Opinie o VAPE Maniacy Denis Górski w Jędrzejów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy VAPE Maniacy Denis Górski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie VAPE Maniacy Denis Górski o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VAPE Maniacy Denis Górski w Jędrzejów

Zwolniona

Zwalniają i zastraszają dziwnymi karami kilkaset złotych za niby szkolenie które trwa max 1 dzień. Nie polecam.

Pracownik Nowy wpis
@Zwolniona

Ale to jest w mocy prawnej aby im za to szkolenie płacić ?

pracownik33 Nowy wpis

Są w umowach a że zatrudniają tylko na zlecenie to mogą umieszczac dowolne zapisy...

Pracownik Nowy wpis
@pracownik33

To można się nieźle wkopać z taką umową , tym bardziej, że to tylko zlecenie ...

Tomasz

Temu pseudo dyrektorowi brakuje tylko smoczka. Bardzo niesłowny, zapewnia że zawsze dają znać podczas etapu rekrutacyjnego i mija kolejny tydzień bez kontaktu

@Tomasz

Skoro tak traktują kandydatów to jak jest później w pracy? Lepiej omijać takich pseudo dyrektorów.

@Marta

Obawiam się jeszcze gorzej , jest film w sieci na którym wyraźnie słychać że kamery mają mikrofony i nagrywają dźwięk. Jest to nielegalne , ciekawe czy pracownicy o tym wiedzą i czy wyrazili na to zgody

pracownik33 Nowy wpis

Nie wyrazisz zgody to nie dostaniesz pracy. Proste. Regionalna uważa że są kolejki chętnych na sprzedawcę więc podpisujesz albo szukaj pracy dalej.

Greg1

Proces rekrutacyjny to kpina. Kilka minut rozmowy a potem tygodnie czekania na odpowiedź.

Nie szanują ludzi. Codziennie tylko (usunięte przez administratora)że coś jest nie tak. Zero szkoleń nawet z podstawowych rzeczy. Nie umiesz czegoś kliknąć w systemie to sam się dowiedz od innych sprzedawców. Moja kierowniczka regionalna bez kontaktu z rzeczywistością. Nie polecam. (usunięte przez administratora). Na premie tez nie ma co liczyć.

tragedia

Dokładnie tak, totalna amatorka. Tworzone grupy na watsapie jako podstawa komunikacji w firmie. Czynne do 21 a po 17 bez kontaktu z biurem i kierownikiem. Szybko zmienilam pracę jak się zorientowałam że zwalniają z dnia na dzień przez telefon jak tylko coś im nie pasuje. Pisane w ogłoszeniach profesjonalne szkolenia to pol dnia z kimś na wyspie i tyle... dno.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie VAPE Maniacy Denis Górski? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Magazynier
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. C+E - s
Legarto Sp. z o.o.
logo firmy Kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej z dostępem do broni
P.W. Karabela Sp. z o.o.
Kandydat regionalny kierownik

Rekrutacja z lat 90 tych kiedy bezrobocie sięgało 30%. Jakieś etapy rekrutacji trwające tygodniami do tego przy takich zarobkach :) czymś takim powinni zajmować się profesjonaliści a nie jakiś odjechany nimby dyrektor

Bardzo niesłowna firma w kwestii kontaktu po spotkaniu rekrutacyjnym. To już wiele mówi o firmie. Stanowisko Dyrektora, który przeprowadzał spotkanie zoobowiązuje do szanowania potencjalnego kandydata.

Czy zgadzasz się z opiniami na temat firmy VAPE Maniacy Denis Górski w mieście Jędrzejów, które krążą w internecie? Wypowiedz się w komentarzu i powiedz nam jak naprawdę jest w tej firmie i czy jest to dobry pracodawca.

Zostaw merytoryczną opinię o VAPE Maniacy Denis Górski - Jędrzejów

• Jak się pracuje w VAPE Maniacy Denis Górski?

Zobacz opinie na temat firmy VAPE Maniacy Denis Górski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

VAPE Maniacy Denis Górski

VAPE Maniacy Denis Górski