Opinie o JWW INVEST S.A.

Izabela

faktycznie warunki kierowców na zaopatrzeniu miałyby być tak ciężkie jak ktoś pisał, że podobno stale je wznawiają? a można dopytać ile osób w sumie pracuje na tym stanowisku? może jest ich więcej i dlatego tak to wygląda, ilu ich jeździ i na jakich rzeczywistych warunkach?

Sprawa

Wiele osób na wyższych stanowiskach zachowuje się nieodpowiedzialnie, potrafią zastraszać bądź też wykorzystywać inne rodzaje „pośpieszaczy” by osiągnąć zamierzony cel, nie polecam, firma nie traktuje pracownika z szacunkiem.

@Sprawa

Haha o jakich "pośpieszaczy" mówisz? Jak nie masz wydolności to każdy Cię pośpieszy, bo nikt nie będzie robił za ciebie

Sprawa
@Marek

Czytanie ze zrozumieniem się kłania, ewidentnie napisałem szantaż, który kolokwialnie nazwałem „pośpieszaczem” wraz z innymi sposobami jak brakiem wysłuchania pracownika razem z wywyższaniem się nad nim. O moje tempo pracy się nie martw, w żadnej innej firmie nikt nie narzekał tylko w tej kierownictwo próbuje sobie założyć koronę na głowę.

@Sprawa

Jak przełożony tak się zachowuje to trzeba to zgłosić albo zwrócić mu uwagę. Nie można wykorzystywać swojego stanowiska żeby gorzej traktować podwładnych. Mam nadzieję że nie zamiata się tego pod dywan, co?

heniek

Rożnie z tym bywa.

Monter125

Ta firma to jakiś dramat, kierownictwo nie potrafi się zachować. Wywyższają się jak króle świata i wydaje im się, że mogą wszystko. Mobbing na porządku dziennym co jest potwierdzone wieloma konwersacjami z nowymi jak i starymi pracownikami.

Dominika

Bo może po prostu napisz konkretnie, jak się to przejawia. Przeczytałam dokładnie Twoje komentarze, a dalej nie wyobrażam sobie co takiego sie dzieje.

Jarek

Hej, patrząc jak innym idzie przy COVIDzie to JWW dobrze sobie radzi. Kasa na czas i praca na kontraktach możliwa. Fajnie bo da sie z nimi dogadać i pomagają z testami na koronowirusa. Jak Wasze opinie? Jarek

@Jarek

cześć, jest ok. Jeżdżę z nimi na kontrakty od pół roku. Raz na kwaterze było nas dużo, ale po prośbie nas przenieśli, bo znaleźli inną. Na jakim kontrakcie z nimi jesteś? Ja aktualnie we Frankfurcie.

Lissu
@Jarek

potwierdzam ludzie z JWW mają wszystko na czas jak gadałem z chłopakami, a ja muszę walczyć od podwykonawcy o 200euro które mi zabrał nie wiadomo czemu

Spawacz

Na jaką stawkę może liczyć spawacz tig na umowie o pracę?

@Spawacz

Dzień Dobry, stawki są uzależnione od posiadanego doświadczenia i kwalifikacji. Zachęcamy do kontaktu z działem personalnym tel. +48 539 986 401- z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania. Pozdrawiamy JWW Invest

Aktualność
My

Spawacze na działalność czekają na pieniądze po 2 miesiące. Kąbinuja byle tylko opóźnić wypłatę

@My

Szanowny Panie, Jeśli zaistniała sytuacja, że Pana FV została opłacona z opóźnieniem bardzo za to przepraszamy. Stale jesteśmy w kontakcie ze wszystkimi spawaczami na działalności i z niejednym Panem współpracujemy już od kilku lat. Cenimy sobie uwagi i stale dokładamy wszelakich starań, aby współpraca układała się pomyślnie. Zachęcam do kontaktu jeśli coś wymaga wyjaśnienia. Z wyrazami szacunku, Kierownik działu personalnego.

@My

Ja z JWW Invest pracuje już 5lat i wszystko z wynagrodzeniem mi się zgadza. Wystawiłeś FV w terminie i przesłałeś gdzie trzeba ? Ja polecam - stawki są lepsze lub takie same, a prace mają stałe. Andrzej

wojtek

Witam zamierzam kandydować na montera jakie dają stawki na kraj i na export.

Obserwator
@wojtek

Export w ogłoszeniu Spawalnictwo.com 10.5E

on
@wojtek

Wszystko zależy jakie masz doświadczenie - płacą adekwatnie do posiadanego doświadczenia

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie JWW INVEST S.A. na Inżynier? 13 czerwca ogłoszenie na Lento.pl.

JWW INVEST S.A.

Dzień Dobry, Przy zatrudnieniu na podstawie umowy o pracę do 10 dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu przepracowanym. Przy współpracy na działalności 30dni od prawidłowy wystawionej FV. Pozdrawiam JWW INVEST S.A.

Nie wiem, czy w ostatnim czasie przeglądaliście sobie stronę internetową firmy JWW INVEST, ale tak się właśnie składa, że trwa tam rekrutacja. Szukają między innymi monterów z doświadczeniem w branży budownictwa energetycznego: https://www.jwwinvest.pl/pl/375-praca Podpowiedzcie mi, czy warto jest spróbować tam swoich sił?

No jest to bardzo lakoniczna opinia - nic mi ona nie mówi na temat pracy w firmie JWW INVEST. Przydałoby się w związku z tym jednak trochę więcej szczegółów z Twojej strony. Dlaczego masz tak złe zdanie o tym pracodawcy? Jesteś niezadowolony z zarobków?

Witam Pracuję w tej firmie 8 lat. Po względem uczciwości jest jedną z najlepszych firm. Mam wypłatę zawsze na czas, opłacony ZUS od pełnego wynagrodzenia. Ustalone warunki są respektowane. Dyrekcja i kierownictwo traktują pracownika bardzo przyjaźnie, można się z nimi dogadać w każdej kwestii. Negatywne opinie wynikają zapewne z nieróbstwa, malkontenctwa oraz przyzwyczajenia do starego systemu, w którym czy się stoi, czy się leży wynagrodzenie się należy. Kto pracować nie chce narzekać będzie.

@anonymous

Zgadzam się w 100%

@pracownik

W czym konkretnie zgadzasz się z @anonymous? Może zechesz dodać coś od siebie? Na forum jest ważne, żeby każdy użytkownik dzielił się swoją wiedzą i opinią na temat JWW INVEST, dzięki temu osoby zainteresowane pracą w firmie, będą miały wgląd na jej sytuację wewnętrzną z różnej perspektywy.

@Karolina

Z tym, że raz ustalonych warunków każdy się tutaj trzyma. To się chwali.

@Paweł

Czy od JWW INVEST możecie liczyć na pozapłacowe benefity? Pracodawcy mają szerokie pole wyboru pomiędzy świadczeniami i inicjatywami. Czy w związku z tym firma przydziela Wam jakieś? Popularne są dofinansowania na dojazdy do pracy, prywatną opiekę medyczną lub do pakietu sportowego.

Leszek
@anonymous

Widać że opinia kogoś z biura już nie wytrzymują presji że już upadają.

Twkkkkkkkkk

Jeżeli chodzi o wypłaty to nie ma z tym najmniejszego problemu, jedynym problemem jest Marek (usunięte przez administratora)który jest osobą nie z nośną, wiele osób go nie lubi, włącznie z tymi którzy pracują tam od lat ale trzeba znosić jego osobę i tolerować jego obraźliwe żarty oraz mobbing który stosuje ponieważ jest pracownikiem który pracuje tam zanim w ogóle ta firma zmieniła nazwę na JWW, zna się z Panią Prezes i ludźmi którzy mają jakikolwiek wpływ i z tego wzgledu nie zostanie nawet zwrócona uwaga na jego osobę, na pewno na tą opinie również ponieważ nikt z osób nie zaatakuje osoby która widnieje w firmie od zawsze i w kotle spędził 30lat. Jestem osobą z natury spokojną ale zapewniam że ten Pan jest w stanie każdą osobę wyprowadzić z równowagi do skraju załamania nerwowego. Pomijając tą osobę to do firmy nie mam żadnych zarzutów, firma wywiązuje się ze swoich obowiązków i nawet jeżeli ktoś chce się przyczepić na siłę to nie będzie miał punktu zaczepienia. Nigdy nie komentowałem i nie wyrażałem swojego zdania w internecie, jest to pierwsza moja opinia i mam nadzieję że znajdzie się osoba która chociaż przeczyta to do końca i się zastanowi nad postępowaniem (usunięte przez administratora)a nie widzę sensu żeby wymyślać tutaj nie prawdzie historie bo najzwyczajniej w świecie nie chce mi się i nie mam czasu siedzieć w internecie a na pewno pisać komentarze tak rozległej treści. Pozdrawiam PS : Pozdrowić chce jeszcze (usunięte przez administratora) którzy również są pracownikami tej firmy ale w nich jest nadzieja że można jeszcze wierzyć w firmę z profesjonalnym podejściem do swojego pracownika i którzy zapewnią im warunki których nie zapewnia inna firma, a myślę że naprawdę nie dużo brakuje. Dobranoc :) Moje sugestie dla JWW INVEST S.A.: Jeżeli chodzi o wypłaty to nie ma z tym najmniejszego problemu, jedynym problemem jest(usunięte przez administratora) który jest osobą nie z nośną, wiele osób go nie lubi, włącznie z tymi którzy pracują tam od lat ale trzeba znosić jego osobę i tolerować jego obraźliwe żarty oraz mobbing który stosuje ponieważ jest pracownikiem który pracuje tam zanim w ogóle ta firma zmieniła nazwę na JWW, zna się z (usunięte przez administratora) i ludźmi którzy mają jakikolwiek wpływ i z tego wzgledu nie zostanie nawet zwrócona uwaga na jego osobę, na pewno na tą opinie również ponieważ nikt z osób nie zaatakuje osoby która widnieje w firmie od zawsze i w kotle spędził 30lat. Jestem osobą z natury spokojną ale zapewniam że ten Pan jest w stanie każdą osobę wyprowadzić z równowagi do skraju załamania nerwowego. Pomijając tą osobę to do firmy nie mam żadnych zarzutów, firma wywiązuje się ze swoich obowiązków i nawet jeżeli ktoś chce się przyczepić na siłę to nie będzie miał punktu zaczepienia. Nigdy nie komentowałem i nie wyrażałem swojego zdania w internecie, jest to pierwsza moja opinia i mam nadzieję że znajdzie się osoba która chociaż przeczyta to do końca i się zastanowi nad postępowaniem Marka a nie widzę sensu żeby wymyślać tutaj nie prawdzie historie bo najzwyczajniej w świecie nie chce mi się i nie mam czasu siedzieć w internecie a na pewno pisać komentarze tak rozległej treści. Pozdrawiam PS : Pozdrowić chce jeszcze (usunięte przez administratora)którzy również są pracownikami tej firmy ale w nich jest nadzieja że można jeszcze wierzyć w firmę z profesjonalnym podejściem do swojego pracownika i którzy zapewnią im warunki których nie zapewnia inna firma, a myślę że naprawdę nie dużo brakuje. Dobranoc :)

@Twkkkkkkkkk

Zrób poprawkę już nie płacą w terminie i z kasą bardzo bardzo ciężko raczej wygląda to na resztki kasy i firmy zostali tylko (usunięte przez administratora) i ludzie którzy na niczym się nie znają nawet nie wiedzą czy faktury są dobrze wystawione żałosne, obiecują kontrakt na miesiąc a nawet półtora na miejscu roboty tylko na 2-3 tygodnie tylko abyś pojechał ja już nie polecam szkoda czasu i nerwów może gdyby to facet prowadził to nie było by problemów.

Witold

Czy wiecie coś o rekrutacji prowadzonej w firmie? Może ktoś podpowie jaka umowę proponują na początek?

duszek
@Witold

oby nie zlecenie - ktoś powie?????

Janek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutację?

@"obibok" Dlaczego nie zgadzasz się z pozytywną oceną atmosfery przez pracownika @Pracownik JWW? Czy pracownicy w firmie wzajemnie sobie pomagają? To ważny aspekt pracy, który poprawia jej komfort. @Pracownik JWW Czy Spawacz w firmie JWW INVEST S.A. ma szansę na zdobycie nowych uprawnień i rozwijanie swoich umiejętności?

@Karolina

Nie słyszałem żeby komuś odmówili, każdego dopuszczono do próbek na kontrakcie.

TIG
@Pracownik JWW

Jak w każdej innej firmie, jak jest rynek pracownika to nikomu nie odmówią i na tym się kończy dobrodziejstwo

Waldi

Dobra firma to pewnie dobrze się pracuje?

spawacz smg111

Ja mam zamiar sie zatrudnić w tej firmi na stanowisko spawacza ale nic nie wiem na jej temet słyszałem tylko że firma nawet mniej wiecej tzn ma swije plusy i minusy ale podobno wiecej plusów. Maja ciekawą robote w niemczech przy spawaniu blach. Ale ile płacą też nie wiem może mnie ktoś oświeci

"obibok"
@spawacz smg111

Do Niemiec jadą uprzywilejowani a Ty możesz trafić co najwyżej na Opole pod "fajnych" kierowników i równie "fajną"żonę jednego z nich albo na inny dupny kontrakt w Polsce

Firma JWW INVEST prowadzi obecnie rekrutacje na dwa stanowiska. Poszukują spawacza z ważnymi certyfikatami UDT grupa 5 i 6 z literką "U" oraz montera z doświadczeniem w branży energetycznej. Dla zainteresowanych dodaję link do zgłoszenia kandydatury: http://www.jwwinvest.pl/pl/375-praca Osoby, które już wysłały swoje CV, zachęcam do podzielenia się doświadczeniem związanym z tą rekrutacją.

Pracownik JWW

Pracuje w JWW już ponad 4 lata i nie powiem złego słowa. Wypłata na czas, koledzy w pracy są w porządku. Nie stało mi się tu nic złego, wszystko jest na wysokim poziomie. A ci co wypisują te rzeczy to pewnie byli obiboki, albo chodzili jak im pasowało. Każdy znał warunki zatrudnienia, a potem się dziwią bo nie tak sobie wyobrażał. Panowie pora dorosnąć!!!

Zefel

Potwierdzam

"obibok"
@Pracownik JWW

Błagam, daj spokój bo umrę ze śmiechu, "obiboki, chodzili jak chcieli" - zastanów się zanim znów kogoś obrazisz. Zwłaszcza ta atmosfera w pracy jest cudowna - śmiech na sali

@"obibok"

A kogo ja obraziłem?? Jak ktoś nie chciał gdzieś jechać w wyjazd to od razu na L4!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o JWW INVEST S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w JWW INVEST S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy JWW INVEST S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JWW INVEST S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JWW INVEST S.A.?

Kandydaci do pracy w JWW INVEST S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.