Kennemeruitzend

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Kennemeruitzend

Asia Nowy wpis

Pracowałam przez nich i nie mogę narzekać, jak ktoś chce pracować zawsze ma godziny, mieszkania ja nie narzekałam, praca może nie jest lekka ale na pewno można zarobić.

Aleksandra Nowy wpis

Hej, a mieliście przed sobą od nich taka bardziej szczegółową ofertę z opisem stawek, jakichś diet, ceny zakwaterowania i innych? mnie obecnie wyświetla się napis, że mają stronę w budowie a tu w zakładce są jakieś tylko „przykładowe oferty pracy”. ja to lubię znać konkret nim w ogóle zdecyduje się na jakikolwiek kontakt

Byly pracownik Nowy wpis

Kilka lat temu z nimi współpracowałem, same dobre wspomnienia

Marcin B

Praca spoko, sporo godzjn. Lokacja Haarlem jak najbardziej na plus. Wrócę to pewnie ponownie

@Marcin B

Witam, proszę o opis pracy z tej lokalizacji. Czemu akurat Haarlem? Inne nie były testowane? Interesuje mnie porównanie, od wiosny planuje wyjazd. Jest tam coś sezonowego godnego uwagi?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kennemeruitzend, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

Czy w Kennemeruitzend poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Zostalam tu wyslana przez eurowork. Kompletny brak organizacji od momentu przyjecia przez pana emila - teksty w stylu - popracuj, zobaczysz i zero wyjaśnienia co ijak i jedziesz do pracy randomowo przydzielonej pomimo wybrania innej prze eurowork. Transport do pracy to jakas porazka, nacpani i pijani kierowcy i do tego pluskwy w lokacji nad morzem. Nie dajcie sie oszukać

@Karolina

Jak możliwe, że zostało to wręcz randomowo przydzielone? W praktyce w którym momencie wiedziałaś już ze nie jedziesz tam gdzie oczekiwałaś? Nie można było odmówić i poczekać na nieco bardziej dopasowana ofertę? co do kierowców jak biuro to skomentowało? Zgłaszałaś te wątpliwości?

Dowiesz się że idziesz do innej pracy dopiero po przyjeździe

Pisali jakiś czas temu o pewnego rodzaju zagrożeniu ze strony innych pracowników pod względem roznoszenia czegoś. A był może z nimi ktoś na wyjeździe w jakiejś większej grupie może? ogarną wtedy kwaterę na wyłączność? Nie rozdzielają ani nic?

Bylypracownik

Nie polecam wspolpracy z tym pseudo biurem. Przyjechalem tylko na wakacje i juz wiem, ze nigdy tu juz nie wrócę. Generalnie nie trafilem zle z lokacja i praca, ale widzialem na wlasne oczy ludzi pogryzionych przez pluskwy w jednej z lokacji. Nie polecam przede wszystkim z powodu (usunięte przez administratora) przy rozliczaniu solarisow. Opryskliwy ksiegowy Arnold nie potrafil mi wyjaśnić dlaczego nie wyplaca mi nadgodzin a na pytanie o wyjaśnienie pozycji na odcinku wyplaty reagowal złością.

@Bylypracownik

Ci ludzie, o których piszesz to tez od firmy jechali ale byli na innych kwaterach? Dopytuję, bo z tego co piszesz u Ciebie wszystko było w porządku pod tym względem? Co do nadgodzin to jak z nimi jest, mogłeś udowodnić, że je robiłeś? Ostatecznie się udało?

byly pracownik

Tak. Ci ludzie byli na lokacji w Zandvoort i jeżdżąc do pracy roznosili pluskwy dalej. Czy to nie jest wystarczające ryzyko?

Marian231

Przepracowałem w firmie parę miesiecy. Trafiłem na niezła pracę. Za 40 godzin miałem te 400 i mogliśmy w soboty chodzic na nad godziny. Problem z wypłatą raz mi się zdarzył ale szybko wyjaśniłem to z księgową i z następna wypłata miałem brakujące pieniądze. Z samym biurem nie miałem innych problemów.

Na czym polega blokowanie wypłat, bo nie bardzo rozumiem? Jeszcze tu nie pracowałem to tym bardziej nie jestem w temacie ale nie chciałbym aby mnie się cos takiego przytrafiło, czy możecie wyjaśnić te zasady bym wiedział o co chodzi? czy można prace inaczej tu poukładać żeby jednak wygodniej było? i czy te nadgodziny zawsze są konieczne?

Za 40h pracy dostaniesz okolo 250-300e wyplaty w zaleznosci gdzie do pracy cie wysla. Sam odpowiedz sobie na pytanie czy to dla Ciebie wystarczajace. Najczesciej rzucaja do pracy ups i dpd wiec jak ktos opisywal - w tyg prawie w ogole nie spisz i nie masz czasu zeby cokolwiek ogarnac. A wyplata tak jak powyzej bo klocic sie trzeba bo wiecznie godzin brakuje w rozliczeniu tygodniowym. Jaka oferte pracy dostales? Gdzie masz miec zakwaterowanie? Blokuja badz nie wyplacaja kasy wakacyjnej i godzin urlopowych - ktore po kazdym przepracowanym tygodniu odkladaja sie. Czy mozna inaczej prace poukladac? Poczytaj troche co ludzie wypisuja tu o tej agencji - z zadnym z koordynatorów sie nie dogadasz idziesz do pracy tam gdzie cie wpisza i jak chca zebys pracowal wiecej lub mniej to masz chodzic i sie nie odzywac w innym przypadku zostaniesz zmuszony do odejscia albo zwolnia cie sami.

Abcd

Dają łączone prace ups-dpd i wychodzi na to ze nie ma kiedy spac. Do tego tak jak ktos pisal nie wyplacaja nadgodzin i blokuja wyplaty. Blokują tez jak za czesto dzwonisz

Czy Kennemeruitzend oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Dariusz

Wyjeżdżam w tym tygodniu na magazyn DpD czy ktoś może mi napisać jakie są kwatery i czy pierwsza wypłata jest po trzech tygodniach?

Natalia
@Dariusz

trzy tygodnie już mineły, nawet więcej skoro w połowie stycznia to padło. Zrelacjonujesz więc wyjazd? jaki był kontakt w trakcie? niektórzy z tego co widzę pisali o problemach w związku z nim. jak aktualnie biuro jest zorganizowane?

Vito
@Natalia

Tam panuje dezorganizacja , nikt nic nie wie , wypłaty z sufitu , jeden dostanie a drugi nie . (usunięte przez administratora)

Rafix

Firma opłaca chyba ten portal , gdyż znikają rzetelne ale nie przychylne szefowi Arnoldowi komentarze na temat wałków jakie stosują wobec pracowników . Nie płacą dodatków nocnych, dają fatalna pracę , warunki zakwaterowania urągają i ja bym w tych budach nie kwaterował psa a oni lokuja tam ludzi , nie oddają wakacyjnych po złości gdy się z nimi zegnasz , koordynatorka gr.berta ale Półka , zachowuje się jak (usunięte przez administratora) , kłamie i co najlepsze nie umie po angielsku nawet. Śmiech na sali . Nigdy w życiu nikomu tej firmy nie polecę , chyba że chcecie ze sobą do domu przywieź wszy czy inne pchły .

Sojer

Potrafią ściągnąć do pracy i nie wypłacić nawet pierwszej tygodniówki , która jest po 3 tyg!!! Potrafią robić tak , że robicie ze znajomymi tyle samo czasu a wasze wypłaty będą różnić się o 150 € na waszą niekorzyść. Pani w biurze strasznie chamska , jeśli już zmusicie ja by cokolwiek wam powiedziała , to dostaniecie w twarz formułkami z sufitu. Nie płacą dodatków za nocną pracę i zwalają winę na zakład pracy .

Czy w Kennemeruitzend możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Paweł Szysz

Praca w tutaj jest specyficzna. O stałości nie mam mowy, dziś jedziesz na Makro jutro na DPD, a po jutrze masz wolne. O dniu wolnym wtedy, kiedy potrzebujesz nie ma mowy jak biuro ma potrzebę, masz być i już bo po to jesteś. W słuchawce najwyżej usłyszysz jeden wielki krzyk, że po co tu przyjechałeś. Warunki w hotelu Zandvoort to żart, widoki i odległość 200 metrów do morza osłodzą Ci pluskwy (tak tutaj czysto). Stołówki czy miejsca na gotowanie praktycznie nie ma, a w pokoju gotować nie wolno. Pokoje są nawet w piwnicy obok śmietników zkad strasznie śmierdzi latem. Pokoje dwu osobowe mają wymiar 2 na 2. To nadaje się do zgłoszenia do Gemente. Gdyby warunki w holtelach były lepsze i koordynatorka wieczne się nie darła to praca byłaby ok .

Pracował ktoś przez nich? nie mogę znaleźć żadnych aktualnych info o nich poza ich FB a chciałbym dowiedzieć się czy polecacie agencję?

hehe
@Kandydat

Ja jestem ok poltora miesiaca i srednio, bywaja problemy z kontaktem z biurem i czasami z godzinami pracy. Sa przypadki ze zmieniaja prace bez poinformowania z dnia na dzien. Chlop od lokacji tez ma problemy z rozumowaniem i dogadaniem

Zostaw merytoryczną opinię o Kennemeruitzend - Holandia

• Jak się pracuje w Kennemeruitzend?

Zobacz opinie na temat firmy Kennemeruitzend tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kennemeruitzend?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kennemeruitzend