F.H.U."MASMAL" Piotr Jastrzębski

Warlubie

Opinie o F.H.U."MASMAL" Piotr Jastrzębski

roman 2010-11-07 01:31:20
a moze by tak cos o warunkach pracy i placy??? Jak atmosfera w pracy??
pola 2010-12-09 08:31:00
Pracuje w firmie masmal. Atmosfera jest fantastyczna:) polecam:)
buhhhaaahhaaaahhaa 2011-02-17 00:07:04
przedstawiciele jezdza cinqueczento czy jak to sie pisze :) jak chcesz jezdzic zabytkowym autem to polecam :))))
Gość 2011-04-20 11:55:12
Naucz się rozpoznawać marki aut fachowcu, żaden z przedstawicieli nie jeździ cinquecento.
Przedstawiciel 2011-11-02 11:02:19
Ide na rozmowe wlasnie do Masmala na PH moglibyscie cos napisac jakie sa pieniadze (podstawa) na jakiej zasadzie rozliczana jest prowizja... Jakimi samochodami jezdza itp. bede wdzieczny za kazda informacje..
pzd
ph 2011-11-11 12:09:28
płace niskie ale praca ok atmosfera 3+ socjal 5+ pozdrawiam
rekrut 2012-02-08 15:49:22
Możecie napisać coś o pracy PH w masmalu?
R. 2012-04-02 10:46:26
PH od detalu jeżdzą Fiatem Panda, głównie dwu-osobowe, stare, ale pojawiają się już nowsze modele. RKS na chwilę obecną mają VW Caddy osobowe. Wszystkie auta z super zabezpieczeniem GPS..............
to-oni-są mi-dłuźni-pieniądze 2012-07-12 15:42:50
Kontrahentom płacą z opóźnieniem i mówią że \"u nich jest taki obieg dokumentów bo są dużą firmą\"( chyba patrzą z perspektywy Warlubia i Grudziądza),ciekawe kiedy wypłaty zaczną płacić wg \"obiegu dokumentów.
Melpomena 2012-09-20 15:07:52
Witam. Jakie warunki proponuje firma osobą na stanowisku RPH? Jakim samochodem jeżdżą RPH oraz jaka jest podstawa? Czy firma jest stabilna?
Melpomena 2012-09-20 15:11:52
Melpomena - 2012-09-20 15:07:52

Pozdrawiam
Witam. Jakie warunki proponuje firma OSOBOM na stanowisku RPH? Jakim samochodem jeżdżą RPH oraz jaka jest podstawa? Czy firma jest stabilna?
Pozdrawiam

PS. przepraszam za karygodną literówkę
jabu 2012-11-28 11:08:23
Ostatnio kupiłem 50 kostek masła ekstra MASMAL i po dwóch dniach oddałem tą MARGARYNĘ niskiej jakości. Ani smaku, ani zapa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] , kruszy się jak złej jakości margaryna. Już mi się afery nie chce robić bo moja znajoma pracuje w firmie gdzie proste badanie laboratoryjne potwierdziło by wysoką zawartość tłuszczu palmowego a obiecuję, że kiedyś to uczynie i podam ich do sądu
POlak 2013-02-24 00:55:24
na jakie pieniadze moze liczyc przedstawiciel handlowy(praca na terenie 2 wojewodztw) i auto - bo chyba panda nie smiga po tak duzym terenie?
yhy 2013-03-17 02:44:16
podstawa 1300netto + premia okolo 800, auta fiat panda.
johnny 2014-02-28 11:38:04
Dziwi mnie, że taka firma jak F.H.U."MASMAL" Piotr Jastrzębski ma tylko 4 przedstawicieli handlowych i każdy ma 4 województwa, wydaje mi się to małą liczbą.
Lukas 2014-03-10 22:47:14
Widocznie nie potrzebują większej ilości PH. Chociaż współczuję im, jeśli za 2 tyś muszą być mobilni po czterech województwach. Pewnie z pracą się nie rozstają :)
Marian 2014-03-15 18:11:51
MASMAL nie ma ostatnio zbyt łatwego życia, bo w lutym sprawdzano w prokuraturze zawartość procentowa tłuszczu w ich wyrobach i nie wszystko wyszło na ich korzyść.
winiak 2014-03-20 22:46:27
ale czy w takim razie to wiąże się z jakimiś przerwami w ich produkcji i broń Boże zwolnieniami czy wszystko jest po staremu?
adik 2014-04-02 22:45:58
Też o tym czytałem, przerw chyba nie było, dostali chyba kare i mieli się poprawić, może niech jakiś z pracowników masmal napisze co z tego wynikło.
lolo 2014-04-06 12:48:54
masmal nie polecam słabo płacą ph towar się terminuję na pólkach, a po ostatniej aferze rozgłosnionej w gazetach wogóle sklepy nie chcą brać towar. Ser najbardziej i masło też. ogólnie firma nie da ci rozwoju.
Panienka z okienka 2014-07-28 22:33:38
Kto ma jeszcze jakies wątpliwości, niech poczyta i trzyma sie z daleka od tego ( usunięte przez administratora )
Dostawca 2014-08-27 23:03:57
Masmal drastycznie próbował obniżyć cenę skupu mleka z około 1,2 do 0,8 zł za litr surowego mleka, jestem w grupie rolników którzy się na no nie godzą i nie podpisujemy nowych aneksów do umów, w konsekwencji zerwana jest umowa z masmalem. W ten sposób w paździeriniku z moich przewidywań wynika iż firma straci ok 30-40% swoich dostawców więc w masła i sery będą musieli pchać jeszcze więcej oleju palmowego by wyrównać braki w dostawach mleka.
Były dostawca 2014-10-05 21:43:23
Masmal drastycznie próbował obniżyć cenę skupu mleka z około 1,3 do 0,70 zł za litr surowego mleka, jestem w grupie rolników którzy się na to nie godzili i nie podpisałem nowych aneksów do umów, w konsekwencji była zerwana umowa z masmalem. W ten sposób od paździerinika odszedłem. Mam podpisaną juz umowę z inną mleczarnią a kierowcy firmy Masmal nadal przyjeżdzają z zapytaniem czy oddam mleko i daja do podpisania oświdczenia o zaniechaniu umowy co to ma znaczyć????
sepuku 2014-10-08 09:01:01
ludzie co to za firma oszukują jak tylko się da dużo dostawców odeszło a teraz ich straszą karami za wypowiedzenie umowy 3 miesięczne wypłaty rządają
sepuku 2014-10-08 09:06:49
Tak jest młoda kadra ale bez doświadczenia mącą rolnikom w głowach inic nie powiedzą podsuwają umowy do podpisu i jest cudownie ale jak rolnik chce odejść to masakra od ognia wody i masmalu bron nas panie
abes 2014-10-08 13:17:53
też byłem dostawcą mleka i też jestem w takiej sytuacji... ludzie nic nie podpisujcie i radzę idżcie do prawnika! lepiej jakbyśmy wszyscy się dogadali i skorzystali z usług prawników. Ludzie którzy tam pracują oszukali nas mówiąc że możemy odejść od września, a większość tak zrobiła!!
abes 2014-10-08 13:25:40
Kolego skorzystaj z prawnika będzie ci potrzebny. Ja już byłem i jest nie wesoło... Masmal prawdopodobnie będzie się starał abyśmy zapłacili kary umowne!
czak 2014-10-08 13:27:54
ROLNICY jak najdalej od tej firmy!!!!!!!!!!! ostrzegam!!!!
rolnik 2014-10-08 19:37:48
ja sie nie boje firmy Masmal -dałem wypowiedzenie , mam nagrane wszystkie rozmowy z pracownikami firmy Masmal , negocjacje ceny itd .Bedzie dobrze.
rolnik 2014-10-08 19:38:42
niko 2014-10-08 21:02:32
Witam.Koledzy jestem z wami! Przyglądam się tej firmie i śledzę jej histirię. Poruszę "niebo i ziemię" aby to nagłośnić jeśli was wykiwają. Powodzenia
set 2014-10-08 21:07:58
jesteś w dobrej sytuacji. Czy możemy liczyć na Twoją pomomoc? Chodzi mi o te nagrania??
MG 2014-10-09 10:26:15
Koledzy przedewszystkim musimy trzymać się wszyscy razem, musimy zebrać jak największą grupę rolników oszukanych przez MASMAL Im nas więcej tym lepiej udowodnimy oszustwo i wprowadzenie nas w błąd Więc jeśli znacie lub macie możliwość dojścia do jak największej ilości oszukanych rolników to zróbcie to i zbierzcie sie razem!!! W pojedynkę nie mamy szans A najgorsze przed nami....
MG 2014-10-09 10:33:59
Myślę że to wszytko to był bardzo dobrze przemyślany plan Nas przez wprowadzenie w błąd chce "oskubać" z pięniędzy ale tych co zostali również!!!!!!!!! Kolega został i ma 0.70gr a drugi kolega odstawiający do innej mleczarni przy mniejszej ilości krów ma 1.10 Więc Prezes wszystkich kantuje jak może!!!!
sepuku 2014-10-09 20:42:57
Ja dziś byłem u prawnika fakture dostałem zobaczymy czy kasa wpłynie na czas mlekowita też podjeła w tym kierunku działania dziś byłem osobiście z innymi rolnikami w masmalu nie byłoz kim rozmawiać zastawilismy tylko pisemko w sekretariacie i tyle załatwienia własciwie to czuliśmy sie jak intruzi .a kierowcy wciąż jeżdżą po mleko i mogą wziąść
sepuku 2014-10-09 20:44:17
MG 2014-10-09 21:56:20
Nie no w MASMAL-u nic już nie załatwisz Nikt Cie nie zna i nikogo tam nie ma A jak ktoś jest to nie mogą nic zrobić bo nic nie mają A dodzwoń się do kierownika skupu??? to graniczy z cudem!!!!!!!!!!! trafi nam numery pozmieniać to może sie dodzwonisz. A dostał już ktoś ten nasz aneks do umowy z sierpnia (niepodpisany)??? już dawno powinny do nas wrócić
r 2014-10-09 21:57:37
kobieto przestan sie nakrecac i opowiadac to co robilas, jak nie wiesz jeszcze jak bedzie. A to co Wiesz zachowaj dla siebie.
sepuku 2014-10-10 20:18:05
a takbyło dobrze .masmaluuu czy ci nie żal wpuścic rolnikow w kant
sepuku 2014-10-10 20:27:05
Takie masz przecieki to mnie oświec a nawiasem żeby inni nie pisali na ten temat znależli by innych naiwnych daliśmy sie podejść to czemu nie ostrzec innych
nn 2014-10-11 08:41:21
Dziś 11 a kasy na koncie brak!!!
sepuku 2014-10-11 12:39:10
tak dziś 11 a kasy na koncie nie ma a kierowcy wciąż przyjeżdzają może p. r mi odpowie co to wszystko znaczy podzieli się z naami swoją wiedzą na temat tej firmy
xx 2014-10-14 15:08:12
Dziś dodzwoniliśmy się do Masmala i WYPŁATY SĄ WSTRZYMANE!!!!!! tylko dla rolników którzy odeszli Czyli kasy nie ma i nie wiadomo kiedy będzie Aż do wyjaśnienia sprawy
xx 2014-10-14 15:09:16
A samochód Masmala nadal krąży....
sepuku 2014-10-14 19:43:16
ale jakiej sprawy umowa zostala rozwiązana nikt z masmalu nie fatygował się z nowymi propozycjami ceny o przepraszam na sam koniec m-ca zaczeli dzwonić ale to była przysłowiowa musztarda po obiedzie bo już każdy negocjował z innymi mleczarniami to chyba nie my zaspaliśmy a oni się zgodzili na takie rozwiązanie
sepuku 2014-10-15 19:46:20
już wypłata wpłynęła sąsiedzi też już mają ciekawe czy vatowcy też mają
sepuku 2014-10-21 19:48:23
Ja też,.. bo bardzo dobrze się współpracowało z masmalem jako dostawca . dla mnie wszystko dobrze się zakończyło jestem już w innej mleczarni i czekam na rezultaty ale czy będzie dobrze jak wmasmalu zobaczymy
sepuku 2014-10-31 20:34:22
co tak cicho czyżby temat masmala sie już skończył
maciek 2015-03-23 14:49:23
no właśnie, ja też jestem ciekawy jak to wszystko wygląda tak naprawde, czy warto w ogóle do nch aplikować, bo jak mi powiedzą, że chętnie ale zaoferują tylko umowe zlecenie i 1300 zł to chyba zrezygnuje już całkowiecie w takim wypadku. No ale nie wiem jeszcze jak to zrobić, ale chya po prostu będę musiał sie przejśc na rozmowe do nich.
kija 2016-10-14 09:28:52
Wydaje mi się, że firma już od lat działa na rynku i nie miała problemów większych - teraz tez prowadzą rekrutacje jako np. Przedstawiciel Handlowy ds. Detalu z tgo co widze.
Zostaw swoją opinię o F.H.U."MASMAL" Piotr Jastrzębski - Warlubie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.U."MASMAL" Piotr Jastrzębski