firma ETERNA sklep GROSZEK

Wola Uhruska

Opinie o firma ETERNA sklep GROSZEK

J. 2009-03-14 09:27:56
Słowa kojarzące się z firma ETERNA sklep GROSZEK (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):rozwojowa
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako .pouczajace i dajace mozliwosci rozwojowe.. .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są barzdo mili i uprzejmi służacy pomocna dłonia ... .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?Najniższej krajowej w góre
Najbardziej podobało mi się w firma ETERNA sklep GROSZEK:
Najbardziej nie podobało mi się w firma ETERNA sklep GROSZEK:
weronika 2012-01-07 10:54:40
Sklep funkcjonuje bez zarzutu. Jest czysto, miło, panie sprzedające cierpliwe i dbające o klienta, bo przecież klient nasz pan- przez małe \"p\".
No , właśnie przez małe \"p\" ... wybrałam się do Groszka i dotarłam do stanowiska z mięsem i tu się zaczęła nerwówka. Czy dostanę ładne mięsko ??? Pani z epoki PRL-u ( ubrana w firmowe wdzianko)podzieliła mięsko na trzy części i nie pytając mnie , którą część sobie życzę, zadecydowała za mnie i wybrała ochłapa.... Zamurowało mnie! No przecież klient nasz pan, oczywiście przez małe \"p\". Ale jedna istota była szczęśliwa tego dnia!!! Mój Pies, przez duże \"P\". A co mi tam! Raz się żyje. Więcej już pieniędzy nie stracę na mięsie, przynajmniej nie w tym sklepie. Życzę udanych zakupów!
darek 2014-12-17 22:40:52
witam ja tam pracuję.nie polecam tego sklepu mięso zazwyczaj nieswieze i duza liczba towarów po terminie ważności...sanepid non stop poluje ale za każdym razem jakoś sie udaje uniknąć kontroli (łapówka) btw szef tyran pozdrawiam
anonim 2015-04-14 10:00:19
ceny towaru na półkach inne w kasie inne, trzeba uważać przy kasach często liczą coś więcej nawet to czego nie kupiłaś, 20 dag ciastek liczą jako kilogram masakra za każdym razem Cię orżną,słyszałam, że większość pracuje na czarno tylko nieliczni na umowę, bo szef ma "znajomości" to tu to tam.......
Renia 2015-10-06 21:44:22
Ten sklep to porażka pracowałam tam na czarno jak większość pracowników jeden z właścicieli Paw.P to poprostu prostak i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] typ nowobogackiego któremu wydaje się, że jest najmądrzejszy.Płace niżej krytyki, a obowiązków niemiara. Odradzam wszystkim pracę u tego jehowego...
Alan 2015-11-26 18:19:44
Lubię ten sklep, duży wybór towaru
Xann 2015-11-26 18:24:05
Sklep jak sklep, ale mam zastrzeżenia co do wędlin pomimo dużych promocji kilka razy już trafiłam na niezbyt świeżą wędlinę!
555 2016-05-13 17:24:04
@Ikes wiesz co no ja tez zawsze na to zwracam uwage zazwyczaj jak rpzychodze i obsluga jest niemila to juz tam nie wracam no chyba ze bardzo czegos potrzebuje z danego sklpeu a;le tak to nie raczej ;-p
Zostaw swoją opinię o firma ETERNA sklep GROSZEK - Wola Uhruska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie firma ETERNA sklep GROSZEK