Opinie o Altom Sp. z o.o. Sp.k. w Gniezno

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Altom Sp. z o.o. Sp.k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Altom Sp. z o.o. Sp.k. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Altom Sp. z o.o. Sp.k. w Gniezno

padlem

wypowiedz mojego poprzednika przyprawila mnie o dobry humor w ten lany poniedzialek;-)

AAA

Jak to szybko czas zapiernicza.Żeby nie to że zabrali premie to bym chyba zapomniał że idą święta.

a kim jest dyrektor od rozwoju handlu? To nie Jarek jest odpowiedzialny za sprzedaż? Widać spore zmiany nastąpiły.

misiaczek nietrzepany

a ja jestem pod wielkim wrazeniem pracy pana naszego derektora do spraw (...)rozwoju handlu - ostatnio docenił go także pan Prezes.

Specjalista Ds. Reklamy

Spóźniłam się na rozmowę rekrutacyjną 20 minut, byłam pewna, że już jej ze mną nie przeprowadzą, lecz zaprosili mnie do firmy i to nie wpłynęło negatywnie na przebieg rozmowy, co mnie pozytywnie zaskoczyło. Na rozmowie oprócz mnie były 3 osoby: Menager działu, osoba z działu z którą bym ściśle współpracowała i jedna osoba z HR. Każda z nich zadała kilka pytań, najwięcej Menager, on był osobą prowadzącą rozmowę. Atmosfera była w porządku, rozmowa trwała ok. godzinę. Na końcu ja zadałam kilka pytań. Po kilku dniach zaproszono mnie na asystę, czyli dzień próbny, który również wspominam bardzo dobrze, gdyż osoby z zespołu byli dla mnie bardzo życzliwi. Po kilku dniach podpisaliśmy umowę i tak mija już rok w Altomie ;)

Już dokładnie nie pamiętam, bo minął od tego czasu ponad rok, ale na pewno: 1. Jakie jest moje doświadczenie? - bardzo dużo o tym rozmawialiśmy i o moich umiejętnościach 2. Znajomość programów itp. 3. Czy odnajdę się na open space? 4. Czy chciałabym przyjść na dzień próbny zobaczyć, jak wygląda praca na co dzień. Nie pytano mnie o kwestie wrażliwe, czyli stan cywilny, czy planuję dzieci itp.

logo firmy Opiekunka seniorki
Gniezno
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca autobusu Bawaria lub Badenia-Wirtembergia
Persontura GmbH & Co. KG

były praconik na szczęsćie były - 2011-03-12 01:19:54anonim - 2011-03-09 21:41:48może wypowiedzą się ci co aktualnie pracują - KTO I ILE RAZY ZOSTAŁ POCHWALONY PRZEZ SZEFA ŻE COŚ DOBRZE ZROBIŁ...Człowieku ogarnij się kto ci się tam odezwie napisze coś o firmie w której pracuje . (usunięte przez administratora) jednego.A po drugie jak łatwo zauważycz . tutaj piszą osoby kóre już tam nie pracują wiec śmialo mogą pisać.(usunięte przez administratora)Ci którzy tam zostali to przecież altom życie im uratował pełen zarys firmy gotowy..A TERAZ UWAGA na wypłaty bo zacznie sie wpisywanie błędów których niema paru osobom weżmie się premie bo siano potrzebne bo biegi znowu są w Gnieznie ale co zrobić jak firma potrzebuje kasy najlepiej zabrać pracownika hahahahah !!!!! A ten napis co kiedyś go tam gdzieś ukradli(usunięte przez administratora)to on miał wisiec przy wjezdzie to altomu ale stwierdzono ze za małe litery i słabo było by widoczny z daleka i teraz poszlo zamówienie i jest robione na zamówienie z większymi literamiSUPER !! jestem twoim fanem też juz na szczęście nie pracuje w altomie

AAA

Ha ha!A to żart!Pochwalony.Przecież ten buc ma wszystkich za nic.

BZDURY? to mało powiedziane lecz prawdziwe! tylko patrzeć jak niektórzy dorabiają się kosztem innych

AAA

Wierne owczarki w firmie siedzą nie na darmo.

mysle, ze kazdy kto przeszedl przez Altom MIMO WSZYSTKO wyszedl bogatszy o wiedze i doswiadczenia. jestem jednak przekonany, ze Ci co opuscili mury Altomu nie ogladaja sie za siebie. ja też.

prawda jest taka, że w każdej firmie są wewnętrzne problemy, jednak tutaj największy problem jest z "zarządem". Szef, któremu trzeba tańczyć jak zagra, w przeciwnym razie wylatujesz i reszta kierowników, którzy nie zawsze ale często nie bronią roboli, a jak by sie przyjrzeć to najbardziej pracowita jest najniższa klasa. Określmy sobie jasno ta firma nie potrafi podjąć trafnych decyzji, na razie to panuje tam duży chaos i ciągła zmiana kadry. Ludzie odchodzą, bo nie słyszą nic dobrego na swój temat i nie mogą wywalczyć podwyżki, a nie łudźmy się to prawcodawca mógłby przewidzieć dla pracowników podwyżki.

świeżaki pamiętajcie ze na starcie wszędzie macie pod górkę a w altomie na dodatek macie mało ze po górkę to nadodatek (usunięte przez administratora) i szykany pod waszym adresem na codzień(usunięte przez administratora)

kolejne stanowiska do obsadzenia: - graficy - sprzedaz allegro - marketingowcy - paru magazynierow wszyscy odeszli na wlasne zyczenie, jak masz noz na gardle to startuj. Aha- tylko sie nie przyznawaj ze masz kredyty, bo od razu to zostanie wykorzystane nowemu narybkowi - skladam wyrazy wspolczucia. a magazynierom zycze posilkow regeneracyjnych w zimie.

AAA

Dwa ostatnie wpisy mówią wszystko o tej firmie.Zgadzam się w 100%.Nic dodać nic ująć.Szczerze odradzam pracę w tej firmie.

siwyto2

Altom ...altom....pracowało sie kiedyś 2 lata i co z tego powalczyłem kiedys z ludzmi o talony na świeta ,uściśnięto Mi dłoń dzień przed wigilią z wyrazami podziękowania za oddanie dla firmy ...po czym w wigile otrzymałem nagrode za prace po 12 godzin i bycie dyspozycyjnym 7 dni w tygodniu...Zwolnic pracownika w WIGILIE (umówmy sie bez wiekszego powdu)bo jezeli powodem była solidarność (usunięte przez administratora) z pracownikami i doscyć dobrze zgrany kolektyw (jak na tą firme)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to niestety pełna charakterystyka tej Firmy!!!!Nigdy nie bedę jej wspominał DOBRZE....chociaż imprezy po pracy na Skarpie były naprawde przednie :)pozdrowienia dla Normalnych....słyszałem ze z poczciwego (usunięte przez administratora)

niektorzy maja juz problem z patrzeniem w oczy

????

To prawda że dostajecie tam zupki chińskie zamiast posiłku regeneracyjnego??

AAA

Tu nie chodzi o mnie.Czy mi odpowiada praca czy nie to moja sprawa.Ja tylko próbuję uświadomić tych,którzy chcieliby podjąć pracę w tym kieracie.Nerwówka i zła atmosfera zakrywana dobrą miną. NIE POLECAM PRACY W TYM ZAKŁADZIE!

Drogi Errato :) ja mieszkam w Gnieznie, a co do kolegow od Ekonomi Swiata skoro oceniliscie czy jest kryzys czy go nie ma :) to pewnie znacie wyniki firm w roznych branzach: sprzedaz, rentownosc, plynnosc finansowa, poziom kredytowania rynku, inwestycjie w toku no i pare innych wskaznikow kondycji finansowych firm :) no i najwa??niejsze czy ludzie swoje dochody w obecnych czasach przeznaczaja na konsumpcje czy oszczednosci (jak zaczniecie sie zastanawiac po co to pisze to Wam podpowiem, nudzi mi sie) (usunięte przez administratora)

Widzę, że brak wiedzy w pewnych dziedzinach okalecza Wasze spojrzenie na sytuację która panuje w kraju. A jak to kolega określił (usunięte przez administratora) jest sprzedawane na całym świecie, Nawet wielcy producenci krajowi korzystają z fabryk chińskich. A jeżeli nie odpowiada Tobie praca w Altomie, szukaj czegoś odpowiedniego dla siebie, Altom nie potrzebuje ograniczonych (usunięte przez administratora). Pracując w terenie teraz rozumiem dlaczego klienci mają złą opinię na temat magazynierów Altomu, oddaj nam tę przysługę i zwolnij się sam. A jeśli uważasz, że ktokolwiek z tej firmy popełnia przestępstwo zgłoś to, a nie plujesz jadem. (usunięte przez administratora)? Jednak wypisując bzdury nie pomożesz sobie, macie w Gnieźnie zakład specjalistyczny, zgłoś się na Dziekankę.

Zostaw merytoryczną opinię o Altom Sp. z o.o. Sp.k. - Gniezno

• Jak się pracuje w Altom Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Altom Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Altom Sp. z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Altom Sp. z o.o. Sp.k.?

Kandydaci do pracy w Altom Sp. z o.o. Sp.k. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Altom Sp. z o.o. Sp.k.