Opinie o Zapatos Dorota Szewczyk w Czarny Las

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Zapatos Dorota Szewczyk. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zapatos Dorota Szewczyk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zapatos Dorota Szewczyk w Czarny Las

Mar

Pani która odbiera telefon w Zapatos +48 57 358 11 00, właśnie rzuciła mi słuchawką, wcześniej nazywając mnie bezczelną, ponieważ ośmieliłam się poprosić ją o to aby sprawdziła, jaki jest powód że do dnia dzisiejszego z magazynu nie wyszła ta przesyłka zamówienie #3539638. Wcześniej twierdziła, że to kurier jej nie odebrała od 3 dni lecz ja to sprawdziłam a chciałam wiedzieć co się dzieje, ponieważ nie mogę siedzieć w domu i pilnować czy otrzymam dzisiaj wiadomość o kurierze, czy nie. Może należałoby lepiej dobierać personel, lub rzetelniej informować klientów. Najwyraźniej tej firmy nie obchodzą opinie i obsługa klientów, skoro można natknąć się na taki przypadek! Firma ma podobną nazwę do ZAPATO ale to zupełnie inna firma. Zapatos podaje nazwę Sosnowiec ul. Inwestycyjna 7 , a w regulaminie "S.C. Boutique Mall S.R.L." z adresem siedziby: CTPARK Nord, Soseaua de Centura 5, Stefanestii de Jos, București Ilfov, NIP: RO29479700, Już widać że należy uważać na tę firmę!

Klientka
@Mar

Bo to dwie różne firmy. Zapatos potrafi robić buty łudząco podobne do zapatos i nic sobie z tego nie robi. Moi znajomi pomylili nazwy i kupili niską jakość w zapatos za cenę z zapato

@pracodawcs Nowy wpis

Co do firmy jestem zniesmaczona zamówiłam sandałki które przyszły uszkodzone a procedura zwrotu jest taka że nawet nie umiem tego ogarnąć więc zostawiono mnie z tym problemem ,jestem osobą starszą i takie procedury to dla mnie bardzo trudne zawsze zamawiam za pobraniem więc dla mnie jest to problem nie polecam tej firmy

Klientka Nowy wpis
@Mar

AK Nowy wpis

Nie polecam zakupów w tym sklepie. Produkty są bardzo słabej jakości. Okres gwarancji na buty udzielany przez sklep to zaledwie 30 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w Zapatos Dorota Szewczyk?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Zapatos Dorota Szewczyk? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
@

Omijać z daleka nie odpowiadają na meile w sposób konkretny mimo próśb lecz wymijająco. Zakupiłam u nich buty 4.12.2023 okazało się jednak że nie ma odpowiedniego dla mnie rozmiaru zaproponowano mi zwrot pieniędzy lub wymianę, poprosiłam o zwrot pieniędzy. Pieniądze zostały przelane na konto wskazane przez firmę przelewem Pocztowym na co też dostałam stosowne potwierdzenia w formie papierowej ktore to przesłałam do firmy celrm weryfikacj pod kontem zgodności danych i zwrotu pieniędzy. Załącznikow takich wraz z prośbą o zwrot wysłałam z kilkanaście razy były tez telefony z mojej strony niestety żadnych rezultatów. Złożyłam reklamacje do Poczty Polskiej celem wyjaśnienia na jakie konto wpłynęły pieniążki skoro firma kwestionuje ich wpływ i zaksiègowanie a co najdziwniejsze nie chce potwierdzic ani na drodze meilowej ani telefonicznej zgodnosci danych do przelewu z załącznikzmi z Poczty Polskiej ktore przekazałsm firmie jak juz wspomniałam wcześniej kilkukrotnie Dziś mamy już 19.12.2023 a ja nadal nie mam ani konkretnych odpowiedzi prócz nie zaksięgowane ani zwrotu .Pytam więc gdzie są moje pieniądze skoro Poczta Polska twierdzi że gdyby był błąd w danych do przelewu pieniądze wróciłyby na adres nadawcy podany w przekazie a firma nie udzielając odpowiedzi czy dane ktore podała do dokonania wpłaty są zgodne z tym co potwierdziła Poczta Polska ,chociaż były one sprawdzane niejednokrotnie przezemnie osobiście .To jest skandal gdzie w takim razie Państwa zdaniem trafiły moje pieniądze?

Danuta

Jestem bardzo zadowolona z butów, szybka dostawa. Polecam

Czy w Zapatos Dorota Szewczyk odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Mimo negatywnych opinii które mnie wystraszyły mój zakup przebiegł bez problemowo.Towsr bez zarzutu,dostawa na czas.Kontakt tel.ok.Jefyny mankament to brak powiadomień mailowych.Ooza tym wszystko w najlepszym porządku.

Basia

Zakupu dokonalam w kwietniu, że względu na niezgodność rozmiarówki buty zwróciłam. Po kontaktach meilowych i telefonicznych mieli mi przesłać odpowiedni rozmiar. W czerwcu miałam dostać zwrot pieniędzy. Do dziś tj 23 sierpnia ani butów, ani pieniędzy. Omijać ten sklep szerokim łukiem - (usunięte przez administratora)

Mar

Zapatos ul. Innowacyjna 7 Sosnowiec tj. Katowice 3 Warehouse - Innowacyjna 7, 41-200 Sosnowiec - to firma Inpost w Sosnowcu

Ewunia

Kupiłam od zapatos sandały nr zamówienia #3330430, które odesłałam 13.06.2023 i do dnia 08.08.2023 nie otrzymałam zwrotu gotówki Czy tak działa szanująca się firma, która szanuje swoich klientów - niestety nie. Proszę oddajcie mi moje pieniądze

Omijać szerokim łukiem. Zamawiasz buty, dostajesz inny rozmiar. Potem odsyłasz i nie masz co liczyć na odesłanie właściwych butów. O zwrocie środków też radzę zapomnieć.

Bg

Nie daj Boże zamawiać buty.w pudełku przyjdzie inny rozmiar i tyle,odesłać można ale nowych butów zero i zwrotu też

Aby stać się najlepszym pracodawcą na rynku, firma Zapatos Dorota Szewczyk w miejscowości Czarny Las potrzebuje twojej szczerej opinii na swój temat. Dodaj wpis i pomóż firmie zmieniać się na lepsze.

Zostaw merytoryczną opinię o Zapatos Dorota Szewczyk - Czarny Las

• Jak się pracuje w Zapatos Dorota Szewczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Zapatos Dorota Szewczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zapatos Dorota Szewczyk?

Zapatos Dorota Szewczyk