Opinie o McDonald's w Mogilany

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie McDonald's. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie McDonald's o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o McDonald's w Mogilany

Niezadowolony gość Nowy wpis

Mc Donald’s w Mogilanach to jest jakaś porażka, dzisiaj tj.29.10.2023r. po raz kolejny odjechaliśmy z „kwitkiem”. Tragedia, odradzam wszystkim, którzy tam chcą zjeść jakiś posiłek. Czas oczekiwania ponad 30 minut. Brak kasjera w kasie i możliwości złożenia u niego zamówienia. Tu jest tak prawie za każdym razem.Może ktoś wreszcie weźmie się za to i zrobi z tym porządek!!!

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w McDonald's?

j23

TRAGEDIA - jak w żadnym z Mc Donaldów w Polsce. Oczekiwanie - mega-długie, nawet w środku nocy, Obsługa - mega-niekompetentna, nikt nic nie wie, jeden odsyła do drugiego, snują się, jakby sami nie wiedzieli co mają robić, Szefowa - po zgłoszeniu uwag, znika wśród personelu jak sen jaki złoty, Przy zamówieniach na WYNOS, zwłaszcza większych, co najmniej KILKA RAZY, a ostatnio regularnie, "przez przypadek", czegoś BRAKUJE. Jakoś nie mam zamiaru wracać kilkadziesiąt kilometrów, żeby to pani zgłosić. ŻENADA I KOMPROMITACJA DLA MC DONALDA. NIESTETY.

W Nowy wpis
@j23

Ta strona służy do przekazywania opinii o McDonald's jako pracodawcy. Opinie klientów można dodawać w innych miejscach (np. opinie Google Maps), przy poszukiwaniach pracy są one zbędne.

Jakie są warunki zatrudnienia w McDonald's?

Brałeś udział w rekrutacji do McDonald's. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy PRACOWNIK SORTOWNI PACZEK 54
Mogilany
Inwork Sp. z o.o.
logo firmy Praca Kierowca kat. B
Mogilany
K&R Bors Partner Sp. z o.o.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w McDonald's?

Po 3 miesiącach

Karol

Pracuję w Mcdonald w miejscowości Chojny gm.Lututów.Ekipa zgrana,fajna atmosfera,ludzie mili,uśmiechnięci.Elastyczny grafik pracy dostosowany do potrzeb pracownika.

@Karol

A ile da radę zarobić? I czy w McDonald's jest możliwość dorobienia sobie nadgodzinami?

Jollie
@Jerzy

Ależ oczywiście, że możesz robić nadgodziny (sami dorzucają do grafiku czy chcesz czy nie). Tylko smutnym faktem jest to, że nie są extra płatne. Masz normalną stawkę i tyle. Co do zarobków nie licz na duże pieniądze...

@Jerzy

Raczej tyle godzin dawają ile wynosi etat ale parę nadgodzin można wyrobić(np.jak potrzebują bo mało ludzi jest np. w niedzielę mogą wtedy zadzwonić i ściągnąć pracownika).

Iza
@Karol

Ale to tak z godziny na godzinę trzeba być gotowym? Nie da rady tego ustalić wcześniej?

Joanna

Pan wydający zamówienia (Inny chłopak wolał na niego "Grzechu" Nie miły i gburowaty Totalny brak szacunku do klienta Zamówienia pomylone.

Renata
@Joanna

Myślę, że tę uwagę warto było zgłosić kierownikowi podczas wizyty w restauracji. Wtedy miałbyś pewność, że dotrze do odpowiedniej osoby... Z ciekawości podpytam, czy często się tam stołujesz, jesteś zadowolony z pozostałej obsługi? Zastanawiam się, jak duża jest rotacja w takim miejscu, czy często widzisz nowe twarze?

Maga

Ocena 1/10 na jedzenie czeka się bardzo długo, obsługa powolna . Za mało ludzi do pracy przez co się nie wyrabiają

Witam byłem w McDonaldzie w Żywcu w sobotę data 04.01.2020 jestem bardzo zniesmaczony tym co widziałem ,pani która nakładała na hamburger z kurczakiem sałate zieloną gołymi rękoma bez rękawiczek gumowych brak higieny dla klientów gdzie ten sanepid jak mroźna bez rękawiczek nakładać produkty bardzo negatywnie to oceniam dodam tylko godzina miedzy 11-12 do południa

Ktoś
@Adam

Nie ma obowiązku noszenia rękawiczek na kuchni A jedynie obowiązkowe są tam maseczki. Rękawiczki serwis

@Ktoś

Skąd masz takie informacje? Bo mnie wydaje się, że ze względów sanitarnych jedzenie powinno być robione w rękawiczkach. I tu nie chodzi tylko o (usunięte przez administratora) ale w ogóle o bakterie.

sansa
@Jerzy

Też tak mysle. Nawet w sklepie wendline podają w rękawiczkach. To wymogi sanepidu.

Ala

Jakie są warunki pracy w Macu Dzierżoniów? Czy pracownik może liczyć na dogodne godziny pracy?

Diabloo

20minut oczekiwania na zestaw wszystko zimne. Nie dobre koła miała smak wody. Ochyda nie polecam. Lepiej jechać do Świdnicy.

Halina

Witajcie, chętnie dowiem się jak Wam się pracuje w McDonald's w Mogilanach. Czy jesteście zadowoleni z warunków pracy a wynagrodzenie jest wystarczająco wysokie i Was zadowala? Zapraszam do zostawiania swoich opinii odnośnie pracy w firmie i z góry dziękuję za udzielone odpowiedzi.

Opinia Makdonald Dzierżoniów

Dzisiaj byłam w McDonaldzie w Dzierżoniowie zamówiłam Drwala napój i frytki czekałam ponad 40 min ponieważ panie zapomniały o moim zamówieniu nie polecam

Czy mc Donald jest jakoś podzielony na działy ?

Czy McDonald's narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Mac

Nie.Trzeba wpisać się na listę kiedy się planuje urlop.

Zniesmaczona

Były super sałatki. A teraz żal sama sałata i sos. Nie ma po co jechć

Zawiedziona

Były pyszne sałatki. A teraz coś skroplonego. Nie mam po co tam jechać

Jaki jest wkład kierownictwa McDonald's w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Karol

Zsleży od charakteru kierownika bądź kierowniczki.

Gal anonim

Sprawdzajcie czy wszystko wam spakowali w McDonald's na Ligocie ( Śląsk) ponieważ notorycznie nie dostaję pełnego zamówienia

Jolka

@Jollie a dużo tych nadgodzin dorzucają ? Ile mniej więcej na tydzień?

Aneta
@Jolka

Tyle ile Ci pasuje i tak jak to wygląda w skali miesiąca tzn.ile maksymalnie możesz ich wypracować..

@Aneta

Nadgodziny, o których piszesz są ekstra płatne, czy można za nie odebrać dzień wolny w dogodnym terminie? Dodaj jak to wygląda w firmie - dodatkowa praca jest tylko dla chętnych, czy pracodawca narzuca odgórnie więcej godzin. Będę wdzięczny za odpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o McDonald's - Mogilany

• Jak się pracuje w McDonald's?

Zobacz opinie na temat firmy McDonald's tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

McDonald's