Opinie o Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o. w Wałbrzych

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja silników samochodowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o. w Wałbrzych

Ooo

Czy wiadomo co z bonami dla pracowników z podfirmy?

Joe

Witam ile można zarobić netto jako pracownik produkcji na czysto bez nadgodzin i sobót? Po ile godzin się pracuje? Na początku tylko przez podfirme idzie się zatrudnić? Dzięki za info

Luk

Mam pytania czy firma toyota przejmuje pracownikow z podfirm?

Lidia
@Luk

Tak

Ciekawy.

Cześć, jak pracuje się w dziale utrzymania, jest ok. Kierownictwo? ????

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Pracownik Produkcji w dziale Logistyki Wewnętrznej? Podziel się swoimi doświadczeniami.

jak wam się pracuje na silnikach? Chodzi o montaż, Pozdrawiam serdecznie

na ile umowa?

Na ile czasu dają umowę agencje pracy które współpracują z firmą? Ile czasu robi się przez agencję zanim "awansuje" się na członka teamu?

Szkoda gadać
@na ile umowa?

Nie licz na awans, agencje dają umowy na pół roku i po maksymalnym okresie jakim jest 18 miesięcy firma pozbywa się pracownika

Krzysztof Grygiel

Mam Toyotę Auris z 2014 z systemem Toyota Touch 2 bez nawigacji. Jaka komórkę muszę mieć, żeby używać Android Auto?

Peter

Ile zarabia operator wózka widłowego w Toyocie? Słyszałem że około 2000Pln podstawy? Ktoś może to potwierdzić bo to jest naprawde niewiele biorąc pod uwagę wymagania jakie podobno też tam mają,ktoś może szerzej wypowiedzieć się w temacie?

Julia
@Peter

Widzę, że jesteś zainteresowany podjęciem pracy w Toyota Motor Manufacturing Poland, ale nurtuje Cię kwestia zarobków. Jaki ich poziom byłby dla Ciebie zadowalający? Trzymam kciuki, aby któryś z pracowników tej firmy udzielił Ci satysfakcjonującej odpowiedzi na forum. Może do tej kwoty podstawy, którą podajesz, dochodzą jeszcze ciekawe premie? Często dodatki do wynagrodzenia rekompensują niską podstawę.

@Peter

Witam, jakie są zarobki na wózkach ? W mando po 5 latach pracy masz 2850zl podstawę. Do tego dojazdy 160zl i dodatek stażowy 180 zł oraz 500 zł premi. Pytam ponieważ szykuje się duża migracja operatow wózków. Napiszcie proszę jak to wyglada u was. Jeśli ktoś ma np doświadczenie powyżej 10 lat.

2850 brutto czy netto?

2850 brutto czy netto?

Brutto wszystko.

Bartek
@Mando

W Toyocie podobnie,2850 brutto z minimum 3 letnim stażem,2650 bez, dodatek absencyjny 200,premia kwartalna (różnie to bywa),nie płacą za dojazdy,ogólnie rzecz biorąc szału nie ma ????

@Bartek

to szału nie ma jak na taka firmę. Mando lepiej dba o swoich a są dopiero 6 lat na rynku. Dawaj do nas potrzebują właśnie operatorów wózków.

Vel
@Mando

Tak, dalej żrysz wśród maszyn, aby ogony zadowolić ?

srando

DO TEGO MOŻNA PRZYJŚĆ DO ROBOTY NA KACU ALBO POD WPŁYWEM

@srando

Z tego co już wiem, na początek dają u was 2650 zł i 200 zł premi. Nędza jak na taka firmę. Mando dopiero 6 lat istnieje i już was przegoniło w zarobkach.

ZAWIEDZONY ROBOT
@Peter

Nie wiem ile zarabia wozkowy w Toyocie. Natomiast jesli chodzi o produkcje to 2650 lub z 3 letnim doswiadczeniem 2850 brutto plus 200 zl premi frekfencyjnej i 300-400zl premi kwartalnie w zaleznosci od jakosci produkcji. Przerwy 20min i 2 dodatkowe po 7 i 8 minut ale faktycznie jest mniej bo dzwonek na przerwe zawsze dzwoni po gongu rozpoczecia nowego taktajmu i musisz dokonczyc zaczety silnik i juz ci ucinaja prawie minute. Czas strasznie wyzylowany. Obecnie 48 sekund na cala operacje. Wymagania straszne. Popelnij blad to jakby mogli to by cie zlinczowali . I jeszcze chca zmniejszyc taktajm bo jeszcze chca robic wiecej sztuk. Dziwia sie ze ludzie sie myla i popelniaja bledy. W tak krotkim czasie nie jestes w stanie wykonac wszystkich czynnosci i jeszcze wszystko sprawdzic. Do tego na drugich zmianach ludzie zostaja po godzinie dluzej a gdy maja pierwsze zmiany musza przychodzic w soboty(nie musza ale musza) i sa po prostu przemeczeni bo tak pracuja bodajze od pazdziernika czy nawet wrzesnia.MASAKRA

Toyota

3100PLN brutto od maja.

Zastanawiam się
@Bartek

Witam, Zastanawiam się nad zmianą pracy, dlatego też interesują mnie szczegóły pracy na stanowisku młodszy pracownik produkcji. Praca na 2, czy 3 zmiany? W jakich godzinach? Od poniedziałku do piątku? Za wszelkie informacje z góry dziękuję :)

Zarzenowany
@ZAWIEDZONY ROBOT

.urwa taka solidna firma a traktuja Polakow jak niewolnikow az sie niechce wierzyc czytajac wasze opinie . Samochody po 60-150 tys. Ludzie to jest SZOK!

Bartosz
@Zarzenowany

Fakt warunki może nie są zbyt rewelacyjne, jednak chciałbym sprecyzować, czy w kwestii podstawy wynagrodzenia uległo coś zmianie? Mam nadzieję, że masz aktualne informacje związane z pracą w tej firmie i będziesz mógł pomóc.

@srando

Czyli ZAKLAD MENELI..

Iwona

A Ty robisz w Toyocie? Może ktoś przedstawi jeszcze, jak z zarobkami dla pracowników utrzymania ruchu? I ile jest premii?

Madafakagangsta
@Bartosz

Właśnie zakończyły sie negocjacje płacowe organizacji Związkowych i trochę podskoczyło. Ale niezawile.

Onnn

od pewnego czasu paremia już 400

Z
@Zarzenowany

Idź do LG to zobaczysz i poczujesz co znaczy brak poszanowania

Gutek

Jak nastroje o przymusowej przerwie? Dużo obostrzeń wprowadzono?

JTM

Witam. Czy orientuje się ktoś przez ile czasu Toyota może dawać mi umowę Młodszego pracownika utrzymania ruchu. Czy po 1,5 roku muszą mi dać umowę na Team Membera. Czy dalej mogą mi dać najniższa stawkę tylko na umowie na czas nieokreślony?

Misia

Cześć mógł by ktoś podać mi email do Toyoty żeby wysłać CV pozdrawiam.

Zawiedziony.pl
@Misia

Nie dostaniesz e-mail do toyoty, ponieważ rekrutacje prowadzą pod firmy. To toyoty , tylko jak masz znajomości, i to tylko bliskie albo z polecenia - tylko szczęście. Wykształcenie po gimnazjum, najlepsze do produkcji. W pod firmie robisz , na raty- 1 mesiąc, 3, 6 i itp, to zależy od oceny niebieskiego, dużo kaizenów, tpm , mydła do smarowania...... - tylko nic poważniejszego. nie chorować , nawet jak masz planowane od nfz jakieś badania, to sobie odpuść. Robisz 1,5 roku na umowach smieciowych w pod firmie , po1,5 roku w podchodzisz pod toyotę na umowie śmieciowej, a za 3 lata umowa na stałe. Pełny sukces na dotarciu. Faceci mają gorzej.

@Misia

Dziewczyno z daleka od całej strefy a przede wszystkim od toyoty. Przełożeni ingerują w życie prywatne, poza tym dononosicielstwo i wazeliniarstwo osiąga tam niespotykany poziom. Lepiej parę złotych mniej gdzie indziej niż tyrać i uważać na to co mówisz żeby cię nie sprzedali.

Ada

Witam mam 16 lat pracy na produkcji .Przez 10 lat funkcja Lidera Zespołu . Czy warto złożyć CV ? Proszę o opinie.

Hmmm

Dostaliście maseczki ochronne od pracodawcy?? Czy są przyjęcia do was? Ile proponują na start dla osoby z doświadczenie na produkcji 11 lat?

Drogi dział HR, kiedy będzie możliwa praca zdalna z domu? Większość firm umożliwia pracownikom prac z domu. Zagrożenie corona virusem jest duże. Oby nie było za późno.

Pan

Nigdy tego nie wprowadzimy praca to w zakładzie a nie byczenie się w domu Już my wiemy jak się pracuje gdy pańskie oko nie pilnuje.

jan

trzeci raz nie dam się nabrać na prace w takim chlewie,gdzie problemy z układem krązenia ma więcel ludzi jak gdzie indziej ale z.,. czegoś to wynika

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o.?

Sorprajmadafaka

Jakiej rozmowie? Tu przyjmują wyłącznie przez Agencje pracy tymczasowej lub kontraktorów na śmieciowej umowie np. z Invenio .tak Inżynierowie procesu. reszta Adecco , Randsztad. Jeśli chcesz na Tm-embera to wystarczy mieć 2 ręce.

cjsnsndn

I jeszcze placicie pieniadze na bilety na tych smiesznych (usunięte przez administratora) sportowcow pilkarzykow lub koszykarzy co nigdy w zyciu nie wykonywali prawdziwej pracy. A politycy i wladza w miastach gminach smieja sie wam prosto w twarz. I sprzedajecie polskie firmy zagranicznym firmom jak np. telekomunikacja polska.

@cjsnsndn

I zgadzacie sie na placenie za keczenie u lekarzy np. dentysta, latybgolog. A prawnicy adwokaci radcowie prawni tez was wykorzystuja maja wysokie ceny. i godzicie sie na prace w polskie swieta. I godzisie sie na zmiany powyzej 8 godzin w pracy. I godzicie sie a prace powyzej 160 godzin w miesiacu. I godzicie sie na bardzo niska pensje minimalna. Powinniscie obalic rzad.

@cjsnsndn

I godzicie sie na to ze trzeba miec wklad wlasny do mieszkania 10 % i dlugi staz pracy zeby miec kredyt na mieszkanie. I godzicie sie na badziewny transport publiczny grupowy dojazd do pracy. I godzicie sie na badziewna edukacje ktora i tak trwa zbyt dlugo.

@cjsnsndn

I goszicie sie na to ze ogrzewanie w blokach jest tylko wtedy jak jest bardzo zimno czyli pojizej 0 stopni. A jak jest wiecej hodzicie sie na to zeby bylo zimno w mieszkaniu. I godzicie sie na umowy przez agencje pracy przedluzane co miesiac. I godzicie sie na prace naczas ze licza wam na stoperze ile czasuu wykonujecie okreslone zadanie. Zbuntujcie sie.

Assasin
@cjsnsndn

Zgadzam się z twoją wypowiedzia

firepi

Witam ile można zarobić na wózkach widłowych ,bo obecnie szukam pracy.

firepi

az tak zle no a płace jak ?

On

Toyota zrobila się teraz syfiasta, a ci co pracują dluzej to rozumy pozjadali, placa normalna jak wszedzię nie zarobisz tam kokosow.

Hro
@On

Bez nadgodzin bo ja sie szanuje i nie robie nigdzie i nigdy nadgodzin nie po to kiedys walczyli o wolne soboty by teraz zasówać.

Prosze o informacje o dział obróbki dzial B0 czy ktoś może coś powiedziec na ten temat. Bo dostalem propozycje pracy w tej firmie na tym dziale.

jackis

Celowe mylenie pojęć w Toyocie. A może nie tylko. Klient przychodząc do salonu po zakup pojazdu używanego, oczekuje pojazdu TYLKO ze śladami eksploatacji. Bardzo boi się samochodu po wypadku. Taki samochód może stanowić później pasmo wydatków i problemów. Dlatego pyta czy samochód jest bezwypadkowy. W salonach oczywiście są pracownicy, przepełnieni troską o dobro klientów, sądzą w dobrej wierze, że klient pyta, czy poprzedni klient nie uległ wypadkowi, czyli, czy w tym pojeździe się nie uszkodził. Celowe niezrozumienie klienta czy głęboka wiara w swoje przekonania?. Czy ten pracownik też by chciał, będąc klientem, interesować się tylko losem poprzedniego właściciela czy stanem technicznym pojazdu?. Potencjalny klient jednak, myśli z troską nie o poprzednim właścicielu, tylko o ewentualnym wypadku, czyli o uszkodzeniu mechanicznym jego ewentualnego nabytku. Dochodzi tu do pomylenia pojęć, które są rozbieżne, ale korzystne dla dealera, który wypadek interpretuje tak jak jest to w prawie drogowym. Czyli wypadek, to zdarzenie drogowe, gdzie kierowca lub pasażer mają obrażenia. A nie pojazd. Widziałem pojazdy, które wyglądały jak „skasowane”, ale w związku z tym, że osoby nim jadące nie miały obrażeń, zdarzenie nie zostało uznane jako WYPADEK, tylko jako zwykła kolizja. Oczywiście polscy blacharze są mistrzami w reanimacji takich pojazdów, a więc niedługo będzie wyglądał jak „nowy”. Gorzej tylko z jego przyszłym właścicielem. Po polskich drogach jeżdżą przecież samochody kupione na złomowisku, po cenie złomu, reanimowane i sprzedawane jako okazje. Biorąc pod uwagę tę rozbieżność pojęć w słowie „wypadek”, można śmiało, bez konsekwencji prawnych przekonywać klienta, że samochód jest bezwypadkowy. A w duchu złośliwie sobie dodać, że jest tylko po kolizji. A klient przecież o kolizję nie pytał. Więc po co się wymądrzać?. Toyota bardzo sporadycznie pisze o bezwypadkowości swoich pojazdów z programów Toyota Plus w ogłoszeniach. W historii pojazdu też nie ma o tym ani śladu. A na pytania w tym zakresie, pracownicy dealera podnoszą zniesmaczone oczy w kierunku Nieba, jak ktokolwiek mógł o tym w ogóle pomyśleć. Natomiast, mimo tylko „zwykłej i drobnej” kolizji, nie korzystają w ogóle z usług blacharza. Nawet pomimo utraty zderzaka podczas „drobnej” tylko kolizji, czy pękniętego zaczepu reflektora z zachodzącymi na siebie elementami, sugerującymi jakąś deformację. Reflektora ze szrotu czy nie daj Boże nowego reflektora, nie można w takim wypadku, bez wyprostowania skrzywionego elementu, zamontować. Dlatego miałem zaproponowany „zestaw naprawczy”, podobno rekomendowany przez samą Toyotę. Czyli przycięcie elementów zachodzących na siebie i zalanie ich klejem. Jak to się więc ma, do zapewnień z broszurki zatytułowanej „Serwis i Gwarancja”, gdzie pisze się TYLE o właściwych i oryginalnych częściach, jakie TYLKO należy stosować, pod rygorem utraty gwarancji. Jest tam nawet ostrzeżenie, przed innymi nie autoryzowanymi warsztatami, które mogą stosować nieoryginalne części. A co robi sama TOYOTA?. Jest nawet przypowieść medyczna o dobrym i złym lekarzu. Można się nieźle ubawić tą dulszczyzną i zakłamaniem. Broszurka oczywiście dla większej wiarygodności jest opieczętowana logiem Toyoty. Nawet z samych dokumentów wynika, że np. przy zamontowaniu zderzaka nn pochodzenia, wykorzystano stare zaczepy czy nie założono, z oszczędności, nowych ślizgów dla lepszego spasowania zderzaka z nadkolem a tym samym z błotnikiem. Elementy powyginane , do których montuje się zderzak, wyklepano z pewnością, paru uderzeniami młotka. SZOK. TAKA JEST TOYOTA za żelazną kurtyną. Ta podwójna moralność, że inne standardy troski o pojazd, dla „dealera” a inne dla klienta. Klasyczna pozycja nadużywania swojej siły. Mam tylko nadzieję, że kiedy klient płaci, montowane są części TYLKO oryginalne a nie nn pochodzenia. Co w przypadku firmy Cygan sp. z o.o. sp. komandytowa, prowadzącą także sprzedaż części używanych, może mieć miejsce. Oryginalne regenerowane części Toyota Optifit- jak to brzmi dumnie. Znowu mam pytanie dotyczące zgodności takich działań z zaleceniami broszurki „Serwis i Gwarancja”. jacek kistowski

Iwona
@jackis

Dzięki za wyczerpujący wpis. Właśnie zastanawiałam się nad zakupem u nich. A powiedz, co myślisz o cenach aut w Toyota Motor?

Zostaw merytoryczną opinię o Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o. - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 5 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o.