Opinie o THD Transport i Handel Drewnem Mateusz Mazur w Bierdzany

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie THD Transport i Handel Drewnem Mateusz Mazur. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w THD Transport i Handel Drewnem Mateusz Mazur o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o THD Transport i Handel Drewnem Mateusz Mazur w Bierdzany

Piotrek W

Nie polecam firmy, drogie drzewo. Te pozytywne opini doddaje szefuncio.

Pawel

Nie polecam tego Pana i firmy która jest beznadziejna. Drzewo słabej jakości.

@właściciel
@Pawel

Jakoś na duże ilości sprzedanego surowca, jeszcze nie otrzymałem ani jednej reklamacji. To coś Panu chyba się pomyliło ;) Ktoś Ci uwierzy ? jeśli byłoby zastrzeżenie do jakości drewna, to czemu się Pan do mnie nie zgłosił ? ????

@baca1985

Polecam współpracę z firmą. Bierzemy cały czas od P.Mateusza świerka kłodę, Jakość jaka na zdjęciach taka na tartaku. Kubiki zawsze się zgadzają czasami nawet na plus. Jedyny minus to trudność z kontaktem, cały czas zajęty i zapomina oddzwonić. Polecam.

Klient Nowy wpis

Kupowałem i szczerze odradzam słaba jakość i za wysoka cena

R_B Nowy wpis

Właściciel obiecuje cuda na kiju, poczym nie odbiera tel. i ma jeszcze pretensje że ktoś do niego dzwoni w jego interesie. Na płatności czekałem zbyt długo, pomimo zapewnień i dziwnych wymówek, postanowiłem oddać sprawę firmie windykacyjnej.

@lizak Nowy wpis

Kupiliśmy w zeszłym tygodniu kilka samochodów graba i Buka. Jesteśmy bardzo zadowoleni, jakośc i ilość jaka na kwicie taka w rzeczywistości . Polecam

Jan Nowy wpis

Ciężko dojechać do tej firmy, taki szef nie odbiera telefonów, odradzam zakup, konkurencja ma lepszą jakość cenę

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie THD Transport i Handel Drewnem Mateusz Mazur? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Drzewo

Odradzam drzewo z tej firmy, ciężka współpraca, wysokoe ceny

Klient

Nie polecam

klient

Odradzam kupno drzewa ponieważ jest słabej jakości i drogie. Nie polecam

@mytyoni

Nie czytajcie ludzie opinii negatywnych, napiszę to co uważam. Mateusz jest jaki jest: jest czasami niesłowny, jeśli zawali jakiś temat, przykładowo spóźnia się z kursem drewna czy coś, zawsze się można dogadać, troszkę cenę zawsze obniży, konie kraść z nim. No i oczywiście czasami nie można się dodzwonić. Oprócz tego same superlatywy, cała jego „armia” wie o co kaman. Świat drzewiarzy jest mały, gdyby był chujem to zaraz by się rozniosło i nie jeździliby nowymi mb-kami tylko rowerami. Tyle w tym temacie. Wożą do mnie malutko, mam mały rodzinny tartak.Ale przy rozładunku nie musi mnie być osobiscie, bo jakość taka jaka ma być taka zawsze jest. No i wiadomo.:: ilości, zawsze się zgadzają.

@danekchocia..

Chciałem sprzedać las na pniu. Zadzwonił chłopak który przebił wszystkich . Na początku myślałem że jaja. Po ustaleniu spotkania przyjechali na miejsce z gotowymi umowami, podpisaliśmy papiery. Po czterech dniach przyjechali laweta z Harwesterem wycięli las w ciągu tygodnia zrywka tak samo. Leśniczy zmierzył stosy kolejna umowa, Płatność ekspresowa. Sprzęt, pracownicy, bez zarzutów. Mateusza widziałem tylko przy podpisaniu umowy i przy wywozie ostatniego samochodu reszta zajęli sie pracownicy. Stosy pod fotopulapka, no pełne profi Kto korzystał z ich usług to wie. Pomogli mi w wszystkich formalnościach i reszcie papierów. Na koniec poczęstowali mnie śliwowicą ze Słowacji. Polecam !!!!!!!!! Negatywy wiadomo kto pisze. Czemu konkretnego przykładu nie poda tylko ogólnik ? Jakby wszyscy tacy byli jak Mati i reszta ekipy to świat byłby lepszy

Klient

Drogo, słaba jakość drzewa nie polecam

@pawełoleś

Kupiłem pierwszy raz tartak świerkowy od chłopaków, Pan Michał i Mateusz pełen profesjonalizm, widać że robią to z pasją. M3 z kwitu zgadzające się z stanem rzeczywistym

drzewo

Nie polecam firmy, ciężka współpraca i drogie drzewo. To prawda pozytywne opini doddaje szefuncio.

Piotrek W

Nie polecam firmy, drogie drzewo. Te pozytywne opini doddaje szefuncio.

#nick

Szef i kierowcy zarozumiali. Na pytanie do kierowcy lub szefa (nie wiem kto to był) kiedy dojedzie ładunek, usłyszałam w słuchawce jak będzie to będzie. Jeśli chodzi o jakość i ilość- bez zastrzeżeń. Minus to kontakt z właścicielem i to że jeżdżą przeładowani i to grubo cały czas.

@pracownik

Pracuję u Mateusza, najlepszy szef w życiu,pracuje przy pozyskaniu drewna . Najlepsze jest to że tej (usunięte przez administratora) nie widzę cały miesiąc kontakt telefoniczny trzy razy w miesiącu. Widzimy się wyłącznie w dniu wyplaty, kasa na czas (zawsze do wypłaty + 500-1000 zł za zaangażowanie) Raz na jakiś czas szef dostaje „okresu” lecz do przeżycia. Polecam

@Slawomir Węgry

Bralem regularnie drewno kominkowe od pana mateusza w ilości kilku kubików. zawsze byłem zadowolony kubiki zawsze sie zgadzały i jakość pierwszej klasy.tak samo wilgotność drewna, powiedział ze suche to było suchej. Zawiódł mnie ostatnim telefonem ponieważ, aktualnie minimalna ilość zamówienia to 25 kubików rozumiem, szkoda stracic takiego dostawcę. Ceny wysokie- adekwatne do jakości drzewa. Dziekuje za współpracę. Polecam mimo wszystko l

Adam S.

Firma 10/10. Nie rozumiem negatywnego komentarza, głowę położę że konkret szefostwo. Zaliczka? Na bardzo dużej ilości która przywieźli mi we wrześniu, dali mi nawet termin płatności na 45 dni ze względu na kryzys w branży drzewnej. Ktoś tu chyba zazdrości lub ma ból głowy. Jak dobrze pamiętam to nie handlują opałem, tylko od papierówki w górę. Ilość surowca zgadzała sie, jakoś wg. Norm. Polecam !!!

Opolskie

(usunięte przez administratora) Nie polecam tej firmy pod tym adresem, drzewo stare, słabej jakości i drogie. Zaliczki trzeba wpłacać przed realizacja porażka firma.Szczerze odradzam firme

Anna Kalisz

Witam. Wieczor niedziela, dzwoniłam pytać czy chcą drewno, w środę byli już u nas, konkretna rozmowa z szefem, kierowcy przyjechali odebrać od nas Olsze, bez negocjacji na miejscu, pieniądze ekspreeem przy drewnie na konto. Same superlatywy. Kontakt z właścicielem bezproblemowy. Pozdrawiam Anna Kalisz.

Podlasie874

Biorę paletówke, konkret firma. 5/5

Zostaw merytoryczną opinię o THD Transport i Handel Drewnem Mateusz Mazur - Bierdzany

• Jak się pracuje w THD Transport i Handel Drewnem Mateusz Mazur?

Zobacz opinie na temat firmy THD Transport i Handel Drewnem Mateusz Mazur tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w THD Transport i Handel Drewnem Mateusz Mazur?

THD Transport i Handel Drewnem Mateusz Mazur