Opinie o Easy Consult Ltd. w Sofia

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Easy Consult Ltd.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Easy Consult Ltd. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Easy Consult Ltd. w Sofia

Gaba Nowy wpis

Witam. Na social mediach firma wstawiła ofertę (usunięte przez administratora) dla executive assistant. Jest info, że dają dobre wynagrodzenie. Ale czy to pensja to jest w walucie bułgarskiej, w złotych polskich, a może jest szansa na pensję w euro?

Ala

Pisali tu o problemach z wynagrodzeniem i złych warunkach na kwaterach. Czy ktoś mógłby zaktualizować te informacje? Jak jest teraz? Dalej trzeba się upominać o pieniądze? Pytam, bo widziałam kilka ciekawych ofert do Bułgarii i zastanawiam się nad wyjazdem

Kasia Nowy wpis
@Ala

Czy dostała Pani odpowiedź na zadane pytania? Też zastanawiamy się z partnerem nad wyjazdem do pracy przez tą agencje

Zibi Nowy wpis
@Ala

Hotel na aubingerstraße to totalna porażka co chwilę problemy z prądem W pokoju śmierdzi jakby ktoś przez miesiąc pod prysznic nie wchodził Hotel z kolei na freising jest naprawdę spoko problem tylko jest z łóżkami w których rozsuwają się szczebelki Co do wypłat Dzisiaj 15.12 i na koncie dalej nic

Czy jest tu ktoś, kto pracował jako Technical Support Representatives with Polish and English? Wiecie o co konkretnie chodzi z tym wymiarem pracy jaki proponują? Bo wypisali, że jest opcja na pełny etat, część etatu, staż/praktyki, dodatkowa. I czy to sam kandydat wybiera, który chce? Czy to przełożony decyduje, kto co otrzymać? Jak to działa?

Znawca

Omijać z daleka firme, (usunięte przez administratora) z płacą trzeba tego pilnować i prosić się aby wypłacili Twoje pieniądze ciężko zarobione. Koordynator to porażka, nie odbiera telefonów l, a kompetencje też pozostawiają wiele do życzenia...warunki w hotelu tragiczne pokoje 2 osobowe na 12 metrach kwadratowych ciasno, (usunięte przez administratora) brak ciepłej wody, a każą za to sobie płacić 480 euro...

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Easy Consult Ltd..
logo firmy Call Center - German Speaker
Sofia
Personnel and Media Solutions
Weronika

A koordynatorom to ile tu płacą? pytam w odniesieniu do poprzedniej opinii, serio można mieć błahe podejście do ludzi i mieć z tego kasę? jak koordynatorzy są tu rozliczani tak właściwie?

Poirytowany

Praca na montażu kół ciężka płaca to dno hotel tragedia zero sprzątaczek ludzie zachowują się tam jak świnie nastają na środku i tak leży hausmajster trzyma z ciapatymi resztę ma za nic. Przy zaliczkach niekompetentna osoba która twierdzi że zapomniała wpisać. Koordynator na zapytania co jest tam w liście który przyszedł odpowie wszystko ok i nie wyjaśni czego dotyczy, nie informuje co trzeba z najpotrzebniejszych rzeczy zabrać odradzam ich niech zaczną zbierać meneli to wtedy zarobią bo inaczej wszyscy odejdą co są chodź trochę ambitni i myślą

Halina

Możecie mi wytłumaczyć, czy to polska agencja w Bułgarii, czy tylko pracują w niej polscy agenci? Jaka jest szansa aby dostać pracę rekruterki w Sofii i czy należy znać bułgarski, a może angielski będzie wystarczający..

Polak

Firma tragedia te dwie panie to do klatki i do Afryki wywieźć albo zamknąć w tych hotelach co na melinie wynajmują na hotelach syf i malaria i jeszcze każą płacić za hotel oszukują na.pensjach nie wypłacają na czas i oszukują na wypłatach u nich a klasie 6 można rok pracować doją twoje pieniądze nie.polecam firma kompletne dno unikać jak ognia to co obiecują przez telefon to jedn rzeczywistość to drugie

Mili

POLECAM Z CAŁEGO SERCA FIRMĘ EASY CONSULT ! Z partnerem podjęlismy pracę za pośrednictwem Easy Consult (oddział w Monachium) a naszą rekruterką była Pani Weronika - cudowna , przesympatyczna osoba :) Rzadko spotyka się takie ludzkie podejście ze strony agencji . Bardzo dziękujemy za wszystkie starania ze strony agencji i Pani Weroniki

Problemy z zaliczkami, ciezka praca, nie mozna sie do nich dodzwonic jak cos potrzeba. Nie polecam. Oddzial w Monahium to katastrofa. Praca przy kolach ciezka jak w kopalni. Do biura sie nie idzie dodzwonic, choc pracuje tam dwoje Polakow. Pan i Pani.

Zostaw merytoryczną opinię o Easy Consult Ltd. - Sofia

• Jak się pracuje w Easy Consult Ltd.?

Zobacz opinie na temat firmy Easy Consult Ltd. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Easy Consult Ltd.?

Easy Consult Ltd.