Maxtop

Opinie o Maxtop

Zibi zig.

Ludzie. Tragedia. Kontakt z tą firmą , skutkuje długim leczeniem i wizytami u psychologa. Nawet nie wiedziałam że tyle wyzwisk istnieje. Naprawdę zakład wzbogacający słownictwo jezyka polskiego. W wyrazy niecenzuralne. A niższymi kierownictwu wydaje się że ludzie to tylko świnie. Praca to przywilej. Każdy chciał by wykonywać ją godnie. I jako pracownik oczekuje należytego szacunku. Bo bez pracownika nie ma zakładu. A niewolnicze traktowanie i przezwiska raz skutecznie zlikwidowane. Osoby używające mobbingu, oraz przezwiska, mogą oczywiście być karane z powództwa cywilnego, ale również , powinny być pietnowane przez szefostwo. Które ma narzędzia do potępienia tego procederu. Zmiany personalne powinny zostać przeprowadzone natychmiastowo,po zweryfikowaniu informacji o naduzyciach wobec pracowników. A szefostwo informacje otrzymuje od dawna. Górnicy,rolnicy,pielęgniarki-pokazują swoje niezadowolenie. Może pora na pracowników tej firmy. NIKT nie chce wyzywać się na firmie, tylko niektóre czarne owce tej firmy niech nie psują jej wizerunku. A psuciem wizerunku nie jest pisanie prawdy tutaj, lecz fakt tolerancji zachowań aspolecznych, pod dachem drugiego domu pracowników, czyli firmy(Chlebodajki). Zasługuje na potępienie.

gdd

Widzę ze kogoś boli auto służbowe , jak wam nie pasuje taka robota to gdzie indziej szukajcie może są zakłady , gdzie dają pracownikom produkcyjnym auto i tel służbowy

.........

Pojemność do 1600, 8,33 zł. Dzień powyżej 1600. 13.33, dzień. Dla informacji tych którzy uczyć się nie chcą.

.....

Proszę zajrzeć. Gazeta Prawna.Nie można wykorzystywać samochodu służbowego do celów prywatnych. Jeżeli używa się go w ten sposób należy rozliczyć to w zależności od pojemności silnika. Chyba że pani K.P . Jest współwłaścicielem pojazdu. I radzę doskonalić się z prawa skarbowego, bo przypuszczam ze jeszcze kilka uchybień może się znaleźć.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Maxtop, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
ktos

osoby takie jak K.P maja w firmie dobry samochod do celow słuzbowych i prywatnych moga go tez wykorzystywac telefon komorkowy ,laptop i nie linmitowany czas pracy wiec wychodza kiedy chca a robota ma byc zrobiona i pewnie ten kto to pisze wie nie wiele o pracy tej osoby widzi tylko to co chcce i pisze brednie

.......

Ale tak w sumie ciekawe czy pani K.P rozlicza. Używanie samochodu służbowego do celów prywatnych.Bo przecież wyjazd w godzinach pracy na zakupy prywatne, to wyjazd prywatny. A stawka ustawowo jak dobrze kojarzę 0,50gr. Kilometr. Hmmm. A tu godzinki w pracy lecą, kaska się sypie, i paliwko szef naleje. A pracownice z zapaleniem płuc wcześniej do domu wyjść nie mogą.

............

Zrobisz 290 godzin i nic nie zepsujesz, to może i realne. Tak z raz na rok może trafi ci się taka wypłata. Chcesz tam iść do pracy, pozegnaj się z rodziną, znajomymi. I wybija sobie z głowy słowo wolne. Dla pracownika nie istnieje. Słowo wolne działa tylko co do pań pracujących w biurze na produkcji. Dla tych pań nawet wolne w godzinach pracy to nie problem. Ach i musisz lubić poniżanie przezwiska, i traktowanie jak zło nieczyste. Zresztą pogadaj z kimś kto tam pracował. A na pewno znajdziesz. Z województwa małopolskiego i śląskiego chyba każdy tam robił. Tragedia poprostu. Szczerze nie polecam. Oświęcim przy pracy tam to weekendowy wypoczynek. Nawet przy rozproszeniu ulotek lepiej się zarobi i przynajmniej dom się widzi.

alucard

Mam do was pytanie, przed chwilą dostałem ofertę pracy na pomocnika piekarza mimo, że nie mam nic wspólnego z piekarzem. Pani powiedziała 1800zł na rękę. Z tego co czytam to nierealne. Ktoś podpowie co i jak ?

dfh

jeszcze trochę i Gajowy będzie miał całe auto

ooooooooo.

Ja też dorzucam skrzynkę.

ee

niech idzie do gajowego ja bym na jago miejscu ją zatrudnił , zgnoił a później wywalił niech poczuje się jak jej pracownicy a gajowemu wyśle w tedy skrzynkę najlepsza wóde

Hehehe.

A co to znowu ktoś odszedł?

cc

hehehe dobre u gajowego na rozmowie przecież oni się tępili na zakładzie . niech odejdzie , biuro przyjdzie na produkcje , kierowcy odchodzą ,przedstawiciele,z magazynu , produkcji , będzie dobrze :)

jezu

Jacy wy jestescie nienormalni, moze zwróccie uwage na swoje popękane piety , zryte berety . pani K.P. ma idealne pięty, nie nosi beretów i ma czyste majtki rozmiaru S .

Hahaha.

Tak małe sprostowanie koło 1800zł ALE za kolo300 godzin. Przeliczania na godzinę, to wszędzie. Nawet w publicznej toalecie. A czemu pracownicy obozu w Oświęcimiu narzekali. Widocznie typowe policzki. Czego chcieli, przynajmniej praca była.

stary ser

droopy !!!!!!!!!!! no coś TY zwariował do tej firmy chcesz przejść ....mam propozycję ..zapytaj Wojtka który uciekł z MaxTopu do Marchewy ..powie szczerze ......

w

A gdzież sie przyznała. Wprowadzi zamieszanie w zakładzie . Ha już wprowadziła i pójdzie do Gajowego. I znowu będzie zdziwienie w zakładzie. A góra dalej jej wierzy. Hahaha gdzieś czytałem dba o dobro zakładu , pytanie tylko czyjego.

@w

no a jak .....dba ... serek , bułeczki , pieczarki , salami ....do domeczku ... i podjazd się nowy z kosteczki zrobi w domku i kuracja .......hehehehhh a Gustawo jakieś biedne wygląda przy kontroli wewnętrznej .....:) jakoś mało półproduktów na cieście więc co ----????? obciążyć biedne pracownice za braki ......

stary ser

hahahahhaaaa a czy Krystyna przyznała się że była na rozmowie kwalifikacyjnej u Gajowego w Zabrzu .......:)

zapiekaneczka

ciekawi mnie kto tak zaciekle broni KP - może ktoś z rodziny ????? - jak pracowałam nieraz widziałam jak dziewczyny płakały przez nią , były poniewierane , oszukiwane ......aż żal było patrzeć ...ehhhh nie polecam tej firmy .....

Baba

tam ciągle ktoś jest na bani jak rtam pracowałam to niejaka M.M stała kolo maszyny i waliła drina z colą haha a kierowniczka nie reagwała. wiele innych kobiet tez wieje ale to jest tylko do czasu az któraś sobie coś zrobi i będzie wtedy kłopot. Co do samego zakładu to wmiare ok szef ciagle ciśnie kierowników a oni wyładowywuja SWOJA złośc na ludziach bogu ducha winnych. kasa trochę mała jak za tylke godzin pracy ale da się przezyc sa inne zakłady gdzie jest znacznie gorzej wiec jak ktoś chce pracować to będzie tam robil. ja przepracowałam tam kilka miesięcy i dalej zyje może jeszcze kiedyś tam wróce kto wie :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Maxtop - Sławków

• Jak się pracuje w Maxtop?

Zobacz opinie na temat firmy Maxtop tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maxtop?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Maxtop