btl polska sp. z o.o.

Opinie o btl polska sp. z o.o.

gan 2010-08-12 12:47
Wprawdzie nie pracowałem w tej firmie i ale miałem tą wątpliwą przyjemność uczestniczenia w rozmowie rekrutacyjnej na stanowisko handlowca.

Niestety poziom prowadzenia rozmowy i tempo
zadawanych pytań świadczyły ewidentnie o podejściu panów robiących rekrutację.

Ściągając kogoś i narażając na wydatki (ponad 200zł), 600km trasy i cały dzień stracony wymagało by się chociażby rzeczowej rozmowy a nie 8 minutowego maratonu gdzie padło 25 pytań na które nawet nie zechciano do końca usłyszeć odpowiedzi.

Mało tego nawet nie zadali sobie panowie trudu żeby poinformować po wszystkim o wynikach tychże rozmów !! a to już jest totalnie nie-fair!

Szefostwu f-my BTL życzę powodzenia jeśli reprezentują sobą taki żenujący poziom i podejście do drugiego człowieka.
poszukujący 2011-03-28 20:48
Witam
Na wstępie powiem, ze jestem z wroclawia, wysłałem Cv do BTL. dostałem się na rozmowe kwalifikacyjna, i szczerze mowiac zastanawiam się czy tam w ogole jechać?? szukam wiecej informacji o firmie ale niestety nie moge nigdzie nic znalesc.. jesli jest ktos kto tam pracował badz pracuje badz był chociaz tam na rozmowie i moze przyblizyc troche bardziej co tam sie dzieje prosze o wpis. pozdrawiam
laciek 2011-03-28 21:17
też właśnie nie potrafię nic znaleźć w internecie a zostałem zaproszony na rozmowę do warszawy ...
anonim 2011-03-28 21:49
Zostaliście zaproszeni na rozmowę na 29.03.2011 ?
anonim 2011-03-28 22:20
Ja bylem na rozmowie i bylo ok, kilka pytan, mila atmosfera i nie ma coo narzekac. Uczciwie bylem poinformowany ze odezwa sie tylko do osob ktorymi sa zainteresowani...
michal 2011-03-28 22:28
A wiesz może jakie są zarobki? Coś mówili ile jet np. netto miesięcznie?
zaproszony 2011-03-29 09:33
a czy wiecie np czy zatrudniają na umowę o prace (podstawa+prowizja), czy np. zakładanie działalności gospodarczej ?
w ogóle to jest to chyba jedyne miejsce któe znalazłem w internecie, gdzie jest jakakolwiek opinia o BTL ...

szkoda że informują tylko wybranych, bo faktycznie, przynajmnije dla mnie (jestem ze śląska) podróż do warszawy to i spory wydatek finansowy i dużo czasu na to poświęcę, ale może będzie warto, jak nie spróbuje to się nie dowiem ..
1 2011-03-29 11:21
Napiszcie coś proszę o zarobkach i rodzaju umowy?
anonim 2011-03-29 14:35
Jeśli ktos z was juz byl na rozmowie to prosze napisac o co pytali, z opisow widze ze sporo osob zaprosili:) ja mam rozmowe 30.03.2011, ale tez mam kawal drogi do przejechania. Chciałym chociaz wiedziec czy sie oplaca jechac, jak mam rozmawiac z kolejnym pseudoprezesem to dziekuje:)
po rozmowie 2011-03-30 23:41
Atmosfera faktycznie OK. Wezmą pewnie tych co zaoferowali się pracować za najniższe stawki...
Cedric 2014-05-31 20:09
dodam, że szukam najlepiej stazu, jestem studentem inżynierii biomedycznej i BTL wygląda mi na dobra firmę, pytanie tylko, czy jest w ogóle szansa sie dostać.
luki 2014-11-01 10:02
...słoiki pobrzdekuja w stolicy...
olga 2014-12-08 13:04
Witam :-) Ja równiez jestem osobą poszukującą pracy. W przeciwieństwie do smerfetki mam mniejsze doświadczenie i mniejsze wymagania. Szukam stałej pracy dlatego jestem w stanie dostosować się do warunków jakie proponuje btl polska. proszę o informację jak jest z tymi zarobkami i czy mam szansę w przyszłości na zatrudnienie w tej firmie...
Krzysztof 2015-01-16 10:59
UWAGA!!! TA FIRMA NIE PŁACI!!!
Jack 2015-01-17 00:38
Dlaczego klamiesz? Zwolnili Cie?
bili 2015-03-07 20:19
branża i usługi może opłacalne, ale pomyślmy dla kogo co ? Chyba dla osób , które posiadają takie firmy, a więc włascicieli którzy na swoich pracownikach jednak chcą bardziej zaoszczędzić niż płacić im takie wynagrodzenia aby Ci opływali w luksusy. Nie inaczej jest tutaj. Choć kasa pewnie lepsza niż w innych regionach bo to Warszawa
krut 2015-03-22 18:46
JAk Warszawa to od razu musi być znacznie lepiej ? : > nie rozumiem dalczego jest takie podjeście, w warszwie jest więcej pracy ale czy od razu jest znacznie lepiej płatna. Dobra ale do sedna, potrzebuje informacji na tema wolnych stanowisk pracy w btl polska, czy cośtakiego się znajdzie dla studenta?
Wdów 2016-05-06 11:52
Widzę, że branża medyczna od BTL ma się całkiem dobrze, podoba mi się takie coś, fajna sprawa całkiem
Ziomek 2017-03-02 15:56
Witam czy ktoś może nakreślić zarobki ? Mam jechać na wawki na rozmowę. Widzę że komentarze z lat wcześniejszych, więc może juz ktoś coś wie ? Pozdro
Maciek 2017-03-06 15:04
Polecam! Jest dobrze. Tylko trudno tam się dostać.
Ziomeczek 2017-03-23 09:37
Był ktoś z was na rozmowie rekrutacyjnej w miesiącu marzec i został zaproszony na 2 etap rozmów?
BB 2017-03-23 20:55
Kiedy masz drugi etap? Ja też jadę
ziomeczek 2017-03-23 21:00
W następnym tygodniu. A na jakie województwo aplikowałeś i z jakiego działu?
BB 2017-03-23 21:03
Kardio. Śląskie, a Ty. Rozmowę mam jutro.
ziomeczek 2017-03-23 21:29
Pisz na maila:janek123.1984 to pogadamy
Kardio ph 2017-03-29 22:34
Witam Panowie. Kiedy do Was dzwonili ws drugiego etapu? Pracowaliscie juz jako ph farmacji czy spoza branży weszliscie?
farma ludek 2017-04-09 22:00
siemka. no i jak Ci poszło? ma sie zaczaąc rekrutacja kolejna tego co kumpel mi opowiadał. jak wyglądała rekrutacja u Ciebie ?

daj znać
Zostaw swoją opinię o btl polska sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie btl polska sp. z o.o.