Opinie o Aldiver Flexcraft w Gorinchem

Szukasz pracy? Uczciwy pracodawca to dobry poczatek!

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aldiver Flexcraft w Gorinchem

Bazar

Jak wygląda proces rekrutacji, można telefonicznie się dogadać?

@Bazar

Witam, nasz dział rekrutacji odpowie na wszystkie pytania i wyjaśni cały proces podjęcia pracy Nr 77 474 68 08

@Aldiver Flexcraft

Rozumiem, że cały proces można załatwić na odległość?

@Aldiver Flexcraft

Czy trzeba się pofatygować od jakiegoś biura?

@Bazar

Nie trzeba nigdzie jechać, wszystko telefonicznie można załatwić

@Przyszły pracownik

i we wszystkim pomagają, mówią co trzeba itd?

@kamik

Tak, wszystko jasno wytłumaczone. Pomagają nawet w transporcie

@kamik

Tak, nawet transport do Holandii pomogą zorganizować

ren
@Przyszły pracownik

oo to super, że jest taka możliwość

ren

dzięki za info

IDIANA

Szukam koleżanki, która chcialaby ze mną wyjechać napisz jeśli jesteś zainteresowana:) ikusia16@gmail.com

@IDIANA

masz już coś na oku?

@IDIANA

jakąś oferte, kierunek?

@kamik

Tak, odezwij się na maila

@kamik

Odezwij się na maila ????

@kamik

Napisz do mnie na maila :)

Uważajcie na flexcraft walą na kasę do tej pory nie wypłacili zaległości a mija już 4 miesiące. Tłumacza się że sprawa jest w toku banda złodzieju i nic więcej.

Dzień dobry, prosimy o przedstawienie szczegółów Pana/Pani sprawy poprzez adres email: infoeu@flexcraft.eu

IDIANA

Hej , szukam dziewczyny która by chciała razem wyjechać do pracy przez tą agencję . Jeśli jesteś zainteresowana, to zostaw maila , a na pewno się odezwę ! Pozdrawiam :)

Magazynier

Ok

Ok

Siekier

Totalnie (usunięte przez administratora) agencja, omijajcie szerokim łukiem, mieszkałem u nich na agencyjnym lokum 2 tygodnie, przez ani 1 dzień internet nie działał, 10 osób z domu zgłaszało problem z internetem, mimo to nikt nie raczył się zainteresować (przez 2 tygodnie). Omijać szerokim łukiem, i standardowe (usunięte przez administratora) you. Nie pozdrawiam.

Irena
@Siekier

Ale to oprócz tego internetu były jakieś problemy na tym lokum ?

kobiko
@Irena

nie no internety najważniejsze przecież

Sebastian Franik

Bardzo dobra agencja niestety nie miałem możliwości dłużej popracować ale jak najbardziej polecam ..... Muszę też napisać o koordynatorze Adamie super człowiek można się że wszystkim z nim dogadać i dokładnie wszystko wytłumaczy duży plus dla niego .... Jak to przeczytasz Adamie to serdecznie cię pozdrawiam ..........

@Sebastian Franik

No i fajnie, że miałaś dobrego koordynatora. A zarobki były dla Ciebie zadowalające?. Czy to właśnie jednak z ich powodu odszedłeś? Oczywiście jeśli można zapytać :)

Neo
@Anna

a jakie to ma dla ciebie znaczenie z jakiego powodu odszedł?

Vopos
@Anna

napisał, że nie miał możliwości i tyle, zajmij się sobą, a nie drążysz...

Koles

Pokoje fajne ,jak dobrze zapłacisz.

Wybiera ktoś się w najbliższym czasie do jakiejś pracy przez tą agencje? Jak tak to proszę dac znać, można razem wyruszyć, bo ja tez planuje.. Jak coś pisać email: mamasa100@gmail.com

Miko

Dziwią mnie te opinie. A no fakt ale nikt nie wspomniał że koordynatorzy chodzą i proszą o wypisanie dobrej opini gdy tylko zaczyna się fala krytyki i chcą jak najwięcej zamaskować. Cóż zacznijmy od początku. Zaczynając tu pracę ( tj. Vomar ) wydawało się wszystko pięknie ładnie. Samochód firmowy nowiutki itd. I tu się bajka kończy... będąc kierowcą musisz się użerać z ludźmi. Jedni się spóźniają jedni mają pretensje ze wgl muszą do pracy jechać. Drugą kwestią jest to że samemu trzeba bylo tankować za własne pieniądze których i tak później nie zwracali.... No pieniądze właśnie , przejdźmy do godzin . Niby gwarantowane ale i tak robisz po 7-8 h dziennie przez 5-6 dni . I dość często ucieka w solarisie parę godzinz których musisz się tłumaczyć im i wskazywać gdzie to oni błąd popełnili i prosić się o wyrównanie które może dostaniesz. Kwestia urlopów. Zapomnij. Jak pół roku wcześniej nie napiszesz wniosku (na których odpowiedzą ci po paru tygodniach)to się urlopu nie doczekasz. Kontakt z biurem telefoniczny nie istnieje. Usłyszysz napisz na aplikacji. Koordynatorki w bierze to wielkie damy i z łaską odbierają telefon i mają czelność mieć pretensje do ciebie że wogole dzwonisz

Rtd
@Miko

Miałem przyjemność tam pracowac trochę czasu, nożownicy co miesiąc, imprezy bijatyki, nie spotkałem zadowolonego kierowcy bo to vo niby zarabiali ~20e na tydzień to tyle musieli dolac bo jak ktoś stwierdził czy paliwo po 1.85 czy po 2.3 dostawał tyle samo na paliwo( a kilometrów nie ubywalo), po drugie planingi, masakra to mało powiedziane dostajesz około 18-20 informacje czy jutro masz na 5 a może na 13:30a może dzień wolny dodatkowo ile razy się zdążyło że schodzisz do pracy na parkingu mówią że nie jedziesz potem przychodzi koordynator o 7 że na 9 przyjedziesz idziesz na 9 dostajesz info że 13:30 a gdy idziesz na 13:30 dostajesz info że masz wolne, potem się wycwanili i zaczęli wypisywać rezerwy na popołudnie ( pół dnia masz czekać bo może pójdziesz do pracy, odrazu powiem ze nie nie są platne), mieszkania to kpina zalewa wybiją (usunięte przez administratora) brak internetu w łazience wystające kable pod umywalka, nieszczelnie okna, wielu ludzi gdy się tam przyjmowało słyszało o zarezerwowaniu pokoju na vzas urlopu i zaczęli sobie sami meblować pokoje a potem nie dostawali rezerwacji i był problem bo wszystko co kupili zostawało na agencyjnych mieszkaniach i podnosiło standardy

@Rtd

Witam, dziękujemy za opinie. Chcielibysmy wyjaśnić przedstawione przez Pana sytuacje. Bardzo proszę o przesłanie wiadomości na infoeu@flexcraft.eu lub za pomocą aplikacji.

Komandos

Co do zakwaterowania to warunki jako tako,

limo
@Komandos

jako tako? tzn normalnie wyposażone tak jak powinno być?

lipowy
@limo

no u mnie było w porządku

lipowy
@limo

wiadomo, że bez fajerwerków, ale to w końcu zakwaterowanie pracownicze

limo
@lipowy

i ilo osobowy pokój miałeś?

letiko

ja miałem dwuosobowy np.

Wodzu

Proszę jednak o udostepnienie pełnej treści opinii na temat Flexcraft. Bez cenzurowania wypowiedzi użytkowników.

@Wodzu

Witam, jesli opinia zawiera wulgaryzmy, przekleństwa itp to strona gowork.pl automatycznie blokuje taką wypowiedz i usuwa z niej takie treśći.

mox
@Wodzu

Przecież masz regulamin, zaakceptowałeś go dodając opinię, więc powinieneś wiedzieć, że admin usuwa jeśli nie jest coś z nim zgodne

mox
@Wodzu

Zawsze tak jest...nikt nie przeczyta a potem lament, że zniknęło

lens

Robi ktoś teraz na magazynie z oponami?

@lens

A gdxie jedziesz? Bo tez sie chyba bede sie wybierał

@Marcin

Jeszcze nie mam wybranej lokalizacji

@Marcin

W sumie nawet nie widziałem, żeby było ich więcej, ale na razie chcę się dowiedzieć czegoś więcej

Halina
@lens

A to w jakie miejsca można jechać? Wiecie juz cos?

@Halina

No to chyba napisałem, że nie wiem nie? Widziałem tylko jedną ofertę na ten magazyn

Belox
@Halina

Przecież otwarte rekrutacje są na stronie i na pracuju...taki to problem sprawdzić?

@Halina

no i zawsze można zadzwonić do biura

Komandos

Wszystko ok, polecam. Detki maja fruwac i 400€ wpada. Rudy pozdro!!!

czym są detki?

@Komandos

sorry jak pytanie głupie, ale nie znam nazewnictwa

Anticol

Dlaczego firma flexcraft nie płaci kierowcom za jeżdżenie?. Kierowca czasami musi dojeżdżać do pracy 100km. I jakby nie było to jedzie po ludzi i potem ich odwozi do domu ..Podsumowywujac to dziennie mam dodatkowo 2 godz.pracy za które nie mam płacone.

@Anticol

Dlaczego nie zadasz tego pytania bezpośrednio? przecież tutaj nikt ci nie odpowie

Komandos

Co do zakladu pracy, to tam czas stanal w miejscu od 20 lat, plata bez detek choc ponad 1,6 mln opon jest:), kontenery dziurawe, i tylko norma sie liczy.

@Komandos

A podejmowaliście jakieś rozmowy z szefostwem by coś zmienić? Jaka była jego reakcja?

@Anna

Olewają wszystko już tam nie pracuje

mint

Co trzeba sobie podgarniać przed takim wyjazdem? Jakieś papiery i inne takie?

@mint

Czy oni o wszystkim mnie poinformują tak żebym zdążył?

@mint

Witam, przed wyjazdem otrzyma Pan komplet informacji co należy ze sobą zabrać oraz jakie dokumenty należy posiadać. Nasz dział rekrutacji odpowie na wszystkie Pana pytania nr tel: 77 474 68 08

Super, dziękuję.

adees

Był ktoś na produkcji dań gotowych? Jakieś opinie?

Dudeee

Pracowałem w grudniu w vomar w alkmaarze. Zatrudniłem się jako operator Reach trucka. Ale wózek widziałem tylko na chłodni (-30st). Wrzucili mnie jako order pickera, mimo, że nigdy wcześniej tego nie robiłem. Buty i ocieplacze otrzymałem jakieś stare po kimś. Moje zdrowie było ważniejsze niż jakieś trepy. Bywało, że na mroźni zbierałem frytki i lody w bucikach do kostek czyli S2 materiałowe. Jak zacząłem się dopominać o o nowy strój, powiedziano mi, że MUSZĘ SIĘ wykazać aby takowe otrzymać. Inna sprawa to leżący lód na posadzce miał grubość ok. 5 cm i czasami więcej. Dwóch wózkowych którym sufit na łeb spadł przez co myśleli, że są niezastąpieni. Rozjeżdżanie przez nich pikerów na lodowej pokrywie. Kilka wypadków było.A i te ich wyimaginowane normy na reach trucku. To było kłamstwo tygodnia. Gdy chciałem delikatnie mówiąc, uspokoić jednego co ledwo stał na nogach. Zaraz poleciał na kantynę i telefon do koordynatora który stricte miał wszystkich w (usunięte przez administratora) Nie raz wózek też trzeba było wypychać spod regału bo ugrzązł. (usunięte przez administratora) na porządku dziennym. Wózkarze obrażeni, zwalniali się co chwilę i wracali. Mobbing ze strony poniemieckich holenderów z biura (czyt. Timlejder). Dwa obowiązujące słowa REASON i RESPONSIBLE. Dwa dni przed świętami Bożego Narodzenia, awantura bo każdy chciał wrócić do domu i chociaż częściowo przygotować się do świąt. W grudniu sklepy czynne były do 19 czy 20 (nie pamiętam) bo była pandemia. I pamiętaj jak dzisiaj słowa tych dwóch pajaców z biura ( czarny i łysy) którzy krzycząc, wyrazili zdanie, że nam święta się nie należą i że skoro jesteśmy zakontraktowani do 21 to w temperaturze blisko -30 stopni mamy zasuwać od 9 do 21. Mimo, iż jest to niezgodne z prawem. Tak, za te i podobne słowa w dniu w którym zostałem zwolniony pod pretekstem odmowy używania szmat i trepów po kimś, dwa razy wyjechałem liścia łysemu na nos. Tylko krzyki i zastraszanie (łysy klocaku, mam nadzieję, że już ci nastawili nos). Tak, to ja rozsypałem sól na chłodni, za co straszono mnie karą 5tys euro. Gdy próbowano mnie (usunięte przez administratora) z tej niby kary za sprzątanie soli i kruszenie lodu, dwa czy trzy zdjęcia do FNV i zaraz mnie zwolnili. FLEXCRAFT nawet nie odezwał się słowem w mojej obronie. Planing późnym wieczorem. Brak jakichkolwiek planów w życiu prywatnym. Bójki, libacje na mieszkaniach w bleswijku na porządku dziennym a największą patologią jest ta stara jędza co wiecznie łazi napierdolona. I wpada po coś na kwadrat pod niby pretekstem, że czegoś zapomniała. Aha, FLEXCRAFT w geście dobrej woli, chciał wywieźć mnie do kleve, do tej (usunięte przez administratora) zwanej mcdoit. Jedynym plusem flexa, są płatności, ale i tu proponował bym zbyt długo nie zagrzać miejsca.Odkąd uciekłem z flexa,mieszkam na swoim, mam stałą pracę. Z daleka od polskiej (usunięte przez administratora) i wyzysku. Jedyna rzecz jakiej musiałem się podjąć, to zacisnąć zęby i zainwestować w siebie. I nie ma się co bać. Strach jest dobry, oglądając horror w tv. PS. Jeśli ktoś nie boi się wyzwań i poznania holenderskiej rzeczywistości od środka, ta agencja jest idealną na początek. Polecam popracować 4 do 6 tygodni i ucieczka gdzieś nawet na pokój którego szukasz w trakcie pobytu w FLEXCRAFT. Praca dzisiaj to bajka. Wystarczy chcieć wyjść z domu, przejść się po kilku firmach i zapytać. To naprawdę nie boli. Początkowo, może kokosów nie zarobisz. Inwestując we własną edukację zawodową, z czasem nabierzesz wprawy, nauczysz się języka. Wtedy zobaczysz, że można żyć normalnie za normalne pieniądze. PS2. Unikać tureckich, marokańskich czy polskich agencji. A jeśli już, to krótko, zwięźle i na temat. Kasa,kasa i wyjazd. Powodzenia.

@Dudeee

Witam, prosimy o przesłanie wiadomości na infoeu@flexcraft.eu lub za pomocą aplikacji aby móc wyjaśnić zaistniałe sytuacje.

Nie polecam
@Aldiver Flexcraft

Co tu wyjaśniać mailowo (usunięte przez administratora)

eheh
@Nie polecam

i potem się dziwić, że tu same narzekania jak nawet nikt nic nie zgłosi, bo łatwiej się tu wyżalić

An
@Dudeee

Dudeee, proszę odezwij się do mnie jeśli to nie problem. Chciałam Cię o coś zapytać. Podzielam Twoje podejscie. Pracowałam w mroźni. To dla mnie ważne. akita2@tlen.pl

An

Dudeee, proszę odezwij się do mnie jeśli to nie problem. Chciałam Cię o coś zapytać. To dla mnie ważne. akita2@tlen.pl

Dawid

Witam pracowal Ktos moze na piekarni

chomik
@Dawid

w jakiej miejscowości jest taka oferta?

chomik
@Dawid

nie wiem czy przeoczyłem czy już jej nie ma

Zostaw merytoryczną opinię o Aldiver Flexcraft - Gorinchem

• Jak się pracuje w Aldiver Flexcraft?

Zobacz opinie na temat firmy Aldiver Flexcraft tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 316.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aldiver Flexcraft?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 152, z czego 25 to opinie pozytywne, 78 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aldiver Flexcraft?

Kandydaci do pracy w Aldiver Flexcraft napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aldiver Flexcraft