Opinie o BTL Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy BTL Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w BTL Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i serwis sprzętu medycznego i laboratoryjnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BTL Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Na stronie jak na razie są dostępne jedynie oferty dla samych handlowców. Zastanawiam się przy tym kiedy ostatnio było zapotrzebowanie na Area Sales Managera? Teraz nie ma takiej oferty, nawet nie można wejść w wersje poglądową, a ciekawią mnie aktualne wymagania wobec kandydata. znacie je by móc opisać?

MMFK Nowy wpis

Firma (usunięte przez administratora), jak chcesz wejść w coś toxic, fałszywego to polecam. I oczywiście nie oczekuj, że jak nie uda Ci się zrobić wyniku najlepszego PM w okresie 6mc to zostaniesz w tej firmie.

Jacek Nowy wpis
@MMFK

Przeciez w tej firmie nie ma takich stanowisk jak PM, nie ta branża????

MMFK Nowy wpis
@Jacek

Area sales manager to tylko ładny wydźwięk stanowiska przedstawiciela, niczym nie zarządzasz, jedynie pracujesz pod dyktando. Dobre kontakty zostaną i tak przy tych, którzy mają je dostać. Ty jako nowy masz szukać, szukać a potem Cię zwolnią, żeby oddać to co uzbierasz. Stanowcze NIE dla tej firmy.

Czy nowo zatrudnione osoby w BTL Polska Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Jjj

Tak, na 2 msc próbna umowę o pracę

Robert
@Jjj

A potem? Dalej jest terminowa np. na rok? Ciekawy jestem kiedy dają na czas określony? Ktoś w ogóle w firmie ma taką jak jest pracownikiem z dłuższym stażem?

Piotr Olsztyn.

Dzięki profesjonalnej poradzie uprzejmego Pana z serwisu, której udzielił mi jej telefonicznie w sprawie urządzenia EXILIS, sam dokonałem "naprawy". Nie poniosłem przy tym żadnych kosztów. Usterka serwisowa polegała na uzupełnieniu czynnika chłodzącego w urządzeniu. Nie miałem pojęcia co oznacza wyświetlany na panelu błąd, bo nie posiadałem instrukcji urządzenia, które użytkuję od 15 lat. Nie wiedziałem co sie dzieje z aparatem. Usterka nie pozwalała użytkować urządzania. Zgłosiłem awarie e-mailem do firmy, gdzie na naprawę trzeba było czekać około 10 dni. Jawiły się przede mną czarne wizje związane z kilkutysięcznymi kosztami naprawy. Nic z tego. Zadzwoniłem więc do serwisu z prośba o przyspieszenie wizyty. Pan zapytał co sie dzieje z urządzeniem i powiedział mi co trzeba zrobić by usunąć awarie. Za poradę i przeprowadzenie one-line instruktażu krok po kroku, usnąłem awarie nie ponosząc przy tym żadnych kosztów. Super. Bardzo dziękuję Państwu. Polecam tą firmę ze względu na profesjonalizm i życzliwość.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Recepcjonista / Recepcjonistka w firmie BTL Polska Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Dietetyk
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy handlowca?Jakie auta w flocie oraz +/- wynagrodzenie?

trapez

Bardzo nieprofesjonalne podejście- mimo jednego etatu informują o propozycji zatrudnienia dwie osoby na raz! Wracając od nich z moją decyzją zostałem poinformowany, że właściwie to już kogoś innego przyjęli bo szybciej się odezwał. W takiej sytuacji można zostać na lodzie...

Emilia
@trapez

zawsze tak się właśnie dzieje czy akurat w tym przypadku potrzebowali kogoś na szybko? którego stanowiska to dotyczy tak właściwie? i co do propozycji to jak ją oceniasz, dobra oferta była?

mati

pogonić kierowników działów i można pracować.

Emilia
@mati

Mówisz? A co wtedy z jakąkolwiek organizacją pracy? Sami się na luzie zorganizujecie?

Ciekawy

Polecacie pracę w firmie w działach związanych z logistyką? Pojawiła się oferta Specjalisty ds. logistyki magazynowej i chciałbym wiedzieć jak się tu pracuje, jaki jest zespołu atmosfera, zarobki, szansę na rozwój i awans.

Helena
@Ciekawy

I jak, aplikowałeś może na to stanowisko? :) Bo widzę, że ogłoszenia już nie ma chyba. Jeśli czegoś się dowiedziałeś to daj znać, a nuż komuś pomożesz :-)

Andrzejj

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna , korporacyjne pytania typu 5 wad i zalet , jak widzę się za 5 lat ? czy bardziej luźna atmosfera ? Rozmowa po angielsku ? jak wygląda jakie przykładowe pytania ? Jakie jest wynagrodzenie na stanowisku handlarza na regionie - opiera się na podstawie i prowizji ( ile %) ?

@Andrzejj

Rozmowa kwalifikacyjna przebiega w luźnej atmosferze. Niektóre pytania muszą zostać zadane i wyjaśnione celem ewentualnej, dalszej dobrej współpracy:)

Lidia
@BTL

A jesteś ich pracownikiem może i mówisz z własnego doświadczenia? Może powiesz o jakie konkretniej chodzi pytania które muszą zostać zadane? :)

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w BTL Polska Sp. z o.o.?

BTL

Podstawa wynagrodzenia jest zależna od stanowiska na jakie aplikuje kandydat i jest ustalana podczas spotkania rekrutacyjnego.

Rekrut

Rozmowa kwalifikacyjna profesjonalna, zwrot za dojazd wypłacony od ręki. Szkoda że inne firmy nie idą śladem BTL w standardzie procesu rekrutacji.

@Rekrut

Bardzo nam miło, dziękujemy.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w BTL Polska Sp. z o.o.?

BTL

Tak, jak najbardziej organizujemy imprezy integracyjne, spotkania oraz wyjazdy dla pracowników firmy BTL Polska Sp. z o.o.

nivea

Na rozmowie rekrutacyjnej Pan kierownik działu nie pokazał się z najlepszej strony.

Handlowiec12
@nivea

Witam, w jaki sposób Pan kierownik pokazał się ze złej strony?

Handlarz

Szukają w 3mieście handlowca, ale na rozmowę trzeba jechać do Wawy, w związku z tym nie aplikuję. Trzeba mieć szacunek do siebie. Każda normalna firma która rekrutuje w innych rejonach niż siedziba firmy wysyła tam swojego KR aby taką rekrutację przeprowadził, ale po co, przecież koszt takiej rekrutacji można przerzucić na kandydata, bo to on szuka pracy i w akcie desperacji pokryje koszty przejazdu przez pół Polski. Nie wiem jakie warunki musiałby ta firma oferować żebym fatygował się przez pół Polski na 10min rozmowę, a to dopiero pierwszy etap...

CP
@Handlarz

Każdy zaproszony kandydat, który przyjeżdża na rozmowę z dalszych stron, ma zwracane koszty dojazdu. Podczas zapraszania na rozmowę, wszyscy kandydaci są o tym informowani, jak również o kwocie jaka przysługuje im do zwrotu (w zależności od odległości, którą mają do pokonania). Niekiedy osoby z HR prowadzą również rekrutację w poszczególnych miastach. W przypadku zaproszenia do Warszawy, sam przyjazd jest już pierwszym etapem rekrutacji. Co do etapów, to jeżeli trafi się konkretna osoba, bardzo często już po pierwszym spotkaniu, zostaje podjęta decyzja i współpraca. Polecam spróbować. Warto.

@Handlarz

Ale oni zwracają koszty dojazdu na rozmowę.

Witajcie, czy był ktoś ostatnio lub wybiera się na rozmowę do Warszawy? Jakieś info na ten temat

Wiktoria

Jaki stosunek firma ma do studentów? Czy chętnie są zatrudniani? Bardzo dużo osób będących na studiach zaocznych szuka obecnie pracy. Zastanawiam się więc czy jest taka szansa by dostać się do BTL Polska. Dajcie znać.

Dawid

Jaki jest powód, że od dawna nikt z pracowników nie pisze?

Szef55
@Dawid

Boją sie

Hala

Jaki problem jest z tą firmą, że średnio co trzy miesiące szukają handlowca?

CP
@Hala

Firma rozwija się i rokrocznie wprowadza, kilka/kilkanaście nowych, zaawansowanych technologicznie produktów, do których sprzedaży, promocji i obsługi są potrzebne wyspecjalizowane osoby. Stąd rekrutacje na różne stanowiska (nie tylko handlowa). Pandemia spowodowała, że trzeba była niektóre przełożyć w czasie, ale z tego co się orientuje nawet w tym momencie prowadzonych jest kilka rekrutacji. Ja mogę polecić. Warto próbować.

BO
@CP

Mozesz polecic? A Jakies argumenty za / przeciw . Czy to wpis pracownika z dzialu Hr, zeby firma wypadla na portalu gowork pozytywnie. Nie widze tu obiektywizmu.

Martyna

Firma organizuje jakieś integracje, imprezy czy coś takiego ?

Shitstorm

Rozważam aplikację na stanowisko PH. Jakie są średnie zarobki bez premii?

Zostaw merytoryczną opinię o BTL Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w BTL Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BTL Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

BTL Polska Sp. z o.o.
  • Leonidasa 49