Opinie o McDonald's w Mogilany

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie McDonald's. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie McDonald's o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o McDonald's w Mogilany

nocnik

Praca bardzo ciężka (choć niektórzy godzinami potrafią się migać) kasa tak naprawdę nie adekwatna. Jeli macie debilnego kierownika to piszcie do biura kilka listów usadzi cwaniaczka oni naprawdę są malutcy tylko wobec pracowników się puszą. Praca tylko dla wytrzymałych fizycznie i odpornych psychicznie

vajos

w Mogilanach ciężka praca, bo ludzi mało, a takimi komentarzami raczej nowych do przyjęcia się nie zachęcacie.

nocnik :)

NIE MA TO JAK ZAPACH TRUCK'A O PORANKU :D ci co robili na nocka wiedzą o co chodzi :D (usunięte przez administratora) miejcie w dupie tą robotę . przychodzisz na miesiąc zostajesz całe życie :D haha

Fafik

Rozumiem ze nie jest lekko, przynajmniej niech bedzie wypłata adekwatna do pracy jaką się tam wykonuje, o atmosferze nie wspomne, ciągłe darcie mordy, nie dziwię się odchodzą sami najlepsi pracownicy, jeszcze troche i ciekawe kto tam bedzie robił ;)

Brałeś udział w rekrutacji do McDonald's. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
dwa

Witam, Miesiąc temu dostałem telefon od Mcdonald's na rozmowe, czekamłem 3 dni na telefon od nich, i dostałem pożniej skierowania na badania, który musiałem zapłacisz 120 zł. Pożniej jak miałem idz nastepnego dnia do restauracja na podpisane umowe, kierowniczka restaruacja do mnie zasdwoniła i krzyzała na mnie i nazwała mnie OCZUSTWEM, bo 4 lata temu pracowałem 3 dni w Mcdonald's i nie informowałem jej na rozmowe. I 20 minut rozmiawalismy i na nią też krzyczałem ze nazwała mnie Oczustwem, pożniej powiedziała ze Nie będzie podpisała ze mną umowe i za badania nie zwrocą bo jestem oczustem... Pisałem do jednego adkowata o tym i dostałem taki odpowiedz """"pracodawcę obowiązuje zakaz dyskryminacji w trackie procesu zatrudnienia.To że kiedyś wcześniej pracowało się w tej firmie nie uprawnia do tego, aby kogoś nazywać oszustem."""" Nie polecam. Tam pracują nienormalne ludzi. Pisałem o tej sprawe do Biura Mcdonald's i wysłałem skan 2 faktura z badania. Dostałem odpowiedz ze nie oddają bo to moja wina ze nie informowałem wczesniej ze pracowałem.

Młoda

Kto chce pracować w McDonald`s niech wybierze np. pracę przy zbiorze truskawek. Będzie miał przynajmniej świeże powietrze i lekką przewiewną odzież. Te drelichy z grubego sztucznego materiału to katorga! Brak ruchu powietrza, wysoka temperatura, żadnej klimatyzacji i smród to "naturalne" środowisko McDonald`s od kuchni.Manager- poganiacz drze się na pierdoły ale brudne ścierki do wycierania stołów, częsty brak rękawiczek, niesprawny sprzęt i brak właściwego zaplecza socjalnego jakoś mu-jej nie przeszkadza. W WC dla pracowników tygodniami brak ręczników papierowych i zepsuta suszarka. Kubły na odpady produkcyjne z oberwanymi pokrywami. Niesprawne i nieszczelne komory do wyjaławiania sprzętu produkcyjnego. Perfekcyjna pani domu po paru sekundach dostałaby chyba szału. Smacznego!

Ja...

Praca w McDonald's = poniżanie, wykorzystywanie, pomiatanie i to za marne max 1250zł na rękę. Na każdym kroku pokazują ci czyli zwykłemu pracownikowi od czego on tu jest (mop, klopy, okna, szczota itp.)Krzyczenie na pracownika jest tam normą. Miła atmosfera? owszem o ile włazisz w dupę kierowniczce czy personalnej wtedy masz tak zwane plecy czyli stopień instruktora czy menagera. W wiekszości przypadków są to osoby które tak naprawdę mają mniejszą wiedzę od zwykłego pracownika. Nikomu nie polecam!

nm

Praca w migilanach to jak praca w obozie,DRAMAT

Zakopianka

Ja w Mogilanach, wcześniej były kierowniczki, super babki a teraz dramat :(

Zakopianka

Szczerze to nawet najgorszemu wrogowi nie polecam pracy w tym miejscu, po pierwsze mobbing, po drugie mobbing po trzecie chory na głowe kierownik,który doprowadza pracowników do rozstrojenia nerwowego,swoje niepowodzenia i nerwy wyładowywuje własnie w pracy,aż dziw bierze że jeszcze nikt nie wytoczył procesu tej budzie

trololololol

niecałe 12 zł brutto (przy 10 zł zwykłego pracownika), w Warszawie może być chyba nieco więcej

abc

Mc Mogilany, tragedia,nie bede sie rozpisywala bo nie mam tyle czasu,nie polecam pracy w tym miejscu,paskudna atmosfera,jest nie miło,pozostaje czekac.....moze sie cos zmieni.

xyz

BZDURY NA RESORACH

Kostrzyn nad Odą

Mc donald u nas w małym mieście...tragedia, duży ruch bo nad granicą,młode dziewczyny które sa zatrudniane często są mobingowane.Stara ekipa która tam urzęduje często kradnie forse z kasy(tkzw.manko) a obciązaja młoda dziewczyne że pomyliła sie w liczeniu i wywala z pracy a kase bierze do kieszeni

trololololo

12 godzin rzadko się zdarza, najczęściej jest to 8-10.

zgadzam sie z przedmowca(bądz przedmowczynia). sama tam pracuje juz od prawie 3 lat. nie narzekam. jeśli chodzi o menadzerów to wiekszosc jest spoko czego nie można powiedzie o(usunięte przez administratora) jej wolno.

hm szkoda gadac co sie dzieje w tej restaurcjii zaczynajac (usunięte przez administratora) jest wcale nie (usunięte przez administratora)a tych co cos patrafia nie widzi tylko wykancza np jest bardzo fajna manager (usunięte przez administratora).nie zatrudniajecie sie w tym Mc Dolalds! MOGILANY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

stały bywalec

0dokładnie on wygląda na spoko, (usunięte przez administratora)

ulala

a jak się nazywa taki (usunięte przez administratora) bo on chyba jest ok

a Pani Kierownik nie jest wcale lepsza .... jak sie ostatnio darła na pracownice (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o McDonald's - Mogilany

• Jak się pracuje w McDonald's?

Zobacz opinie na temat firmy McDonald's tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

McDonald's