logo Auchan

Auchan

Sosnowiec

Opinie o Auchan

anonim 2009-04-08 16:51:38
Słowa kojarzące się z Auchan (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w Auchan:
Najbardziej nie podobało mi się w Auchan:
jaro 2009-07-23 10:21:01
Nadgorliwośc "ochrony" i totalny brak kompetencji! A wszystko z fałszywym uśmieszkiem. UNIKAJCIE jak ognia tego "sklepu"!!!!!
Angelika 2009-08-10 22:45:13
Pełen dramat
, 2010-01-29 23:39:34
w marketach nie ma ochrony, to są stójkowi, tzn ludzie którzy w życiu osiągneli tylko to że nie robią pod siebie, ale maja mundur , radyjko i są "ochroną", jakby była zdyma to prawie wszyscy się zawiną i poczekają na GSR
Ktos 2010-02-02 01:24:49
Mialem miesieczne praktyki na przyjeciu dostaw wlasnie w Auchan. Szkoda gadac nie dosc ze jak rozmawialem z ludzmi jaka tam maja kase to smiac mi sie chcialo a pozatym robilem tam jak normalny pracawnik tylko ze za free. Wiec nie polecam tej "firmy".
2013-10-11 07:55:53
Pracowałam tam dłuższy czas z firmy zewnętrznej. Ogólnie praca była w porządku, ale nie polecam mieć kontaktów z kierowniczką słodkich i jej pracownicami. Wiecznie nie mają czasu a stoją po godzinie i ploteczki między sobą. Kłamią, donoszą, wmawiają Ci coś co nie jest prawdą. One lepiej wiedzą na jakich warunkach jesteś zatrudniony i ile czasu masz tam spędzać. Tego działu nie polecam. Natomiast na innych działach można spotkać na prawdę sympatycznych ludzi i od razu chce się pracować.
Były pracownik 2014-04-13 14:50:17
Pracowałem w tej firmie i szczerze ją odradzam.Zarobki do 1300 maks,nadgodziny do odbioru i większość to sami obłudni ludzie.

Pozdrowienia dla Darka-jedyny z normalnych tam ludzi pracujący ;)
pracownik 2014-06-02 22:58:52
Pracownik hali 1300 na pełen etat po 4 latach pracy :)
czacza 2014-12-01 19:35:53
Firma Auchan opublikowała nowe nabory do pracy, zobaczcie jakie stanowisko teraz proponują i proszę skomentujecie, bo się zastanawiam czy warto spróbować. Zdobądź doświadczenie zawodowe w międzynarodowej sieci restauracji KFC! KFC AUCHAN WROCŁAW POSZUKUJE PRACOWNIK&Oacu...
mała 2015-05-06 20:32:46
Darek K Dyrktorem został jeśli o nim mowa
tre 2016-02-08 20:59:56
"maja teraz calkiem spora rekrutacje np. na magazyniera", a co pouciekali wam niewolnicy? widziałeś ofertę pracy i postanowiłeś się tutaj pochwalić? jaki macie cel w pisaniu w trzeciej osobie o auchan? Przecież na pierwszy rzut oka widać, że to człowiek zatrudniony w tej firmie. Takie same posty ukazały się też w komentarzach w innych miastach.
nie oleee 2016-02-11 02:13:24
"Hej, wiecie czy ogłoszenie pracy na specjalistę ds. bhp jest wciąż aktualne? Zapewniony jest akcjonariat pracowniczy i opieka medyczna, ale ciekawe w ramach jakiej umowy. "

Festiwal "poprawiania" opinii przez pracownika auchan uważam za otwarty. W sam raz opieka medyczna się przyda - szczególnie psychologa, a dla tych dłużej pracujących psychiatry.
chętny do pracy 2016-06-29 12:58:33
Witam.Dostałem ofertę pracy w Auchan w Dąbrowie Górniczej.To hala zamiast Reala przy centrum handlowym.Nie jestem jeszcze na 100% zdecydowany.Czy ktoś może coś napisać na temat tej firmy?
PIL 2016-07-07 23:49:55
Radzę poszukać innej pracy nie w tej firmie
moni 2016-07-09 13:36:53
fakt, niektórzy nadal nie zauważyli, że Reala już nie ma... a możecie mi coś powiedzieć więcej o programie staży managerskich/? wiem że są płatne ale ile konkretnie?
Zostaw swoją opinię o Auchan - Sosnowiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auchan