Opinie o dash.trust-wawe Strategy Capital Limited w Sofia

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy dash.trust-wawe Strategy Capital Limited. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie dash.trust-wawe Strategy Capital Limited na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o dash.trust-wawe Strategy Capital Limited w Sofia

Mikołaj Hanson Nowy wpis

Ja też próbowałam zarobić trochę z tą firmą. U mnie figurowali pod nazwą Strategy Capital Limited, gdyż jak okazało posługują się różnymi nazwami w celu zmylenia przeciwnika tzn klientów. Mój broker oprócz wkładu własnego namówił mnie na wzięcie kredytu w banku, gdyż jak twierdził jest to całkowicie bezpieczne a ja zarobię na tzw. halvingu (trafia się raz na cztery lata). Kiedy mieliśmy robić przelew spowrotem na moje konto z tego ich konta handlowego pieniądze zostały zablokowane. Mój broker bardzo chciał mi "pomóc" i twierdził, że jak tylko zrobię następny przelew między swoimi kontami na dodatkową sumę 13283,5 Euro to nastąpi odblokowanie tych środków. Jestem bez żadnych zysków za to z kredytem do spłacenia! Tę opinię pisze jako ostrzeżenie dla innych potencjalnych klientów, gdyż uważam ,że jest to mój obowiązek!

salamalon miki Nowy wpis

parę tygodni temu pisałem o nich nie wiem czy ktoś zna, czy ktoś słyszał, niestety zacząłem grę z nimi żeby trochę zarobić, no i okazało się że się nie da!! Znaczy niby da się, bo na ich stronie zarobiłem masę pieniędzy, przy wkładzie własnym ponad 80tysięcyPLN zrobiliśmy obrotów na ponad 240tysi, no ale na tym by się ta dobra passa skończyła. wszystko zostało na ich stronie, czy platformie jak się nazywają. okazało się że dash.trust-wave.online, czy jak się naprawdę nazywają Strategy Capital Limited z główną stroną strategy-capital.online, że oni operują naszym wkładem, naszymi pieniędzmi, ale nie żeby je podwoić potroić czy pomnożyć, ale żeby je zabrać i to w całości !! tak właśnie ze mną zrobili. skroili mnie jeszcze na rzekomą prowizję dla mojego maklera, Adama S., no i na ten nieszczęsny podatek, który potwierdziło niby aml korespondencją mailową, ale tak samo jak trust-wave.online czy strategy-capital.online, tak samo cały mail z aml to był fake, bo jedni są grupą jak się okazuje działającą wiele lat i zabierającą pieniądze każdemu naiwnemu kto się zdecyduje z nimi uczyć, grać i próbować zarabiać, tak samo stało się z tym mailem, podali się za aml, stworzyli sobie maila z ich nazwą i się pod nich po prostu podszyli. no więc strata !!! ale walczę, nie poddaję się, razem z nastoma osobami w ubiegłym roku zaczęliśmy sprawę w sądzie, czekamy na wyniki !!

Krystyna

UWAŻAJCIE !! Posiadałam u nich uruchomione konto. Dokładnie w firmie Strategy Capital Limited. kilka ich stron to dash.trust-wave.online oraz strategy-capital.online. Mają różne nazwy, tych stron też jest więcej, jednak to są te dwie na których najczęściej bywałam. Łączne przelałam na swoje inwestycje 31.000,00 zł, niestety mój broker podał mi błędne pozycje i wszystko straciłam, oczywiście zaproponowano mi ratowanie środków, musiałam tylko znów wpłacić raz na podtrzymanie portfela, dwa na jakieś wsteczne ubezpieczenie, więc znów zrobiłam transfer do firmy, tym razem na prawie 21.000,00 zł, nie dokładnie, bo problem wyniknął z przewalutowaniem. Broker oczywiście wszedł na moje konto, obstawiał za mnie, udało mu się, a JAK !!! odzyskać stratę, jednak żeby wypłacić pieniądze, które przy zgłoszeniu wypłaty z konta, zostały zablokowane, żądali bym uwierzytelniła się i znów dokonała przelewu, ale tu już przegięli. Jakiś świstem mi przesłali niby z AML, że to realna opłata, ale na szczęście sie poznałam na nich, już za późno bo i tak sporo straciłam, ale w czas, bo nie wysłał kolejnej płatności. Teraz z biurem ahora z trójmiasta, to kancelaria działamy żeby odzyskać dla mnie wszystkie przetransferowane do nich środki. 696 to numer do mojego prawnika 718 spokojnie każdy kto miał styczność z tą platformą 446 może zadzwonić, poradzić się (ja miałam darmową poradę, prawie dwugodzinną) dowiedzieć czy będą w stanie pomóc, a nawet jeśli nie będą, to na pewno podpowiedzą co dalej. Nie załamujcie się, świat się nie kończy, a z tymi z dash.trust-wave.online strategy-capital.online można wygrać!!

Zostaw merytoryczną opinię o dash.trust-wawe Strategy Capital Limited - Sofia

dash.trust-wawe Strategy Capital Limited