Opinie o Ingenieurbüro Schützko w Hamburg

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ingenieurbüro Schützko. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ingenieurbüro Schützko na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ingenieurbüro Schützko w Hamburg

abc Nowy wpis

Do @Agnieszka- no tak nie ma to jak srać we własne gniazdo.

Agnieszka Nowy wpis

A jak Ingenieurbüro Schützko prosperuje w 2017 roku?

Aga Nowy wpis

Ja nie narzekam, kosze szmalec i jestem zadowolona!

34r5t Nowy wpis

@add powaznie? przeciez gdyby tak wlasnie bylo to teraz firma prowadzilaby jakas rotacje wsrod pracownikow

Aplikowałeś do firmy Ingenieurbüro Schützko? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Hydraulik
OnPoint Haus- und Umwelttechnik GmbH Hamburg
logo firmy Elektryk
Franke + Pahl GmbH
logo firmy ŚLUSARZ - MECHANIK (m / k)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
add

Witek nikt sie nie zali bo wszyscy zostali zwolnieni

Roger

No wlasnie jaka jest teraz atmosfera ? Bo jeszcze 2 lata temu bylo bardzo kiepsko. Cos sie zmienilo?

Mongi

@oao jaja sobie robisz?

Duzy

Ja juz dostalem przelew na konto :)

Alek

@oao a ja liczylem na 1000 euro premi :(

Alek

Pracuję tu od dluższego czasu, ale nic mi nie wiadomo o benefitach dla pracowników.

Kartofelsalat

Bardzo interesujaca praca, pelna wyzwan.

inz

Czesc, ile tu placa dla inzyniera ?

Kld

@stasiek o co chodzi wam z tym wyżywieniem ? W Ingenieurbüro Schützko nie starcza wam na wyżywienie ?

Wojciech

Hamburg to bardzo ładne miasto ale bardzo drogie jedno z najdroższych w Niemczech. Aby tu się utrzymać i żyć na takim poziomie jak w Polsce za 2500zł nie wystarczy pensja inżyniera w podrzędnym biurze projektującym rury, jak już poważnie myśleć o wyjeździe do tego miasta to raczej trzeba poszukać lepszej pracy w dużej korporacji gdzie można zarobić prawdziwe pieniądze a nie kieszonkowe dla biednego polaczka. Pozdrawiam zaradnych i znających języki :)

Robert

Czy firma Ingenieurbüro Schützko zatrudnia ludzi z doświadczeniem w polsce ? 3 w stoczni remontowej wystarczą czy wymagane jest doświadczenie w niemczech ?

Zigi

Nie jest źle, po odliczeniu wszystkich kosztów i jak się zrobi parę nadgodzinek można nawet odłożyć 300 euro miesięcznie. A szkolenie z PROCHEM C ma się praktycznie za darmo :))))))))))))))))))))))))))))))))))

han

No dobrze, ale ile wynosi normalna stawka w takim razie? Pytam, bo chciałbym obliczyć ile orientacyjnie człowiek tu zarobi. W ogóle to co z innymi kosztami ile się płaci za transport, czy dojazdy do pracy, zakwaterowanie, czy Ingenieurbüro Schützko zapewniaja jakieś wyżywienie, a jesli tak to w jakiej cenie? Pozdrawiam.

wwwww

Nareszcie święta można trochę odpocząć od tej "rodzinnej atmosfery "

masakra

TrAGEDIA!!! NIE POLECAM!!!

(usunięte przez administratora) Po 2 latach jeszcze koszta relokacji mi się nie zwróciły. Poprawie mój niemiecki z zmywam się stąd, niech szef pracuje sobie po 15 godzin dziennie.

miki

Co miałeś na myśli pisząc o kosztach relokacji?

Zostaw merytoryczną opinię o Ingenieurbüro Schützko - Hamburg

Ingenieurbüro Schützko