Opinie o ATF Marcin Głomski w Hamburg

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy ATF Marcin Głomski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w ATF Marcin Głomski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ATF Marcin Głomski w Hamburg

Kwatera Nowy wpis

Place 1000 Euro nagrody za realizacie dluguw Klamal i uciak i nieplacil rachunkow za kwatere.

731 - 5O4 - 996 Nowy wpis

Poszkodowane osoby proszę o kontakt. Udzielę informacji i doradzę jak odzyskać swoją należność.

Również pracowałem u tych patałachów, oczywiście nie zapłacili większości pieniędzy, ma ktoś namiar może gdzie oni teraz w tych Niemczech są? Chetnie bym ich odwiedził osobiście

Pracownik na swiatłowadach Nowy wpis

Stanowczo odradzam robić w tej firmie , sprzęt to najtańśzy złom a nie wazne jak bys się przyłozył do roboty to kierownik Liszka zawsze znajdzie powód aby tobie nie zapłacic i bedzie razem z szefem unikał kontaktów , umowy nie zobaczycie poniewaz szef twierdzi ze na geschafcie nie sa one wymagane , a nastepnie bedzie unikał telefonów i wszelkich form kontaktów , W polskim oddziale duzy przemiał pracowników oraz co chwile zmieniana lokalizacja biura . plus rówiniez wymog działalnosći i brak umowy .

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie ATF Marcin Głomski? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Oddaj pieniadze

Atf (usunięte przez administratora) Gruby Mirek i gruby Marcin ... nie zaplacone faktury za wykonana prace !!! 3mac sie z daleka nie wierzyc w zadne obiecanki !! Bezczelnie (usunięte przez administratora)

Pracownik fizyczny

Pracodawca nie wpłaca wynagrodzenia po jakimś czasie unika kontaktu brak odwagi cywilnej zdecydowanie nie polecam.

Lis

To jest jawny (usunięte przez administratora) nie długo nie dostanie roboty w Niemczech za niezapłacone faktury pozdrawiam serdecznie

Robota za darmo znam kilku chłopaków którzy zapierdzielali na działalnościach dla tego (usunięte przez administratora)! Inaczej go nie można nazwać. (usunięte przez administratora) ludzi zbywa i wszędzie blokuje. Wystawiasz faktury za które nie otrzymujesz pieniędzy. Ale już niedługo się nim zajmą. Fajnie jak by wszyscy się zgadali i wspólnymi siłami zaczęli działać. Cham i (usunięte przez administratora) dalej szuka pracowników i jego syn wstawia ogłoszenia ile to u nich się nie zarobi na światłowodach.

majster

Jeden wielki szwindel, rekrutacja na olx zajmuje się z fejk konta bez podania numeru największy pajac socjopata Mirek gruby liszka z klęczan, w google glomski pełno długów, moje faktury nie zapłacone standard procedura, najpierw chcę firmę potem freistellung ,wystawiamy fakturę, zaraz cisza i tłumaczenie listą z poprawkami. Banda dwóch pajaców , osobiście znam z dwudziestu ludzi którzy pracowali u niego i którym zalega pieniądze, szef pochodzi z Chojnice/Bydgoszcz . Miejsce pracy/zamieszkania Limbach, krumbach, okolice heilbronn.glomski przemieszcza się do Polski przez świecko i Rzepin. W Niemczech mieszka z mirkiem w chyba krumbach na polu kempingowym, tam gdzie siłka i sauna a właścicielem jest Grzegorz. Proszę sprawdzić też firmę g projekt w google glomskiego jak ktoś go szuka ;)

Maria
@majster

No to widzę ciekawa sytuacja... Tyle że nie wiem do końca czy to dobry pomysł szczegółowo bez czyjejś zgody zdradzać publicznie takie informacje na temat różnych lokalizacji i potencjalnego przebywania, to może zostać odebrane jako dwuznaczna wskazówka... Co do tych wspomnianych osób pytanie jest jedno, jeśli faktycznie mają jakieś zaległości to w jaki sposób je egzekwują? Bo to zabrzmiało tak jakby każdy opuścił?

Nie zapłacił połowie chłopaków za około miesiąc pracy... (usunięte przez administratora) jakich mało, mam nadzieję, że cię spotka karma za to (usunięte przez administratora)

Windykacja

Firma nierzetelna. Nie płacą pracownikom, podwykonawcom, firmom współpracujacym. Udostępniony sprzęt to po prostu "katastrofa". Właściciele nie rozliczają podwykonawcom wykonanej pracy. Najważniejsze: nie płacą za wykonane zlecenia. Nie polecam (chyba że ktoś lubi pracę dla idei, a nie dla pieniędzy)

Zostaw merytoryczną opinię o ATF Marcin Głomski - Hamburg

• Jak się pracuje w ATF Marcin Głomski?

Zobacz opinie na temat firmy ATF Marcin Głomski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ATF Marcin Głomski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ATF Marcin Głomski