Opinie o giganto personalservice w Berlin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie giganto personalservice. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie giganto personalservice o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o giganto personalservice w Berlin

Mrówki

Jak w większości agencji pracy umowę podpiszesz online z możliwością przetłumaczenia jej na spokojnie tak w tej agencji musisz wstawić się osobiście w siedzibie firmy, która znajduje się w Berlinie, a z umowy dowiesz się tyle co sympatyczna Pani z biura Ci opowie, a Ty tylko składasz podpisy na kolejnych arkuszach z myślą, że są jeszcze uczciwi ludzie na tym świecie i tutaj Cię nie oszukają. Oczywiście to jest Twój błąd. Schody zaczynają się już od momentu przyjazdu na miejsce zakwaterowania. Twoje mieszkanie znajduje się w takiej kamienicy, że strach przekraczać jej próg, bo masz obawy, że może Ci się coś stać, a mieszkanie? (usunięte przez administratora) od progu, wszystko się klei, brudna pościel i to co najlepsze robactwo, wszy i gnidy na łóżkach, całe materace były nimi pokryte ( ciekawostka Pani z biura z początku nawet po otrzymaniu nagrania, bo wszystko zostało udokumentowane próbowała wybielić sytuację i powiedziała, że to mrówki ????). Rozpętała się burza, jest po północy, a my bez dachu nad głową. Przyjechał właściciel, zaproponowano nam pokój w mieszkaniu piętro niżej, tak, w tej samej zawszonej kamienicy. Kolejny zonk, mieszkania miały być max 2/3 pokojowe, a my dostaliśmy pokój nr 9 i oczywiście równie brudny jak ten wyżej. Oczywiście również mamy zdjęcia na których widać cały ten bajzel, a sam właściciel? Porażka kazał nam wąchać brudną pościel, bo chciał udowodnić, że jeszcze nie śmierdzi i można pod nią spać ???? Burza trwa w najlepsze, o 9 do pracy, a my wciąż bez dachu. Dostaliśmy tel. od sympatycznej Pani z biura, że mamy zarezerwowany nocleg w hotelu, godzina 2, a w recepcji okazuje się, że żadnej takiej rezerwacji nie ma. Kolejne (usunięte przez administratora) i stracony przez nas czas, bo agencja liczyła, że sami sobie ten nocleg opłacimy suma summarum. Oczywiście tak się nie stało i wróciliśmy do Polski. Takiej przygody jaka nas spotkała nikomu nie życzę i z całego serca odmawiam współpracy z tą agencją, bo jedynie czego możecie się spodziewać to przejechanych kilkaset km, zero zarobku, mnóstwa (usunięte przez administratora) awantur i nerwów. Pozdrawiam serdecznie

@Mrówki

Potwierdzam że taka sama sytuacja...pokój gorzej niż (usunięte przez administratora) , po przyjeździe okazuje się że pracy nie ma , trzeba czekać tydzień bo na zakładzie mają kontrolę????

Klaudia

Polecam! Pracowała m w tej agencji na produkcji, jednak musiałam zjechać do Polski dlatego zrezygnowałam, wypowiedzenie dało radę podpisac za porozumieniem stron, bezproblemowo, praca lekka, możliwość zaliczek co tydzień, jeżeli czegoś na zakwaterowaniu brakuje to zgłasza się i zostaje zamówione, naprawdę polecam agencje, jest to niemiecka agencja, nie polska jak większość.

@Klaudia

Jeśli agencja gwarantuje lokum, to powinny być tam godne warunki. Nasz pokój wyglądał tak: zerwany karnisz wraz z zasłonami na podłodze. Podłoga klejąca się, brudna , ślady jedzenia, wymiocin i innych plam, stolik z urwanym blatem. Materace stare, zniszczone , z plamami moczu... brak poscieli, brak ogrzewania i ciepłej wody. Wszystko udokumentowane na zdjęciach i filmach. Agencja wiedziała z tygodniowym wyprzedzeniem ze przyjeżdżamy.

Marcin32116 Nowy wpis

Pracuję w giganto od 3 miesiący jestem bardzo zadowolony. Wypłata na czas, dobre stawki, zakwaterowanie w dobrych warunkach. Polecam giganto????

Izabela Nowy wpis
@Marcin32116

Cześć Przy czym pracujesz? Jaka lokalizacja?

Megan Nowy wpis

Wybiera się ktoś może lub odpowiadał na ofertę pracy zamieszczoną na olx przez agencje giganto personalservice? Chce wyjechać tam do pracy ale sądząc po opiniach to jest tam jakaś rzeź

Były pracownik Nowy wpis
@Megan

Omijaj z daleka! W drodze na kwatere dowiadujemy się ze trzeba tydzień czekać na prace bo mają kontrole...? Pokoj z dziura w drzwiach od pieści..materace zsikane , robactwo, brak ogrzewania, brak cieplej wody, we wspólnej łazience brak zamknięcia. Mam zdjęcia, film.

df1111

Dobry kontakt z pracodawcą, zaliczki i wynagrodzenie zawsze na czas.

Czy w giganto personalservice wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie giganto personalservice? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Technik Utrzymania Ruchu
Berlin
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy brukarz
Berlin
CDMD Investments Sp. z o.o.
Fiftex

Za 4 przepracowane dni przez agencję "Giganto" otrzymaliśmy wraz z kolegami 200 euro XD, (stawka na godzinę podobno 16 euro). Warunki mieszkalne średnie żeby nie powiedzieć złe - jeden mały pokój na 3 osoby, jedna pseudo gazówka na wszystkich mieszkańców (6 osób), brak piekarnika, lokalizacja - jakieś (usunięte przez administratora) Sama praca w firmie dhl jak dla jakichś robotów, cały dzień wykonujesz jeden ruch na zgiętych plecach z jedną 15 minutową przerwą. Serdecznie NIE polcam tej agencji:-)

Drzewko

Kontakt z agencją przez aplikację (usunięte przez administratora) jest praktycznie niemożliwy. Odczytują wiadomości, pozostawiając je bez odpowiedzi. Nieco inaczej wygląda kontakt telefoniczny. Rekruterka odbiera, wyjaśnia wszystkie pytania i na tym kończy się pozytywny odzew. Według Pani umowa miała zostać podpisana w tygodniu, a z każdym telefonem odbiega w czasie z terminem, tłumacząc się prozaicznymi powodami. Niektóre powody były zupełnym wymysłem i nie miały pokrycia w kodeksie pracy. W ostateczności po tygodniu zrezygnowałem z próby podjęcia pracy.

@Drzewko

Miałam identyczna sytuacje. Utrudniony kontakt z firma. ciężko uzyskać jakiekolwiek informacje. Jak dla mnie mało rzetelne podejście do pracownika

Pakowanie

Witam, moje odczucia z ta firma są pozytywne, kontakt stały nawet w późnych godzinach jeżeli jest potrzeba Zakwaterowanie miałem z kolega pokój wszystko co potrzebne było Praca lekka Pieniądze na czas

Damian

Polecam! Wypłacalni, z zaliczkami tez nie ma problemu

@Klaudia

Zart chyba jakiś, po przyjeździe okazuje się, że pokój zdewastowany , brudny , smierdzacy, brak pracy , brak ogrzewania , brak ciepłej wody, szkoda tylko pieniądze wydanych na przyjazd.

@Omijać

Ja dobrze trafiłam, wypowiadam się za siebie, ale tez myślę ze jeżeli zakwaterowanie nie odpowiada komuś to tez jest możliwość samemu sobie wynająć i urządzić po swojemu

Mrówki

Kuba
@Mrówki

Opinia nie jest prawidłowa, może coś po drodze wyskoczyło faktycznie, bo zakwaterowanie zazwyczaj agencje od kogoś wynajmują i to nie z ich winy, a Państwo jak sami napisali nie rozpoczęli pracy wiec nie możecie się wypowiadać, ja pracuje już pół roku i wypłata wszystko na czas i jestem zadowolony.

foto

Firma (usunięte przez administratora) Podsuwaja na umowie zanizona stawke a aneksem robia ludzi w konia bo dodaja pare euro tylko ze na aneksie jest to w skali miesiaca .pseudodorobkiewicze nie firma. kwatery to nory w hotelach albo u niemcow po paru w pokojach.

Agata
@foto

Dzień Dobry, Pan chyba o innej agencji napisał, ja pracuje od pół roku i wszystko jest na bardzo dobrych warunkach, zakwaterowanie jak i kontakt z przełożonymi, jeżeli jest jakiś problem to od razu zostaje rozwiązany. Zapewne Pan nawet nie pracował, tylko tak jak większość na wszystko narzeka.

Kamila
@Agata

witam. czy wciąż jest Pani zatrudniona? chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej na temat tego zakwaterowania oraz kontaktu. Na jakie warunki udało się trafić, oni je zapowiadali przed wyjazdem? Czy zdarzały się już może jakieś problemy? Jak wtedy agencja reaguje?

BoWie

Niewygodne opinie są usuwane, jakże by inaczej!

Zostaw merytoryczną opinię o giganto personalservice - Berlin

• Jak się pracuje w giganto personalservice?

Zobacz opinie na temat firmy giganto personalservice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w giganto personalservice?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

giganto personalservice