Opinie o Progress Consulting For Industry sp. z o.o. w Wałbrzych

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Progress Consulting For Industry sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Progress Consulting For Industry sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Progress Consulting For Industry sp. z o.o. w Wałbrzych

Krzysiek.

Jestem pracownikiem Progress od kilku lat dokladnie od 2019r moja opinia o pracodawcy jest jak najbardziej dobra, oczywiście wszyscy mają prawo do swojej ale jak czytam niektóre komentarze, gości którzy przepracowali miesiąc albo i krócej to poprostu mi ich żal... umowy zlecenie ??? Tak ale tylko dla początkujących beż wykształcenia zresztą nikt nie zmusza do jej podpisania. 98% zalkogi KAZDY ma umowe o pracę. Jeśli mam poliwalencje to nikt nigdy nie zabrał mi premii, zawsze wszystko na czas. Robią bardzo dużo szkoleń i podnoszą kwalifikacje za które w całości płacą od uprawnień na wózki po prawo jazdy Kat B C, C+E ursy doszkalające, jezykowe, są również bony/świadczenia świąteczne ale nie piszą o nich bo Ci co tak komentują do Świąt nawet nie przepracowali... moja rada jest prosta chcecie się merytorycznych rzeczy dowiedzieć o Progress poprostu zadzwonicie do kadr Progress sami się przekonajcie a nie po wypocinach "bylych" pracownikow . Chyba lepiej się skontaktować na miejscu z obecnymi . Hej.

Krzysiek
@Kozik

Na 3 zmiany poniedziałek- piątek: 6:00 - 14:00 , 14:00 - 22:00, i 22:00 - 06:00

Czy nowo zatrudnione osoby w Progress Consulting For Industry Sebastian Bruździak otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

@Krzychuu

Chodzi o to że masz nauczyć się wszystkich stanowisk jak ktoś pójdzie na L4 lub weźmie żądanie i żebyś za niego wskoczył oczywiście musisz mieć własny dojazd żeby nikt nie musiał cię odwozić oni wciskają ciemnotę że się uczysz i kształcisz ale do końca nie jest tak oni tobą zapychają dziurę

Firma bardzo wychodząca naprzeciw nowo zatrudnionemu, dająca możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, różne szkolenia, uprawnienia za które szef jest gotowy zapłacić , aby rozwijać kompetencje pracowników. Bardzo przyjemna atmosfera, zarobki jak na Wałbrzych po okresie próbnym baaardzo konkurencyjne. Firma z ogromnym potencjałem i możliwościami rozwoju . Firma że świetlaną przyszłością :) tak to widzę i polecam każdemu zainteresowanemu zmianą pracy :) co do umowy pierwszej, to zależy od doświadczenia, uprawnień i rozmowy kwalifikacyjnej. Na pewno pierwsza na okres próbny na zasadach Win - Win czy nam pasuje taka praca i czy przełożeni widzą Cię w przyszłości w tej firmie. Czytam opinie negatywne i domyślam się, którzy "leserzy" to pisali , na szczęście czas sam zweryfikował :) Pozdrawiam, polecam, zachęcam !!!

Czy Progress Consulting For Industry sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Pracownik Nowy wpis

Był temat karty multisport poruszany jako propozycją benefitu , ale większość załogi przegłosowała inne dodatki jak świąteczne bony, ubezpieczenia grupowe, pakiety medyczne, czy premie poliwalencyjne. Więcej pracownikow chciało z tego właśnie korzystać i tak dostosowano benefity.

Kierowca Express Log Nowy wpis

Fajna firma w temacie załadunki rozładunki obsuga, szybko i naprawdę sprawnie. Jak zimno to nie odsyłają na parking tylko kawka, herbata bardzo ludzkie podejscie. Toalety tez czyściutkie i kacik dla kierowcow na posilek także bardzo duży plus dla nich Brawo .

Jakub Nowy wpis

Pracuje w Progress od października/23 dali 3 miesięczną umowe o pracę na próbę, byłem sceptyczny bo stawka tez nie powalała ale zarabiać gdzies trzeba.Oczywiscie obiecywali że po okresie próbnym stawkę podniosą i ....... o dziwo słowa dotrzymali !. Także pozytywne mam odczucia o tej firmie jak na razie. Pracuje jako operator produkcji nie jest źle. Nie wiem jak jest u nich na magazynach bo tam nie byłem, ale u nas jest w porządku. W sumie mogę polecić pracę w Progress tylko teraz chyba nikogo juz nie szukają a przynajmniej nic takiego do nas nie dociera.

Progress Consulting For Industry sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Pracownik Produkcji. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Podziel się swoimi wrażeniami z niej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję innym osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

Rozmowa kwalifikacyjna/test Hartmana/kolejna rozmowa/ Wynik.

Pytania dotyczące doświadczenia, chęci rozwoju i podniesienia kwalifikacji test osobowości test manualny.

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wałbrzych
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Recruitment specialist / remote work
Perform Recruitment
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Wałbrzych
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Progress Consulting For Industry sp. z o.o.?

Krzysiek.

@Krzysiek.

Czemu nie napiszesz jaki jest powód że zwolni liście 2 kierowników bardzo dużo pracowników a kilku liderów sami się zwolnili że podwyżki są tylko jak państwo podniesie najniższą krajową a bony na święta ( brak słów ) mogli nic nie dawać a nie że syn więcej dostał na mikołaja w innym zakładzie

Kozik
@Krzysiek.

Dziękuję za informację. Mam pytanie odnośnie zmian.jak wyglądają godziny pracy?

Krzysiek
@Kozik

Na 3 zmiany poniedziałek- piątek: 6:00 - 14:00 , 14:00 - 22:00, i 22:00 - 06:00

Kinia

Spędziłam w Progress sporo czasu na stażu w logistyce, mieliśmy dużą grupę, sporo bylo nauki ale i dużo prac praktyczny ch. Firma z nowoczesnym podejściem i sposobem zarządzania. Po skończeniu szkoły napewno będę chciała zatrudnić się u nich, mam nadzieję że się zgadza i będą mnie pamiętać. Pozdrawiam vhlo fajnie i polecam!

@Kinia

Dziękuję bardzo za miłe słowa :) kolejne razy myślę , że będą jeszcze bardziej Was rozwijać i dawać satysfakcję z pracy :) Pozdrawiam!

Progress Team
@Kinia

Kinia Oczywiście że Cię pamiętamy i dziękujemy za Twój udział w tegorocznym stażu. Do zobaczenia wkrótce w Progress.

Marcin P

Jeżdżę na wózku w firmie i jestem bardzo zadowolony z pracy. Ekipa bardzo fajna atmosfera. Nie narzekają na moje zachowanie????????

Czy w Progress Consulting For Industry sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Młody

Jestem pracownikiem na magazynie od niedawna, jedno musze powiedzieć że atmosfera w pracy jest naprawdę fajna teraz pracujemy na dwie zmiany chociaż myślę że przy takiej dużej liczbie pracownikow powinni zrobić trzy zmiany bo na tylu ludzi magazyn jest za mały. Na razie firmę oceniam dobrze.

AdrianaS
@Młody

Jesteśmy elastyczni do wymagań kontrahentów, na razie nie ma potrzeby uruchamiać drugiej zmiany a na pewno trzeciej , ale w przyszłości zapewne tak będzie :) Cieszę się, że atmosfera odpowiada, bo taki jest mój zamysł ????????????

Były

Tak dostanie... Zlecenie... "Bo ludzie się zwalniają po kilku dniach". No jak ktoś ma do siebie szacunek i trochę oleju w głowie, to wszędzie znajdzie lepsza pracę z perspektywami..

Remik

Cześć, jeśli masz, posiadasz doświadczenie w logistyce oraz uprawnienia np UDT na wózki, to tak jak najbardziej otrzymujesz umowe o pracę na okres próbny 3 miesiąca. Po tym czasie jeśli jest ok dostajesz umowe onorace tak przynajmniej było w moim przypadku i osób które są w naszym zespole ( ale doświadczenie minimum 1 rok i UDT )

ME

Tak dają umowe o pracę. Ja jestem z działu outsourcingu i usług u nas tak jest, czy w dziale logistyki czy innych dzialach tez, to trzeba by by zapytać. Firma ogólnie spoko, nie słyszałem żeby ktokolwiek miał najniższa krajową przynajmniej u nas w dziale.

Łukasz.

Oczywiście że tak , ale jest też okres próbny.

@ME

A na czym polega praca na tym dziale (outsourcing)? Widziałem ogłoszenia o pracę i być może byłbym zainteresowany.

Krzychuu

Pierwszy miesiąc umowa zlecenie, aby sprawdzić czy obie strony wyrażają chęć dalszej współpracy, potem umowa o pracę już normalnie ;) Pozdrawiam i zachęcam :)

Krzychuu
@Paweł

Robisz na różnych obszarach dla Toyoty. Na magazyn też potrzebują sporo osób, bo nowe projekty są. Polecam !!!

Rad
@Krzychuu

A czy są jakieś kryteria wiekowe - do najmłodszych już nie należę? ;)

@ME
@Paweł

Jak to praca zależy na jakim stanowisku. Jest ich kilka jak na przykład rozpakowanie modułów i części, wózkowy, obsługa naczep i inne.

Woj

Cześć, czy możecie napisać jakie wózki są u was na magazynie? Ja w miarę doświadczenie mam na widłowych ale bocznymi jeszcze nie jeździłem a znajomy mowil ze chyba właśnie takie macie. Proszę napiszcie jakie tam są.

@Woj

Witam, posiadamy wózek boczny i wózek czołowy. Najważniejsze mieć UDT a praktyki bez problemu nabędziesz ;) Pozdrawiam i polecam aplikować na magazyn :)

Woj
@AdrianS

Dziekuje @AdrianS jak czołowe to dobrze, bocznymi musiałbym po ćwiczyć. Gdzie dokładnie aplikować na ten magazyn w Walbrzychu, są jeszcze miejsca?

@Woj

Tak rekrutacja trwa... Wyślij CV na adres: biuro@progress-industry.eu Pozdrawiam!

On

Czytam te wpisy i oczom nie wierzę.. Sami zadowoleni pracownicy. Chyba w całym świecie nie ma takiego % zadowolonych pracowników co w Progress.. Z całym szacunkiem do Was - pracowników: nikt się tam nie posługiwał takimi pojęciami jak: "dział outsourcingu" czy "dział logistyki".. Remi, Jaro, Krzysiek... Z nikim takim nie pracowałem... @Pracodawca sam sobie pisze pozytywne opinie????

Jaro

Moja opinia o Progress jako pracodawcy jest jak najbardziej pozytywna. Jestem pracownikiem około roku w outsourcingu i nie narzekam to co ustaliłem i to co na umowie to mam plus premie., więc oceniem pozytywnie i polecam.

Orzełek

Byłem na rozmowie o pracę na pracownika logistyki. Wszystko przebiegło sprawnie jedynie test do wypełnienia mnie zaskoczył ale wytłumaczyli jego cel i ZALICZYLEM . Zaczynam od przyszłego tygodnia, normalna umową o pracę pierwsza na okres próbny. Stawka Ok wiadomo że człowiek zawsze by chciał więcej . Jak narazie jestem zadowolony i ich polecam. ????

Łukasz

polecam, pracuję do dziś , wszystko jest zgodnie z umową, pracowałem w innej firmie ze strefy nie podaję nazwy tu jest zgodnie z zapisami w umowie, polecam tę firmę

Progress Team

Bardzo nam przykro że tak nas oceniasz, mimo wszystko mamy nadzieję że powiedzie Ci się lepiej w innej branży lub miejscu może w budżetówce skoro prywatny rynek pracy ( choć Progress jest Sp. z. o.o.) jest dla Ciebie nie odpowiedni. Życzymy powodzenia ????

W końcu były

Nikomu nie polecam tej firmy , nawijają makaron na uszy mówią wszystko to co chcieli byśmy wiedzieć, że są premię a w rzeczywistości ich nie ma, że są podwyżki tak są jak państwo podniesie najniższą krajową bo szef od siebie nic nie da , a poza tym utrzymać tyle ludzi w biurze plus służbowe auta , paliwo telefony i ich wysokie zarobki to podwyżek dla szarych pracowników nigdy nie będzie a szef i tak musi swoje zarobić a kogo kosztem to wiadomo.

W końcu były

Zostaw merytoryczną opinię o Progress Consulting For Industry sp. z o.o. - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Progress Consulting For Industry sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Progress Consulting For Industry sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Progress Consulting For Industry sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Progress Consulting For Industry sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Progress Consulting For Industry sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Progress Consulting For Industry sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Villardczyków 17
    58-306 Wałbrzych

Progress Consulting For Industry sp. z o.o.