Frise

Ząbki

Opinie o Frise

łuk 2015-12-05 14:31
Frise zajmuje się projektowaniem łazienek, kuchni szaf i drzwi. Oferta na ich stronie jest ciekawa, ale dla mnie jest trochę mało przejrzysta. Zastanawiam się, jak wygląda usługa montażu.
A.M 2017-05-30 19:50
A.M 30.05.17 15:49 FIRMA FRISE Zamówiłam meble pokojowe szafę,witrynę,komodę na wysoki połysk w fornirze palisander. Wszystkie meble zostały sklejone na kołki w domu klienta. Firma nie poinformowała mnie,że taki sposób montażu uniemożliwi bezpieczny demontaż mebli oraz zmianę lokalizacji np sprzedaż oraz renowację .Meble źle polakierowane,niewypolerowane ,zacieki,pęknięcie forniru pod lakierem, towar nie zgodny z umową.Zamówiłam ekspertyzę mebli, którą wysłałam do producenta celem naprawy zwrotu kosztów.Nikt z firmy nie przyjechał celem zobaczenia i spisania wad jakościowych.Od prawnika firmy dzisiaj usłyszałam ,że firma proponuje 10% obniżyć wartość mebli.Meble z wadami jakościowymi to buble.Chcąc naprawić te meble trzeba je porozbijać -porozklejać ,zakupiono wraz z montażem.REKLAMACJE W TEJ FIRMIE NIE DZIAŁAJĄ !!!!ODRADZAM WSZYSTKIM !!!
Zostaw swoją opinię o Frise - Ząbki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Frise