią po tyle godzin że wypłatą wychodzą lepiej od np. Ludzi z rozbioru Czy uboju którzy mają płacone na akord a pracy i wysiłku mają tyle co kot napłakał.. A osoby które naprawdę pracują i są zaangażowane i np chcą w jednym miesięcu troszkę wiecej godzin bo np są święta to dostają po głowie że za dużo godzin czy coś. Paranoja

xDD
@xD

Może czas się zwolnić A nie narzekać na forum, nie tylko obcokrajowcy nic nie robią Polacy też w (usunięte przez administratora) walą

Magazynier

Spotkanie rekrutacyjne przemknęło bez żadnych zbędnych niepotrzebnych sytuacji , bardzo miła obsługa klienta ;) . Nie mam żadnych przeciw wskazań do pracy w Indyku . Polecam

Nie było żadnego pytania na które nie byłbym wstanie odpowiedzieć .

Brygadzista

Może byś się przedstawił bo to nie średniowiecze tak jak piszesz. Pozdrawiam trybownik

nowy

Cześć Powiecie mi jak wyglada praca w indyku na co mozna liczyć ?? Pytam sie o Same nocki zeby pracować jest taka u was mozliwosć ??

Jakie wartości są cenione w Indyk-Śląsk Sp. z o.o.?

arab

musisz być silny jak koń, (usunięte przez administratora),robić co chcą i o nic nie pytać.nic nadzwyczajnego,jak wszędzie :) (I ha ha)

indyk

Indyk zwyczajny, indyk, indyk dziki[3] (Meleagris gallopavo) – gatunek dużego ptaka grzebiącego z rodziny kurowatych (Phasianidae), zamieszkujący pierwotnie różne części Ameryki Północnej.

Magdalena

Trochę ciężko się czyta Twój wpis, jak możesz, to pisz bez Caps Locka, dzięki.Dlaczego konkretnie zwolniłeś się z pracy w Indyk-Śląsk?

Tak to ja

Pracowałem tam jakiś czas temu i co mogę powiedzieć .. (usunięte przez administratora) inaczej tego nie idzie nazwać ludzie którzy tam pracują boja się odezwać o głupie wolne bo się boja ze zostaną zwolnieni Zarobki ok ale co z tego jak trzeba (usunięte przez administratora) 6dni w tygodniu i mieć tylko niedziele wolna ? To jest chore po prostu co ludzie maja rodziny dzieci zamiast jakoś to ogarnąć i zrobić przynajmniej jeden weekend w miesiącu wolny (usunięte przez administratora) MOŻE WKONCU ŁASKAWE SZEFOSTWO SIĘ ZAINTERESUJE NIE KTÓRYMI SPRAWAMI I ZEOBI TAM PORZĄDEK !!!

Szkoda mi was

Pracujecie jak te maszyny które muszą pracowac 6 dni w tygodniu i za 3 z hakiem :) ale zapomnialem że ciężko wam sie zwolnic i zatrudnic sie w normalnej robocie a tyle firm oferuje 3000zl na reke za 21 dni pracy(usunięte przez administratora)

Fantazja ??
@Szkoda mi was

Duzo firm ? Ja powiem tak mi te soboty nie przeszkadzaja i trzy to ja mialem 2 lata temu ???? dzis to ciezko zejsc z granicy duzo wiekszej , nie wnikajac w szczegoly.

nowy

czesc jak u was wyglada praca na magazynie i jakie tam sa zarobki Dajcie Znac

Nawet
@nowy

Praca 6 dni w tygodniu ( 3 zmiany), nocki zaczynasz w niedzielę a kończysz w sobotę na południe, kasa nawet 3000 normalnie zarobisz albo więcej zależy od godzin, praca nawet spoko nie ma źle

Ryszard

Skoro pracowałeś na magazynie, to mógłbyś napisać, czy osoba, która nigdy wcześniej nie pracowała na podobnym stanowisku, również może aplikować?

Nawet
@Ryszard

To nie ważne że nie pracowałeś na magazynie wszystkiego da się nauczyć, każdy był kiedyś "nowy" na początku przez jakieś 2 tygodnie nikt od Ciebie nie będzie wymagał jakiś cudów wystarczy że będziesz miał chęć do pracy i nauki, na rano się rzuca tylko towar do worków z na południe i nocce dochodzą jeszcze zamówienia, zaladunki/przeładunku, jest tam sporo obcokrajowców ale coś tam rozumieją po polsku i da się pogadać, nie ma złych ludzi na wydawcę zawsze ktoś pomoże, system pracy jest 3 zmianowy (rano: 5-13 od poniedziałku do soboty ,, popołudnie 13-21, nocka zaczynasz od niedzieli na 15 aż zrobisz max 24 poniedziałek- czwartek 21-5 w piątek na 19 max do 2 potem sobota na 13 max do 18) rano-->popoludnie-->nocka i tak w kółko) nie masz życia prywatnego to nie będzie tobie przeszkadzał system pracy w indyku.

Zapomniales
@Nawet

Zapomniałeś wspomnieć że pracuje się 27 dni w miesiącu to jest 216h w miesiącu pracując po 8h albo czasem więcej za marne 3400 nie polecam, ja tam pracuje bo nie mam wyboru.

@Zapomniales

Nieco słaba ta "twoja zapominalska" matematyka. 27 dni to w zasadzie fakt (zależy jak się miesiąc ułoży") ...ale suma sumarum - tak jak napisałeś to wychodzisz "marne" 3700 netto przy 21 dniach roboczych. I nie czarujmy się, 8h się nie robi tylko nieco więcej, bo na magazynie trzeba czekać na zmienników.

Magdalena
@Wydawka

@Wydawka Rozumiem. A, czy nadgodziny w Indyk-Śląsk są płatne, czy do odbioru?

Ulubieniec
@Magdalena

Nadgodziny są płatne tak jak normalne godziny

Smieszne
@Wydawka

Odkąd pracuje w firmie jeszcze nigdy nie pracowałem 21 dni w miesiącu tylko 27-28 to nie czaruje.

@Smieszne

Źle zrozumiałeś moją wypowiedz. Miałem na myśli to, że faktycznie pracujesz 6 dni w tygodniu, ale odnosiłem się do tego jak wygląda płaca przy średnim miesiącu roboczym wynoszącym 21 dni. A na marginesie, nikt Ci nie każe robić więcej, ale wtedy jesteś "niezbyt potrzebny..." delikatnie mówiąc...

@Ulubieniec

Nie są tak samo płatne, chyba że się pracuje na myjce

rembik

ile można zarobić na trybowaniu w indyku może ktoś napisze

Fawrosz

Witam. Wie ktoś może po ile pracuje sie na rozbiorze? Na nozu przy tasmie.

@Fawrosz

Praca jest w akordzie wiec jak zrobimy to idziemy do domu. Zdąża sie ze pracujemy nawet po 12 godz od 5 rano. Biuro ma to w (usunięte przez administratora)czy siedzimy w robocie 8 godz czy tez dłużej. Im szybciej robimy to tylko roboty nam dokładają byśmy i tak siedzieli w robocie.

Ryszard

Pracując na akord można więcej zarobić. Dodatkowe godziny pracy są taktowane jako ekstra płatne, czy można za nie odebrać dzień wolny w dogodnym terminie?

Indyk22
@Ryszard

Wybierzesz sobie wolne za nadgodziny na emeryturze,akord to akord masz tyle do zrobienia,jak skończysz do domu,jak awaria to siedzisz aż naprawią i dalej do roboty.

Wydawka

Świetna sprawa :) 12h w akordzie... to chyba w Chinach albo w innym państwie pracujesz (może Tajwan, Wietnam, bądź tamte rejony) Brednie wypisujesz bo mimo wszelkich chęci moja głowa nie przypomina sobie żeby rozbiór pracował dłużej niż max. ok 10h. Ale ryjek się cieszy jak można zaliczyć "szychte" po niecałych 7h z przerwami. A jest jeszcze jedna opcja. Ty po prostu nie potrafisz liczyć? Od 5 do 15 to na całym świecie jest 10 godzin... To nie biuro jest winne, inne działy czy cokolwiek wymyślisz jeszcze na poczekaniu. Swój (usunięte przez administratora) samemu trzeba posprzątać... ale trzeba jeszcze mieć kim.

rembik

Witam ile można zarobić na trybowaniu elementów w tej firmie kiedyś tam pracowałem stawka była 20 gr za udziec jak teraz przedstawia się sytuacja

Smiechłem

Ten komenatrz na dole to z kadry(usunięte przez administratora) żeby was przyciagnac noe dajcie na rozbiore ledwo maja (usunięte przez administratora)jak nie więcej wiec za 26-27 dni wmiesiacu to mało

Wronek

(usunięte przez administratora) Ja się wcale nie dziwię że nikt tu nie chce pracować a jak już jakiś desperat się znajdzie to wytrzymuje kilka dni(usunięte przez administratora) U nas możesz wszystko przyjdź do nas a już po miesiącu będziesz mógł chwalić się po znajomych dookoła że brakło ci 1zl do 5000 (usunięte przez administratora) Łazi i czepia sie ludzi a to że przystaną na chwilę a to że za dużo godzin mają a sam łazi dodatkowe wolne dni (usunięte przez administratora)

Nikola

Przyjdzie czas ze będzie sama stała bo ludzie walna nożami i pójdą do domu nie jesteśmy robotami

@Nikola

w większości firmach jest tak 1 godzina pracy 10 minut przerwy i wierzcie mi wydajność jest większa obozy prasy się kończą zobaczycie jak wejdzie minimalna stawka (usunięte przez administratora)zł jaka walka będzie o fachowców którzy dobrze nożem pracują bo trzeba będzie płacić to lepiej zatrudnić takiego co dobrze pracuje

@Nikola

Dziwi mnie to ,że jeszcze nikt nie wpadł na pomysł założenia prywatnej stronki na wzór (torrent) aby każdy mógłby napisać co się dzieje ,w firmie jaka praca warunki zarobki ,oczywiście wypowiedzi bez imion i nazwisk RODO

Krzyś

Mamy tylko jedne ręce jak biuro chce szybciej to niech nam pomoże

Mamy już dość ludzie na taśmie dochodzi już do kłótni między ludźmi a ten (usunięte przez administratora) ciągle podkręca taśme recę odpadają niema czasu naoszczyć noży bo stoi drze (usunięte przez administratora)na ludzi ze biuro jej każe robić szybciej i dokładniej

Zostaw merytoryczną opinię o Indyk-Śląsk Sp. z o.o. - Wieszowa

• Jak się pracuje w Indyk-Śląsk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Indyk-Śląsk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 159.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Indyk-Śląsk Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 5 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Indyk-Śląsk Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Indyk-Śląsk Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Indyk-Śląsk Sp. z o.o.