Opinie o McDonald's w Mogilany

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie McDonald's. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie McDonald's o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o McDonald's w Mogilany

Witam byłem w McDonaldzie w Żywcu w sobotę data 04.01.2020 jestem bardzo zniesmaczony tym co widziałem ,pani która nakładała na hamburger z kurczakiem sałate zieloną gołymi rękoma bez rękawiczek gumowych brak higieny dla klientów gdzie ten sanepid jak mroźna bez rękawiczek nakładać produkty bardzo negatywnie to oceniam

Nvcxind

Dali mi złe picie

Jerzy

Podzieli się ktoś opinią na temat aktualnych managerów restauracji? Dobrze traktują swoich pracowników? Czy w godzinach szczytu można liczyć na ich wsparcie?

Jano

Zamuwilem wiesmaka i (usunięte przez administratora) mięso wogule nie pieczone żygać i to za 11 zeta nie polecam jedzenia

Brałeś udział w rekrutacji do McDonald's. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Wojtek i Tomek

Będąc w mcdonalds mogilany mieliśmy wielką przyjemność być obsługiwany przez panią Iwonę lidera gościnności,która okazała się być bardzo miłą,kompetentną,z poczuciem humoru,gościnną,bardzo pomocną w realizacji zamówienia.Na pewno wrócimy wracając z Zakopanego

Witam serdecznie wszystkich czytelników . Pracuje w Swidnicy Macdonalds przy ulicy Ofiar Oświęcimskich . Chciałam wszystkich poinformować co sie tutaj dzieje jakim problemem jest mobing na ktory nikt nie reaguje . Wszystkie skargi sa lekceważone przez kierownictwo tej restauracji . Pracownice i pracownicy sa prawie sterroryzowani przez jedna grupe ktora jest poza wszystkimi zasadami i robią sobie z pracownikow (usunięte przez administratora) a polecenia sa rozkazami . Często z podniesionym głosem rozkazujaco bez żadnej kultury , tylko system chamstwa i wyzysku nad innymi pracownikami. Czy ktoś tym pracownikom kiedys pomoże ?..

Mama
@anonymous

Zgłosić problem do pip

Dameska
@anonymous

Miestyty ja juz mie wytrzymije i sie zwalniam 31 lipva

@anonymous, Twój wpis bardzo negatywnie przedstawił atmosferę występującą w restauracji McDonald's. Użyłeś bardzo poważnego określenia, jakim niewątpliwie jest mobbing. Kodeks Pracy tłumaczy to zjawisko jako działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegająca na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Czy dokładnie coś takiego miało miejsce w Twoim przypadku?

@Marta

W moim przypadku i mieście to chleb powszedni..... Lecz oczy "szeroko zamknięte"....

Miki
@Marta

Mobbing w pracy i po pracy na messeng. , brak szkoleń, czepianie się i dbanie tylko o towarzystwo własnej adoracji reszta pracowników to śmiecie. A mogłoby być fajnie gdyby nie ci niedouczeni i bez doświadczenia „menage”

Dameska
@Marta

Bo to troche jest mobbing. Ja cos otym wiem ja pracuje tam tylko do 31 lipca jeszcze. Goscie nie raz mi wspolczuli.

Drogowcow

Byłem w MC 3 czerwca Ok godz 18. Na sali chodziła pani, blond włosy do pasa, usta czerwona szminka wymalowane. Pracownik MC. Bardzo chamska. Poprosiłem o papier toaletowy którego brakło w toalecie. Usłyszałem jak powiedziała pod nosem ze trzeba było przyjechać ze swoim. Gdy zapytałem co powiedziała, zignorowała mnie udając ze nie słyszy. Gdy wymieniła papier znowu pod nosem ze można iść (usunięte przez administratora) Bardzo nieprzyjemna blondyna. Następnym razem będzie miała więcej sprzątania gdy ja zobaczę . Jak się nie mylę miała na plakietce imię Magda.

Webster

Będąc w McDonald's w Świdniku na MC driver, zamawiając kawę Mocca dostałem po długim oczekiwaniu kubek kawy wymazany całą zawartością, która się z niego wylewala. Poprosiłem Panią o wytarcie po czym dostałem jeszcze bardziej wymagany kubek kawy.

Witowski

Praca ogólnie w granicach tolerancji. W godzinach rannych gdy jest mały ruch pracuje się bardzo przyjemnie lecz gdy przywali ruchem to praca jest bardzo stresująca, nie pomagają w tym czepiającu się menadżerzy. Bardzo duży przemiał ludzi, tylko nieliczni wytrzymują dłużej niż +/-3 miesiące. Bardzo elastyczne godziny pracy oraz w miarę dobra pensja jednak nie wystarczająca jak na takie poświęcenie. Moje sugestie dla McDonald's: Zwiększyć pensje. Dać więcej pracownków ma zmianę gdyż niekiedy trzeba pracować za 2 osoby. Lubię atmosferę w McDonald's za: Ciągłe żarty, prawie nigdy się nie nudzę w pracy, zawsze jest z kim porozmawiać. Większość osób jest bardzo sympatyczne

@Witowski

@Witowski, fajnie, że wspominasz o dobrej atmosferze w pracy - na pewno jest ona bardzo ważna. Masz również istotne sugestie dla pracodawcy - czy próbowałeś mówić coś na ten temat na przykład przełożonym w pracy? Jestem ciekawa, jak wygląda dialog pracodawca - pracownik w McDonald's.

Witowski
@Marta

Rozmowa na temat podwyżki nie ma sensu gdyż na 100% nie podnosą mi wynagrodzenia, ich polityka jest taka aby z szarego pracownika "wydoić" jak najwięcej zysków,przez co rozpisują jak najmniej pracowników na zmianę alby zmaksymalizować pracę tych pracowników którzy są. Oczekują jak najlepszych czasów wydania zamówienia które praktycznie są niereale przy tak małej ilości pracowników lub gdy jest większy ruch. Rozpisanie chociaż o jedną osobę więcej napewno w jakimś stopniu sprawiłoby że goście dostaliby zamówienie szybciej, posiłki byłyby świeższe, na sali byłoby czyściej itp. a na kosztach takiego pracownika nie straciliby dużo bo nie oszukujmy się dzienny utarg w niektóre dni jest ogromny a strata tych kilku złotych na pracowniku odbiłaby się diametralnie na zadowoleniu gościa który z chęcią wróciłby ponownie do restauracji

Daria

Nikt nie mówił, że będzie lekko. Każdy wie jak wyglada praca w firmie i podpisuje umowę, to nie przedszkole!

Nieznajoma

Praca w McDonald nie jest taka zla, są mili ludzie, grafik w miarę elastyczny, pieniądze wypłacane na czas. Jednak parę rzeczy zniechęca, o to kilka z nich: brak potrzebnych szkoleń. Zaczynałam pracę o 6 rano, na moje 'dziendobry' usłyszałam 'do widzenia', bo byłam nowa i mieli za dużo pracowników. W Tym czasie mógłby mnie ktoś czegoś nauczyć, pokazać, ponieważ gdy sama zaczynałam zmianę było mnóstwo uwag typu: dlaczego tego nie zrobiłaś, nie wiesz jak to się robi. A skąd mam wiedzieć skoro nikt mi nie powiedział ani nie pokazał? Jest to stresujące. Na dodatek żeby być tam na 6 rano wstałam po godzinie 4, mam tam 25km w jedną stronę. Straciłam benzyne, nikt nie zaoferował, że może dołożą mi parę groszy, może chociaż zjem jakąś kanapkę w ramach przeprosin. Nic. I oczywiście kasy za ten dzień nie było. Pracujesz w weekendy i święta, ogromny ruch, ciągle słyszysz szybciej szybciej, nigdy świetnie Ci idzie, nie stresuj się. Nie ma żadnych dodatkowych pieniążków, ani 50gr do stawki godzinowej, żadnego systemu motywacyjnego. Dajesz wypowiedzenie, szefowa mówi, że przyjmuje do wiadomości, ale żebyś je sobie schowała. Jest tydzień wypowiedzenia, odliczasz dni, prosisz o uwagę, Ty chodzisz za szefowa, nie ona za Tobą, upływa czas i słyszysz, że nie wszystko o czym rozmawiacie musi być na papierze i ona potrzebuje Cię jeszcze przez 2 tygodnie. Śmiech na sali. Musisz czekać, aż umowa wygaśnie, bo boisz się, że dostaniesz paskudne referencje jeśli nie przyjdziesz z dnia na dzień do pracy. Żadnych bonów świątecznych, jedyne co dostaniesz to Mikołaja z czekolady jeśli się zalapiesz. Najniższa krajowa plus parę groszy extra za pranie. Dostajesz używane ubranie robocze, nie w swoim rozmiarze, wyglądasz jak śmieć, pracujesz w prujacej się koszuli, a nowej Ci nie dadzą bo nie mają, ani nie mają hajsu żeby kupić nową. Masz cały etat i jedną koszula ma Ci wystarczyć. Porażka

oburzona

Miesiąc temu dokładnie 24 stycznia zamawialiśmy w McDrive zestawy dla dzieci z zabawkami, nie dość, że dopiero przy okienku kasowym mówią,że zabawek nie ma takich jakie sa ukazane w zestawie (skandal!), proponują w zamian jakieś stare kasiążeczki, lub breloki!!!Ponadto zamowilismy równiez dla siebie jedzenie na wynos i co się okazalo,ze było niekompletne!!!!brak opłaconego hamburgera, dodatkowo frytki były zimne i nieposolone.Omijać McDonalda w Oświęcimiu szerokim łukiem !!!Już tam nie jeździmy.

@Mała o-c, rozumiem, że pracowałaś bądź też aktualnie pracujesz w McDonald's. Dobrze, że postanowiłaś podzielić się z nami swoją opinią na temat pracy w tym miejscu, ale bardzo prosiłabym jednak o nieobrażanie nikogo, OK? Długo pracowałaś bądź też pracujesz już w tym miejscu? Jakie Twoim zdaniem zmiany mogłyby zajść w firmie? Jeśli chciałabyś jeszcze coś dodać - zachęcam.

Lubię kawę z maka

Sople. Byłam tam dziś pierwszy raz. Podróżuje służbowo po Polsce i niemal codziennie pije kawę z maka. Czasem skusze się na inne rzeczy. Dziś przeżyłam horror w maku w miejscowości Sople w Warmińsko Mazurksim. To mój pierwszy i ostatni raz takt w tej...... sufiastej będzie. Smród okropny . Zamówiłam dziś sporo bo była pora obiadowa. Fujjjj kanapki smakowały jak zrobione z 30 min wcześniej i odgrzane. Dodatkowo chyba kierownik lub ktoś inny darl się okropnie na swoich pracowników. Wyzywal od (usunięte przez administratora) idiotow i kretynow cyt. Zapiedalaj idiotko. Aż mnie zatkalo ......tak kobieto było cię słuchać aż tu na sali. Ciekawe jak zachowujesz się gdy klientów nie ma. Kto Cię tu zatrudnił to jest czysty mobing. Jeśli tylko chcesz to mogę być świadkiem w sądzie dla pracowników których tak wyzywasz. Jestem postronna osoba i chętnie pomogę tym ludzie którzy tam pracują. Potrzebujecie świadka dajcie znać. Ja napewno już nie zatrzymała się w tym Maku i ciekawe co na to przelozeni. Mila rodzinna atmosfera no super

@Lubię kawę z maka

Brawo. Strzał w 10. Jedna zakała rozwala cały system pracy. Świadczy to o bardzo niskiej kulturze..... Co za tym idzie? Zwykła antyreklama McDonald's plus brak chętnych do tej orki jaka tam jest.

Sebi

Mc Donaldson Kłaj.Podaja letnie chesburgery a do tego w restauracji jest zimno.Bylem 2 razy i za każdym razem dostawałem letnie chesburgery i frytki.Dopiero po zgłoszeniu tego faktu dostając kolejny zestaw w zamian wszystko było jak należy.Podczas zgłaszaniu tego faktu kilka osób zrobiło to samo.Ogolnir ok tylko co po niektóre zamawiane produkty są zimne.Ciekawe dlaczego tego nikt nie dopilnuje,w końcu ktoś się zatruje.

Muffina
@Sebi

witam ..nwm czy pan wogole zobaczy odpowiedz na ten post ...owszem chesse sa letnie ze wzgledu na to ze pracownicy sa wysylani do pozamiatania kuchni lub doczyszczenia szafek ..albo przydziela im sie zadania na okreslonych stanowiskach w tym wezmy pod uwage ze restauracja powinna byc elastyczna i jak jedno stanowisko nie wyrabia to powinno sie mu pomagac ...a kazdy robi pod siebie # ja wybilem to zamowienie wiec ja je robie a reszta zamowien mnie nie obchodzi .pomimo, ze leza i sa niedokonczone # pracuje tam ... juz nie mowiac jak wielka jest oszczednosc na pracownikach. jest ich za malo ..mozna dostac nerwicy ..gdy komus zalezy zeby klienci czy tez goscie dostali dobre jedzenie to rzeczywiscie psychicznie mozna nie wytrzymac zwlaszcza w niedziele.... bo na grafiku w niedziele jest malutko osob w tym ze dwie na grafiku a nagle sie okazuje ze dzwonia po znajomych lubianych pracownikow i przyjezdzaja na support( czyli dostaja 200% za godzine)) a mnie zawsze na niedziele w grafiku ustawiaja w ten sposob nigdy nie jestem na supporcie a tyram jak wszyscy i to szybko bo wiele osob stoi pod ekranami, a nie sklada pomimo ze wszystko jest ....ekipa zgrana ale tylko dorosli i to ci poza glupawymi korporacyjnymi regulami ..mc ma standardy. chemi tam duzo ,ale podstawa jest czyste przygotowanie jedzenia i szybkie wydanie ...ale koordynatora w bialej koszuli pana g.w bedzie obchodzic jedynie jakimi rekawiczkami wymieniacie kosze bo macie wymieniac skorzanymi, ktore w srodku sa brudne i pelne od tluszczu,gdy wzielam niebieska dostalam opieprz po prostu wole wymieniac sterylna foliowa pomimo, ze sa one do miesa to od tych skorzanych dostalam wysypki ...uwielbiam pracowac z osobami ktore potrafia kierowac ludzmi motywowac podac tace. pomoc a nie ... dostalam raz zastoju i nic chwile nie robilam to sie mnie koordynator spytal czy chce isc do domu bo nie podeszlam do skladania posilku ( przeciez kazal mi stac na prezenterze!!!) i z checia wskazalabym palcem jakie osoby stamtad powinny wyleciec jesli wlascicielka liczy na zyski bo wkrotce braknie kozlow ofiarnych do pracy tam....atmosfera nie jest zla ale uwazam sie za dobrego pracownika i widze, ze da sie te zamowienia ogarnac chociaz nie wszystko umiem .znam menagerki ktore pracuja ponad sily i zyja nerwami .a widzialam i takie ze jak nie bylo kanalu to siedzieli i sie w menagerskim obijali ... jak powiedzialam ze klienci sie na mnie denerwuja bo musze wydac posilek to menager# klientow to masz w (usunięte przez administratora) .a tu masz gosci # nie uwazam ze slowo klient jest obrazliwe ani nie na miejscu (skoro jestescie goscmi a nie klientami to tymbardziej wydanie zamowienia powinno byc tak szybkie jak znikajace pieniadze po wplacie na kase )moim zdaniem zadowolenie goscia polega na wydaniu szybko cieplego posilku ..a chodzi bardziej o to by jak najwiecej bylo nabite na kasie a to co sie dzieje na tablicy moze byc robione przez 30 min #czy czujecie sie jak goscie w takich sytuacjach??# ..katastrofa goni katastrofe .wypowiedzenie zlozone . i moglabym wiecej o tym opowiadac,ale zwyczajnie sie boje zwolnienia dyscyplinarnego

@Muffina

Cóż... Ile ludzi tyle charakterów... Władza to wielka siła tj. narkotyk - czasami też zabija... Nie daje się tzw. Niebieskiej bluzeczki komuś kto tylko potrafi się w prostacki sposób okazywać tę rzekomą władze. Przykład-gnebienie poniżanie osób młodocianych w bezczelny sposób no. Głośne wręcz głośne uwagi przy klientach - WSTYD. CELOWE WPROWADZANIE PRACOWNIKÓW W BŁĄD. PS. W KAŻDEJ KWESTII. MOTYWACJI DO PRACY NIE MA ŻADNEJ WRĘCZ SIĘ UCIEC CHCE Z PRACY JAK IDIOTKA KRZYCZY BEZ POWODU TAK ŻE SŁYCHAĆ JA NA JEJ WSI.... Najgorzej iż kadra kierownicza widzi wszystkie błędy takiej idotki i to akceptuje z uśmiechem na twarzy... Parodia....

@Good, pewnie, nie da się generalizować, wiadomo, że ludzie są różni. Ten wątek akurat dotyczy pracy w McDonald's w Mogilanach - a Ty w jakiej miejscowości pracujesz? Jak wygląda kwestia grafiku, czy jest on elastyczny? Czy pracownicy mają jakieś dodatki pozapłacowe na przykład zniżki na produkty lub posiłek pracowniczy?

Jak aktualnie przedstawia się sytuacja pracowników w McDonald's? Na podstawie jakiej umowy odbywa się zatrudnienie w tym miejscu? Zachęcam do dodawania swoich opinii osoby zatrudnione w McDonald's! Każda Wasza wypowiedź z pewnością będzie bardzo cenna dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w tym miejscu.

Good
@Marta

Wszystko zależy od miejsca, współpracowników i atmosfery. Sama osobiście jestem zadowolona z pracy w McDonald's. Mamy zgrany w miarę zespół, wspaniałą kadrę menadżerską i kierowniczkę.

@Muffina, po Twojej rozbudowanej wypowiedzi wnoszę, że jesteś pracownikiem McDonald's. Czy dobrze rozumiem, że złożyłaś niedawno wypowiedzenie? Co Twoim zdaniem powinno zmienić się w tej firmie, aby była bardziej przyjazna swoim pracownikom? Masz jakieś pomysły? Czy ktoś z Was chciałby jeszcze coś dodać na temat pracy w McDonald's? Gorąco zachęcam!

Przypominam osobom wypowiadającym się poniżej, że forum GoWork.pl służy wymianie opinii na temat pracodawców, a nie o oferowanych przez nich usługach. Niemniej jednak dziękuję za Wasze komentarze. Zachęcam osoby pracujące w McDonald's w Mogilanach do dodawania swoich opinii na temat pracy w tym miejscu!

Zostaw merytoryczną opinię o McDonald's - Mogilany

• Jak się pracuje w McDonald's?

Zobacz opinie na temat firmy McDonald's tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

McDonald's