Opinie o HSOS w Rosenberg

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy HSOS. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w HSOS o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HSOS w Rosenberg

Pracownik hsos

Lepiej omijać tę firmę z daleka nie wypłaca chorobowego, nie płaci za sick, brak podwyżki związkowej ,najgorsze loty z możliwych,pseudo koordynatorzy wszystko jest w tej firmiena na nie !

Realista
@Pracownik hsos

Ludziom nie dogodzisz pieniądze na czas za sick trzeba zadzwonić i wysłać sms miałem zapłacone loty jak loty jednemu pasuje drugiemu nie ogólnie jak w przedszkolu z lotniska zabiorą odwiozą nic Ciebie nie interesuje

Pawel

Firma spoko, kasa zawsze na czas. Fajni ludzie

Carlos
@Odyn

Umowa dla pracowników do podpisu nadal nie zaaktualizowana, pomimo podwyżek zwiazkowych. Gdzie nowe stawki? Są one i tak śmiesznie niskie... Przy obecnym kursie korony z tymi wszystkimi dodatkami to przecież wychodzi niecałe 75ziko/godzinę. Wszędzie najniżej spawacz dostaje 25€ a po pracy może robić co mu się żywnie podoba. Dodatki od króla świąteczne... Oczywiście porozpisywane po starych stawkach... To się zwiazki zawodowe ucieszą, że tak ich w wała robi...@Pracodawca Po nocnej zmianie nadal brakuje dodatku nocnego na pasku. Pomijając fakt, że inne firmy jak PAN w ogóle mają wyższe stawki za tą samą pracę.

Pracuje w firmie dwa lata jak się szuka problemu to się go znajdzie było głosowanie czy bilety kupujemy sami wybrane zostało że firma kupuje NSE kupują sami często doplacają płacą za transfer z lotniska niby im zwracają ale minus podatek zawsze pieniądze na czas co potrzebne do pracy to dostaje z gaciowymi żyję dobrze zapytam kulturalnie dostaje odp kulturalną jak ktoś wpada z ogniem ogniem dostaje takie moje zdanie w NSE np ktoś zapytał o kórtke to mu kazali regulować temperaturę ciała tempem pracy nie widziałem nikogo bez kurtki z HSOS za sick jak dopelnisz wszystkich formalności to Ci zapłacą czyli zadzwonisz i później wyślesz smsa mi zapłacili A z Polakami to jest tak że mają dobrze to i tak źle najlepiej pracować online z domu żeby płacili niestety tak się nie da co do stawek na projekcie obowiązują te same stawki dla wszystkich nie pasuje ok szukasz innej firmy wiadomo każdy chce jak najwiecej podsumowując firma OK ludzie też

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu HSOS?

Place Nowy wpis

Należy zrobić loda mortadeli.

hiacynt Nowy wpis

ta firma to jest naprawdę tragedia. jako jedyni w przypadku strajkow każą ci sie wymeldowac z campow i kupowac bilet na własną reke. ta kretynka w biurze co zamawia bilety jest uposledzona, czasami mam wrażenie że rozmawiam z botem. gaciowi jak to gaciowi trzech braci którzy zdobyli posady wiadomo jak.. jeden gorszy od drugiego a szczególnie ten co siedzi najwyzej. jesli napiszesz cos nie tak dzwoni i karze przepraszac szefowa…. xD no cyrk na kolkach. na prawde gdyby nie to ze praca na projekcie to sanatorium to by ciagle szukali ludzie bo doslownie ze wszystkim sa problemy. o co nie poprosisz to oczywiscie nie albo trzeba placic. pozytywne opinie to (usunięte przez administratora) i donosiciele

Fachowiec wydymany Nowy wpis

Dziękuję pani Mortadeli i panu domelowi za naukę, że trzeba sprawdzać podatek, który firma HSOS rozlicza po swojemu na złość chyba bądź z niewiedzy, nauczyłem się korygować oszustoskie podatki dzieki bura samico psa i palcu w 4 literach...

wazelinagaciowego Nowy wpis

ta firma to nieśmieszny żart. wiedzą że idą święta nie zamówią biletów wcześniej. tydzień przed wylotem info że trzeba lecieć 4 dni przed startem rotacji i koczować na campie. oczywiscie zero odzewu na ten temat, nie odpisuja na maile ani nic. koniec koncow nic nie wiadomo do samego konca. firma krzak jednego projektu. a ten najnowszy gaciowy najmlodszy z braci to… sami sobie dopowiedzcie bo az nie wierze

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie HSOS? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Jotun A

To jest firma jednego kontraktu. Po tym kontrakcie pozostaną wspomnienia i fajni ludzie poznani na rotacji. Dziękuję Wam za wspólny czas w czasie "pracy". (usunięte przez administratora)

Pracownik hsos

Super Mario
@Pracownik hsos

Też mi nie wypłaciła,napisała do navu że mi się robić nie chce.

Dzosef
@Super Mario

Bo taka prawda leniu smierdzacy.

Worker
@Pracownik hsos

Pewnie zostałeś wyrzucony za % i teraz takie pierdoły wypisujesz ,Za chorobowe płacą normalnie bez żadnego problemu ,tylko trzeba zgłosić ,podwyżek nie było ? Hmm ,dziwne wszyscy dostali tylko nie Ty .Co do lotów to fakt są pokręcone ale to i tak chyba lepiej niż samemu płacić za lot do domu ,tak uważam

Michałek
@Pracownik hsos

Witam, każdy wie że jest to firma rodzinna i rusztowaniowa, bez szacunku dla ludzi dzięki którym istnieje ta firma, za sicki płacą, gorzej z chorobowym 16dni według prawa płacić ma firma czego nie dokonca robi, jednemu zaplaci a drugiemu nie, wszystkie osoby w magazynie nic nie pomagają ludziom w żadnej sprawie nawet w zawiezieniu do szpitala (ja Ciebie zawiozę ale nie będę czekał na Ciebie - to jest ich obowiązek zawieść, przetłumaczyć i pomóc) nie tylko robi sztuczne spotkania na których nic nowego nie wnoszą, musicie zrozumieć Gaciowy - nie safety Manager of conter z ludźmi trzeba żyć bo ludzie tworzą firmę i robią robotę, wszystko zapisują na stan, buty robocze to trzecia dla ludzi dla Gaciowyc to są lepsze ciuchy, lepsze buty ogólnie całe ppe, nic nie ma w gaciowni, a jak mają dać wogule prezent świąteczny to ciii żeby ludzie się nie dowiedzieli i mogli je wziasc dla Siebie, o wszystko trzeba walczyć samemu, 0 pomocy, dużo można pisać - jedynie płacą na czas, podwyżki miał by 10.5 korony dostaliśmy 7.5 w Panie dostali podwyższke 255 na 265 teraz Jobkrester, a Haos stanoł z 243 na nie całe 252 zaraz po drugiej firmie z Danii najmniejsze stawki, wymagań w ciul i jeszcze jedno mądrości to gaciowi mają ale nie do tego tak gdzie trzeba. Paluszek jak się zagiął tak został. Jeszcze 2 roraty i jadę na inną budowę z innej firmy bo tutaj nawet kursów nie chcą zrobić normalnie i utrzymać ludzi, benifientow 0.

Realista

Renger

Gaciowi strasznie okłamują Mortadelę wprowadzając nie miłą atmosferę,nie jadę na następną rotację,kasa nie jest atrakcyjna aby się tak męczyć...

Struktura

Po zwolnieniu brakowało mi 8000 koron z wypłaty a rozliczyłem się ze wszystkiego nawet starą kurtkę oddałem gaciowym do kontenera a ten (usunięte przez administratora) z biura twierdzi, że dostałem wszystkie należne mi pieniądze sprawa zgłoszona oczywiście, piszę ku przestrodze....

Tymek

Wazelina,masakra(usunięte przez administratora)straszne dziadostwo, (usunięte przez administratora), wstyd żeby dorośli mężczyźni zachowywali się tak jak to robią w haosie a zwłaszcza te niewiasty z kontenera i pozal się Boże majstry przedłużacze jak z Polski do Norwegii Firma HSOS to (usunięte przez administratora)jest na czele z Mortadela i Domele...

Robią nas w wała

(usunięte przez administratora) Z tego linku wynika że za KAŻDĄ niedzielę należy się dodatek 100% Ja się pytam gdzie są te pieniądze? Czy zwiazki zawodowe o tym wiedzą?

Czy istnieje możliwość rozwoju w HSOS?

Zbyszek

Zwolniłem się po trzech rotacjach,stawki w HSOS są najniższe z możliwych najniższych stawek na całej Norwegii,z ostatniej wypłaty Mortadela potrąciła mi 6000 koron za jakąś kurtkę i buty, masakra nie polecam...

Pracowałem przez tą firmę 6 rotacji na jotunie, zwolniłem się i więcej nie wrócę do haosu, mistrzem we wszystkich (usunięte przez administratora) jest majster Dominik Ga.... to jest mistrz świata i powinien zostać listonoszem po projekcie bo najlepiej donosi...

@Piotr

Moim zdaniem Dom G. Niepowinien pracowac z ludźmi. Rozchwiny emocjonalnie narcyz ktory twierdzi ze wszystch może zwolnić bo pracuje od poczatku projektu. Poniża ludzi i udaje milego przy przełożonych.

Gwóźdź

Do tej pory nie zapłacili mi za brakujące godzinny pracy,wstyd żebym musiał się prosić o swoje zarobione pieniądze

Wojtek.k

Pracowałem, zwolniłem się i z ostatniej wypłaty brakowało 4000 tyś.koron a z wakacyjnych 8.000tyś.koron,o dzbanach to prawda co piszą poprzednicy a majstry to niektórzy spoko,ale większość lizusy i donosiciele ale pracownicy i projekt spoko tylko ten haos i ci gaciowi i ten majster Dominik Ga....to szkoda gadać ????????????????

Tymek
@Wojtek.k

Wojtek a mi z ostatniej wypłaty Mortadela potrąciła 11tysiecy koron to witaj w grupie!

Diabeł

Ja byłem na jednej rotacji i nie wrócę już z tej firmy na pewno, straszne dziadostwo....!

Wk

Omijać firmę Hsos dalekim łukiem, pracowałem!!! Złodziejska firma o koordynatorach to prawda co piszą!!! Ogólnie brak honoru i kultury....

Gregor

Tylko pracownicy HSOS dopłacają do biletów ciężko zarobione pieniądze, które firma przeznacza na tablety dla gaciowych i wycieczki do Monaco na wyścigi dla swoich kapusi...

Czy pracownicy w HSOS dogadują się między sobą?

Zostaw merytoryczną opinię o HSOS - Rosenberg

• Jak się pracuje w HSOS?

Zobacz opinie na temat firmy HSOS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HSOS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 3 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HSOS