Zakład Usługowo - Handlowy ELWIKO Stanisław Dropik

Opinie o Zakład Usługowo - Handlowy ELWIKO Stanisław Dropik

@Krzysztof, rzeczywiście to zauważyłam i dobrze byłoby gdyby ktoś z biura się do tego odniósł, ale na pewno lepiej byłoby gdybyście na forum opisali bardziej praktyczne rzeczy, np. o umowach czy godzinach pracy, bo wzajemne punktowanie siebie z imienia i nazwiska, nic z perspektywy poszukujących pracy w ELWIKO nie wnosi.

Max Kolonko

Gdyby nie Paweł to byście składali schody ale z drewna!Przepracowałem w Elwiko parę lat i nie mogę narzekać.Pozdrawiam biuro z Piastowa -można się dogadać bo to normalni ludzie!!!Nie wiem czego się ich czepiacie ?Ja odszedłem....tylko z jednego powodu ..dostałem lepszy hais .Pozdrawiam Pawła,Wojtka ,Mariusza . Choć pracuję dla konkurencji obecnie ,mam ogromny szacunek do tej firmy:)i ludzi .Przyjaźnie pozostaną na dłużej.

Krzysztof

Ha.. moja teoria się potwierdziła..... Jak to Pani Karolina napisała... Biuro nie potrafi przyjmować krytyki... Zgadza się... Ale zaskoczyła mnie jedna rzecz.. że Pan "Paweł " idzie w ślady najlepszego... ktory to jedzie po nazwiskach nie mając żadnych podstaw , coś kiedyś pisał chyba o fanfarzeniu.... Gratulacje Panowie.... Szkoda że akurat Michałowi się oberwało.... No cóż... Kozioł ofiarny musi być... Pozdrawiam Panie "Pawle " F.???

Michale Osial, skończ proszę tą głupią dyskusję i nie podszywaj się pod Krzysztofa. Pracujesz w tej firmie i nie żle ci płacą, więc nie rób we własne gniazdo. Jeśli uważasz, że masz tak źle to czemu tu jeszcze pracujesz?. Weź się po prostu do pracy a nie strzelasz fochy, bo ktoś ci pokazał, że nie jesteś tak dobrym pracownikiem jak ci się wydaje i opowiadasz o sobie w Otis. Pozdrawiam

Michał O.
@Paweł

Pawle, o ile nim jesteś, jak już masz zamiar kogokolwiek obrażać i o cokolwiek posądzać z nazwiska to może też się przedstaw. Owszem od dawna czytam wpisy na tym i innych forach, natomiast do tej pory nie zamieściłem tu żadnej opinii na temat firmy w której pracuję. Jak pewnie wiesz pracuje tu już kilka ładnych lat i widocznie wbrew temu co twierdzisz nie jest mi tak źle w pracy jeżeli nadal tutaj pracuje. A jakim jestem pracownikiem, nie mi to oceniać, ale jeżeli boli Cię że dobrze układa nam się współpraca z naszym pracodawcą - Otisem, to może przenieś się do nich . Mi wystarczy że nasi Pracodawcy są zadowoleni ze współpracy i nie muszę nic opowiadać. Pozdrawiam.

@Paweł

Co do podszywania się pod kogoś... To już wszystko wiadomo. Wyjaśniło się, do zobaczenia wkrótce ;)

Monter

Rozmowa kwalifikacyjna była ok. Wszystko co mówił kierownik do dzisiaj jest ok. Wcześniej w inych firmach dostawałem jakieś testy do wypełniania to jest dopiero przerąbane

Gdzie wczesniaj pracowałem, ile chce zarabiać, czy jestem gotowy na delegacje,

@Krzysztof bardzo to miłe i dziękuję. W takim razie według Pana - tutaj problem leży po obu stronach i rownież biuro nie potrafi przyjmować krytyki? To bardzo ważna umiejetność (szczególnie w pracy), gdzie każde konflikty utrudniają wykonywanie swoich obowiązków.

@Pracownik biura w Warszawie-Piastów, dobrze, że ktoś z kierownictwa czuwa nad tym co jest dodawane na forum. Warto, jednak każdą nawet negatywną opinię przyjąć do siebie i zaprosić do kontaktu z biurem. Zakładanie, że to na pewno osoba, która zrobiła coś nie tak, nie jest najlepszym rozwiązaniem. Każdy zasługuje na uwagę i wysłuchanie.

@Karolina

Pani Karolino, próbuje Pani okazać empatię osobie, która nigdy nie ma zamiaru się ujawnić, rzeczywistość i życie jest zupełnie inne i tu nie ma miejsca na okazywanie zrozumienia dla jątrzy cieli. Czy Pani sądzi, iż zirytowany frustrat, będzie miał odwagę przyjść i porozmawiać w cztery oczy, co go dręczy do naszego biura o tym jakim jest dobrymi poprawnym obibokiem :-)). Wolne żarty, przykro mi, ale nie podzielam Pani opinii, ponieważ takie osoby jak przykładowy Krzysio, bez namysłu z zimną krwią, wbił by przy najbliższej okazji kilkakrotnie siekierę w Pani plecy i nie miał by żadnych wyrzutów sumienia a już na pewno, nie okazał by Pani zrozumienia i współczucia.

@Karolina

Pani Karolino.. za Pani podejście mam pełny szacunek.. Niestety dosyć często spotykam pracowników tej firmy... I z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić że " kazdy kij ma dwa końce " i negatywne opinie nie od dziś to nie tylko słowa zwolnionych i złych pracowników... ( Chyba że Pan z biura przyjmuje z góry że wszyscy są źli )... Niestety jak widać powyżej.. niektórzy umieją tylko odbijać piłeczkę, ( wkoncu najlepsza obrona jest atak ) , i podobno mają spore doświadczenie we wbijaniu siekiery w plecy... :) Negatywne opinie w tej firmie nie są przyjmowane, więc jak to Pani napisała... kontakt z biurem nie bardzo ma sens... Żaden z pracowników nie chce się wdawać w rozmowy bo to kończy się oczywiście pokazaniem miejsca w szeregu, lub zwolnieniem... Współpracuje czasami z osobą która pracowała w tej firmie... ( Serwis Rma)... I niestety każdy kto się zwolnił od nich ma opinię obiboka, pijaka i złodzieja.. na równi z tymi którzy faktycznie zostali wyrzuceni... Pozdrawiam.. i naprawdę gratuluję podejścia do ludzi.. bo już nieliczni mają jakieś zasady..

Pracownik biura w Warszawie - Piastów

Drogi Panie Krzysztofie, nie sądzę aby Pan miał tak na imię jak również, miał swoją firmę i jest wielce prawdopodobne, iż jesteś byłym pracownikiem wyrzuconym za kradzieże, przekręty lub lenistwo. Nasze doświadczenie pokazuje, że zawsze gdy kogoś, wyrzuci się z naszej firmy, to swoją frustrację wylewa tu na tym forum, bo nie umie się pogodzić z prawdą o sobie. Życzę Panu wysokich zarobków w innej firmie, może ktoś płaci za lenistwo i narzekanie na pracodawcę, tu nie masz Pan czego szukać, ponieważ tu pracują uczciwi, solidni ludzie, za uczciwe pieniądze.

@Pracownik biura w Warszawie - Piastów

Pracownicy solidni.. to napewno.. za uczciwe pieniądze .. nie sądzę... W naszej branży za uczciwe pieniądze można znaleźć wielu dobrych pracowników... Pan chyba ma z tym jednak spory problem ;) jeżeli ludzie rezygnują już po pierwszym dniu ....

Traffic

5 tysięcy za 90 godzin to mało ? Tak uważasz ? Zależy jak trafi Ci się zjazd do domu. Pomysl kolego, to nie boli.

Traffic

Dokładnie, znają sie na tym co robią. Pracuje w Szwecji. A angielski chcesz czy nie to samo wpada w ucho i można sie dogadać. Najważniejsze że kierownictwo żyje z nami jak z braćmi. Bez żadnych śpin. Aż chce się pracować. W Szwecji 130 sek na godzinę.

@Traffic

5-8 tys... Czyli 1200-2 tys euro... Może czasami jak piszesz zarobisz 8 tys. .. ok.. ale 5 tys. Zł czyli ok 1200 euro na miesiąc za granicą... To śmiech... Mam wielu znajomych w różnych krajach Europy i pracujących w różnych dziedzinach... Po 1800-2000 euro to ludzie na zmywaku zarabiają .. taka jest prawda.. wystarczy 10 euro /h. Praca na dźwigach w Hiszpanii, czy Holandii za 4-6 tyś. Złotych to śmiech.. tyle to zarabiają ludzie w Polsce na dźwigach... oczywiście nie w tej firmie... pracowałem u ich konkurencji jako pomocnik i tyle zarabiałem... Nie ma tylu kosztów firmowych więc i pracownik normalnie i godnie zarabia.. @ Piotr... A " pracownik biura w Warszawie " nawet chyba nie wie że w żadnym z krajów poza Polską schodów ruchomych nie montują... Wiem bo rozmawiałem z chłopakami aktualnie pracującymi w tej firmie..

@Krzysztof

A niby kogo, Panie Krzysztofie znasz :-), a może jesteś współwłaścicielem Elwiko, tylko, ja o tym nic nie wiem :-))). Panie Krzysztofie, skoro tyle wiesz o zagranicy i zarobkach, a nikt tu nie wspomniał o zarobkach pracowników z firmy Elwiko za granicą, to czemu tam nie pracujesz ?, źle Ci było, lub za mało płacili za granicą?. Ja nikomu nie żałuję tych pieniędzy u innych pracodawców Panie Krzysztofie, proszę iść do nich, droga wolna i otwarta. Może warto zająć się własnymi sprawami nie cudzymi, nikt tu nikogo do niczego nie zmusza, a ja nie mam zamiaru udowadniać, że wielbłąd ma co najmniej jednego garba. Zapraszam wszystkich chętnych, uczciwych i pracowitych. Tym, którzy tylko marudzą i chcą brać pieniądze za lenistwo, dziękuję, tu na pewno nie dostaną pracy. Pozdrawiam.

@Pracownik biura w Warszawie - Piastów

Święte słowa. Ludzie komentują anie maja pojęcia co 5 a co 10. A Krzysiowi płacili mało dlatego że na bank się opierdalal ;) i kogo niby znasz Panie Krzysiu ? Usłyszałes jakieś chore plotki pod jakimś sklepem. Pozdrawiam ;)

@Pracownik biura w Warszawie - Piastów

Panie pracowniku.... (usunięte przez administratora) Doskonale wiem że wielbłąd ma co najmniej jednego garba :)

@Traffic

A czy ja napisałem że mi mało płacili (usunięte przez administratora) .. Jak Ci tak dobrze w Szwecji to pracuj tam i zarabiaj.. (usunięte przez administratora) .. A jak tak bronisz Polskich warunków pracy i zarobków to może wróć i popracuj w Polsce... Zobaczymy wtedy kto si (usunięte przez administratora)

Pracownik biura w Warszawie - Piastów

Praca jest na terenie całej Polski, Szczecin, Poznań, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Warszawa itd. A dla najlepszych zagranica, Hiszpania, Belgia, Holandia, Szwecja

Piotr.P.
@Pracownik biura w Warszawie - Piastów

A jaka praca jest w Holandii i Szwecji ????

@Piotr.P.

Ta praca jest tylko dla pracowników z dużym doświadczeniem i sprawdzonych, którzy mają czynne prawo jazdy i co najmniej znają komunikatywnie angielski. Holandia instalacji wind i schodów ruchomych, w Szwecji potrzebujemy cieśli szalunkowych.

Traffic

Pracuje w Elwiko rok czasu, nigdy nie zarobiłem mniej niz 5 tysięcy. Wypłaty bywały po 6,7,8 nawet 9 tysięcy. Dla chcącego nic trudnego. Wystarczy że kumasz rysunek i tyle. Ludzie spoko. Atmosfera przyjazna.

Mati
@Traffic

Ale pracujesz w Szczecinie czy Warszawie /Piastowie ???

Vit.
@Traffic

To kolego albo pracujesz w Szczecinie (usunięte przez administratora) . Pracuje tu długo i takie zarobki są (usunięte przez administratora) osiągalne w tej firmie .. przynajmniej w Warszawie... A (usunięte przez administratora) znam się na swojej robocie..

mysza

Pracy mają dużo, płacą normalnie , mogli by więcej haha ale ważne ze można się w firmie rozwijać i można się uczyć . wiadomo kto dużo umie to więcej zarabia. za granicą mają prace na której można zarobić. Bolączką w tej firmie jest to ze przychodzą ludzie do pracy co chcieli by od razu bez wiedzy doświadczenia zarabiać jak monterzy co pracują w firmie kilka lat. i później wypisują na forach jak to zle jest a ciekawy jestem co dzisiaj robia kostke brukowa ?

Cypis

Pracuję i chwale sobie. Wiadomo pracować trzeba jak wszędzie. Wszytsko na czas. Wszytsko na biało Zero owijania w bawełnę. Kasa się zgadza, stawki bardzo dobre.

@Arnold a wiesz coś może o nowych rekrutacjach w firmie? Na pewno takie informacje będą cenne dla innych pracowników szukających nowych ofert pracy. Może udało Ci się wziąć udział w rekrutacji?

@Karolina

Pracy jest dużo i nabór jest cały czas na stanowiska z doświadczeniem i bez doświadczenia do przyuczenia jako monter wind, schodów i chodników ruchomych. Zainteresowanych zapraszam do biura oddziału w Piastowie koło Warszawy na ul. Kujawska 24.

Arnold

Witam jakieś opinie o oddziale z Warszawy. Jak wygląda praca ? Dla nowych co dają jakie stawki i wgl ?

Dropik

Jaki szef taka robota (usunięte przez administratora) !

antenka

no nie dziwi mnie wcale taka forma kontraktu, przecież to są w większości stanowiska na ktróre musisz mieć wysokie kwalifikacje, np, na konstruktora musisz uprawnienia elektryczne do 1 kV mieć

pracownik biura w Warszawie

W Warszawie potrzebują pracownika biurowego ze znajomością języka angielskiego

magi

A czy jest potrzebna osoba do biura w warszawie ?

Z tego co wiem to nadal poszukują ponieważ ostatnio prezes pytał czy nie mamy kogoś znajomego

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Usługowo - Handlowy ELWIKO Stanisław Dropik - Szczecin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Usługowo - Handlowy ELWIKO Stanisław Dropik?

Kandydaci do pracy w Zakład Usługowo - Handlowy ELWIKO Stanisław Dropik napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Usługowo - Handlowy ELWIKO Stanisław Dropik