Maxtop

Opinie o Maxtop

ptok a nie krzok

Widzę że przez 27 lat nic tam się nie zmieniło. Pracowałem w tej "szanownej" firmie na początku.

Agata

@........co najbardziej nie podoba Ci się pracując w firmie Maxtop? Czy po dłuższym stażu pracy nie ma możliwości przejścia na umowę o pracę? Czy ktoś jeszcze pozostawi informację o pracy w tej firmie? Pozostawiając swoją opinie pomagacie tym, którzy myślą nad aplikowaniem do firmy.

........

Jak to jest ze juz nawet ukraincy nie chca tam pracowac. Dno dno dno. Zaklad ze zlgch warunkow pracy i brkau poszanowania dla pracownikow, oraz problemach z umowami o prace znany we wszystkich wojewodztwach osciennych. Brawo teraz znany ze zlej strony nawet na Ukrainie. Brawo za rozslawianie Dobrego imienia firmy za granicami kraju(hahaha)

Szkoda Twoich nerwów i czasu na prace w tej firmie. Omijać szerokim łukiem i szukać dalej

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Maxtop, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

@aaa no wiadomo rozne sytuacje się zdarzają moglo i tak faktycznie być oczywiście ze moglo się cos w ostantiej chwili zmienić jednak z drugiej strony jak już kgoos znaleźli to po co mieli z Tobą się spoytakc..?

aaa

godzine przed umówionym spotkaniem rekrutacyjnym dzownia do mnie ze jednak juz kogos znalezli.....a ja jechałem 80 km na rozmowe....zero szacunku

ciastowy

Praca porażka. Rozliczają cie za każdy gram strat nawet nie z twojej winy. Pensje obcinaja wiec zostaja grosze. Nie szanują nawet długoletnich pracownikow. A kierownik piekarni nie lepszy. Tchórz. Aczkolwiek mimo wszystko bardziej polecam piekarnie niz produkcje. Zmiana Damiana i Sebastiana ok. Jak co to wal do nich. Marcinka nie polecam bo to wredny gburny cham i wiecznie mu wszystkiego malo: "szału nie ma dupy nie urywa".

obiektywny

Marianie Marianie Marianie... zarzucasz mi brak obiektywizmu? zaskocze Cię! bardzo łatwo jest być obiektywnym! wystarczy zawsze mówic PRAWDĘ, CAŁĄ PRAWDĘ I TYLKO PRAWDĘ! ale musze przyznać, że to akurat w dzisiejszych czasach sprawia ludziom wiele kłopotów! pozdrawiam!

obiektywny

hahahahahahahah!!! buahahahahahahah!!! ludzie!!! co wy wogóle wypisujecie!!!??? pracujecie u prywaciarza!!! na co wy liczycie(liczyliście)? że właściciel bedzie sie z wami dzielił kasą? buahahahahahaha!!! o wysokości wypłat nie bedziemy rozmawiać bo są różne ale średnia jeśli chodzi o robola czy to produkcja czy to piekarnia to 1500pln!!! średnia! czyli są tacy co zarobią więcej i tacy co zarobią dużo mniej! których jest więcej chyba nie muszę mówić?! w takich firmach potrzebują roboli! nie pracowników! pracownika trzeba szanować o ile dobrze wykonuje swoje obowiązki. a robola? o braku szacunku już tu było napisane więc traktuja was jak roboli! a zasada działania robola jest prosta! robol ma zapi...ać!!! a nie dyskutować! narzekanie że kasa za mała, że atmosfera do d...y, że po 300h pracujecie to możecie w domu uskuteczniać! tam macie zap...ać! i tyle. żadna filozofia. a jak wam sie nie podoba to sie zwolnijcie! sami uczycie takich "pracodawców" dziadostwa, pozwalacie sie poniżać, akceptujecie poniżające traktowanie a potem sie dziwicie. apropo niejakiej Pani K.P. to chodzą słuchy, że jest bardzo wierząca, pracownicy zapi...ją po 12 godzin od poniedziałku do niedzieli, Pani K.P. zamiata nimi jak mietłą a potem jedzie na pielgrzymke na 2 lub 3 dni żeby "oczyścic sumienie" jak sądzę. ludzie z podwójną moralnością, cyniczni wami pomiatają a wy sie dziwicie? heheheheh dla włąścicieli jesteście robolami! zapamietajcie to sobie! i to sie nigdy nie zmieni! jak ktoś mysli ze jest lub będzie inaczej to jest po prostu GŁUPI!!! a jeśli chodzi o robotę(nie pracę) ogólnie to co po niektórzy którzy tam "pracuja" powinni sie cieszyc że maja jakąkolwiek robotę. przychodzą naj..ani do roboty, mają w d...ie produkcję czy to na "dole" czy to na "piekarni", nie interesuje ich to, że jak nie będą pracowac tak jak inni to wszyscy na tym stracą kasę, a przeciez chodzicie tam "zarabiać pieniądze" a nie dlatego że jest "fajnie", a "kierownictwo" zamiast wyciągac konsekwencje w stosunku do takich osób, szuka winnych w ludziach którzy pracują uczciwie i oni na tym cierpią. Nie mówie o włąścicielach bo to inna sprawa i osobny temat, tylko o "zarządzających". Co po niektórzy na pewno wiedzą o czym mowa! Jak tak dalej bedzie to życzę wam wszystkim powodzenia! a właściciele na kłamstwa i oszustwa "kierownictwa" produkcji czy piekarni jakoś nie reagują. chodza tam na jakieś kontrole, sprawdzają, szukaja a nie widzą że jedna z drugim na bani robią. heheheh ale widocznie juz naprawde nie ma kto tam pracowac skoro takie zachowania sa powszechnie praktykowane i co wiecej akceptowane. heheheheheh to jest profesjonalne podejscie do "pracy". nie ma o czym mówic. Ale "tonący brzytwy sie chwyta". co widać. Opinia nie ma na celu obrażania kogokolwiek czy przedstawiania "pracodawcy" w złym świetle, bo prawie każdy ma swoje doświadczenia przy współpracy z różnymi prywatnymi firmami i wiadomo jak wygląda obraz "prywaciarza", chodzi tylko o uświadomienie co po niektórym, że kłamstwa rozpowszechniane na róznych forach jak to jest pieknie i kolorowo w tej firmie zwyczajnie wprowadzaja ludzi szukających pracy w błąd a to jest poprostu niewporządku!!! ale jak napisano powyżej, jeżeli na "kierowniczych" stanowiskach pracuja tam ludzie, którzy z dnia na dzień potrafią zmusić pracownika do przychodzenia do pracy w niedziele(chociaż nie zawsze jest taka konieczność) a same maja wolne 3 dni i nie ma problemu, bo jest pielgrzymka to wszystko staje sie jasne! wszystkiego dobrego! myslcie czasem ludzie! chociaż troche! nie pozwólcie sie tak traktować!

ktos
@obiektywny

obiektywny duzo gadasz tylko czy prawde zastanów sie i nie oczerniaj ludzi

@ktos

Nie było moim zamiarem podejmowanie dyskusji na tym forum, ale skoro nalegasz... Akurat w to czy pisze dużo wątpię. Mógłbym wymieniać dalej, tylko po co? Najważniejsze zostało napisane. A jeżeli uważasz, że w którymś miejscu napisałem nieprawdę to proszę, wskaż to miejsce! nie wstydź sie tylko napisz. Lub też w którym miejscu Twoim zdaniem kogoś "oczerniłem"? Ułatwię Ci zadanie, gdyż jestem głęboko wierzący tak jak Pani, o której wspomniałem, praktykujący i jestem z tego dumny i sie tego nie wstydzę, chcę pomagać ludziom i to robię! W przeciwieństwie do co poniektórych na tym forum! A kłamstwem się po prostu brzydzę! Tak więc, co jest nieprawdą, zastanówmy się: 1) wysokość średniej wypłaty sie nie zgadza? dobrze, przyznaję może nie 1500 a 1675pln. ok. mój błąd. ale napisałem, że to średnia! więc uznajmy zgodnie, że to PRAWDA! ; 2) że atmosfera jest do niczego? to akurat nie tylko moja opinia, wystarczy przeczytac kilka postów powyżej, może cos sie zmieniło do teraz, ale nadal pracuja tam ludzie, którzy są odpowiedzialni za wiele zła i krzywd w stosunku do innych ludzi, więc wątpię, ale ok. może jest troche lepiej niż kiedyś, niemniej uznajemy, że PRAWDA; 3) że ludzie pracuja po 300h? dobrze. może nie 300, może 262h. nie kłóćmy się o detale, uznajemy że PRAWDA; 4) co do oczerniania ludzi: nikt nie został oczerniony! tak jak napisałem, również jestem wierzący i boli mnie zachowanie "moich braci i sióstr w wierze", też bym chciał zgodnie z tradycją "dzień święty święcić", o ile tylko jest taka możliwość, a napisałem o osobie tej Pani, gdyż wybierałem sie na ta samą pielgrzymkę co ona, nadmieniłem o tym delikatnie, nie nahalnie(a szkoda), ale argument był to żaden, do roboty i koniec, ok, poszedłem do pracy, praca to praca, trzeba ja szanować i tak sie stało, nie zmienia to jednak faktu, że moralnośc jest podwójna i określenie "cynik" jest tu jak najbardziej adekwatne do sytuacji, a nie "oczerniające", sama ma wolne bo może, i chociaż była możliwość, dac ludziom wolne, to nie, ale sama na pielgrzymke, uznajemy, że PRAWDA, bo trudno z taka postawą dyskutować; 4) że co po niektórym zdarza sie pracowac na bani albo na "kacu"? nie rozśmieszaj mnie! wszyscy wiedzą i widzą, tylko nikt nic nie mówi, ale to akurat najmniejszy problem, niemniej PRAWDA!!!; 5) że "kierownictwo" poszczególnych działów nie przekazuje "właścicielom" prawdy i kryje krętaczy i bumelarzy bo im sie nie chce uczciwie pracować jak reszcie pracowników, którzy potem na tym tracą pieniądze? prosze cie! bez jaj! zainteresowani wiedzą o czym mowa, więc PRAWDA; 6) napisałem wyraźnie, że wcześniejsza opinia nie miała na celu nikogo obrażać i nikogo nie obraziła! napisałem tylko PRAWDĘ! a przypominam, że fora internetowe maja służyc ludziom do pozyskiwania RZETELNYCH informacji o firmie, a nie kłamstw! nawet nie tyle o samej firmie, co o ludziach w niej pracujących! a ludzie są jacy są! a że prawda w oczy kole, no, cóż, trudno, bywa. ale nie oczerniłem nikogo i prosze bez insynuacji; chyba tyle. Nie mam za bardzo czasu na polemizowanie z obecnymi pracownikami, a jak sądzę, ty jestes taka osobą, więc to chyba ostatni mój post, moim celem było tylko przedstawienie swojej opinii, która ma pomóc, a nie wprowadzać w błąd! właściciele powinni sie poprostu uważniej przyglądac co po niektórym, tak żeby reszta ludzi uczciwych mogła w spokoju pracowac i uczciwie zarabiac coraz lepsze pieniądze, czego wszystkim serdecznie życzę! życzę miłego dnia!

piekarz

robilem tam miesiac tragedia nikomu nie polecam

ben

Poszukujemy energicznych i aktywnych osób, które są gotowe do podjęcia zatrudnienia w Sławkowie. Wymagamy: - książeczki sanepidu - dyspozycyjności - możliwości dojazdu do Sławkowa - zdolności manualnych - zaangażowania - pozytywnego nastawienia - umiejętności pracy w grupie Oferujemy: - pracę w godz. 6-18, 18-6 (co drugi dzień) - umowę zlecenie z pełnym ubezpieczeniem - stawkę 10.50 brutto - długoterminową współpracę - zdobycie doświadczenia w pracach produkcyjnych Praca polega na pakowaniu gotowych produktów spożywczych (pizze, zapiekanki) oraz układaniu na nich warzyw, przed procesem mrożenia. Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o aplikowanie poprzez olx.pl Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Hauhau

W max topie dobre warunki? Hahaha dobre. Przyjdz to zobaczysz jakie dobre. Po jednym dniu ci się odechce

barbie

Jakie to dobre warunki skłoniły Cię do chęci pracy u nich ? 12 - sto godzinna praca na linii produkcyjnej, na akord, w praktycznie każdy weekend, ~200h miesięcznie, kary finansowe za każdy gram straty ? Czy może aplikujesz na kierownika ? A skoro nie mają aktualnej oferty pracy, to skąd wiesz, że mają dobre warunki..?

3nocki po 12h z rzędu dzien wolnego zeby sie orzw spac i na dzien. Tylko max top potrafi takie cos wymyślić . Zero zrozumienia bo kryska i czeska posiedza do 15 i zadowolone do domu ida małpy. A ty sie mecz. Ludzie ogarnijcie sie i przejzyjcie na oczy co oni z wami robia a wy sie dajecie. Banasikowej zmianie sie to podoba bo one wszystkie sa związane do tej roboty i one sa wypoczete po 12h nocce bo mowia ze maja potem 24 wolne a co z tego wolnego jak pol dnia sie prześpi ale im zawsze mało. Uciekajcie z tam tad

spartakus

Ten wasz pizza-dołek to zwykła wyciskarka do cytryn. Traktujecie ludzi jak śmieci, jak niewolników. Za atmosferę w pracy i waszą nędzną opinie odpowiada kadra kierownicza i właściciele. To nie przypadek, że macie opinię najgorszego pracodawcy w regionie. Ciągle chcecie więcej i więcej, zwiększać produkcje i tempo pracy. Karacie ludzi za każdy gram straty, przy produkcji idącej w tonach. Panuje niesprawiedliwość, brak motywacji, brak poszanowania czasu pracy i odpoczynku, nie ma jasnych celów, celem jest produkcja sama w sobie. Od ludzi można wymagać wiele, ale trzeba też ich umieć docenić i przede wszystkim szanować.

putin

To miało być do Pana Czarka.

putin

Panie guma! 12 - sto godzinny system pracy "może być stosowany jeżeli jest to uzasadnione rodzajem pracy lub jego organizacją". Sam pracuje w zakładzie produkcyjnym na 8 godzinnych zmianach i proszę sobie wyobrazić że też mam wolne. W Pańskim zakładzie panie guma, 12 - sto godzinny system pracy jest podyktowany oszczędnością, bo 8 godzinny wymagałby zatrudnienia większej liczby pracowników i utworzenia kolejnej brygady.

piekarz
@putin

A po co kolejna brygada ? 3 zmiany po 8 godzin. 8 robisz , 16 masz wolnego. Normalny system 3-zmianowy

guma.........

Ktoś próbuje nieudolnie poprawić wizerunek firmy. Ale po prostu się nie da. Dla tego pracują tam nasi wschodni znajomi, ponieważ nikt z najbliższych województw nie chce tam pracować. Wiem przerobilam tam parę lat. I o przyjaznej atmosferze nie było mowy. A w umowie pisze coś o picie. Nie wiem czy ktoś ma tym zakładzie w ogóle dostaje pit. Zmieni się postepowanie pewnych zarządzających zmienia się opinie. Szkoda czasu kierownictwa na dodawanie pozytywnych opinii. I tak zanaja waszą firmę w najbliższych województwach i tak nie będą u was pracować. Szkoda więcej słów marnować na ten przybytek.

putin

Drogie Panie! 12 godzin w pracy, na linii w nocy, co Wy jesteście w stanie dać rodzinie, dzieciom po takiej harówce, organizmu nie da się oszukać. 12 godzin samej pracy, ale tak naprawdę nie ma was 13, 14 godzin, bo dojazd, bo przekazanie zmiany. Dlaczego w ogóle pracujecie po 12 godzin, a nie po 8..? Co mówi kodeks pracy na ten temat..? 12 godzin, na akord, na linii produkcyjnej, to jest współczesne niewolnictwo. Wolne weekendy, wolne żarty chyba, a weekendowe mycie maszyn, sprzątanie, jakaś nadprodukcja. Podpisuje umowy na 40 godzinny tydzień pracy, a ile tak naprawdę pracujecie..? Mogę się założyć, że Pan właściciel śmieje się z was, może nie w pracy, ale przy wódeczce z kadrą kierowniczą. Otrząśnijcie się, teraz pracy jest sporo w tym przedziale płacowym. Walczcie o więcej, o lepsze warunki pracy, dużo poświęcacie, a mało dostajecie...

tajemnicza:)

witam Cię wykrawaczu... Pracuje w MAX top 5 miesięcy i nie zgadzam się z Twoją opinią na temat tej firmy... a dokładnie z takich powodów: 1. Ten regulamin który podałeś tutaj jest nieprawdziwy, przynajmniej ja takiego nie podpisywałam i nic takiego nie trzeba podpisywać przyjmując się do tej firmy 2. Atmosfera w tej firmie jest przyjazna, często wygłupiamy się razem, rozmawiamy, doradzamy i nie tylko w sprawach służbowych ale też prywatnych. Spotykamy się również po pracy. Ale w zamian oczekujemy również miłego podejścia do siebie którego na wstępie nam nie okazałeś, a wręcz przeciwnie- krzyczałeś, pyskowałeś nawet do starszych kobiet od Ciebie.. Mimo że na wstępie powinno okazać im się szacunek.. Chciałeś bić innych pracowników. My się w pewnym momencie zaczęłyśmy Ciebie niestety bać. A tak atmosfera w pracy napewno nie powinna wyglądać... 3. Proźba do Ciebie- my rozmawiamy z Tobą grzecznie więc bardzo Ciebie proszę abyś nie wyzywał kobiet z tej firmy od "grubych" ponieważ nie znasz żadnej z nas i nie oceniaj na wstępie.. ponieważ dana kobieta może być chora i z tego powodu jest otyła. U człowieka należy patrzeć na wnętrze a nie na jego opakowanie. Ponieważ tego sobie nie wybieramy i czasem nie możemy tego zmienić... - nieświadomość tego świadczy o Twojej niedojrzałości... 4. Godziny pracy również nie do końca są prawdą- owszem pracujemy po 12 godzin, ale potem mamy 24 godziny wolnego + weekendy też wolne wiec życie prywatne każda z nas ma normalne jak każdy inny człowiek. - nie mieszkamy w max topie jak to napisałeś.. 5.Zacytuje Twoje słowa które napisałeś "[..]ludzie co tam pracują maja zniszczone charaktery [...]" - hihi to mnie rozbawiło najbardziej w Twojej wypowiedzi na nasz temat... z naszą zmianą pracowałeś 1 godzinę, z nikim nie porozmawiałeś nawet i taka opinia? Ciekawe... To dla Twojej wiadomości.- owszem każda kobieta na zakładzie ma swój dany charakter jak każdy inny człowiek na tym świecie- ale są miłymi, delikatnymi kobietami, które mają chłopaków, mężów, dzieci... Są kochającymi żonami i matkami. (całkowicie normalne kobiety)! Na sam koniec mojej wypowiedzi chciałam wraz z całą zmianą życzyć Tobie abyś czasem zastanowił się nad ocenianiem pochopnie innych, dojrzałości, kultury osobistej, szacunku do innych i abyś był zadowolony z następnej pracy... Pozdrawiamy :) :)

Zostaw merytoryczną opinię o Maxtop - Sławków

• Jak się pracuje w Maxtop?

Zobacz opinie na temat firmy Maxtop tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maxtop?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Maxtop