Opinie o strategy-capital.online w Sofia

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy strategy-capital.online. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie strategy-capital.online o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o strategy-capital.online w Sofia

salamalon miki

hejka, piszę kolejny raz o nich bo nie ma znaczenia czy to dash.trust-wave.online czy strategy-capital.online, nie wiem czy ktoś zna, czy ktoś słyszał, niestety zacząłem grę z nimi żeby trochę zarobić, no i okazało się że się nie da!! Znaczy niby da się, bo na ich stronie zarobiłem masę pieniędzy, przy wkładzie własnym ponad 80tysięcyPLN zrobiliśmy obrotów na ponad 240tysi, no ale na tym by się ta dobra passa skończyła. wszystko zostało na ich stronie, czy platformie jak się nazywają. okazało się że dash.trust-wave.online, czy jak się naprawdę nazywają Strategy Capital Limited z główną stroną strategy-capital.online, że oni operują naszym wkładem, naszymi pieniędzmi, ale nie żeby je podwoić potroić czy pomnożyć, ale żeby je zabrać i to w całości !! tak właśnie ze mną zrobili. skroili mnie jeszcze na rzekomą prowizję dla mojego maklera, Adama S., no i na ten nieszczęsny podatek, który potwierdziło niby aml korespondencją mailową, ale tak samo jak trust-wave.online czy strategy-capital.online, tak samo cały mail z aml to był fake, bo jedni są grupą jak się okazuje działającą wiele lat i zabierającą pieniądze każdemu naiwnemu kto się zdecyduje z nimi uczyć, grać i próbować zarabiać, tak samo stało się z tym mailem, podali się za aml, stworzyli sobie maila z ich nazwą i się pod nich po prostu podszyli. no więc strata !!! ale walczę, nie poddaję się, razem z nastoma osobami w ubiegłym roku zaczęliśmy sprawę w sądzie, czekamy na wyniki !!

Sylwia
@salamalon miki

Jak mozna założyć im sprawę?

@salamalon miki

Jak można im założyć sprawę w sądzie?

Jacek Nowy wpis
@Sylwia

oddałem ich już do kanc którą polecali na forach 696biuro doradziło mi też jak poradzić sobie z tym że przekazałem brokerowi swój dowód osobisty 718więc wiem przynajmnije na czym stocję 446więc jeśli ktoś musi działać przeciwko capital to ciut wyżej zostwiłem namiar na mojego pranwika, który przyjął moje zgłoszenie i teraz prowadzi mi sprawę, polecam

@Jacek

Niestety nie widzę komentarza z namiarem na kancelarie, sprawa chociaz idzie w dobrym kierunku?

Mariola

Przeczytałam tę ostrzeżenia, ale zdecydowałam się zapłacić AML (musiałam to zrobić, miałam 2 dni na odstąpienie od umowy kredytu) i dostałam wszystkie środki z powrotem. Jeśli ktoś ma problem z AML-em, proszę do nich pisać, oni muszą wytłumaczyć jak dokładnie zrobić obrót.

@Mariola

Niestety nie widzę komentarza z namiarem na kancelarię, sprawa idzie w dobrym kierunku chociaż?

Mikołaj Hanson

Ja tęż próbowałam zarobić trochę z tą firmą . U mnie figurowali pod nazwą Strategy Capital Limited, gdyż jak okazało posługują się różnymi nazwami w celu zmylenia przeciwnika tzn klientów. Mój broker oprócz wkładu własnego namówił mnie na wzięcie kredytu w banku, gdyż jak twierdził jest to całkowicie bezpieczne a ja zarobie na tzw. halvingu ( trafia się raz na cztery lata). Kiedy mieliśmy robić przelew spowrotem na moje konto z tego ich konta handlowego pieniądze zostały zablokowane. Mój broker bardzo chciał mi " pomóc" i twierdził, że jak tylko zrobię następny przelew między swoimi kontami na dodatkową sumę 13283,5 Euro to nastąpi odblokowanie tych środków. Jestem bez żadnych zysków za to z kredytem do spłacenia! Tę opinię pisze jako ostrzężenie dla innych potencjalnych klientów, gdyż uważam ,że jest to mój obowiązek!

salamalon miki

logo firmy Call Center - Dutch Speaker
Sofia
Personnel and Media Solutions

Zostaw merytoryczną opinię o strategy-capital.online - Sofia

• Jak się pracuje w strategy-capital.online?

Zobacz opinie na temat firmy strategy-capital.online tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

strategy-capital.online